Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nelaimingi atsitikimai viešajame transporte

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Užmiesčio maršrutuose, kur retas kursavimas - taip. Miesto maršrutuose, ypač greituosiuose ir jei yra vėlavimas - neprivalo laukti.
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
      Užmiesčio maršrutuose, kur retas kursavimas - taip. Miesto maršrutuose, ypač greituosiuose ir jei yra vėlavimas - neprivalo laukti.
      Kartoju dar karta. Neprivalo, bet del 2 sek. velavimo nebus. Yra zmogiskumas normalus, yra ir Transbrudai.

      Comment


        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
        Užmiesčio maršrutuose, kur retas kursavimas - taip. Miesto maršrutuose, ypač greituosiuose ir jei yra vėlavimas - neprivalo laukti.
        Gal galima pasakyti, iš kur paėmete tokią nesąmonę? Net jeigu tai dažnai kursuojantis maršrutas - turėtų laukti. Nors ne - jeigu už vairo, atsiprašant, bukaprotis, tai jis gali ir nelaukti, nes gi ''greitasis''...
        Paskutinis taisė Pilaitis; 2014.10.29, 19:38. Priežastis: Ne turi, o turėtų

        Comment


          Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
          Gal galima pasakyti, iš kur paėmete tokią nesąmonę? Net jeigu tai dažnai kursuojantis maršrutas - turi laukti. Nors ne - jeigu už vairo, atsiprašant, bukaprotis, tai jis gali ir nelaukti, nes gi ''greitasis''...
          Iš kur pats paėmei, kad turi laukti? Kiekviena situacija yra unikali ir tik pats vairuotojas sprendžia, ar jam laukti ar ne.
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            Aš tik atsakiau į ssnaiperio repliką, kad neprivalo. Kur yra parašyta, kad neprivalo? Taip, neprivalo. Tačiau jeigu vairuotojas ne beširdis, tai turėtų laukti.

            Comment


              Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
              Siandien ryte dirbusios masinos GN 990, marsrute 2G vairuotojas specialiai neatidarinejo priekiniu duru, nes jam buvo salta ir bijojo susirgti. Nors stotelese zmones akivaizdziai judedavo link priekiniu duru ilipti, taciau jiems tekdavo sugrizti prie viduriniu duru.
              Drasiai nesustodavo prie beganciu i autobusa keleiviu ir sau ramiai nuvaziuodavo, tarsi ju ne nematydamas.
              Beje-vaziuodamas, kuri laika kalbejo mobiliuoju telefonu.
              Neturiu asmeniskai pretenziju, bet manau jog taip neturetu buti, juolabiau jog vairuotojas jau "pasiekes" ilgaji autobusa ir G marsruta.
              kažin ne tas pats?

              Autobuso vairuotojui atsirūgs įprotis kalbėti prie vairo telefonu be laisvų rankų įrangos

              Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...#ixzz3Hbk2j49M

              Comment


                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                Iš kur pats paėmei, kad turi laukti? Kiekviena situacija yra unikali ir tik pats vairuotojas sprendžia, ar jam laukti ar ne.
                Neįsivaizduojama, kaip gali net mintis kilti nelaukti keleivio, jei pamatai, kad jis atbėga į autobusą. Čia aukščiausia chamiškumo ir viešojo transporto diskreditavimo forma.

                Comment


                  Šiaip, iš savo patirties galiu pasakyti, kad autobusų vairuotojai atbėgančių keleivių dažniausiai palaukia. Net ir jau uždarę duris, bet pamatę atbėgančius keleivius, atidaro jas pakartotinai.
                  Bet vien tik žmogiškumu pasikliauti tikrai neverta. Vairuotojas pavėlavusių keleivių laukti neprivalo, jis turi pilną teisę, uždaręs duris, iš karto judėti iš stotelės, net nežiūrėdamas, ar kas iš šono atbėga ar net jau stoviniuoja prie užsidariusių durų. Turėkite omeny, kad tikrai ne vairuotojas kaltas, jei pavėlavote į darbą ar kur kitur. Derėtų įprasti ateiti į stotelę ne paskutinę minutę.
                  Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                  Marsrutai.lt tinklaraštis!
                  SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                  Comment


                    Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                    Šiaip, iš savo patirties galiu pasakyti, kad autobusų vairuotojai atbėgančių keleivių dažniausiai palaukia. Net ir jau uždarę duris, bet pamatę atbėgančius keleivius, atidaro jas pakartotinai.
                    Bet vien tik žmogiškumu pasikliauti tikrai neverta. Vairuotojas pavėlavusių keleivių laukti neprivalo, jis turi pilną teisę, uždaręs duris, iš karto judėti iš stotelės, net nežiūrėdamas, ar kas iš šono atbėga ar net jau stoviniuoja prie užsidariusių durų. Turėkite omeny, kad tikrai ne vairuotojas kaltas, jei pavėlavote į darbą ar kur kitur. Derėtų įprasti ateiti į stotelę ne paskutinę minutę.
                    Aš pakankamai retai važinėju visuomeniniu transportu, bet iš tos nelabai didelės patirties galiu pasakyti, kad kokia 40 proc. atvejų autobusas ar troleibusas atvažiuoja 3-5 minutėm per anksti. Tai kam tie grafikai reikalingi? Po kelių tokių akimis nulydėtų autobusų man noras važiuoti visuomeniniu transportu krenta perpus.

                    Comment


                      Iš tiesų kai ir logiška keleiviams, kaip klientams, tikėtis, kad vairuotojas palauks. Kita vertus, net etikos vadovėlyje rašoma, kad vėluoti - neetiška, nes tokiu būdu priverčiami laukti kiti. Vėlavimas - nepagarbos ženklas. Vėluojantys keleiviai pamiršta, kad jų laukia ne tik vairuotojas, bet visi keleiviai taip pat. Kita vertus, vairuotojui, matančiam atbėgantį keleivį, visgi būtų nemandagu nepalaukti. Bet tai, vėlgi, priklauso nuo kiekvienos situacijos individualiai. Be to, ne visada vairuotojai mato atbėgančius keleivius (dėl veidrodėliuose matomos vaizdo zonos ribotumo arba jau uždarius duris - žiūrint į kairįjį veidrodėlį). Taigi vėluojantieji turėtų per daug nepriprasti vėluoti ir nebūtinai tikėtis, kad jų palauks, o vairuotojai turėtų būti geranoriški ir, esant galimybei, palaukti.
                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                      Comment


                        Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
                        Neįsivaizduojama, kaip gali net mintis kilti nelaukti keleivio, jei pamatai, kad jis atbėga į autobusą. Čia aukščiausia chamiškumo ir viešojo transporto diskreditavimo forma.
                        Lygiai taip pat nėra etiška pačiam viešajam transportui vėluoti ir kitus keleivius vėlinti dėl kelių vėluojančių keleivių. Kažkodėl dėl nelaukiančių lėktuvų ar traukinių niekam nelykla klausimų, bet troleibusas ar autobusas turi būti vos ne taksi, kur bet kur ir bet kada gali sustoti, laukti ir pan. Atsimenu, esu matęs besipiktinančių keleivių, kad neva jų neišleidžia prie raudono šviesaforo ir reikia važiuoti iki pat stotelės.
                        Paskutinis taisė Lettered; 2014.10.30, 09:14.
                        Flickr

                        Comment


                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                          Lygiai taip pat nėra etiška pačiam viešajam transportui vėluoti ir kitus keleivius vėlinti dėl kelių vėluojančių keleivių. Kažkodėl dėl nelaukiančių lėktuvų ar traukinių niekam nelykla klausimų, bet troleibusas ar autobusas turi būti vos ne taksi, kur bet kur ir bet kada gali sustoti, laukti ir pan. Atsimenu, esu matęs besipiktinančių keleivių, kad neva jų neišleidžia prie raudono šviesaforo ir reikia važiuoti iki pat stotelės.
                          Na, jūs išpučiate viską iki globalinės problemos dydžio. Aš viso labo kalbėjau apie atvejus, kai vairuotojas akivaizdžiai mato, kad žmogus atbėga link autobuso, bet vietoje to, kad lukteltų dar kelias sekundes, uždaro duris vos ne žmogui prieš nosį ir nuvažiuoja. Taip, tokių atvejų nėra daug, nors teko kelis kartus matyti. Apie juos ir kalbėjau, kaip didžiausią chamiškumo išraišką.

                          Comment


                            Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
                            Na, jūs išpučiate viską iki globalinės problemos dydžio. Aš viso labo kalbėjau apie atvejus, kai vairuotojas akivaizdžiai mato, kad žmogus atbėga link autobuso, bet vietoje to, kad lukteltų dar kelias sekundes, uždaro duris vos ne žmogui prieš nosį ir nuvažiuoja. Taip, tokių atvejų nėra daug, nors teko kelis kartus matyti. Apie juos ir kalbėjau, kaip didžiausią chamiškumo išraišką.
                            Pačiam irgi buvo kelis kartus prieš nosį užtrenktos durys, bet aš vairuotojus suprantu, jiems reikia žiūrėti į n veidrovėlių, spaudyti mygtukus, pardavinėti bilietus ir pan. Beto, ne visada per galinius veidrodėlius matosi tie atbėgantys, pvz. už troleibuso nugaros arba iš šono.
                            Flickr

                            Comment


                              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                              Pačiam irgi buvo kelis kartus prieš nosį užtrenktos durys, bet aš vairuotojus suprantu, jiems reikia žiūrėti į n veidrovėlių, spaudyti mygtukus, pardavinėti bilietus ir pan. Beto, ne visada per galinius veidrodėlius matosi tie atbėgantys, pvz. už troleibuso nugaros arba iš šono.
                              Mano supratimu uždarinėjant duris yra privaloma žiūrėti į veidrodėlius, ar niekas nelipa, ar nieko nesužalosi ir pan. Tokiu atveju tikrai neįmanoma nepastebėti, kad uždarai duris kažkam prieš nosį
                              Jei nesimato atbėgant, tai normalu, kad uždaro ir nuvažiuoja.

                              Comment


                                Gal prieš metus važiuojant 1G iš Stoties (Karosa autobusas), Rūdninkų stotelėje, vairuotojas netyčia prispaudė keleivį trečiomis durimis. Tačiau tai įvyko dėl vairuotojo kaltės, nes pats tai pripažindamas, išbėgo iš kabinos ir atskubėjo prie keleivio. Pasirodo, vairuotojas pamanė, kad per tą laiką, kol jis stovi stotelėje jau visi turėjo įlipti į autobusą (nes stotelėje buvo vos pora keleivių) ir net nežiūrėdamas į dešinįjį veidrodėlį, uždarė duris. O pasirodo tą akimirką į autobusą lipo vėluojantis keleivis (arba kaip tik anksčiau laiko atėjęs į kitą reisą). Vairuotojas išgirdo kito keleivio šauksmą ir tada tik pažiūrėjo į veidrodėlį. Tačiau vairuotojas pripažino savo kaltę ir atsiprašė ne tik nukentėjusio keleivio, bet ir visų likusiųjų autobuse (kurių, vėlgi, buvo gal 10-15 žmonių).
                                Beje, daugelis vairuotojų tikrai turi tokią problemą kaip nežiūrėjimas į dešinįjį veidrodėlį uždarant duris. Tai aktualu tose stotelės, kur laukia mažai žmonių. Vairuotojai vadovaujasi intuicija, bet tai tikrai nėra geras sprendimas.

                                Comment


                                  Iš mano patirties, dažniausi tokie nelaukimo atvejai būna tada, kai keleivis atbėga ne iš priekio ar galo, o iš šono. Tuomet jo matyti niekaip neįmanoma.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Solaris 638 pateko negandon...

                                    http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/...ta-moteris.htm

                                    Comment


                                      Na apie tuos atvejus, kai vairuotojas nemato atbėgančių keleivių, niekas ir nekalba. O akivaizdžiai matydami, kad kažkas bėga iki autobuso, manau, dauguma vairuotojų tikrai atidarys duris dar kartą, jei dar nespėjo pajudėti iš stotelės.
                                      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                      Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                      Comment


                                        Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                        Na apie tuos atvejus, kai vairuotojas nemato atbėgančių keleivių, niekas ir nekalba. O akivaizdžiai matydami, kad kažkas bėga iki autobuso, manau, dauguma vairuotojų tikrai atidarys duris dar kartą, jei dar nespėjo pajudėti iš stotelės.
                                        Taip būna ir tokių.
                                        Man asmeniškai tai yra buvę atvėjų kai vairuotojas net ir pradėjas važiuoti sustojo ir įleido. Ne visi vairuotojai blogi, aišku gali ir pati TP patrugdyti kai veidrodėliai nusukti aišku vairuotojai turėtų prieš kasdieninį reisa tai patikrinti.
                                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                        Comment


                                          Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                                          Taip būna ir tokių.
                                          Man asmeniškai tai yra buvę atvėjų kai vairuotojas net ir pradėjas važiuoti sustojo ir įleido. Ne visi vairuotojai blogi, aišku gali ir pati TP patrugdyti kai veidrodėliai nusukti aišku vairuotojai turėtų prieš kasdieninį reisa tai patikrinti.
                                          Galiu liaudis papasakoti vieną "prikolą" su tom durim ir palaukimu. Žodžiu prieš gerus pusę metų važiuoju Kaune troleibusu. Tikrai pamenu - buvo 10 - as maršrutas. Sėdžiu pačiame Solario priekyje. ( suprantu babytės ir diedukai pyksta )bet... Matau atbėga panelė. Duris užsidaro , ji buvo gan tolokai , net gerai tolokai. Vairuotojas atidaro duris, laukia jos. FINALAS - ji pamačius , kad jos jau laukia vairuotojas , tiesiog nustojo bėgti ir ėjo link troleibuso(tyčia mačiau taip darė,net žingsnis pasimaivydamas buvo). Vairuotojas kantrus . Palaukė. Ji priėjo ,o jis jai palei pat nosį uždarė duris ir pradėjo važiuoti.

                                          Tad,ar ne kita kartą patys keleiviai tyčiojasi iš vairuotojų? Aš asmeniškai šiuo aprašytu atveju palaikau vairuotoją.
                                          Neskubėk ir nespėsi.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X