Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nelaimingi atsitikimai viešajame transporte

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ir kas iš jo po 2-3 metų bus? Išeis recidyvistu. Baudžiama už tai, ką padarė, o ne už tai, kas galėjo atsitikti. Nes taip ir iki planetarinio masto katastofos sukėlimo ar masinio genocido galima būtų pritempti. Baudžiamosios atsakomybės reikia, bet jei iki tol jis nieko nebuvo prisidirbęs, sodinti nėra jokio reikalo.
    Paskutinis taisė Al1; 2014.05.20, 08:12.

    Comment


      Liūdna naujiena:

      Gegužės 20 d. rytą Energetikos ir technikos muziejaus darbuotojai rado vandalų „dovaną“ – lauko ekspozicijoje eksponuojamas troleibusas Škoda 14Tr išpaišytas grafičiu.
      Manoma, jog vandalai eksponatą nuniokojo naktį iš gegužės 19 į 20 dieną. Išpaišyta visa troleibuso kairė pusė: skardinė dalis ir langai.
      Troleibusas į muziejų atkeliavo 2013 m. gegužės 24 d. Ilgam saugojimui eksponatą perdavė SĮ „Vilniaus viešasis transportas“. Trisdešimt metų vilniečius ir sostinės svečius vežiojęs troleibusas tapo muziejine vertybe ir papildė Vilniaus viešojo transporto lauko ekspoziciją.
      Muziejaus darbuotojai tikisi sužinoti, kas slepiasi už nuotraukoje matomų tagų R.N.D., Moral ir S.T.ONE ir yra pasiruošę autorius supažindinti su muziejinėmis vertybėmis ir papasakoti apie jų reikšmę bei vertę. Šie asmenys kviečiami apsilankyti Energetikos ir technikos muziejuje.


      http://www.delfi.lt/pilietis/naujien...#ixzz32G5VElQp
      Šaltinis: DELFI.lt
      Paskutinis taisė Arelis; 2014.05.20, 17:46.
      My Flickr
      My Trainpix

      Comment


        Pastebėjau, kad paskutiniu metu problemos kyla dažniausiai tik Pilaitėje. Grafiti, chuliganiškas elgesys. 100 procentų, kad policija žino šituos veikėjus, nes nemanau, kad tokiame sąlyginai nedideliame mikrorajone galima pasislėpti.

        Comment


          Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
          Pastebėjau, kad paskutiniu metu problemos kyla dažniausiai tik Pilaitėje. Grafiti, chuliganiškas elgesys. 100 procentų, kad policija žino šituos veikėjus, nes nemanau, kad tokiame sąlyginai nedideliame mikrorajone galima pasislėpti.
          Kad aplamai visas Vilnius išpaišytas, aš atvykęs i Vilnių neesu matęs turbūt nei vieno namo su neišpaišyta neviena siena , matomai toks yra Vilniaus išsivystymas. Jau mano darosi gėda dėl Vilniaus, kad ji sostinė. Bet nesuprantu ar čia jaunimas daro tokius dalykus ar jau vyresni.....

          Comment


            Parašė Gintaras663 Rodyti pranešimą
            Kad aplamai visas Vilnius išpaišytas, aš atvykęs i Vilnių neesu matęs turbūt nei vieno namo su neišpaišyta neviena siena , matomai toks yra Vilniaus išsivystymas. Jau mano darosi gėda dėl Vilniaus, kad ji sostinė. Bet nesuprantu ar čia jaunimas daro tokius dalykus ar jau vyresni.....
            Išpaišytas ne vien tik Vilnius, pasivažinėkite po Lietuvą arba Europą. Na o paišo jaunimas, vyresni neužsiima tag'inimu. Kas liečia Jūsų "gėdą": tiesiog kauniečio pasisakymas ir viskas, ne pirmą ir ne paskutinį kartą.

            Comment


              Parašė Arelis Rodyti pranešimą
              Labai liūdna naujiena:



              Šaltinis: DELFI.lt
              Nu jau aš atsiprasau bet tokius tai pritrenkt gerokai reiketu!!!
              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

              Comment


                Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                Nu jau aš atsiprasau bet tokius tai pritrenkt gerokai reiketu!!!
                Žinoma! Ir taip Vilnius labai mažai tų troleibusų turi tai jau bent geriau ant senų autobusų grabų paišytų! Beto čia išsiskiriantis troleibusas tuo, jog jis yra muziejinis eksponatas.
                My Flickr
                My Trainpix

                Comment


                  Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                  Žinoma! Ir taip Vilnius labai mažai tų troleibusų turi tai jau bent geriau ant senų autobusų grabų paišytų! Beto čia išsiskiriantis troleibusas tuo, jog jis yra muziejinis eksponatas.
                  Blogas požiūris. Niekuo nesiskiriate nuo tų, kurie paišo. Ant troleibusų negalima, o ant autobusų jau įstatymais leidžiama?

                  Comment


                    Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                    Žinoma! Ir taip Vilnius labai mažai tų troleibusų turi tai jau bent geriau ant senų autobusų grabų paišytų! Beto čia išsiskiriantis troleibusas tuo, jog jis yra muziejinis eksponatas.
                    Kad muziejinis tai jo (nors del to kad kaune gyvenu tai man vis atrodo kad tu škodu dar daug) bet ir autobusu nuvertinti negalima nes galu gale kaikurie is ju yra jaunystes prisiminimai.
                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                    Comment


                      Kitoks Brolis : ant autobusų tada dar VA leisdavo piešioti grafičius - bet tik ant tų, kurie jau išleido savo paskutinį kvapą. Pasižiūrėk Vilniaus autobusų fotogalerijoje ir rasi apipaišytus Vanhool A300 ir Karosa B732.

                      Comment


                        Vakar eidamas apie 20:30 Žvejų gatve, mačiau atidarytus kiemo vartelius prie troleibuso ir autobuso. Tad lengvai vandalai ten ir papuolė. Kiek supratau, didelių pastangų atidaryti vartelius nereikia..
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                          Pastebėjau, kad paskutiniu metu problemos kyla dažniausiai tik Pilaitėje. Grafiti, chuliganiškas elgesys.
                          Prašom smulkiau apie grafičiais apipaišytus autobusus Pilaitėje.

                          Comment


                            Parašė Grazvis Rodyti pranešimą
                            Prašom smulkiau apie grafičiais apipaišytus autobusus Pilaitėje.

                            Labai daznai Bitenu ziede yra apipaisomi autobusai. Dazniausiai nukencia karosos, nes jos dienos metu stovi atstovoje. Teko matyti ne viena toki atveji, kai is Pilaites autobusas vaziavo apipaisytas, aisku jau nedirbo - vaziavo i parka. Tokie dalykai labai dazni, paskutini karta maciau pries kokias 2 savaites. Ziema 2TP autobusas MAN apipaisytas isvaziavo ir i marsruta. Kazkur internete yra ir nuotrauku.

                            Comment


                              Parašė Peizazas
                              Ir Meteorit turas išleidžia į maršrutus apipaišytus autobusus kaip buvo vieną kartą. Tesiog neturi kuo pakeisti.
                              Reikia pastebeti, kad ta diena autobusai buvo operatyviai isvalyti ir jau po keliu valandu buvo svarus. Taip pat teko matyti ispaisyta Hidrometerologijos instituto autobusa. Galima daryti isvada, kai te piesiniai vienos kompanijos darbeliai, tik gaila, kad ju dar niekas nepriciupo.

                              Comment


                                Šiandien vėl autoįvikis , mašina užkabino 803 priekinės dalies kampą. Suskaldytas šalia Vairuotojo lango štiklas ir nuneštas veidrodėlis.
                                Paskutinis taisė Gintaras663; 2014.05.21, 11:27.

                                Comment


                                  Parašė Gintaras663 Rodyti pranešimą
                                  Šiandien vėl autoįvikis , mašina užkabino 803 priekinės dalies kampą. Suskaldytas šalia Vairuotojo lango štiklas ir nuneštas veidrodėlis.
                                  foto?
                                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                  Comment


                                    Neturiu nes ji ne mano, jei nori pamatyt siusk AŽ.

                                    Comment


                                      Dabar aš pasakoju.
                                      Ketvirtadienį, t.y. 22.05.2014, važiavau 1G namo į Santariškes. Trakų st. įvyko didelis incidentas. Kai šioje stotelėje jau buvo visi žmonės įlipę, į autobusą bėgo tokia mergina, o autobuso durys jau užsidarė, ir tai merginai durys prispaudė koją. Išgiradu jos klyksmą. Vairuotojas atidarė duris, ta mergina įlipo į autobusą, atsisėdo pačiame autobuso gale, o vairuotojas išlipo iš kabinos, priėjo prie tos sužeistos merginos ir paklausė: Viskas gerai? Nukentėjusioji atsakė jam, kad viskas yra gerai. Vairuotojas trumpai sugrįžo į kabiną, ir sugrįžo trumpam į saloną su dokumentais. Dokumentų skiltyje "Papildomos pastabos" vairuotojas trumpai aprašė šį įvykį. Paskui vairuotojas sužeistąjai išaiškino, kad jis mato žmones per veidrodį, kurie bėga į autobusą, 1m atstumu.

                                      Tai tiek.

                                      Comment


                                        Šiandien nepasisekė 2686. Jam įvažiuojant į Pašilaičių žiedą pro šalį važiavęs nedidelis sunkvežimis užkabino srovės nuėmiklio trosą ir sulaužė vieną srovės nuėmiklį. Transporto eismas dėl šio įvykio nesutriko.



                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Prieš kokį pusvalandį "Gerosios Vilties" stotelėje užsidegė 2G maršruto autobusas Karosa. Garažinis nr. 412















                                          Paskutinis taisė SPX; 2014.05.26, 19:07. Priežastis: Žinutės perkėlimas į kitą temą.
                                          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X