Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nelaimingi atsitikimai viešajame transporte

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    http://www.delfi.lt/news/daily/crime...com=1&no=0&s=2

    Įdomu kaip čia taip nutiko. Visą vaikystę ir studijų laikais ten važinėjau, ten gyvenau ir niekada tokio bajerio nebuvo...
    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

    Comment


      Parašė SPX Rodyti pranešimą
      http://www.delfi.lt/news/daily/crime...com=1&no=0&s=2

      Įdomu kaip čia taip nutiko. Visą vaikystę ir studijų laikais ten važinėjau, ten gyvenau ir niekada tokio bajerio nebuvo...
      Arba vairuotojas atliko pašalinius darbus, arba kas nors su sveikata, arba norėjo kokią nors staigiai atsiradusią kliūtį apvažiuoti.
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        Arba pardavinėjo talonėlį kątik iš stotelės išvažiavęs

        Comment


          Policija įvertino gautą videoregistratoriaus medžiagą: policijos „padėjėjas“ pats pažeidžia KET

          http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...9-386033?cf=df

          Kaip rašoma Vilniaus policijos pranešime, minėtas asmuo dirba UAB ,,Vilniaus viešasis transportas“. Vairuodamas visuomeninį transportą (maršrutinį autobusą) pavojingu vairavimu jis kelia grėsmę vežamų keleivių ir kitų kelyje pasitaikančių eismo dalyvių saugumui.
          Na vairuotojais tai kaip čia pasakius, atrodo ne žmones, o bulves veža.

          Comment


            Parašė k0fis Rodyti pranešimą
            Na vairuotojais tai kaip čia pasakius, atrodo ne žmones, o bulves veža.
            Pirmame epizode jeigu jis staigiai stabdytų - sakysit, veža malkas, jei staigiai suktų į kitą juostą - vėl malkas veža, duotų į galą mašinai - irgi malkas veža. Tai ką daryti tada?
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
              Pirmame epizode jeigu jis staigiai stabdytų - sakysit, veža malkas, jei staigiai suktų į kitą juostą - vėl malkas veža, duotų į galą mašinai - irgi malkas veža. Tai ką daryti tada?
              Nu pirmam dar sutinku, bet vėlgi, automobilis iš dangaus nenukrito, vadinasi matėsi, tai klausimas, normalu numesti greiti, ar normalu spausti toliau?

              Antram epizode tai akivaizdžiai kiša autobuso vairuotojas ir signalą naudoja.Tikriausiai to paties vairuotojo vaizdelius rodo ir per "Reidas" laidą, tai ten pilna tokių sakyčiau dviprasmišku situacijų, kurių jei šitam vairuotojui su nervais būtų gerai, ir turėtų bent kažkiek supratingumo išviso nebūtų.

              Comment


                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                Pirmame epizode jeigu jis staigiai stabdytų - sakysit, veža malkas, jei staigiai suktų į kitą juostą - vėl malkas veža, duotų į galą mašinai - irgi malkas veža. Tai ką daryti tada?
                Atsakymas yra labai ir labai paprastas - stebėti situaciją aplink, žiūrėti į kelią ir numatyti kitų vairuotojų veiksmus (kas realiai profesionalams, važinėjantiems visą dieną kasdien, neturėtų būti problematiška). Juk matėsi, kad iš dešinės artėja automobilis, kuris rikiuosis kirsdamas A juostą. Būtų užtekę prieš tai tiesiog atleisti akseleratorių arba švelniai pristabdyti ir būtų tvarkingai prasilenkę. Tačiau mūsuose dažnai VT vairuotojai važiuoja" gazas - dugnas, spyris per stabdį, vėl gazas - dugnas, vėl po kelių sekundžių spyris per stabdį.

                Lygiai tas pats matoma ir trečiame epizode. Autobusas juda pakankamai negreitai ir akivaizdžiai matoma, kad lengvosios vairuotojas rikiuojasi ir jis įlįs į pirmą juostą. Taigi klausimas, kodėl autobuso vairuotojas pakankamai intensyviai stabdo tik priartėjęs prie pat automobilio, o ne prisistabdo iš anksto?

                Comment


                  Pats vieną kartą (iki visų reformų pradžios) susidūriau su vienu vairuotoju, kuris stabdydavo visada paskutinę akimirką. O vairuotojas buvo iš 597-o Man'o.
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Po susidūrimo su automobiliu „Opel“ Vilniuje autobusas išvartė pėsčiuosius nuo automobilių skiriančią tvorelę


                    Vilniuje susidūrus lengvajam automobiliui ir autobusui, pastarasis nuvažiavo nuo kelio ir išvertė pėsčiuosius nuo automobilių skiriančią tvorelę. Žmonės per incidentą nenukentėjo.
                    Daugiau mano nuotraukų >>>

                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                    Comment


                      Penktadienį iš ryto, apie 8.30 val. Kaune, Kęstučio g. ir A. Mickevičiaus g. sankirtoje įvyko kraupi avarija: susidūrė du lengvieji automobiliai ir miesto autobusas. Pastarasis nuvertęs medį atsitrenkė į stulpą. Nukentėjo autobuso keleivė.
                      http://kauno.diena.lt/naujienos/kaun...moteris-431225
                      Paskutinis taisė Mettal; 2013.11.29, 11:07. Priežastis: Netinkamas naujienos citavimas

                      Comment


                        Štai ir neteko KA autobuso. Kažin ar užteks žalos atlyginimo, kad nupirkti kitam autobusui. Tikriausiai iš patvorio prikels kokį.

                        Comment


                          O koks autobusas papuole? Solaris ar koks senesnis?
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Skaityk straipsnį. Ten yra nuotrauka.

                            Comment


                              Van Hool A300.
                              Beje, vakar popiet prie Onkologinio A3 Solaris cng irgi avarijon pateko. Niekur žiniose nerašė, nors it nukentėjusiųjų buvo.

                              Comment


                                KA 672 sudaužytas.
                                http://www.delfi.lt/news/daily/crime....d?id=63407116

                                Comment


                                  Parašė Satreblas Rodyti pranešimą
                                  Van Hool A300.
                                  Beje, vakar popiet prie Onkologinio A3 Solaris cng irgi avarijon pateko. Niekur žiniose nerašė, nors it nukentėjusiųjų buvo.
                                  Tai greičiausiai lengvai nukentėjo tas Solaris.
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Vilniaus centre spūstys: autobusas įsirėžė į pėsčiąją

                                    Pavakare sostinės centrą dėl autobuso partrenktos pėsčiosios visiškai paralyžavo automobilių spūstys.

                                    Apie 17 val. Pamėnkalnio-Jogailos-Islandijos-Pylimo gatvių sankryžoje greitasis autobusas „Volvo“ partrenkė moterį, kuri po įvykio išvežta į gydymo įstaigą.

                                    Comment


                                      http://kauno.diena.lt/naujienos/viln...2#.UqV-yidYUjc

                                      Gal kas zinote kokia dalyvavo masina (garaz.nr.)?

                                      Comment


                                        Deja, ne.
                                        Tai jau antras įvykis per paskutines 4 dienas. Penktadienį Stotyje 526 partrenkė žmogų (laimei, žmogus atsikėlė ir nuėjo)
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          https://www.google.lt/search?q=vilni...w&ved=0CCwQqAI

                                          ir vel greitasis.. gal jau metas dazninti reisus?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X