Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas (archyvas 2008-2012.07)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė neoplan Rodyti pranešimą
    Nežinau, ir kuo jau taip smirda tas transportas, aišku, būna atvejų kai tenka važiuoti su asocialiais asmenimis, bet dažniausiai blogų kvapų važiuojant transportu užuosti netenka. Kalbant apie bilietų branginimą, tai sprendimas tikrai nepalankus keleiviams, bet jai parkas neturi kitos išeities, kad išsilaikytų, tai branginimas neišvengiamas matyt. O paslaugų kokybė pastaruoju metu net pradėjo kažkiek džiuginti, malonu kad dauguma autobusų parko mašinų tvarkingai perdažytos, įjungtos švieslentės, pasirašytos naujų autobusų pirkimo sutartys. Vis šis tas keleivių bei miesto labui, nors problemų dar yra išties nemažai. Galėtų merija ir privatininkus truputį pakratyt, kad savo autobusus persidažytų ar bent vokiškas reklamas nuo autobusų nuklijuotų, maršrutai visgi per centrą eina, o čia tokia betvarkė.. Teko neseniai važiuoti 05 maršrutu į Santariškes su senu geru Man"u, tai įspūdį paliko, autobusas šiltas, sėdynės minkštos, pasijaučiau kaip prieš kokius 10 metų lyg būčiau važiavęs Perdažytų vieningai, sutvarkytų ir galėtų į ekskursinius maršrutus leist
    Į mano pusę važiuoja visokios smirdančios lūženos saffle ir nešildomi autoubsai ir kitokie autobusai nevažiuoja.

    Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
    Šiaip dabar jų išvaro iš autobusų vairuotojai, kontrolieriai. Galėtų ir keleiviai taip pat prisijungti manau, dėl ko aš taip manau? Pasakysiu tokį įvykį kai vieną kartą autobuse važiavo toks žmogus, baisiai smirdėjo, visi žmonės žinoma pasitraukė į kitą autobuso galą, bet tylėjo. Vairuotojas išėjo iš salono ir klausia keleivius: kas smirda? Tylėjo visi, niekas nesakydavo nieko, kol vairuotojas pats neišsiaiškino, nuo ko smirda.Vat tokie keleiviai...
    Pasakysiu kitą įvykį , viena kartą 1 ar 1A maršrute,nepamenu, bet nesvarbu tai, vairuotojas neįleido viena asocialų žmogų į autobusą. Ir ką jus manot? Viena keleivė atėjo pas vairuotoją ir sako:
    -Kodėl neįleidot? Autobusas biurokratams tik skirtas?
    Į ką vairuotojas atsakė
    -Gerai prašom.
    Ir atidarė visas duris, reikėjo buvo matyti kitų keleivių reakciją, aš jau nekalbėsiu kokios ten diskusijos buvo tarp jų, net muštis nepradėjo su ta keleive.

    Tai, taip ir yra, tai neišvengiamai. Ir dėl kokybės jus tiesiai pastebėjote, VVT kokybė gerėja, nors ir daug kas šiame forume priešingos nuomonės.
    Taip, buvo įrengtos švieslentės autobusuose, "Pixel" nuo Karosu B832 į kiekvieną Mercedes-Benz autobusą, skelbiamas konkursas užprogramuoti švieslentes kitiems autobusams (MAN, Saffle, Mercedes-Benz) ir taip pat atskirai Vokietijoj programavo švieslentes (Neoplan ir MAN) autobusams. Taip pat buvo įrengtos orlaidės į kiekvieną Carrus city ir Saffle markės autobusus orlaidės (Segla) ir įrengtos naujos šoninės švieslentės į Mercedes-Benz autobusus. Dabar tvarko sėdynės. Na ir žinoma naujų autobusų pirkimas, 40 autobusų tai nemažai, autobusų parkui ir išrinko pačios geriausios markės autobusus. Pakeitimai yra, tik į gera pusė.

    Tai jie jau ne taip ilgai jau važinės... Todėl dažyti juos nelabai ir reikia.

    Kam dažyti, svarbu ,kad autobusas tvarkingas, jie tokį turi, tai bus Mercedes-Benz markės autobusas skirtas užsakymams. "Vilniaus autobusai "irgi tokių turi tai Neoplan, MAN, ir Mercedes-Benz markės, visi autobusai tvarkingi, švari, visada paruošti.
    Į mano pusę naujieji autobusai nevažiuos. Nes į mano pusę siunčia smirdančias ir nešildomas lūženas. Naujieji autobusai dirbs tik tuose maršrutuose, kurie važiuoja per centrą, senamiestį. O į mano pusę važiuos visokios smirdančios ir nešildomos lūženos saffle, karosa.
    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

    Comment


      Parašė sleader Rodyti pranešimą
      Keleivių nevežios Tech. sąlygose yra numatyti įrengti staliukai jame.
      Tikrai, visai pamiršau apie planus pirkti naujus kontrolės autobusiukus.
      Dabar įdomu, kas per mobilių mokėjimų sistema planuojama?
      Paskutinis taisė Vilnietizz; 2012.03.21, 14:05.
      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
      Marsrutai.lt tinklaraštis!
      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

      Comment


        Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
        Tikrai, visai pamiršau apie planus pirkti naujus kontrolės autobusiukus.
        Dabar įdomu, kas per mobilių mokėjimų sistema planuojama?
        Bet juk keleiviu kontrole vykdo SI "Susisiekimo paslaugos" o ne VVT. O tai visai kita imone.

        Comment


          Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
          Į mano pusę važiuoja visokios smirdančios lūženos saffle ir nešildomi autoubsai ir kitokie autobusai nevažiuoja.



          Į mano pusę naujieji autobusai nevažiuos. Nes į mano pusę siunčia smirdančias ir nešildomas lūženas. Naujieji autobusai dirbs tik tuose maršrutuose, kurie važiuoja per centrą, senamiestį. O į mano pusę važiuos visokios smirdančios ir nešildomos lūženos saffle, karosa.
          Atsakysiu. Tai, į jūsų puse nevažiuos, autobusai dirbs centriniuose maršrutuose ir tai yra teisingai. Sąlygos kitokios, kelias kitoks, keleivių kultūra kitokia ir žinoma reikia parodyti miesto svečiams naujus autobusus. Kaip jus sakėte "Smirdančių" autobusų aš nežinau, autobusus dieną plauna Autobusų parke. O dėl to kad į jūsų paminėtus maršrutus siunčia "Saffle" markes autobusus, noriu priminti,kad jūsų mikrorajonas yra toks pat kaip ir visi kiti."Saffle" markės autobusai dirba visuose maršrutuose, pradedant nuo 1 ir baigiant 87.Išimtys yra Ž. Panerių maršrutai, nes jeigu juose sulūš autobusas, tai kol atsius ten rezerva (nes parkas labai toli), ,tai bent vienas ratas nebus įvykdytas, todėl ten stengiasi paleisti Volvo ir Mercedes- Benz markės autobusus.
          Paskutinis taisė Denis_Simonov; 2012.03.21, 16:30.
          Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

          Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

          Comment


            Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
            Atsakysiu. Tai, į jūsų puse nevažiuos, autobusai dirbs centriniuose maršrutuose ir tai yra teisingai. Sąlygos kitokios, kelias kitoks, keleivių kultūra kitokia ir žinoma reikia parodyti miesto svečiams naujus autobusus. Kaip jus sakėte "Smirdančių" autobusų aš nežinau, autobusus dieną plauna Autobusų parke. O dėl to kad į jūsų paminėtus maršrutus siunčia "Saffle" markes autobusus, noriu priminti,kad jūsų mikrorajonas yra toks pat kaip ir visi kiti."Saffle" markės autobusai dirba visuose maršrutuose, pradedant nuo 1 ir baigiant 87.Išimtys yra Ž. Panerių maršrutai, nes jeigu juose sulūš autobusas, tai kol atsius ten rezerva (nes parkas labai toli), ,tai bent vienas ratas nebus įvykdytas, todėl ten stengiasi paleisti Volvo ir Mercedes- Benz markės autobusus.
            Tai tada turi būti ir atitinkama kaina. Už ką aš tada moku 42,50 Lt./mėn??? padauginam 42,50*12=510/metams!!!
            26, 53, 43, 73, 75, 49, 56, 2, 47 važiuoja tik patys geriausi. O į mano kraštą patys blogiausi autobusai. Tai gal tegul būna ir kainos atitinkamos pagal autobusus, jeigu blogesnis autobusas važiuoja, tai ir kaina turi būti mažesnė per pus. Jeigu į mano kraštą važiuos nauji autobusai sutiksiu mokėti ir 55 Lt./mėn.

            Ar pakraštys ar ne pakraštys bet aš niekad sugedus autobusui ar troleibusui viduryje trasos nesulaukiau jokio rezervinio autobuso, troleibuso ir turėjo apie 150 keleivių šalti stotelėje nes artimiausias reisas atvažiavo tik po 2 val. Tai kur kokybė? Aš vien už kelionę per metus sumoku 510 plius mano šeima sumoka 510 tai mes iš viso sumokam 1020 Lt., plius mano sesės šeima sumoka per metus 1320+1020=2340 Lt? Ar mano krašto už tokią sumą nenusipelnė geresnių autobusų? Juk į Europos parką važiuoja turistai iš užsienio vieninteliai ir veža 36 ir 76 maršruto autobusai. Daugiau ten niekas į Europos parką neveža visą dieną. O savaitgaliais tuo labiau.
            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

            Comment


              Jeigu tai tiesa tai gerai

              Artūras Zuokas: Vilniuje viešojo transporto bilietai šiais metais nebrangs
              Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

              Comment


                Nes šiemet Seimo rinkimai.

                Bet nieko gero čia nematau. Tiesiog bereikalingai užtęs laiką ir taip skolas tik dar labiau padidins, o po to kai jau brangs, tai brangs su kaupu. O kad brangs, tai čia kiekvienam normaliam žmogui turėtų būti aišku, nebe tie laikai, kai buvo galima už 60ct važiuoti.

                Comment


                  Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                  26, 53, 43, 73, 75, 49, 56, 2, 47 važiuoja tik patys geriausi.
                  26 - savaitgaliais dažnai važinėja bent pora Saffle markės autobusai. (http://img-fotki.yandex.ru/get/5904/...46_80f5e4b4_XL)
                  53 - Pasitaiko ir Karosų.
                  43 - Savaitgaliais dažnai važinėja vien tik dujiniai Saffle ir Carrus City o darbo dienomis stabiliai dirba bent dvi Karosos. ( http://img-fotki.yandex.ru/get/6202/...5c_ec7f3382_XL )
                  75 - tas pats kaip ir 43
                  49- Kasdien tame maršrute dirba Saffle ir kiti dujiniai autobusai, kaip savaitgaliais tai ir darbo dienomis.
                  56 - tas pats kaip ir 43
                  2 - Irgi dujokai ir Karosos kasdien.
                  47 - tas pats kaip ir 43. ( http://img-fotki.yandex.ru/get/6101/...e1_45e6d2a6_XL )
                  Kažkaip skaitydamas jūsų pranešimus prisiminiau fraze " Visur gerai, kur mūsų nėra ", žodžiai žodžiai ir vėl žodžiai be argumentų. Ir vėl sakau, kuo skiriasi jūsų mikrorajonas nuo tu kur važinėja paminėti 26, 53, 43, 73, 75, 49, 56, 2, 47, nieko, todėl ir paslaugos tokios pat.
                  Dabar grįžtam, jus žinote kiek pinigu išleidžiama kad paleisti bent vieną autobusą? Žinoma ne. O atsarginės dalys? Vien tik Volvo 7700 veidrodis kainuoja 2000.00 Lt, ką jau kalbėti apie kitas detales. Autobusų plovimas, dažymas ir kitos eksploatacinės išlaidos.
                  Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                  Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                  Comment


                    Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                    26 - savaitgaliais dažnai važinėja bent pora Saffle markės autobusai. (http://img-fotki.yandex.ru/get/5904/...46_80f5e4b4_XL)
                    53 - Pasitaiko ir Karosų.
                    43 - Savaitgaliais dažnai važinėja vien tik dujiniai Saffle ir Carrus City o darbo dienomis stabiliai dirba bent dvi Karosos. ( http://img-fotki.yandex.ru/get/6202/...5c_ec7f3382_XL )
                    75 - tas pats kaip ir 43
                    49- Kasdien tame maršrute dirba Saffle ir kiti dujiniai autobusai, kaip savaitgaliais tai ir darbo dienomis.
                    56 - tas pats kaip ir 43
                    2 - Irgi dujokai ir Karosos kasdien.
                    47 - tas pats kaip ir 43. ( http://img-fotki.yandex.ru/get/6101/...e1_45e6d2a6_XL )
                    Kažkaip skaitydamas jūsų pranešimus prisiminiau fraze " Visur gerai, kur mūsų nėra ", žodžiai žodžiai ir vėl žodžiai be argumentų. Ir vėl sakau, kuo skiriasi jūsų mikrorajonas nuo tu kur važinėja paminėti 26, 53, 43, 73, 75, 49, 56, 2, 47, nieko, todėl ir paslaugos tokios pat.
                    Dabar grįžtam, jus žinote kiek pinigu išleidžiama kad paleisti bent vieną autobusą? Žinoma ne. O atsarginės dalys? Vien tik Volvo 7700 veidrodis kainuoja 2000.00 Lt, ką jau kalbėti apie kitas detales. Autobusų plovimas, dažymas ir kitos eksploatacinės išlaidos.
                    Skaičiuoju kiekvieną centą ir kainas žinau kuo puikiausiai. Dėl turistų galėtų ir pasistengti. Mano krašte sulūžo ar užsidegė šie autobusai 813, 722, 079, 787, 797, 811, 851. Labai retas (dažnas) būna 855 man jis labiausiai patinka. net važiuoja 35A 855 (juo jis jau važiavo 5 kartus).

                    P. S. Nuo 2012 06 09 d. 35A maršrutas naikinamas, negrįžtamai autobusą atiduodant 76 autobuso maršrutui. O vietoje jo važiuos 35 iki BM.
                    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                    Comment


                      Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                      VVT valdžia pasakė kad kol kas nebrangs
                      VVT direktorius pats nieko nesprendzia. Visus sprendimus priima savivaldybe. Net tai kokius autobusus ir uz kiek pirkti ir is ko -irgi priima savivaldybe .

                      Comment


                        Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                        VVT direktorius pats nieko nesprendzia. Visus sprendimus priima savivaldybe. Net tai kokius autobusus ir uz kiek pirkti ir is ko -irgi priima savivaldybe .
                        Jūsų tiesa, bet aš tai pasakiau nes jeigu rinkti informaciją tarp delfio.lt (ar kito tinklapio) arba iš VVT valdžios, daugiau tikiu valdžiai.
                        Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                        Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                        Comment


                          Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                          Išimtys yra Ž. Panerių maršrutai, nes jeigu juose sulūš autobusas, tai kol atsius ten rezerva (nes parkas labai toli), ,tai bent vienas ratas nebus įvykdytas, todėl ten stengiasi paleisti Volvo ir Mercedes- Benz markės autobusus.
                          Papildysiu: šiuose maršrutuose per 2 pamainas gaunasi labai didelė rida - tam tiesiog neužtenka dujų net pas geriausius dujinukus. 28-o rida (įskaitant nulines) ~464 km, 51 - ~440 km. Palyginimui taip garbinamo 36-o 1 grafikas - 284 km, 2 ir 5 - po 332 km. "Centriniuose" maršrutuose ridos išvis "vaikiškos" lyginant su 28 ar 51: 10 dauguma pamaininių - 245 km, 40 - 255 km, 21 - 259 km, ...

                          Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                          43 - Savaitgaliais dažnai važinėja vien tik dujiniai Saffle ir Carrus City o darbo dienomis stabiliai dirba bent dvi Karosos. ( http://img-fotki.yandex.ru/get/6202/...5c_ec7f3382_XL )
                          2 - Irgi dujokai ir Karosos kasdien.
                          Irgi papildysiu ir taip išsamų atsakymą : poilsio dienomis dienomis šiais maršrutais dirba vien tik dujiniai Saffle. Bent 1 kitoks autobusas ten būna nedažnai ir labiau atrodo išimtimi, nei taisykle.
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Atrodo iki rinkimų tikrai nebrangs, bet po rinkimų jau tikrai brangs su kaupu

                            Viešojo transporto bilietų neplanuojama branginti
                            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                            Comment


                              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                              Papildysiu: šiuose maršrutuose per 2 pamainas gaunasi labai didelė rida - tam tiesiog neužtenka dujų net pas geriausius dujinukus. 28-o rida (įskaitant nulines) ~464 km, 51 - ~440 km. Palyginimui taip garbinamo 36-o 1 grafikas - 284 km, 2 ir 5 - po 332 km. "Centriniuose" maršrutuose ridos išvis "vaikiškos" lyginant su 28 ar 51: 10 dauguma pamaininių - 245 km, 40 - 255 km, 21 - 259 km, ...



                              Irgi papildysiu ir taip išsamų atsakymą : poilsio dienomis dienomis šiais maršrutais dirba vien tik dujiniai Saffle. Bent 1 kitoks autobusas ten būna nedažnai ir labiau atrodo išimtimi, nei taisykle.
                              O kur padėjai 3 ir 4 grafikus?

                              43 visada važiuoja tik Volvo 7700A ir 7700 kitų autobusų jame nemačiau.
                              Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                              Comment


                                Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                Tai tada turi būti ir atitinkama kaina. Už ką aš tada moku 42,50 Lt./mėn??? padauginam 42,50*12=510/metams!!!
                                26, 53, 43, 73, 75, 49, 56, 2, 47 važiuoja tik patys geriausi. O į mano kraštą patys blogiausi autobusai. Tai gal tegul būna ir kainos atitinkamos pagal autobusus, jeigu blogesnis autobusas važiuoja, tai ir kaina turi būti mažesnė per pus. Jeigu į mano kraštą važiuos nauji autobusai sutiksiu mokėti ir 55 Lt./mėn.

                                Ar pakraštys ar ne pakraštys bet aš niekad sugedus autobusui ar troleibusui viduryje trasos nesulaukiau jokio rezervinio autobuso, troleibuso ir turėjo apie 150 keleivių šalti stotelėje nes artimiausias reisas atvažiavo tik po 2 val. Tai kur kokybė? Aš vien už kelionę per metus sumoku 510 plius mano šeima sumoka 510 tai mes iš viso sumokam 1020 Lt., plius mano sesės šeima sumoka per metus 1320+1020=2340 Lt? Ar mano krašto už tokią sumą nenusipelnė geresnių autobusų? Juk į Europos parką važiuoja turistai iš užsienio vieninteliai ir veža 36 ir 76 maršruto autobusai. Daugiau ten niekas į Europos parką neveža visą dieną. O savaitgaliais tuo labiau.
                                Del 26 marsruto sutinku-ten pacios geriausios masinos, o 75 kaip tik pacios blogiausios,klerancios ir t.t. Netgi paskutinis Ikarus'as vazinejo 75 marsrute.

                                Comment


                                  Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                  O kur padėjai 3 ir 4 grafikus?

                                  43 visada važiuoja tik Volvo 7700A ir 7700 kitų autobusų jame nemačiau.

                                  Ne viena ryta vaziavau - bent jau pertraukiamu grafiku bent vienas MB buna...

                                  Comment


                                    Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                                    Del 26 marsruto sutinku-ten pacios geriausios masinos, o 75 kaip tik pacios blogiausios,klerancios ir t.t. Netgi paskutinis Ikarus'as vazinejo 75 marsrute.
                                    382 Ikarusas važinėjo 75 ir 36 maršrutuose.
                                    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                    Comment


                                      Tikiuosi tai tiesa.

                                      Laba diena,
                                      Dėkojame už išsakytą pastabą ir norime Jus informuoti, kad žiemos sezonu dėl stačios įkalnės Žaliųjų ežerų gatvėje, autobusų talpa buvo pakeista į dviašius (trumpus) autobusus vardan keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumo. Tačiau nuo š.m. kovo 31 d. 36 maršruto autobusai bus pakeisti į triašius (ilgus) autobusus, todėl problema dėl didelio keleivių srauto turėtų išsispręsti. Kol kas reisų skaičiaus didinti negalime dėl sunkios finansinės padėties.
                                      Antra, visuose tvarkaraščiuose tiek internete, tiek stotelėse 36 maršruto reisai iki Pagubės yra žymimi mėlyna spalva, nes pagrindinis maršrutas yra iki Naujanerių. Kita spalva žymi pakeistą reiso trasą, todėl nemanome, kad reikėtų keisti visą žymėjimo tvarką.
                                      Tikimės Jūsų supratingumo.
                                      Geros Jums dienos.
                                      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                      Comment


                                        Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                        O kur padėjai 3 ir 4 grafikus?
                                        Juos pavogė tos pačios skraidančios beždžionės, kurios pavogė ir vieno iš forumiečių avataro paveikslėlį. Tebūnie jos prakeiktos.
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment

                                        Working...
                                        X