Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas (archyvas 2008-2012.07)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Aš gal biškį ne į temą, bet
    Kazkada buvo specialus marsrutas toks: kadangi troleibusai del kazkokiu priezasciu (nepamenu del kokiu) vaziuodavo tik iki Siaures miestelio st. ir apsisukdavo prie "Banginio", tai paleido autobusų maršrutą nr. berods 17A: Šiaurės miestelis - Žirmūnų žiedas

    Comment


      Parašė Gnoss Rodyti pranešimą
      Aš gal biškį ne į temą, bet
      Kazkada buvo specialus marsrutas toks: kadangi troleibusai del kazkokiu priezasciu (nepamenu del kokiu) vaziuodavo tik iki Siaures miestelio st. ir apsisukdavo prie "Banginio", tai paleido autobusų maršrutą nr. berods 17A: Šiaurės miestelis - Žirmūnų žiedas
      Taip, šis maršrutas buvo, berods prieš du metus, kai dėl elektros kontakto taisymo visi troleibusai važiavo tik iki Šiaurės miestelio.
      Bandžiau surast jo tvarkaraštį, bet WEB`archyve jo egzistavimo laiku tvarkaraščiai visai neatsidro (((
      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
      Marsrutai.lt tinklaraštis!
      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

      Comment


        Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
        Argi jis užvažiuoja į Santariškes ? Man rodos, iš Jeruzalės g. iš karto į Žaliųjų ežerų g. suka
        Kai skelbė, kad atidaromi 2 nauji maršrutai, jam priskirta būtent tokia trasa (Ž. Ežerų g., P. Baublio g., Santariškių g., Jeruzalės g.)
        hm... apie 49-ąjį mikroautobusą pirmąkart girdžiu...
        Yra toks Pats mačiau šiais metais, tik neįsidėmėjau jo užrašo - ar jis iki Pavilnio ar iki N. Vilnios (mažai tikėtina) ar iki Grigaičių (dar mažiau tikėtina) važiuoja.
        O kaip ten su 20-ojo maršruto maršrutiniu taksi Oro uostas - Fabijoniškės ?
        Jis tikrai panaikintas?
        Senokai jo nemačiau...

        Parašė Gnoss Rodyti pranešimą
        Aš gal biškį ne į temą, bet
        Kazkada buvo specialus marsrutas toks: kadangi troleibusai del kazkokiu priezasciu (nepamenu del kokiu) vaziuodavo tik iki Siaures miestelio st. ir apsisukdavo prie "Banginio", tai paleido autobusų maršrutą nr. berods 17A: Šiaurės miestelis - Žirmūnų žiedas
        Buvo, buvo... Dėl vandentieko/šilumos tinklų remonto darbų Žirmūnų g. (tarp Verkių ir Kareivių g.) troleibusai negalėjo važiuoti Žirmūnų gatve link Žirmūnų žiedo (5, 6, 10, 11 maršrutai nepakeisti). Visa tai buvo šeštadienį-sekmadienį. Deja, man nebuvo galimybės nei pamatyti 17A grafiko, nei bent vieno šio maršruto autobuso .
        Tęsiant temą dėl senų grafikų - atspėkite kurio maršruto šitas grafikas :
        [###] maršrutas [##### - #####]


        Paryškinta ir pabraukta - žemagrindis grafikas; raudona - iki parko.
        Paskutinis taisė Mettal; 2010.01.10, 12:51. Priežastis: Atsakymas - 45 Pašilaičiai - Saulėtekis
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Tęsiant temą dėl senų grafikų - atspėkite kurio maršruto šitas grafikas :
          [###] maršrutas [##### - #####]

          Paryškinta ir pabraukta - žemagrindis grafikas; raudona - iki parko.
          gal 47-ojo autobuso ?
          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
          Marsrutai.lt tinklaraštis!
          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

          Comment


            Ne, bandom dar kartą . Palauksiu, kol bus daugiau variantų ir tada pasakysiu teisingą atsakymą.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              45-ojo autobuso?

              Comment


                Tęsiant temą dėl senų grafikų - atspėkite kurio maršruto šitas grafikas :
                [###] maršrutas [##### - #####]


                Paryškinta ir pabraukta - žemagrindis grafikas; raudona - iki parko.[/QUOTE]

                Nors esu ne vilnietis, bet spėju, kad 45.

                Comment


                  O čia kartais ne 4-o maršruto, labai jau panašūs grafikai į Naują Vilnią )

                  Comment


                    gal 19-o ar 17-o trulo?

                    Comment


                      Spėsiu dar kartą. 9-o troleibuso ?
                      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                      Marsrutai.lt tinklaraštis!
                      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                      Comment


                        4 ar 6 troleibuso

                        Comment


                          Aš buvau davęs spėjimą 18 troleibuso. Tačiau tik po to pamačiau, kad juo nevažinėja žemagrindžiai. Mano spėjimas: 1-asis troleibuso maršrutas
                          دائما الليتوانيه

                          Comment


                            manau 45 autobusas, kai per valakampių tiltą nebuvo galima ilgų leisti...
                            Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                            Comment


                              Valius Kedainietis, Aisttiiss, skunk - visiškai teisingai. Teisingiausiai vis dėlto atsakė skunk. Net ir aš nežinojau, kodėl ten buvo tik trumpi . Originaliausias buvo lietus atsakymas - tais laikais, kai 4 buvo pagrindinis maršrutas į N. Vilnią, nebuvo žemagrindžių autobusų , o ir grafikas vargu ar dar kur užsilikęs yra.
                              Paskutinis taisė Mettal; 2010.01.10, 12:50.
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                (?)115 N.Vilnia - Kalno g. - Rokantiškės - Žolyno g. - Antakalnis (Klinikų st.)| "Almir"
                                115 mikriukas dar reguliariai kursuoja, intervalas kas valandą ir kas pusvalandį piko valandom
                                ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

                                Comment


                                  115 "nenudves", nes jis vaziuoja per didelius sodu masyvus, ir yra vienintele VT tenai.

                                  Comment


                                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                    Tu gal neskaitai mano pranešimų ar kaip? Taigi jau 3 kartą tau sakau, kad čia ne nuo vairuotojo priklauso. Jis privaloma tvarka įjungia e-bilieto kompiuterį ir borto kompiuteris jau nebegali rodyti stotelių švieslentėje.
                                    Šiandien autobuse nr. 775 dirbo abu kompiuteriai.

                                    Comment


                                      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                      115 "nenudves", nes jis vaziuoja per didelius sodu masyvus, ir yra vienintele VT tenai.
                                      Tai savaime suprantama- 115 yra vienintelis VT daugelyje sodų yra .
                                      Bet vargu ar ką sužavės mikriukas už 3 litus, privežantis prie kito transporto (į centrą nekursuoja)? Be to, sodinimkai daugiausia mašinomis važinėja.
                                      Todėl ir suabejojau, ar dar egzistuoja šis maršrutas...

                                      Bet jei 115 dar egzistuoja- puiku
                                      Mettal, kol kas gali ištrinti klaustuką iš šio numerio
                                      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                      Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                      Comment


                                        Rudeni (spali) dar vazinejo. Marsrutas turbut kad egzistuoja ir dabar. Vien mokiniu kiek is sodu i miesta vaziuoja ir atgal... Ne visi tevai gali juos pavezti automobiliu, ne visi juk ir automobili turi.
                                        Taip kad darbo dienomis ir ypac piko metu keleiviu yra.

                                        Comment


                                          Kiek jau yra MAN NG313CNG autobusų Vilniuje ir ar visi jau važinėja maršrutuose?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X