Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Apie privatininkus turbūt net šnekos nėra? OMG, Vilniuj ir Kaune jau mažuma autobusų jų neturi ir tai didžiulė problema, o čia paaiškėjo, kad tik 1 autobusas visame mieste....

    Comment


      Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
      Apie privatininkus turbūt net šnekos nėra? OMG, Vilniuj ir Kaune jau mažuma autobusų jų neturi ir tai didžiulė problema, o čia paaiškėjo, kad tik 1 autobusas visame mieste....
      Kaune mažuma? 55 dyzeliniai Solaris 25 costrosua 5 ilgi ir lygtais apie 10 trumpų DEN dauguma scania kurie gauti iš rumunijos ilgi Man net nėra kaip kuriuose vanhool autobusuose o su Volvo autobusais yra komplikuotas reikalas su kondicionieriais. Jei veikia tai veikia viskas per visą autobusą ir gale ir priekį jei vairuotojas nori šilumos tai turi visą autobusą šildyti ar atvirkščiai. Turintys 25 dujiniai Solaris deja ir jie ne visi ir temsa. O pas kitus kaip loterija gal ir veiks

      Comment


        Pagal tai, ką čia parašei, tu atsakei į savo paties klausimą, kodėl Kaune yra mažuma. Nepakanka to, kad kondicionierius yra, jis dar apskritai turi būti įjungiamas, o prie to dar tinkamai veikti.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Į Sendvario seniūniją galėtų kursuoti dar vienas miesto autobusas
          https://www.klaipedos-r.lt/go.php/li...esto-autobusas
          Ketvirtadienį Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Artūras Bogdanovas, susitikęs su VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“ direktoriumi Andriumi Samuilovu ir Infrastruktūros skyriaus vadovu Tadu Mėžiniu pradėjo dialogą dėl galimybės Klaipėdos mieste kursuojančio 14 autobuso maršrutą pratęsti iki Klipščių kaimo (Sendvario seniūnija).
          <...>
          Jei bus priimti bendri nutarimai su prekybos centro statytojais, maršruto tąsos galima tikėtis jau spalio–lapkričio mėnesiais.

          Comment


            Jeigu pratęsinės 14-ą, klausimas, ar bus poreikis 7-am maršrutui. Kaip supratau, nuo Tauralaukio 100 procentų dubliuotų 7 maršrutą
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Įsivels į tą patį žaidimą kaip Kaunas, priemiesčiuose orą vežios, o centre trukūmas autobusų..

              Comment


                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                Jeigu pratęsinės 14-ą, klausimas, ar bus poreikis 7-am maršrutui. Kaip supratau, nuo Tauralaukio 100 procentų dubliuotų 7 maršrutą
                Sakai 100%? O jeigu 14 įvestų užsukimus iki ligoninės bei nukreiptų tokiom pačiom gatvėm Tauralaukyje, tai dubliavimas turbūt taptų 110% O jeigu rimtai, tai iš to, kas parašyta, trasa būtų pratęsiama kokia 1 stotele.
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Apie naujus autobusus Klaipėdoje.

                  TOMAS
                  2019-08-22 09:17:43
                  Sveiki, kiek žinau pagal sutartį Klaipėdos autobusų parkas jau turėjo gauti naujus MAN Lion's city autobusus, tačiau jokios informacijos internete apie tai rasti nepavyko. Norėčiau sužinoti ar jau gauti nauji autobusai ar dar ne, kada galima tikėtis pamatyti juos gatvėse?

                  KKT
                  2019-08-26 10:19:36
                  Tomui…autobusai gauti ir ruošiami keleivų vežimui. Berods kitą savaitę bus viešas pristatymas ir pirmieji gatvėse turi pasirodyti rugsėjo 2 d.

                  Šaltinis: https://www.klaipedatransport.lt/lt/sveciu-knyga

                  Comment


                    Pereitą savaitę, važiuojant plentu pro Adampolį, teritorijoje matėsi nemažas būrys mėlynų autobusų. Vadinasi greitai.

                    Comment


                      Nuo pirmadienio Klaipėdoje kursuos 18 naujų autobusų
                      https://www.atviraklaipeda.lt/2019/0...auju-autobusu/

                      Comment


                        Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                        Nuo pirmadienio Klaipėdoje kursuos 18 naujų autobusų
                        https://www.atviraklaipeda.lt/2019/0...auju-autobusu/

                        Smagu nors tik 18, bet jie tikrai ryškiai pakeis miesto veidą, ypač 8 maršrute .

                        Comment


                          Aš galbūt kažką praleidau, bet ar neturėjo šie autobusai būti naujos kartos?

                          Comment


                            Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                            Aš galbūt kažką praleidau, bet ar neturėjo šie autobusai būti naujos kartos?
                            Ne. Buvo komentaras "jei būtų pusmečiu vėliau vykęs konkursas, būtų pagaminti naujos kartos autobusai Klaipėdai".
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Bet vargu ar po pusmečio MAN’ai būtų laimėję... Nors Vilniuj kaip suprantu bus jau naujieji???

                              Comment


                                Sunku pasakyti, kokie bus. Kai savivaldybė dėjo pranešimą, matomai ne tą autobuso fotografiją įdėjo. Atvejis su Vilniaus Solaris troleibusais puikiai prisimenam - turėjo būti trečios kartos kėbulas, o paskutiniu momentu pakeitė į naujo kėbulo. Tad visko gali būti, jog lygiai tas pats bus ir šiuo atveju.
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Vilniuj pasirašė sutartį, kad per 2metus bus pagaminta, greičiau turbūt nebus, tik vėliau

                                  Comment


                                    Vilniuje žada, kad iki 2020 pabaigos turės jau būti. Tuo labiau, kad patikimų ir patogių ilgų autobusų dabar kaip tik trūksta.

                                    Comment


                                      Klaipėdos rajono savivaldybės Instagram paskyroje šiandien užmačiau pranešimą, jog šiandien pasirašyta su Sendvario seniūnija bendradarbiavimo sutartis dėl 7 ir 14 maršruto korekcijų, taip pat dažnesnio 14-o kursavimo.
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment




                                        7 bus trumpinamas iki statomos Mazūriškių Rimi. Tai koks tai privežamasis? Jis netenka visos savo pirminės esmės - privežti keleivius į stambesnį VT mazgą, kur galima persėsti į autobusus, vežančius keliomis skirtingomis kryptimis. Dabar tai bus privežamasis prie vienintelio 14 maršruto, iš kurio dalis keleivių turės dar kartą persėst į 3, 9, 8E ar kitą reikiamą maršrutą. Degradacija.

                                        14 apskritai reikėjo naikinti, dažninant, didinant talpą ir pratęsiant 7 maršrutą "giliau" į priemiestį.

                                        Comment


                                          Parašė Briedis Rodyti pranešimą


                                          <...> 14 apskritai reikėjo naikinti, dažninant, didinant talpą ir pratęsiant 7 maršrutą "giliau" į priemiestį.
                                          Visiškai panaikinti? Ar panaikinti pačiame Tauralaukyje? Tada klausimas kodėl nepanaikinus 17-o iš Kalotės, taip sustiprinant 15A maršrutą?
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X