Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė neoplan Rodyti pranešimą
    Na, kaip ir buvo galima tikėtis, vežėjai jau muistosi ir lieja nuoskaudas dėl to, jog pagaliau reiks pradėti tvarkytis savo įvaizdį. Svarbu, kad visas procesas nesustotų, o vežėjai lai samprotauja toliau. Perdažytas variantas man visai patinka, gal ir ne pats įdomiausias sprendimas, bet su miesto herbu turėtų atrodyti pakankamai gerai.
    Aš irgi palaikau vežėjus - toks spalvų derinys visai netinka Klaipėdai. Pirma asociacija su šiuo miestu yra - jūra - mėlyna. Išties, būtų gerai pamatyti kaip atrodo baltai-mėlynas miesto autobusas su "KLAPo" žuvėdromis.
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      Pafantazavau



      Gal kiek per šaltai atrodo mano variantas.

      Comment


        Parašė Briedis Rodyti pranešimą
        Pafantazavau

        Atvaizdas


        Gal kiek per šaltai atrodo mano variantas.
        Tegul lieka tas Hanoverio ir viskas.
        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

        Comment


          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
          Aš irgi palaikau vežėjus - toks spalvų derinys visai netinka Klaipėdai. Pirma asociacija su šiuo miestu yra - jūra - mėlyna. Išties, būtų gerai pamatyti kaip atrodo baltai-mėlynas miesto autobusas su "KLAPo" žuvėdromis.
          Dar manau svarstytinas variantas galbut ekonominis, bet irgi geras: kaip priemestiniam variante, žuvėdras derinti prie autobuso spalvos, smarkiai pagyvintų vaizdą, taptų miesto lengvai atpažįstama vizitine kortele.

          Comment


            Forumo nario Aisttiiss spalvinimo variantai:
            Savivaldybės siūloma


            Mėlyna


            Žuvėdros





            Panaudotos autoriaus STS nuotraukos, fotobus.msk.ru
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
              Forumo nario Aisttiiss spalvinimo variantai:
              Savivaldybės siūloma
              Atvaizdas


              Mėlyna
              Atvaizdas


              Žuvėdros
              Atvaizdas


              Atvaizdas


              Atvaizdas

              Panaudotos autoriaus STS nuotraukos, fotobus.msk.ru
              Žuvėdros gražiausios
              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

              Comment


                Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                Žuvėdros gražiausios
                Ant seno Merso. Ant Irisbus'o visiškai netinka.
                Geriausiai įvertinčiau mėlynąjį variantą, tik reikėtų įterpti kokią šviesesnę spalvą, gal baltą ar švelniai gelsvą.

                Comment


                  Nelabai čia tos žuvėdros vykusiai išdėliotos. Reikėtų jų šiek tiek mažiau ir truputį didesnių. Tarpmiestiniame transporte, netgi ant Crafterio jos proporcingai išdeliotos, atrodo kur kas organiškiau.

                  Comment


                    Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                    Ant seno Merso. Ant Irisbus'o visiškai netinka.
                    Geriausiai įvertinčiau mėlynąjį variantą, tik reikėtų įterpti kokią šviesesnę spalvą, gal baltą ar švelniai gelsvą.
                    Man ant irisbus kaip tik grazu
                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                    Comment


                      Spalvas autobusams rinks dizaineriai
                      "Bandysime priimti visiems tinkantį sprendimą. Galbūt tarsimės su dizaineriais, ruošime projektą taip, kad kiltų kuo mažiau klausimų, - sakė R. Mockus. - Taryboje išsiskyrė nuomonės, todėl sprendimas keliauja į administracijos lygmenį ir jos direktoriui teks apsispręsti, kokių spalvų autobusai važiuos mieste. Dėl spalvų bus dar didesnė diskusija, po jos ir bus sprendžiama. Norime tai padaryti kuo greičiau, kad spėtume iki sausio 1-osios pasiruošti."
                      http://www.ve.lt/naujienos/klaipeda1...eriai-1356557/

                      Tikiuosi, kad spalvas tikrai parinks dizaineriai, o ne politikai su Budinu priešaky.

                      Comment


                        Gaila, kad nebeliks reklamų, Klaipėdoje jos pakankamai vykusios.

                        Comment


                          Pafantazavimai

                          Mėlyna su balta





                          Mėlyna su pilka





                          Mėlyna - jūra, geltona - saulė, smėlis, ir balta




                          Panaudojau tą pačią STS nuotrauką iš fotobus.msk.ru

                          Comment


                            Mano nuomone, originaliausiai atrodo paskutinė dažymo schema. Nes mėlynos ir baltos yra ir kituose Lietuvos miestuose. O smėlio spalvos ant autobusų mažai kas turi, arba neturi nė vieno miesto VT
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Tegu nebesvaigsta su ta geltona-raudona, tragedija visom prasmėm. Pagal mane, normaliausia būtų taip:



                              Tamsiai mėlynas metalikas su sidabrinėm žuvėdrom.

                              Comment


                                Man irgi raudomas-geltonas pats baisiausias variantas iš visų siūlomų. Kodėl nesvartomas palikti vieningą Hanoverio dažymo schemą? Sutinku nelabai vykusi, bet kam tą mišrainę daryt? Kodėl visi tyli?

                                Comment


                                  Hanoverio - tai čia kuri ? Ta, kur ekologiški dažomi ?

                                  Comment


                                    Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
                                    Hanoverio - tai čia kuri ? Ta, kur ekologiški dažomi ?
                                    Būtent ta. Mano nuomone, Klaipėda neturėtų išradinėti dviračio ir apsistoti prie šios dažymo schemos. Ji išskirtinė, įdomi, maloni akiai. Tikrai išsiskirtų iš kitų Lietuvos miestų. Antras variantas, taip pat išskirtinis-žuvėdros. Beje, mano nuomone, ir raudona-geltona nėra toks tragiškas variantas kaip, pvz. šis. Bent jau man žiauriai sendina autobusą, atrodo, lyg būtų 1960-70-ieji

                                    Comment


                                      Man tai visai gražiai atrodo ta balta autobusų dažymo spalva su mėlyna juosta. Tik, kad gal kiek per šaltai atrodo. Briedžio siūloma balta-mėlyna-geltona dar irgi visai nieko...

                                      Comment


                                        Atnaujins autobusų stotelę Melnragėje

                                        Pirmojoje Melnragėje prie sporto salės esančią apšiurusią stotelę ketinama prikelti naujam gyvenimui. Norima, kad miestiečiams autobuso laukimas taptų patogesnis.

                                        Stotelės remontui prašoma skirti beveik 4 tūkst. eurų iš sutaupytų lėšų. Jei bus patvirtinti pinigai, žadama skelbti konkursą darbams įsigyti. Tada paaiškės ir tiksli kaina.

                                        Objekto likimas taip pat dar nėra aiškus. Galimi keli pasirinkimo keliai. Įmanoma, kad stotelė bus nugriauta, o vietoje jos pastatyta nauja. Tikėtinas ir kitas variantas – esamas statinys gali būti atnaujintas. Autobusų vairuotojai šmaikštauja, kad apie šiuos planus reikėtų pasakyti benamiams. Esą jie greitai išardytų pavėsinę, nes pastariosios konstrukcijos – metalinės.

                                        Minėta stotelė yra galutinė. Čia autobusai apsisuka ir pradeda maršrutą iš naujo.

                                        Melnragiškiai taip pat yra skundęsi, kad kai kuriose paskutinėse stotelėse, iškritus didesniam kiekiui kritulių, autobuso laukti tenka purvyne. Gyventojai prašė padėti bent kelias plyteles, kad būtų patogiau.

                                        Uostamiesčio valdžia siekia sutvarkyti ir kitas senas stoteles. Esančią Debreceno aikštėje, prie kurios yra žinoma uostamiesčio kavinė, ketinta nugriauti. Pabrėžiama, kad ši stotelė – avarinės būklės. Vietoje jos pastatytas stiklinis paviljonas arčiau gatvės.

                                        Panašių stotelių uostamiestyje yra likusios vos kelios. Be minėtosios pajūryje, tokie objektai yra Bangų gatvėje ir Šilutės plente. Tačiau pastarasis taip pat yra griaunamas.

                                        Comment


                                          "Džiazuos" ir lietuviškas elektrinis autobusas

                                          Šiandien startuojantis 21-asis Klaipėdos pilies džiazo festivalis didžiuodamasis pristato ne tik garsiausias džiazo muzikos žvaigždes, bet ir šalies technologijų pasaulio naujienas. Festivalio žiūrovai taps pirmaisiais šalyje, kurie galės iš arti susipažinti su Lietuvoje sukurtu permatomu elektriniu autobusu „Dancer“.

                                          Beje, šis autobusas taps ir Džiazo festivalio informacijos centru, o jo kėbulas – specialiu ekranu, kuriame atokiau nuo scenos būsiantys žiūrovai galės tiesiogiai stebėti garsiausių pasaulio džiazo žvaigždžių pasirodymus.

                                          ...

                                          Prieš gerus penkerius metus džiazavome, jog galima sukurti tokį miesto autobusą, kuriuo norėtų važiuoti net užkietėję automobilių mylėtojai. Tuomet sumojome, jog jis turėtų būti permatomas. Dar, savaime aišku, elektrinis ir priedo - kraunamas vėjo energija”, - sako „Dancer“ autobusus kuriančios bendrovės „Vėjo projektai“ generalinis direktorius Alvydas Naujėkas.

                                          Pasak jo, prieš penkerius metus buvo sunku patikėti, kad svajonės ims pildytis - autobuso prototipas bus išbandytas Klaipėdoje ir pirmąsyk visuomenei pristatytas Pilies džiazo festivalyje.

                                          Festivalyje pristatomas autobuso prototipas jau turi visas originaliame „Dancer“ naudojamas kompozitines kėbulo medžiagas, unikalias patentuotas elektrinės pavaros, baterijos ir valdymo technologijas. Autobuso dizaino koncepcija bus neatskleidžiama iki pat autobuso gamybos pradžios, kuri numatoma 2016 metų pradžioje. Kūrėjai kol kas išduoda tik tiek, jog autobusas bus konstruojamas naujovišku moduliniu principu. Kelių eismo įvykio ar gedimo atveju bus galima lengvai pakeisti reikiamą modulį ir šalinti gedimus nestabdant eismo.

                                          ...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X