Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Hobis: Viešasis transportas (planai, tvarkaraščiai ir kt.)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
    Nėra 55, važiuok 55A, ir atvirkščiai. Žinoma, jeigu tau nereikia į Gariūnus ar Grigiškes. Nebijok, 55A niekur nepradings, nes apkrova atkarpoje GP-Santariškės yra tikrai nemaža.
    Tiesiog neseniai pradėjau domėtis VT, todėl visų subtilybių nežinau o bent jau iki praeitų metų vasaros 55A nebuvo atrodo, tekdavo iš kolegijos 55 laukti, jei tingėjau pavargęs 10 pilno laukti, nes iš Pašilaičių 19 trule galėjau atsisėsti bent jau O dabar puiku bus, daugiau alternatyvų

    Comment


      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
      P.S. dėl Kalvarijų turgaus - N. Vilnios susisiekimas su juo yra labai geras: yra 27, yra 44. 1 stotelę paeiti tikrai nėra sunku. Dar mažas būdamas su mama ar seneliu esu 19 troleibusu nuo Pašilaičių važiavęs iki Lvovo st., o po to ėjęs pėsčiom. Tikrai dėl to nesiskųsdavau.
      Problema yra tame, kad mes vis labiau atprantame vaikščioti ir mus gąsdina net atstumai, mažesni už 1 km, tačiau kaimuose žmonės eina ir po 4-5 km, nes iki jų autobusas negali privažiuoti, arba jo išvis reikiamu laiku nėra.
      Kai mažas buvau aš laisvai su tėvais ėjau pėsčiom iš stoties iki Antakalnio, ar nuo Menų gimnazijos iki Vileikos. Bet tada aš mažas buvau, daug laiko turėjau... O dabar jau nebe tie laikai. Kai mokslai, keliesi 5h ryto, 6:10 išvažiuoji iš namų, mokslai nuo 7:45, autobuso tvarkaraštis priderintas mokslui nuo 8h, o ne nuo 7:45, todėl tenka atvažiuoti prieš pusvalandį arba vėluoti 10 min. Po paskaitų namo pusantros valandos, tai žiauriai nervina ir vargina, o jei dar kokius nors persėdimus daryt tai ... Ir taip dažniausiai po tris persėdimus darau, o dar eiti kažkur, ne, ačiū geriau po viena stotele važinėsiu, bet ne pėsčiom.

      Comment


        Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
        Tiesiog neseniai pradėjau domėtis VT, todėl visų subtilybių nežinau o bent jau iki praeitų metų vasaros 55A nebuvo atrodo, tekdavo iš kolegijos 55 laukti, jei tingėjau pavargęs 10 pilno laukti, nes iš Pašilaičių 19 trule galėjau atsisėsti bent jau O dabar puiku bus, daugiau alternatyvų
        55A išskirtas iš 55 nuo pernai metų rugsėjo 1 dienos. Maršrutas pilnai dubliuoja 55 labiausiai apkrautoje atkarpoje. Galima buvo tikėtis, kad 55 maršruto neskaidys, tačiau tada būtų įvesti "mėlynieji" sutrumpinti reisai, o vėluojant autobusui žmonės nežinotų, ar čia į Grigiškes, ar iki ligoninės. Vis tiek 10 autobusų varinėti į Grigiškes šiuo metu per didelė prabanga - šitiek keleivių iki ten tikrai nėra. Be to, net 10 autobusų nepakaktų 10-12 min. intervalo piko metu išlaikymui, tektų pridėti bent 1 autobusą.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
          55A išskirtas iš 55 nuo pernai metų rugsėjo 1 dienos. Maršrutas pilnai dubliuoja 55 labiausiai apkrautoje atkarpoje. Galima buvo tikėtis, kad 55 maršruto neskaidys, tačiau tada būtų įvesti "mėlynieji" sutrumpinti reisai, o vėluojant autobusui žmonės nežinotų, ar čia į Grigiškes, ar iki ligoninės. Vis tiek 10 autobusų varinėti į Grigiškes šiuo metu per didelė prabanga - šitiek keleivių iki ten tikrai nėra. Be to, net 10 autobusų nepakaktų 10-12 min. intervalo piko metu išlaikymui, tektų pridėti bent 1 autobusą.
          Sutinku

          Comment


            Va, šovė į galvą. Pvz sekmadieniais 74 autobusas pirmas važiuotų 5:50, o jį aptarnautų 67 maršruto autobusas. Stotyje 74 būtų 6:15, 6:20 išvažiuotų iš Stoties į Kalno gatve. Kalno gatvėje būtų 6:40. O pirmas 67 reisas kaip tik 6:49. Ką manote?

            Comment


              Parašė grustnyj

              Kai mažas buvau aš laisvai su tėvais ėjau pėsčiom iš stoties iki Antakalnio, ar nuo Menų gimnazijos iki Vileikos. Bet tada aš mažas buvau, daug laiko turėjau... O dabar jau nebe tie laikai. Kai mokslai, keliesi 5h ryto, 6:10 išvažiuoji iš namų, mokslai nuo 7:45, autobuso tvarkaraštis priderintas mokslui nuo 8h, o ne nuo 7:45, todėl tenka atvažiuoti prieš pusvalandį arba vėluoti 10 min. Po paskaitų namo pusantros valandos, tai žiauriai nervina irg vargina, o jei dar kokius nors persėdimus daryt tai ... Ir taip dažniausiai po tris persėdimus darau, o dar eiti kažkur, ne, ačiū geriau po viena stotele važinėsiu, bet ne pėsčiom.
              Deja, absoliučiai prie visų keleivių poreikių viešojo transporto nepritaikysi. Ir tiek tiesioginių maršrutų neprikursi, kad visur būtų galima nuvažiuoti tiesiogiai. Nėra persėdimai juk tokie baisūs. Na, o konkrečiai nuo N.Vilnios iki Didlaukio st. yra daug variantų su 1 persėdimu.
              Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
              Marsrutai.lt tinklaraštis!
              SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

              Comment


                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                Ne veltui 16A su jo midibusais ar išvis Lublinais likvidavo kartu su Kuprioniškių žiedu - juo niekas nesinaudojo. Sunkiai įsivaizduoju ilgą autobusą važiuojantį tik iki Kuprioniškių.
                Kiek esu matęs ir važiavęs, be 81 galima laisvai apsieiti. O 82 irgi niekam nereikalingas. Nepamiršk, kad jis buvo sukurtas kaip privežamasis prie troleibusų, tačiau vis tiek vežiojo orą. Be to, autobusas vien tik iki Sietyno st. niekam nereikalingas.
                12 puikiai susitvarko su keleivių srautais. Jo problema yra tik laiko paskirstymas maršruto eigoje. Maršruto atnaujinimas vien dėl varnelės yra trumparegiškumas. Žymiai daugiau naudos duotų pertraukiamo autobuso pridėjimas 12-ame.
                16A nepakenks.Beje,nuo Papilėnų st. iki Sietyno autobusas sausakimšas,tad 82 reikėtu.Padandyk 54 d.d. 07:13 pavažiuoti-suprasi.81-į centrą.Vilniuje reikia greitujų maršrutu.12G nepakenks.

                Comment


                  Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                  Deja, absoliučiai prie visų keleivių poreikių viešojo transporto nepritaikysi. Ir tiek tiesioginių maršrutų neprikursi, kad visur būtų galima nuvažiuoti tiesiogiai. Nėra persėdimai juk tokie baisūs. Na, o konkrečiai nuo N.Vilnios iki Didlaukio st. yra daug variantų su 1 persėdimu.
                  Yra, nesiskundžiu, tik jie nelabai derasi prie mano paskaitų tvarkaraščio, bet šiuo klausymų aš tyliu

                  Comment


                    Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                    Yra, nesiskundžiu, tik jie nelabai derasi prie mano paskaitų tvarkaraščio, bet šiuo klausymų aš tyliu
                    Ar tikrai visiškai nesiderina?
                    http://www.marsrutai.lt/vilnius/#Sea...;-1;5;3000;3,1,

                    Beje, kiek laiko užtrunki eidamas nuo Didlaukio stotelės iki Kolegijos?
                    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                    Marsrutai.lt tinklaraštis!
                    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                    Comment


                      Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                      Ar tikrai visiškai nesiderina?
                      http://www.marsrutai.lt/vilnius/#Sea...;-1;5;3000;3,1,

                      Beje, kiek laiko užtrunki eidamas nuo Didlaukio stotelės iki Kolegijos?
                      Einu 10 min, žiemą - 15 Na gal todėl, kad lėtai vaikštau... Derinasi, bet ne super, arba vėluosiu 10 min, arba atvažiuosiu prieš 30 min

                      Beje, dabar man tai neaktualu, nes prieš mėnesį pasiėmiau akadėmines atostogas iki rugsėjo
                      Paskutinis taisė grustnyj; 2012.01.15, 20:27. Priežastis: Papildymas

                      Comment


                        Parašė grustnyj

                        Einu 10 min, žiemą - 15 Na gal todėl, kad lėtai vaikštau... Derinasi, bet ne super, arba vėluosiu 10 min, arba atvažiuosiu prieš 30 min
                        Tai 10 min. iki stotelės einant normaliu žingsniu yra dar visai nedaug. Aš panašiai kasryt einu ir nesiskundžiu
                        Tai paieškojau marsrutai.lt ir radau daug variantų su 1 persėdimu, tarkim, tarp Parko ir Didlaukio stotelių, kur kelionėje sugaišti nedaugiau 50-55 minutės ir ne vėliau kaip 7.20-7.25 būni Didlaukio stotelėje. Tai kur gi tas "arba prieš 30 min. arba vėluosiu 10 min."?
                        Ar nuo stotelės iki kolegijos eini ilgiau nei 30 min.?
                        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                        Marsrutai.lt tinklaraštis!
                        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                        Comment


                          Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                          Tai 10 min. iki stotelės einant normaliu žingsniu yra dar visai nedaug. Aš panašiai kasryt einu ir nesiskundžiu
                          Tai paieškojau marsrutai.lt ir radau daug variantų su 1 persėdimu, tarkim, tarp Parko ir Didlaukio stotelių, kur kelionėje sugaišti nedaugiau 50-55 minutės ir ne vėliau kaip 7.20-7.25 būni Didlaukio stotelėje. Tai kur gi tas "arba prieš 30 min. arba vėluosiu 10 min."?
                          Ar nuo stotelės iki kolegijos eini ilgiau nei 30 min.?
                          Tu žiūri dabartinius maršrutus, todėl laikas skiriasi truputi Praeitais metais važinėdavau 74 iki Subačiaus ir 10 iki Didlaukio. Geriausias variantas buvo kažkur 6:20 išvažiuodavo 74, 6:50 - 10, ir Didlaukio aš jau apie 7:20. Va tai būdavo super. + 10-15 min eiti ir 7:30 jau kolegijoje. Bet ne visada taip pavykdavo. Būdavo, kad važiuojant 74 prie posūkio į Subačiaus gatve prie švesoforo pravažiuodavo 10, todėl reikėjo laukti kokias 15-20 min, plius jau nuo Kalvarijaus gatvės papuldavau į spustį, todėl ir nesuspėdavau. Net bėgdamas. Bet kažkaip nesinori nuo pat ryto bėgioti, o paskui sėdėti prakaituotam

                          Comment


                            Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                            Tu žiūri dabartinius maršrutus, todėl laikas skiriasi truputi Praeitais metais važinėdavau 74 iki Subačiaus ir 10 iki Didlaukio. Geriausias variantas buvo kažkur 6:20 išvažiuodavo 74, 6:50 - 10, ir Didlaukio aš jau apie 7:20. Va tai būdavo super. + 10-15 min eiti ir 7:30 jau kolegijoje. Bet ne visada taip pavykdavo. Būdavo, kad važiuojant 74 prie posūkio į Subačiaus gatve prie švesoforo pravažiuodavo 10, todėl reikėjo laukti kokias 15-20 min, plius jau nuo Kalvarijaus gatvės papuldavau į spustį, todėl ir nesuspėdavau. Net bėgdamas. Bet kažkaip nesinori nuo pat ryto bėgioti, o paskui sėdėti prakaituotam
                            na, paskutiniu metu (nuo trečiadienio) susidūriau su tokia bėda: 34 autobusas, kuris turi išvažiuot 7:15 iš stoties, išvažiuoja anksčiau laiko, o 19 autobusas į stotį atvyksta 7:13.
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                              na, paskutiniu metu (nuo trečiadienio) susidūriau su tokia bėda: 34 autobusas, kuris turi išvažiuot 7:15 iš stoties, išvažiuoja anksčiau laiko, o 19 autobusas į stotį atvyksta 7:13.
                              Pilnai suprantu tave. Ir po to stovėk ir ieškok alternatyvų. Gerai, kad visada su piniginę, mikrobai gelbsti tada.

                              Comment


                                Parašė grustnyj

                                Tu žiūri dabartinius maršrutus, todėl laikas skiriasi truputi Praeitais metais važinėdavau 74 iki Subačiaus ir 10 iki Didlaukio. Geriausias variantas buvo kažkur 6:20 išvažiuodavo 74, 6:50 - 10, ir Didlaukio aš jau apie 7:20. Va tai būdavo super. + 10-15 min eiti ir 7:30 jau kolegijoje. Bet ne visada taip pavykdavo. Būdavo, kad važiuojant 74 prie posūkio į Subačiaus gatve prie švesoforo pravažiuodavo 10, todėl reikėjo laukti kokias 15-20 min, plius jau nuo Kalvarijaus gatvės papuldavau į spustį, todėl ir nesuspėdavau. Net bėgdamas. Bet kažkaip nesinori nuo pat ryto bėgioti, o paskui sėdėti prakaituotam
                                Ar rytais Kalvarijų gatvėje link Santariškių dar spūsčių būna? Jau nekalbu apie tai, kad S.Batoro g. jų išvis niekada nebūna.

                                Dabar marsrutai.lt jau normalius maršrutus siūlo. Ar tavo problemą galima laikyti išspręsta?
                                Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                Comment


                                  Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                                  16A nepakenks.Beje,nuo Papilėnų st. iki Sietyno autobusas sausakimšas,tad 82 reikėtu.Padandyk 54 d.d. 07:13 pavažiuoti-suprasi.81-į centrą.Vilniuje reikia greitujų maršrutu.12G nepakenks.
                                  Tai kas, kad 54 tuo reisu sausakimšas? Tai išsprendžiama šio reiso paankstinimu ir papildomo autobuso pridėjimu.
                                  Kol kas nematau rimtų argumentų į 81, 82 ir 12G naudą.
                                  16A toks, koks jis buvo iki šiol, tikrai nėra geras.
                                  Vien tai, kad norisi turėti visus panaikintus kažkada maršrutus ir dar be tarpų numeracijoje, yra tik nostalgijos jausmas. Tada reikia gražinti 14 troleibusą į Valakampius, 29 į Gudelius, 20 į Jočionių kaimą per dabartinio Gariūnų karjero ir autoturgaus teritoriją, o į Pilaitę tegu važiuoja tik vienintelis 30 nuo Žvėryno. Ir tai tik iki dabartinės stotelės Senoji Pilaitė.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                                    Pilnai suprantu tave. Ir po to stovėk ir ieškok alternatyvų. Gerai, kad visada su piniginę, mikrobai gelbsti tada.
                                    Na, mane šiaip gelbėja ir 20 troleibusas viską suderinus apvažiuoju per Žaliąjį tiltą pakankamai greitai
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                      Ar rytais Kalvarijų gatvėje link Santariškių dar spūsčių būna? Jau nekalbu apie tai, kad S.Batoro g. jų išvis niekada nebūna.

                                      Dabar marsrutai.lt jau normalius maršrutus siūlo. Ar tavo problemą galima laikyti išspręsta?
                                      Kiek kartų patekdavau apie 7:15 Kalvarijaus gatvėjė, tai nuo Žaliojo tilto iki posūkio į Lvovo g. stovi 5 min., po to prieš Žalgirio st. stovi dar 5 min, ir jau nuo Šatrijos iki Pramogų arenos vėl spustys. Nežinau, bet man visada taip papuldavo.

                                      Galbūt išspręsta, nežinau, dabar man nereikia keltis anksti ir kažkur važiuoti. Tuoj išanalizuosiu tvarkaraščius ir pasakysiu

                                      Kas dėl S. Batoro g. tai aš iš vis tyliu, čia autobanas į Vileiką niekas nesiskundžia
                                      Paskutinis taisė grustnyj; 2012.01.15, 20:55.

                                      Comment


                                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                        Na, mane šiaip gelbėja ir 20 troleibusas viską suderinus apvažiuoju per Žaliąjį tiltą pakankamai greitai
                                        Na, dėja, man jis netinka

                                        Comment


                                          Va ir pirmas minusas. 74 iš Vileikos išvažiuojantis 6:25 į Subačiaus atvyksta 6:42, o 10 išvažiuoja 6:40. Va apie tai aš ir kalbėjau. 33 apskritai išvažiuoja 6:31 Kitas 33 tik 6:54, Didlaukio st. - 7:20 + 15 min eiti - 7:35. Iš dalies tinka. Bet reikia eiti greitai iki kolegijos, kad per 10 min, o tai man nerekomenduotina Jei dabar po ligos, tai užtruktų gal 20 min, kaip tik ant ribos.
                                          Jei 74 iš Vileikos 6:38, Subačiaus st - 6:55, 10 - 7:02, Didlaukio st. - 7:31, eiti po ligos 15-20 min, vėl ant ribos.
                                          Jei 74 iš Vileikos 6:14, Subačiaus 6:31, 10 - 6:40, Didlaukio 7:07, eiti 10-20 min lygu 7:17-27. Vat po ligos toks variantas geriausias. O kai buvau sveikas - 7:17 ateinu kažkur, paskaita 7:45 Va ir pusvalandis
                                          Bet nekreipk dėmesio, aš dėl ligos tikrai nesiruošiu reikalauti pakeisti tvarkaraščių

                                          Comment

                                          Working...
                                          X