Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno viešasis transportas (2008-2010m archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ai, nu tavo sumanymas geresnis . Tai ir manau prireiktu 3 grafiku nes aš esu padaręs 27 Kleboniškis-Prancūzų g tvarkaraštį tai jam prireikė 4 grafikų.
    Bet butu labai sunku padaryt nebent daryt pvz:
    10 05 48 abu i kleboniškį
    11 25 58 iki šiaurės pr
    mazdaug panašiai nes jei daryt ne kiekvieną reisą tai but labai sunku suderint.
    Paskutinis taisė Scania; 2010.10.06, 19:03.

    Comment


      sveiki gal kasnors žino ar yra nurašytų autobusų.

      Comment


        ne, nera. visi ikarusai ir kiti to liako autobusai nuo sovietmecio nenurasyti vazineja kauno gatvemis, niekas autobusu nenurasineja.

        Comment


          Parašė Scania Rodyti pranešimą
          Ai, nu tavo sumanymas geresnis . Tai ir manau prireiktu 3 grafiku nes aš esu padaręs 27 Kleboniškis-Prancūzų g tvarkaraštį tai jam prireikė 4 grafikų.
          Bet butu labai sunku padaryt nebent daryt pvz:
          10 05 48 abu i kleboniškį
          11 25 58 iki šiaurės pr
          mazdaug panašiai nes jei daryt ne kiekvieną reisą tai but labai sunku suderint.
          Mokantiems kurti - visai nesunku. Yra kur kas sudėtingesnių maršrutų.
          Parašė Sigitukaz Rodyti pranešimą
          ne, nera. visi ikarusai ir kiti to liako autobusai nuo sovietmecio nenurasyti vazineja kauno gatvemis, niekas autobusu nenurasineja.
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            Gal kas žino, ar dar bus bandomųjų autobusų Kaune? Ir ar negi vėl Kaunas pirks nobodžuosius Solaris autobusus?

            Comment


              Parašė Scania Rodyti pranešimą
              Gal kas žino, ar dar bus bandomųjų autobusų Kaune? Ir ar negi vėl Kaunas pirks nobodžuosius Solaris autobusus?
              Tu kaip visad, sumąstai paklausti tokių kvailybių, į kurias daugelis konkrečiai negali atsakyti. Visgi, mąstant logiškai (galėtum ir pats ją pasitelkti), tai Kaune bandomųjų dar turėtų būti, kadangi prieš pirkimus gamintojai suinteresuoti reklamuoti savo produktus.
              Ar pirks „Solarius", tai lygiai toks pats klausimas, kiek turėsi ateityje vaikų - net jei planuosi turėti 2, nereiškia, kad negims trynukai Pabandyk paburti iš kavos tirščių - gal pavyks rasti atsakymus į tave dominančius klausimus Matai, mes ne ekstrasensai, žinome beveik tiek pat, kiek ir visi kiti.
              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

              Comment


                Parašė Scania Rodyti pranešimą
                Gal kas žino, ar dar bus bandomųjų autobusų Kaune? Ir ar negi vėl Kaunas pirks nobodžuosius Solaris autobusus?
                Bandomųjų Kaune tikrai nebus daugiau nei Vilniuje, o ten dar žada atvežti Mercedes-Benz, Scania, MAN (gali būti ir dar kokių neplanuotų), taip pat dabar esantis Tedom. Panašu, jog BredaMenarinibus į Kauną savo autobusų neveš, taigi lieka tikėtis, kad bent keli mano minėti gamintojai atveš savo produkciją ir į Kauną.
                Daugiau mano nuotraukų >>>

                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                Comment


                  O Tedom neatvažuos i Kauną?

                  Comment


                    Parašė Scania Rodyti pranešimą
                    O Tedom neatvažuos i Kauną?
                    Taigi, sakau, kad nežinau kuriuos iš jų atveš į Kauną. Apskritai, asmeniškai aš, nematau prasmės vežti tokį patį autobusą, kurį jau išbandė prieš kelis metus.
                    Daugiau mano nuotraukų >>>

                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                    Comment


                      Kauno Aleksoto funikulierius po planuojamo remonto turėtų pradėti veikti pavasarį

                      http://kauno.diena.lt/naujienos/mies...avasari-304067

                      Comment


                        sveiki gal kas žino nuo kurio iki kurio garažo numerio yra soliariai?

                        Comment


                          Parašė lukas001 Rodyti pranešimą
                          sveiki gal kas žino nuo kurio iki kurio garažo numerio yra soliariai?
                          601-655

                          Comment


                            dėkui.

                            Comment


                              Gal kas žinot , kur dingo 2748, 2749, 2750 ir 2751?

                              Comment


                                Parašė Scania Rodyti pranešimą
                                Gal kas žinot , kur dingo 2748, 2749, 2750 ir 2751?
                                Čia kokios markės autobusai?

                                Comment


                                  Volvo Berkhof. Pagal garažinį nr matosi

                                  Comment


                                    Kaip manote ar reiketu per vėlynes į 29A maršruta paleisti dvigubus autobusus...?

                                    Comment


                                      Parašė 14tr Rodyti pranešimą
                                      Kaip manote ar reiketu per vėlynes į 29A maršruta paleisti dvigubus autobusus...?
                                      O kas čia per dalykas tos vėlynės? Kai visi vėluoja?

                                      Comment


                                        O 353 dar iš viso išvažiuos į gatves ar čia pusantrų metų kaip 352 prastovės, supus ir išvyks į metalo laužą? P.S. amžiną atilsį tam 352

                                        Comment


                                          Vakar buvau prie parko tai mačiau 353 stovi toj pačioj vietoj kaip ir prieš savaitę, mačiau mechanikas variklio skyriu kažka darė jis matosi iš super neto parduotuves pusės kur šalia baltas policojos pastatas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X