Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešojo transporto fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė povilas911 Rodyti pranešimą
    Važiavau šiandien su 6 troleibusu ir pamačiau ikarus autobusa, štai ir jis.

    Atvaizdas
    Ateičiai duosu patarimą: nuotraukas derėtų susimažinti iki 800*600 pikselių. Dabar net man į plačiaekranį monitorių visas puslapis netelpa . Kaip mažinti nuotraukas turėtų būti parašyta šioje temoje: Nuotraukų talpinimas forume.

    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    džiugu, kad VA paliko nors vieną gyvą ikarusą
    Tai techninė pagalba - ne keleivinis ir tokiu paverstas labai seniai. Nejaugi pirmą kartą pamatei tokį?

    Praeitą šeštadienį: Spaudos rūmai, naujausiais Seknijos pirkinys - Neoplan N316UE Transliner, ruošiasi vežti darbuotojus specialiu maršrutu į LietPak gamyklą Čekoniškėse.

    Paskutinis taisė Mettal; 2011.10.01, 21:22.
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      gal porą kartų ir esu matęs porą kartų techikinės pagalbos mašiną "ikarus". na, bet svarbiausia, kad yra Vilniuje nors vienas [kad ir ne keleivinis] važinėjantis ikarus autobusas
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
        Ateičiai duosu patarimą: nuotraukas derėtų susimažinti iki 800*600 pikselių. Dabar net man į plačiaekranį monitorių visas puslapis netelpa . Kaip mažinti nuotraukas turėtų būti parašyta šioje temoje: Nuotraukų talpinimas forume.



        Tai techninė pagalba - ne keleivinis ir tokiu paverstas labai seniai. Nejaugi pirmą kartą pamatei tokį?

        Praeitą šeštadienį: Spaudos rūmai, naujausiais Seknijos pirkinys - Neoplan N316UE Transliner, ruošiasi vežti darbuotojus specialiu maršrutu į LietPak gamyklą Čekoniškėse.

        Atvaizdas
        Sutvarkiau

        P.s Bučiau neskubėjas, ateičiau paprašyčiau ir pafotkinčiau pati vidų ;D

        Comment


          Nauji "Kėdbuso" pirkiniai:
          atvaizdas1
          atvaizdas2
          atvaizdas3

          Comment


            Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
            Nauji "Kėdbuso" pirkiniai:
            atvaizdas1
            atvaizdas2
            atvaizdas3
            Iš kur čia tokių įdomių aparatų prisirinko?
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
              Iš kur čia tokių įdomių aparatų prisirinko?
              Olandija O dar tiksliau is cia http://www.womy.nl/home.php

              Comment


                Womy yra autobusų dileris, bet ne vežėjas, o mane būtent vežėjas ir domina.
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                  o mane būtent vežėjas ir domina.
                  Gemeente Vervoers Bedrijf Amsterdamas

                  Comment


                    Parašė Ametistas
                    O kuo jie tokie įdomūs? Juk Berkhof važinėja ir Kaune, tik kitokio modelio.
                    Turbūt tuo, kad ant M.A.N. važiuoklės. Beje internete iškapsčiau jų buvusius olandiškus valstybinius numerius ir VIN'us

                    Comment


                      Parašė Ametistas
                      O kuo jie tokie įdomūs? Juk Berkhof važinėja ir Kaune, tik kitokio modelio.
                      Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
                      Turbūt tuo, kad ant M.A.N. važiuoklės. Beje internete iškapsčiau jų buvusius olandiškus valstybinius numerius ir VIN'us
                      Būtent - tiek dėl savo važiuoklės, tiek dėl išvaizdos. Kauno Berkhof su šitais nė negalima lyginti. Juk net ir ilgi Berkhof Duvedec kaip skiriasi nuo Jonckheer.
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        ŠIAULIAI

                        Autobusų stotis.


                        Buvusi laikinoji autobusų stotis. Rokiškio AP, Kautros, Panevėžio AP ir Joniškio AP autobusai.


                        Grįžta iš Kauno.


                        Mažeikių AP MAN.


                        Pasvalio ir Busturo luženos autobusų stotyje.


                        Visai padoriai atrodantis Kuršėnų Noge Sprinter.
                        Daugiau mano nuotraukų >>>

                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                        Comment


                          KALVARIJA

                          Kalvarijos autobusų stotis, tiksliau - stotelė, nes neturi autobusų stoties statuso. Kažkada matyt čia yra buvusios autobusų kasos, bet tam dabar visiškai nėra poreikio ir tas oranžinis namelis yra sandėlys su plastikiniais langais Autobusai į Marijampolę stoja kitoje pusėje.



                          Pagrindinis Kalvarijos vežėjas yra Autoridas. Praktiškai visi priemiestiniai maršrutai yra vykdomi nuo Marijampolės, taip užpildant nišą atkarpoje nuo Marijampolės. Yra ir dar keli privatūs vežėjai, greičiausiai turintis po vieną-du mikroautobusus. Priemiestinius maršrutus iki Kalvarijos taip pat vykdo Marijampolės AP.

                          Autobusų stotyje ilgą laiką stovėjo Autorido Setra S 211H, tačiau keleivius ji išvežė užsakomuoju maršrutu. Neskaitant pravažiuojančių tarpmiestinių autobusų, visus maršrutus aptarnavo seni Mercedes-Benz O309 ir kiti mikroautobusai.

                          Autorido Mercedes-Benz


                          Dar vieno smulkaus vežėjo mikroautobusas


                          Įdomiai atrodantis MB


                          Pravažiuojantys autobusai
                          TOKS


                          Kažkuris Marijampolės vežėjas.


                          Kautra


                          Ne į temą, bet Ecolines keitė tvarkaraščius ir autobusų paskirstymus, štai kas šiandien važiavo Maskva-Marijampolė
                          Daugiau mano nuotraukų >>>

                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                          Comment


                            Taigi, Biržai.



                            Iš Kauno grįžusi Setra.



                            PAZ'ai gyvi.









                            Miesto maršrutas.

                            Comment


                              Maršrutinis KAVZ'as.















                              Na negalėjau iškęsti nepasivažinėjęs PAZ'ais.



                              Comment


                                Super, nereikia ir i Gruzija ar Kuba vaziuot egzotikos

                                Comment


                                  Aš rugpjūtį turėtau proga pasivėžinti PAZ'u , ir sugrįžo mokyklos laikai, kaip tik nebuvome praminę paz'o , Skarbonkė, degtukų dėžutė, silkinė dėl šito atobuso "komfortiško" važiavimo ypač žvirkeliu.....
                                  Paskutinis taisė Sefas210; 2011.10.16, 21:06.
                                  Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                  Comment


                                    Pazas-žvyrkelių karalius.

                                    Comment


                                      Būtent. Ant asfalto jis labiau krato nei važiuojant žvyrkeliu.

                                      Comment


                                        Parašė Sefas210 Rodyti pranešimą
                                        Aš rugpjūtį turėtau proga pasivėžinti PAZ'u , ir sugrįžo mokyklos laikai, kaip tik nebuvome praminę paz'o , Skarbonkė, degtukų dėžutė, silkinė dėl šito atobuso "komfortiško" važiavimo ypač žvirkeliu.....
                                        Bet siaip jis kazkuom mielas autobusiukas. Kazkokie geri jausmai panasiai kaip senajam vokieciu ww ''vabalui''.

                                        Comment


                                          Aišku yra ir daug mielų prisiminimų , bet vistiek dauguma keleivių šitas autobusas būdavo "kančia", gali paklausti bet ko, seno ar jauno....
                                          Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                          Comment

                                          Working...
                                          X