Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešojo transporto fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Druskininkai:




    Comment


      Gal kas galetu prie progos padaryt Kautros Druskininkuose MAN miesto autobusų nuotraukų iš vidaus , bučiau dėkingas.

      Comment


        Parašė Scania Rodyti pranešimą
        Gal kas galetu prie progos padaryt Kautros Druskininkuose MAN miesto autobusų nuotraukų iš vidaus , bučiau dėkingas.
        tai pats nuvaziuoji i Druskininkus padarai ir ikeli..

        Comment


          Ruošiuosi šiokiai tokiai "fotosesijai", taip kad nuotraukų bus Tarp kitko, kažkurioje temoje (o gal ir šitoje) buvo Raikkonen nuotraukų iš MAN'o vidaus.

          Comment


            Šioje tikrai ne . Buss fanas, gal jei nepatinka kas ir pats ir važuok nes man tai yra per toli ir beto man yra labai užimtos dienos. Ok ačiū iš anksto, Eris.

            Comment


              Tai, kad yra viena nuotrauka iš vidaus: http://www.miestai.net/forumas/showp...postcount=2994

              Žiemą greitai temsta, todėl aš Druskininkus ruošiuosi aplankyti tik pavasarį/vasarą...
              Daugiau mano nuotraukų >>>

              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

              Comment


                Parašė Scania Rodyti pranešimą
                Šioje tikrai ne . Buss fanas, gal jei nepatinka kas ir pats ir važuok nes man tai yra per toli ir beto man yra labai užimtos dienos. Ok ačiū iš anksto, Eris.
                o kam man vaziuoti juk tave tai domina..idomu kuom jau toks uzimtas esi??

                Comment


                  Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                  o kam man vaziuoti juk tave tai domina..idomu kuom jau toks uzimtas esi??
                  Asmeniniam santykių aiškinimuisi AŽ yra
                  Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                  Marsrutai.lt tinklaraštis!
                  SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                  Comment


                    Dėka labai didelio keliaujančių autobusais skaičiaus, šiandien liko laiko pafotografuoti Kauno stotyje.

                    Panevėžio AP Bova Futura FHD 13


                    Vienas iš naujų Biržų AP Iveco Daily.


                    Uma Trans, Setra S215ÜL. Uma Trans'as taip pat nusipirko visiškai naują MB Sprinter, matyt nori išlaikyti savo maršrutus.


                    Kautros Neoplan N116H Cityliner stovi parke, o keleiviai priversti šalti, nes autobusai tiesiog visų netalpina Beje, jau suremontuotas važinėja 100-asis Neoplan N316K Transliner


                    Naujas Kautros VW Crafteris (63), kaip supratot, jame visi keleiviai į Vilkaviškį/Marijampolę tikrai nesutilpo, užtat 315 HDH Setrose į Boniškius, Batėgalą ar Panevėžiuką vietos buvo užtektinai... Kalbant apie naujus mikroautobusus, tai teko matyti visiškai baltą Kautros (66) Crafterį.


                    Kaip ir sakė aRa, šis MAN'as priklauso Lazdijų AP/Busotui. Lazdijų AP vieni iš nedaugelio, kurie supranta, kad per šventiniu laikotarpiu keleivių skaičius išauga - į Lazdijus šiandien važiavo šis MAN'as, Bova ir Unic.
                    Daugiau mano nuotraukų >>>

                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                    Comment


                      Kautros Neoplan N116H Cityliner 120 vakar važiavau iš Kauno juo, tai nepamiršiu gyvenime tokios kelionės, jaučiu, kad jam sugedo amortizatoriai ar kažkas panašaus taip kaip būna lengvos mašinos nusibaigę galinei amortizatoriai, kratė nuo Prienų važiuojant net lygiu keliu, išlipus jau norėjosi vemti nuo tokio važiavimo, Važiavo maršrutu Palanga- Druskininkai, antra maršruto dalimi Kaunas-Druskininkai.

                      Comment


                        Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                        Uma Trans, Setra S215ÜL. Uma Trans'as taip pat nusipirko visiškai naują MB Sprinter, matyt nori išlaikyti savo maršrutus.
                        "Uma Trans" turi dar ir kažkokį naują ar apynaujį ant MB mikroautobuso bazės sumontuotą midibusą (apie 25-27 sėdimų vietų). Gal būtų nuotrauka?

                        Comment


                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                          "Uma Trans" turi dar ir kažkokį naują ar apynaujį ant MB mikroautobuso bazės sumontuotą midibusą (apie 25-27 sėdimų vietų). Gal būtų nuotrauka?
                          Tikriausiai šitą turi galvoje:

                          Kažkur buvau radęs firmos pavadinimą, kuri juos gamina, bet dabar neatsimenu...

                          Kautros Neoplan N116H Cityliner 120 vakar važiavau iš Kauno juo, tai nepamiršiu gyvenime tokios kelionės, jaučiu, kad jam sugedo amortizatoriai ar kažkas panašaus taip kaip būna lengvos mašinos nusibaigę galinei amortizatoriai, kratė nuo Prienų važiuojant net lygiu keliu, išlipus jau norėjosi vemti nuo tokio važiavimo, Važiavo maršrutu Palanga- Druskininkai, antra maršruto dalimi Kaunas-Druskininkai.
                          Dažniausiai savotiška vibracija kyla dėl didelio kiekio sniego patekusio prie galinių ratų.
                          Paskutinis taisė Raikkonen; 2010.12.22, 19:18.
                          Daugiau mano nuotraukų >>>

                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                          Comment


                            Būtent. Ačiū.

                            Comment


                              Sveiki viešojo transporto fanai. Didžiausi sveikinimai artėjančių švenčių proga.

                              www.autobusas.4l.lt +
                              www.facebook.com/Autobusas4l

                              Comment


                                Baranovičių Mercedes-Benz O303.



                                Vilniaus AP Volvo 7700.

                                Comment


                                  Parašė Eris Rodyti pranešimą
                                  Latvijos Ecolines Neoplan N122/3 Skyliner

                                  Atvaizdas
                                  Įdomu, kiek Druskininkų AP užsiprašė už įvažiavimą į stotį, kad autobusus Ecolines stato kažkokioje aikštelėje...
                                  Daugiau mano nuotraukų >>>

                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                  Comment


                                    Jis čia stovi prie Eglės sanatorijos, kadangi pagrindiniai keleiviai yra turistai, kurie atvyksta arba išvyksta iš Druskininkų. Šiaip nežinau, kodėl jis nevažiuoja į Druskininkų AS. Galbūt sudaryta kokia sutartis, jog keleiviai/turistai būtų vežami tiesiai į sanatoriją.

                                    Comment


                                      Parduodamas kažkada "Druskininkų autobusams" priklausęs MB Citaro, tiesa jau kito savininko

                                      http://auto.plius.lt/skelbimas/autob...benz/id-944058

                                      Comment


                                        Parašė Eris Rodyti pranešimą
                                        Parduodamas kažkada "Druskininkų autobusams" priklausęs MB Citaro, tiesa jau kito savininko

                                        http://auto.plius.lt/skelbimas/autob...benz/id-944058
                                        Atrodo jis arba kitas koks stovi Gariūnuose, aikštelėje, kur parduodami vilkikai šalia MB serviso.
                                        P.S. tame servise vis dar įaugęs į asfaltą stovi baltas MB O345 Conecto LF G.
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Parašė Eris Rodyti pranešimą
                                          Parduodamas kažkada "Druskininkų autobusams" priklausęs MB Citaro, tiesa jau kito savininko

                                          http://auto.plius.lt/skelbimas/autob...benz/id-944058
                                          O kodėl parašyta, kad tipas- tarpmiestinis? Juk tai miesto autobusas
                                          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                          Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X