Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešojo transporto fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
    o tai gal zinai ar Prienu AP da rturi si Paz'a?? nes si masina kaip domejausi niekur nefiguruoja nei fotobus'e nei zmoniu rasiusiu apie Prienu AP sarasuose.O Pazas tai dar visai nieko atrodo
    radau "regitroje" kad jau nera. Kiek dar like "gyvu" Paz'u Prienu AP? Man rodos jog jie beveik kasdien mazeja..

    Comment


      Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
      radau "regitroje" kad jau nera. Kiek dar like "gyvu" Paz'u Prienu AP? Man rodos jog jie beveik kasdien mazeja..
      Taip šio Pazo jau seniai nėra. Kol kas Prienuose dar yra du Pazai, bet netrukus ir jų nebeliks, nes gadina Kautros įvaizdį
      Daugiau mano nuotraukų >>>

      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

      Comment


        Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
        Taip šio Pazo jau seniai nėra. Kol kas Prienuose dar yra du Pazai, bet netrukus ir jų nebeliks, nes gadina Kautros įvaizdį
        Raikonnen,gal galetum parasyti Prienu AP vaziuojanciu (esanciu) Paz'u valstybinius nr.? ar tik ne vienas is ju ZKG prasideda?

        Comment


          Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
          Raikonnen,gal galetum parasyti Prienu AP vaziuojanciu (esanciu) Paz'u valstybinius nr.? ar tik ne vienas is ju ZKG prasideda?
          Paz'ai yra likę tik du ir abu jie važiuoja. Parko teritorijoje jokių nenaudojamų Paz'ų nėra. Taip, vieno iš jų numeris prasideda ZKG.

          http://fotobus.msk.ru/list.php?did=2247
          Daugiau mano nuotraukų >>>

          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

          Comment


            Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
            Paz'ai yra likę tik du ir abu jie važiuoja. Parko teritorijoje jokių nenaudojamų Paz'ų nėra. Taip, vieno iš jų numeris prasideda ZKG.

            http://fotobus.msk.ru/list.php?did=2247
            Galvojant apie bendra "Kautros" numeracija,viska sudejus sis Paz'as nr. ZKG yra pats paskutinis visoje "Kautros" numeracijoje.. nes jis neturi garazinio nr. kaip kitos visos masinos (01-488) o be to valstybinis numeris netgi ZKG..is Z prasideda,pagal abecele manau paskutinis..

            Comment


              Kitas PAZ'as su Alytaus apskrities numerių serija ZA?

              Comment


                Taigi, pradėsiu nuo tubūt visiems atsibodusių Kautros autobusų nuotraukų, o čia yra šiokių tokių pasikeitimų.

                Neoplan N316Ü Transliner




                Kautros filialui Alytuje atiduotas Neoplan N316SHD Transliner.


                Senukas Scania Ikarus E398


                Scania Ikarus EAG E99


                Naujus Crafterius gavo ne tik Druskininkai, visiškai kitokia dažymo sechema nudažytą tokį Crafterį aptikau Kaune. Mikroautobusas gavo vieno iš parduotų VW LT35 garažinį numerį. Kol kas neaišku kiek naujų Crafterių yra Kaune.


                Vizualiai nujausis ir senas Crafteris, išskyrus duris, niekuo nesiskiria.


                Dar vienas autobusas iš partijos pirktos Druskininkams. Opalinas be jokių emblemų.


                Kol kas tiek, netrukus įdėsiu nuotraukas iš TOKS parko Vilniuje
                Daugiau mano nuotraukų >>>

                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                Comment


                  Aš irgi šiandien mačiau tą 73 Crafterį. Ne tik durimis, bet ir "juostele" ant kaktos skiriasi. Tas daiktas matyt švieslentė, bet atrodo bjauriai ir neaišku kam reikalinga, jei vistiek kartoninė lentelė už lango užkišta. Beja, Vilkaviškio AP įsigijimo proga, straipsniuose perskaičiau, kad "Kautra" šiemet įsigijo 20 naujų ir 4 ketverių metų senumo autobusus. Skaičiuojant 4 MAN (Druskininkai) + 5 Temsa (4 Druskininkai + 1 Kaunas?) + 3 Prestij (Vilkaviškis) + VW Crafter (6 Druskininkai +1 Kaunas) dar trūksta 5 autobusų. Gal Prienams ir Alytui kažkas nukrito? Reikėtų pastebėti, kad paskutinius 2 metus Kautra įsigyja (neskaitant Druskininkų MAN'ų) tik mažus ir vidutinius autobusus. Paskutinis didelis Neoplanas Nr.185 buvo įsigytas prieš du metus.
                  Paskutinis taisė Vakaris; 2010.05.12, 20:25.

                  Comment


                    Dar porcija įvairaus laikotarpio įdomesnių nuotraukų iš Vilniaus:
                    A. Goštauto g., Kautros Setra Setra S431DT nr.135


                    Panerių g. (prie Vilniaus AS), TOKSo Setra S215HDH nr.143


                    Vilniaus AS, Busturo Lahti (?) nr.2114


                    Panerių g. (prie Vilniaus AS), Rokiškio AP antikvariatas Jonckheere Bermuda nr.392


                    Dar vienas Rokiškio raritetas - Van Hool Alizee, kol kas nesiaiškinau konkretaus modelio.


                    KLAPo Neoplan N316SHD Euroliner nr.157 prie Vilniaus AS


                    Iki šiol dar nesu matęs Scania CN113CLL MaxCi Lietuvoje savo akimis (Geležinio Vilko g.)


                    Įdomus Arna Concorde kėbulo variantas prie p/c "Ozas"


                    Nežinojau, kad Svirka turi ir naujesnės technikos, o ne vien tik švedišką ir austrišką (valst. nr. DHO***)


                    Ozo gatvė, Vilniaus autobusų MAN NG313 CNG nr.882


                    Kaip suprantu, iš nurašytos Karosa B832 nr.310 išimta švieslentė ir įdėta į 516. Taigi turime pirmąjį MB O405GN su veikiančia švieslente. Manau, perspektyva aiški - visos B832 bus nurašytos, o jų švieslentės atsiras kituose autobusuose. Atsiprašau už kokybę - fotografuota paskubomis, prieš saulę.


                    Lizdeikos gatvė, Vilniaus autobusų MB O405N2 nr.504 ir Vilniaus megėjų išgerti draugijos objektas nr.∞
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Parašė Vakaris Rodyti pranešimą
                      Aš irgi šiandien mačiau tą 73 Crafterį. Ne tik durimis, bet ir "juostele" ant kaktos skiriasi. Tas daiktas matyt švieslentė, bet atrodo bjauriai ir neaišku kam reikalinga, jei vistiek kartoninė lentelė už lango užkišta. Beja, Vilkaviškio AP įsigijimo proga, straipsniuose perskaičiau, kad "Kautra" šiemet įsigijo 20 naujų ir 4 ketverių metų senumo autobusus. Skaičiuojant 4 MAN (Druskininkai) + 5 Temsa (4 Druskininkai + 1 Kaunas?) + 3 Prestij (Vilkaviškis) + VW Crafter (6 Druskininkai +1 Kaunas) dar trūksta 5 autobusų. Gal Prienams ir Alytui kažkas nukrito? Reikėtų pastebėti, kad paskutinius 2 metus Kautra įsigyja (neskaitant Druskininkų MAN'ų) tik mažus ir vidutinius autobusus. Paskutinis didelis Neoplanas Nr.185 buvo įsigytas prieš du metus.
                      Na beabejo visai užmiršau tą švieslentę, galbūt vėliau ji bus įjungta. Kalbant apie naujus pirkinius tai prie tų dvidešimt turbūt reikia priskirti du Prestij autobusai Prienuose, nors jie buvo pirkti 2009 metų pabaigoje. Dar vienas Opalinas buvo numiprktas šiemet, tačiau dažytas geltonai, dėl kitų nežinau, bet gali būti, jog Kaune arba kituose Kautros parkuose yra ne vienas toks Crafteris.
                      Daugiau mano nuotraukų >>>

                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                      Comment


                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                        Nežinojau, kad Svirka turi ir naujesnės technikos, o ne vien tik švedišką ir austrišką (valst. nr. DHO***)
                        [URL=http://www.miestai.net/forumas/picture.php?albumid=299&pictureid=7068]Atvaizdas
                        "Svirka" turi dar ir PAZ-3205. Kiek - nežinau. Bet vieną mačiau aną savaitę Pabradėje.

                        Comment


                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                          "Svirka" turi dar ir PAZ-3205. Kiek - nežinau. Bet vieną mačiau aną savaitę Pabradėje.
                          Įdomu, ar dar "gyvas" Švenčionių AP? Ar jau ten viską "Svirka" perėmė...

                          Comment


                            Nebėra Švenčionių AP. "Svirka" jį nupirko ir "suvalgė".

                            Comment


                              [
                              Vilniaus AS, Busturo Lahti (?) nr.2114
                              Atvaizdas

                              Keista jog "Bus turas" nepagadinsiu sia masina pavadines griuvena,leidzia ja vis dar i Vilniu. Juk pagal registracija tai viena pirmuju "Bus turo" tarpmiestiniu masinu nepriklausomybes laikotarpiu..kiek ji jau i Vilniu reisu atvazinejo m ? Suprasciau kad dar leistu i koki Panevezi,na Kaune kazkada dar ja maciau,bet i Vilniu..juk Vilniun "Bus turas" leidzia naujausias Setras,kurios su ta "paslaptingaja" 0 kolona (be garziniu numeriu) ir skirtu nuomai.Tai juk tolimas marsrutas.

                              Lizdeikos gatvė, Vilniaus autobusų MB O405N2 nr.504 ir Vilniaus megėjų išgerti draugijos objektas nr.∞
                              Atvaizdas
                              [/QUOTE]

                              Mettal kodel neuzfiksavai ar neparasei sios situacijos atomazgos,butu idomu suzinoti kuo visa tai baigesi

                              Comment


                                Nuotraukos iš TOKS parko.













                                Per avariją ant Raudondvario tilto nukentėjusi Setra nebus remontuojama.






                                Prisiminimus sukėlusi Karosa...


                                Techninė pagalba.


                                Parke glaudžiasi dar kelios įmonės, tarp kurių ir Leilandas.






                                Paskutinis taisė Eimantas; 2010.06.18, 19:05.
                                Daugiau mano nuotraukų >>>

                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                Comment


                                  Gal zinote ar "Toks'o" parke stovinti Karosa vis dar vaziuojanti (po parko teritorija) ar jau nebe?
                                  Koks "Toks'o" tech.pagalbos masinos garazinis numeris (juk turi tureti,nes visos masinos siame parke turi garazinius)?

                                  Comment


                                    beje "Toks'o" masinoj nr.162 kaip matau yra imontuota racija?? tik sioje is "Toks'o" masinu ja maciau..

                                    Comment


                                      Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                                      Gal zinote ar "Toks'o" parke stovinti Karosa vis dar vaziuojanti (po parko teritorija) ar jau nebe?
                                      Koks "Toks'o" tech.pagalbos masinos garazinis numeris (juk turi tureti,nes visos masinos siame parke turi garazinius)?
                                      Karosa nevažinėja jau niekur, tiesa, variklį lygtais dar turi. Ant techninės pagalbos mašinos garažinio numerio nėra, manau jo išvis nėra, nes TOKSas turi tik vieną tech. mašiną, taip pat ji naudojama ne vien TOKSo autobusams tempti.
                                      Daugiau mano nuotraukų >>>

                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                      Comment


                                        Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                                        Karosa nevažinėja jau niekur, tiesa, variklį lygtais dar turi. Ant techninės pagalbos mašinos garažinio numerio nėra, manau jo išvis nėra, nes TOKSas turi tik vieną tech. mašiną, taip pat ji naudojama ne vien TOKSo autobusams tempti.
                                        o jei ir turi tai reiktu tuomet ieskoti "skyles" tarp garaziniu nr. 168-171,nes tuo metu pagal valstyb.nr.serija buvo registruojamos sios masinos BNX XXX.Taciau skyliu manau nera,gali buti nr. ir 2xx kaip priemiestiniu,o gali netgi buti ir 3xx. Taciau nr.isoreje tikrai nera,nebent jis gali figuruoti kaip formalumas dokumentuose ar keliones lapuose

                                        Comment


                                          Ta Karosa ten jau senokai stovi, tik ją perstūmė į kitą vietą berods. Gaila, kad tavo vizito metu jau nebebuvo nei "Leilando" MAN SG240H, nei MAN SG242H .

                                          Buss fanas, normalus ten autobusas tas 2114. Tu pažiūrėk ką siunčia Rokiškis ir Vilkaviškis.
                                          O ką ten fiksuoti ir rašyti? Aišku, kad nepartrenkė. Ėjo sau žmogelis per gatvę neleistinoje vietoje, pamatė autobusą - išsižergė, kai autobusas dar priartėjo pora metrų, jis pasitraukė ir nuėjo toliau. Autobusas važiavo lėtai, nes jo kelias šalutinis.

                                          Ir beje, kodėl taip manai, kad techninė pagalba turi turėti garažinį numerį? Kas čia per reikalavimas toks? Gal dar bandysi ieškoti numeracijos tarp Leilando, Kolegitos ir Centvalio autobusų? Pakanka vien tik registracijos numerių.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X