Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešojo transporto stotelės ir galiniai punktai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Zorro Rodyti pranešimą
    Ten pirmadienis.
    Bet aš šiaip iš patirties sakau, kad savaitgalį švieslentėje kad ir Karaliaus Mindaugo stotelėje rodo "4 Žemieji Paneriai", nors važiuoja iki "Gerosios Vilties"
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
      Bet aš šiaip iš patirties sakau, kad savaitgalį švieslentėje kad ir Karaliaus Mindaugo stotelėje rodo "4 Žemieji Paneriai", nors važiuoja iki "Gerosios Vilties"
      Informacijos stoka bei klaidingos informacijos pateikimas yra viena iš didžiausių trukumų keleiviui. Nesuprantu kam iš vis reikalingas SĮSP'as jei negali tokių esminių dalykų sutvarkyti. O apie eismo tvarkaraščių sudarinėjimą iš vis patyliu.

      Comment


        Parašė rvr Rodyti pranešimą
        Informacijos stoka bei klaidingos informacijos pateikimas yra viena iš didžiausių trukumų keleiviui. Nesuprantu kam iš vis reikalingas SĮSP'as jei negali tokių esminių dalykų sutvarkyti. O apie eismo tvarkaraščių sudarinėjimą iš vis patyliu.
        O kokios problemos dėl eismo tvarkaraščių? Būtų gerai sulaukti komentarų iš tavęs ir kitų žmonių asmenine žinute arba Vilniaus VT temoje.
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
          O kokios problemos dėl eismo tvarkaraščių? Būtų gerai sulaukti komentarų iš tavęs ir kitų žmonių asmenine žinute arba Vilniaus VT temoje.
          Žiauriai lėtas trasos įveikimo laikas - pagrindinė problema.

          Comment


            Visai netikėtai atradau Vilniuje, Laurų gatvėje, neegzistuojančią ir iki šiol negirdėtą "Laurų g." stotelę
            http://goo.gl/maps/Duyja
            Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
            Marsrutai.lt tinklaraštis!
            SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

            Comment


              Matyt, ten stoja koks nors privačios firmos autobusiukas vaikams į mokyklą paimti
              Lietuva visiems.

              Comment


                Nelaimė...........

                Comment


                  Parašė ROKISKIS Rodyti pranešimą
                  Nelaimė...........
                  Atvaizdas
                  Šiandien šioje vietoje tuščia.Nei stoginės,nei stulpo su stotelės ženklu ir grafiku..
                  Straipsnis iš ten pat
                  http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...9-405778?cf=df
                  Paskutinis taisė IKARUS2118; 2014.02.16, 18:51. Priežastis: Įterptas straipsnis

                  Comment


                    Sekundė 2014-01-31
                    Sovietmetį menančios stotelės negąsdina tik valdininkų
                    Aplūžinėjusios ir krentančios čerpės, išsikišę surūdiję metaliniai strypai, bet kada galinčios nuvirsti sienos – taip atrodo autobusų stotelės ne kokiame nors gūdžiame kaime, o save kultūros sostine prisistatančiame Panevėžyje.

                    http://www.sekunde.lt/panevezyje/sov...ik-valdininku/
                    Paskutinis taisė Romas; 2014.02.22, 20:02.

                    Comment


                      Naujo dizaino stotelė (Oslo st. link Lazdynų):



                      Suoliukas jau žymiai patogesnis miegoti benamiams.
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Vakarykštis fotoreportažas iš Šiltnamių gatvės - kur nuo pirmadienio važiuos dalis 49-o maršruto autobusų
                        Naujai įrengiama Bijūnų stotelė. Be įvažos. Jei važiuos iš paskos mašinos, tai turės palaukti kol autobusas pajudės iš stotelės


                        Bendras Šiltnamių gatvės žiedas. Gatvė, mano manymu, per siaura. Kaip prasilenks du autobusai, sunkiai suvokiama.


                        Bendras išlaipinimo ir įlaipinimo aikštelių vaizdas


                        Atskirai išlaipinimo aikštelė


                        Ir įlaipinimo aikštelė
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Įdomu kiek ten tų keleivių bus iki paskutinės stotelės, įtariu tikrai nedaug. Saujelė žvejų, bomžų apsistojusių prie upės na ir gal dar saujelė darbuotuojų ar gyventojų iš Miškinių g.

                          Comment


                            Parašė k0fis Rodyti pranešimą
                            Įdomu kiek ten tų keleivių bus iki paskutinės stotelės, įtariu tikrai nedaug. Saujelė žvejų, bomžų apsistojusių prie upės na ir gal dar saujelė darbuotuojų ar gyventojų iš Miškinių g.
                            Pirmadienį pamatysim, kiek iš viso bus važiuojančių. Įdomu kas savaitgalį dėsis. O šiaip tikrai staigmena 49-o dalies reisų trumpinimas iki Šiltnamių žiedo. Apie naujai įrengiamą stotelę Vinciūniškėse žinojom, o apie šitą - net nepagalvojom, kad bus šioje gatvėje padarytas žiedas autobusui apsisukti
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                              Pirmadienį pamatysim, kiek iš viso bus važiuojančių. Įdomu kas savaitgalį dėsis. O šiaip tikrai staigmena 49-o dalies reisų trumpinimas iki Šiltnamių žiedo. Apie naujai įrengiamą stotelę Vinciūniškėse žinojom, o apie šitą - net nepagalvojom, kad bus šioje gatvėje padarytas žiedas autobusui apsisukti
                              Kažkurį, ar 49 ar 116 tai reikėjo trumpinti. Dar dėl 116 man įdomu, kodėl nepadarė stotelės Asanavičiūtės g. gale link aplinkelio, kai pakeitė maršrutą. Nes nuo Pasakų parko st. gan tolokai eiti.

                              Comment


                                Parašė 0570043
                                Papildysiu ssnaiperio pranešimą. Švieslentėse, kur tai yra įmanoma, krypties pavadinimas iki Šiltnamių g bus toks:

                                Atvaizdas


                                Manau, logiškiau būtų rašyti Šiltnamių g. Būkite atidūs.
                                Tas pats ir su 55 autobuso maršrutu. Verčiau jau būtų užrašę: 55 GP Ligninė o ne Lazdynai.
                                My Flickr
                                My Trainpix

                                Comment


                                  Naujasis Vinciūniškių žiedas ir jame #192, dirbantis pirmąją dieną naujajame 114-ame maršrute. Per visą maršrutą važiavo 3-4 keleiviai (neskaitant manęs su draugu)


                                  Grafikai sodininkų patogumui įdėti sodininkų bendrijos skelbimų lentoje, ir dar padidintu šriftu (suprantama, kad pagyvenusiems žmonėms geriau matytųsi)


                                  Nei stotelės ženklo, nei suoliuko. Gal pastatys po kurio laiko
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Klausimas gal truputį ne į temą, bet ar 114 maršruto grafikas iš dviejų pamainų? Visas darbo laikas - 16 valandų, tai turėtų dirbt du vairuotojai po 8 val., ar kaip?
                                    100 minčių – miestai, transportas ir idėjos

                                    Comment


                                      Parašė taccido Rodyti pranešimą
                                      Klausimas gal truputį ne į temą, bet ar 114 maršruto grafikas iš dviejų pamainų? Visas darbo laikas - 16 valandų, tai turėtų dirbt du vairuotojai po 8 val., ar kaip?
                                      Taip, grafikas pamaininis, dirbs vienas M2 (?) klasės autobusas. Du vairuotojai po 8 valandas dirbs.
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Bijunu stoteleje link Siltnamiu ziedo ir paciane ziede nera nei stoteles zenklo su grafikais, nei suoliuku.
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Analogiškai su Vilijos stotele link A.Panerių st. - išvis nieko neįrengta ten.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X