Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Keleivinių transporto priemonių specifikacijos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Keleivinių transporto priemonių specifikacijos

    Paskutinis taisė Peizazas; 2016.06.20, 21:16.

    #2
    Parašė Peizazas Rodyti pranešimą
    Manau, kad ši tema yra reikalinga, kadangi čia forumo dalyviai galės paklausti kitų dalyvių klausimų apie transporto priemonių specifikacijas, nes šiuo metu tesiog nėra kur užklausti. Taigi manau čia yra puiki ir reikalinga tema sužinoti autobusų specifikacijas.

    Taigi paklausiu klausimo iš kurio ir kilo įdėja sukurti šią temą. Pas Vilnietiškas Volvo 7700A kurios ašys yra varomosios?

    P.S. Jeigu tema labai trukdo forumo veiklai, ar labai užkliūna administratoriams - ištrinkite.
    Varomosios vidurines (antros) asys ir autobusas nera priskiriamas DE kategorijai.

    Comment


      #3
      Volvo 7700A kaip ir beveik bet kurio autobuso su varikliu gale varoma galinė ašis.

      Comment


        #4
        Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
        Varomosios vidurines (antros) asys ir autobusas nera priskiriamas DE kategorijai.
        Tikrai ne vidurinės. Per daug brangi ir sudėtinga konstrukcija.

        Comment


          #5
          Būtent. Buvo keli berods MAN modeliai, kuriuose buvo vidurinė ašis varoma, bet kaip jau minėjau aukščiau, tokia komponuotė dėl sudėtingos (ir tikriausiai nelabai patikimos) konstrukcijos nepaplito.

          Comment


            #6
            Parašė Peizazas
            Aš irgi girdėjau, kad priekaboje, bet man nelabai tikisi. Dėl to ir klausiu
            Priekaboje, vienintelis 382 buvo varomas vidurinės ašies. Užtat Kaune atvirkščiai, ten tik Karosa tokią konstrukciją (varoma priekabos) turi.

            Comment


              #7
              Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
              Priekaboje, vienintelis 382 buvo varomas vidurinės ašies. Užtat Kaune atvirkščiai, ten tik Karosa tokią konstrukciją (varoma priekabos) turi.
              Ne tik Karosa, dar ir žemagrindžiai Den Oudsten B93 http://fotobus.msk.ru/list.php?mid=1222&did=1245

              Comment


                #8
                МАЗ-152 (MAZ-152), profilis Fotobuse - http://fotobus.msk.ru/vehicle/674734/#n788357 (valstybinio numerio raidės turi būti rašomos kirilica)
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  #9
                  Sveiki gal galėtumėt kas nors papasakoti, ką reiškia prie MAN autobusų modelių raidės NL ir NG, taip pat ką reiškia numeriai prie jų ir kuom tie modeliai skiriasi?

                  Comment


                    #10
                    Parašė Petr Rodyti pranešimą
                    Sveiki gal galėtumėt kas nors papasakoti, ką reiškia prie MAN autobusų modelių raidės NL ir NG, taip pat ką reiškia numeriai prie jų ir kuom tie modeliai skiriasi?
                    Autobuso serija (iš pradžių NL, vėliau atsirado NU/NG), skaičiukai - variklio galia. Kiek žinau, NL yra miesto tipo autobusai, NG pradžioje buvo tarpmiestiniai, tačiau vėliau atsirado ir miesto tipo modeliai.
                    Paskutinis taisė grustnyj; 2015.03.16, 13:43.

                    Comment


                      #11
                      NG - sutrumpinimas - Niederflur-Gelenkbus - žemagrindis dvigubas (susilenkiantis)
                      NL - irgi žemagrindis, o ką L reiškia, neaišku.

                      Abu tipai - miesto/priemiesčio.

                      Comment


                        #12
                        SL Standard-Linienbus
                        NL Niederflur-Linienbus

                        Comment


                          #13
                          Ačiū tai atskirti tų skaičiukų nemačius gamybos lentelės matyt niekaip neįmanoma iš išorės?

                          Comment


                            #14
                            Tie skaičiai po šių raidžių irgi pilnai neapibūdina modifikacijos. Paprastai dar po tų skaičių yra rašomos kokios raidės ir skaičiai, žyminčios modifikaciją, bet jau lentelėje.

                            Comment


                              #15
                              Daugiausia ką su MAN gali padaryti - nustatyti autobuso tipą ir kartą. Pagal nuotraukas galima tik atskirti 2 kartos autobusus su ~260 AG (NL262) ir ~310 AG (NG312). 3-os kartos autobusų galingumo jau niekaip neatskirsi: NLxx3, NGxx3, NUxx3.
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                #16
                                Sveiki!

                                Darau bakalaurinį darbą, ir susidūriau su klausimu: kai kurie turistiniai autobusai gale turi 4 pakabinamos bagažinės (skibox) tvirtinimo taškus. Ar jų matmenys (plotis, aukštis tarp jų) bei leistina apkrova visiems autobusams vienoda? Jei ne, gal galit nurodyti kažkurio vieno prašomus dydžius?

                                Comment


                                  #17
                                  MAN pristatė naująjį Lion's City.

                                  Apžvalgos vokiečių ir rusų kalbomis





                                  Aprašymas angliškai
                                  https://www.bus.man.eu/de/en/man-wor...on-321536.html

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                                    MAN pristatė naująjį Lion's City.

                                    Apžvalgos vokiečių ir rusų kalbomis

                                    Aprašymas angliškai
                                    https://www.bus.man.eu/de/en/man-wor...on-321536.html
                                    Gražus, bet Išorės dizainas tai kažkokia C2 Citaro ir IV Soliario kopija... :/
                                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė rytis001 Rodyti pranešimą

                                      Gražus, bet Išorės dizainas tai kažkokia C2 Citaro ir IV Soliario kopija... :/
                                      Pats minėjai, jog iš šono kaip Temsa atrodo
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                                        Pats minėjai, jog iš šono kaip Temsa atrodo
                                        Ir to smiltelių yra
                                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                        Comment

                                        Working...
                                        X