Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Kaip VT nuvažiuoti iš... į ... ?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Komentatorius Rodyti pranešimą
    Sakiau, kad Vilniaus visiškai nepažįstu, tai iš kur man žinoti, kas ten per vieta.
    Tamstai tai buvo geranoriškas patikslinimas. Pasiteisinimai ir nedėkingumas - nebūtini.
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      #22
      Sukurta atskira tema

      Sukurta tema, kaip viešuoju transportu geriau nuvažiuoti iš vieno Vilniaus taško į kitą.

      Tokia tema po tinklo "reformos", reikalingose stotelėse nestojančių GR įvedimo ir mikriukų uždraudimo bus aktuali ne tik kitų miestų gyventojams, o visų pirma vilniečiams.

      Comment


        #23
        Nelabai suprantu problemos "žiaurumo" - edukologijos universiteto bendrabučiai yra stotyje? Ar nemokamas persėdimas yra problema? Kiek kartų per metus būna -25 temperatūra? Aš nuo savo namų iki autobuso link mokymosi įstaigos einu beveik 1 km ir nedarau iš to problemos. Ir tai turint omenyje, kad mano rajono susisiekimo sistema ko gero viena geriausių mieste, neskaitant centro. Ir nežiurint į tai, kad šalia važiuoja troleibusas, iki kurio eiti perpus arčiau, bet jis veža ilgiau ratais-kvadratais.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          #24
          Parašė Resutas Rodyti pranešimą
          Optimaliausias žmogui pirmą kartą Vilniuje turbūt visgi būtų:

          1G iki "Žaliasis tiltas", tada 3G iki "Lietuvos Sąjūdžio kelias" o ten jau eiti iki universiteto.
          Nuoruoda

          Kaip bebūtų užtruks bet kokiu budu apie 30min.
          Tikrai pats geriausias variantas keliauti, nes persėdimas labai paprastas. O eiti ten juokingas atstumas. Išlipus iš autobuso universitetas iškarto matomas (raudonu stogu per vidurį).

          Iš Edukologijos universiteto gal tik vos vos arčiau, todėl neverta dėl to daryti nepatogių persėdimų.

          Comment


            #25
            problemos žiaurumas tame, kad runkėlių nuo durų iki durų neveža. žiauru, nieko nepasakysi.

            Comment


              #26
              Parašė BadaBada Rodyti pranešimą
              problemos žiaurumas tame, kad runkėlių nuo durų iki durų neveža. žiauru, nieko nepasakysi.
              Tai žinai kaimas iš Kauno į sostinę atvažiavo, tai pamatė, kokia žiauri realybė ;((((

              Comment


                #27
                tikrai? 5min palaukt? Niekados gyvenime!

                Comment


                  #28
                  [QUOTE=BadaBada;733885]tikrai? 5min palaukt? Niekados gyvenime![/QU
                  Reikės ir 10 palauksiu

                  Comment


                    #29
                    Parašė Komentatorius Rodyti pranešimą
                    Reikės ir 10 palauksiu
                    Dabar, kai ivede Greituosius marsrutus, to daryti neteks - nebent poilsio diena.

                    Comment


                      #30
                      Parašė Komentatorius Rodyti pranešimą
                      Tai žinai kaimas iš Kauno į sostinę atvažiavo, tai pamatė, kokia žiauri realybė ;((((
                      Tai gal nereikės kaskart važiuot iš stoties, ar čia mes visi kažko nežinom?
                      Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                      Comment


                        #31
                        Parašė Komentatorius Rodyti pranešimą
                        Reikės ir 10 palauksiu
                        ir kas čia žiauraus? nelabai suprantu aš tavęs tikrai kažko nežinom

                        Comment


                          #32
                          Ko čia nesuprasti?

                          Aš gyvenu ne Vilniuje, todėl iš pradžių kelis mėnesius važinėsiu su traukiniu, kol susirasiu būstą.
                          Tai ir domiuosi, kaip man būtų patogiau nuvažiuoti iki universiteto, nes aš Vilniuje visiškai nesigaudau.

                          Comment


                            #33
                            Parašė Komentatorius Rodyti pranešimą
                            Ko čia nesuprasti?

                            Aš gyvenu ne Vilniuje, todėl iš pradžių kelis mėnesius važinėsiu su traukiniu, kol susirasiu būstą.
                            Tai ir domiuosi, kaip man būtų patogiau nuvažiuoti iki universiteto, nes aš Vilniuje visiškai nesigaudau.
                            Žmogau tau brangiai šitoks malonumas atsieis važinėt iš Vilniaus į Kauną ir atgal, ypač, kol dar niekas nedavė LSP. Geriau tu ieškotum būsto, o ne maršrutus žiūrinėtum.
                            Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                            Comment


                              #34
                              Parašė Komentatorius Rodyti pranešimą
                              Ko čia nesuprasti?

                              Aš gyvenu ne Vilniuje, todėl iš pradžių kelis mėnesius važinėsiu su traukiniu, kol susirasiu būstą.
                              Tai ir domiuosi, kaip man būtų patogiau nuvažiuoti iki universiteto, nes aš Vilniuje visiškai nesigaudau.
                              Siūlau naudotis maršruto paieška (www.marsrutai.lt arba www.stops.lt) ir nevarginti sau bei kitiems galvos Viskas yra žemėlapyje.
                              Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                              Žmogau tau brangiai šitoks malonumas atsieis važinėt iš Vilniaus į Kauną ir atgal, ypač, kol dar niekas nedavė LSP. Geriau tu ieškotum būsto, o ne maršrutus žiūrinėtum.
                              Na jau čia šiek tiek per daug lendi į žmogaus asmeninį gyvenimą Kaip jis nori, taip tegul ir renkasi Juoba kad nuo temos nukrypai.
                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                              Comment


                                #35
                                Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                                Siūlau naudotis maršruto paieška (www.marsrutai.lt arba www.stops.lt) ir nevarginti sau bei kitiems galvos Viskas yra žemėlapyje.Na jau čia šiek tiek per daug lendi į žmogaus asmeninį gyvenimą Kaip jis nori, taip tegul ir renkasi Juoba kad nuo temos nukrypai.
                                kai žmogus nesigaudo nei stotelių pavadinimuose, nei pačiam mieste, kas blogo kad paklausia pažįstančių miestą ir transporto sistemą, patarimo? juolab, kad iš karto susilaukė atsakymų.

                                aišku, kad kaunietis išdidžiai deklaruoja, kad nepažįsta savo valstybės sostinės, tai jau kitas klausimas. gėdytis reiktų šiaip.

                                Comment


                                  #36
                                  O klausimo autoriui reikia važiuoti į centrinius rūmus? Kadangi klausimas buvo užduotas kaip pasiekti LEU, tačiau kiek žinau dalis šio universiteto fakultetų (-as) yra įsikūrę ir kitoje vietoje.

                                  Comment


                                    #37
                                    Kol kas dar tiksliai nežinau, kuriuose fakultetuose bus paskaitos, tačiau žinau, kad pagrindiniame ir Ševčenkos gatvėje.

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė Komentatorius Rodyti pranešimą
                                      Kol kas dar tiksliai nežinau, kuriuose fakultetuose bus paskaitos, tačiau žinau, kad pagrindiniame ir Ševčenkos gatvėje.
                                      Jeigu T. Ševčenkos gatvėje, tai nuo Stoties 23 autobuso maršrutu. 8 minutės kelio.

                                      Comment


                                        #39
                                        Sveiki, kaip pasiekti litexpo rūmus su VT?

                                        Comment


                                          #40
                                          Greičiausias būdas išsikviesti TAKSI, o šiaip iš stoties 16 maršruto troleibusu, iš centro 21 maršruto autobusu.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X