Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kokia čia Jums gera naujiena? Bus gera tik tada kai naktiniai autobusų maršrutai važiuos ir į didžiausius Vilniaus miesto mikrorajonus. Kaip visada pamirštą patį didžiausią Vilniaus miesto mikrorajoną, kuriame gyvena apie 20 tūkst., nuolatinių gyventojų (10 tūkst., registruotų, o 10 tūkst., neregistruotų). Visa tai labai gerai pasimato, kai visi namuose užsidega šviesas. Paskutinis autobusas į namus atitinkamai 21:50 val., (darbo dieną) ir 20:30 val. (savaitgalį), o renginiai mieste tai baigiasi 23:00 val., ir vėliau. O prasideda 20 arba 21 val., ir trunka iki 23 val.
    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

    Comment


      Man rodos pačiam reiktų pasidomėt kurie Vilniaus mikrorajonai yra didžiausi. Ir remtis realia statistika, o ne fantazijom

      Comment


        Būtent, net wikipedia rašo, kad, pvz., Karoliniškėse gyventojų skaičius: 27 270 (2011 m.).

        Comment


          Sianden Antakalnio troleibusu parke apie 11:40 buvo mitingas.

          Comment


            Naujoji Vilnia ir Žemieji Paneriai lieka be naktinio?
            Paskutinis taisė grustnyj; 2015.07.30, 16:07.

            Comment


              Parašė k0fis Rodyti pranešimą
              Būtų gerai, bet nerealu. Užsienyje keik susidūręs įprasti/nuolatiniai taip pat negalioja naktiniame maršrute. O šiaip labai puiki žinia.
              Berlyne naktiniuose galioja paprasti bilietai plus dar jei turi mėnesinį bilietą gali draugą nemokamai vežtis.

              Comment


                Parašė felar Rodyti pranešimą
                Berlyne naktiniuose galioja paprasti bilietai plus dar jei turi mėnesinį bilietą gali draugą nemokamai vežtis.
                One step at a time. Prie tokios VVT situacijos naivu tikėtis tokių lengvatų. Manau kaina bus 1,50 eu.

                Comment


                  Buvo 3 Lt., tai dabar bus 1€/3.45 Lt.
                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                  Comment


                    Parašė Dymasik Rodyti pranešimą
                    Sianden Antakalnio troleibusu parke apie 11:40 buvo mitingas.
                    Mano žiniomis ten galėjo vykti kažkoks filmavimas, tai tas "mitingas" nėra realus. Antraip žiniasklaidoje jau seniai būtų tai paskleista.

                    Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                    Naujoji Vilnia ir Žemieji Paneriai lieka be naktinio?
                    Matyt buvo remiamasi ankstesnių metų naktinių maršrutų statistika.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                      Mano žiniomis ten galėjo vykti kažkoks filmavimas, tai tas "mitingas" nėra realus. Antraip žiniasklaidoje jau seniai būtų tai paskleista.



                      Matyt buvo remiamasi ankstesnių metų naktinių maršrutų statistika.
                      Na nezinau, bet ten zmones su plakatais stovejo ant kuriu buvo uzrasyta "mums nereikia nauju technologiju" ''Vilniaus troleibusai - musu herojus''

                      Comment


                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                        Matyt buvo remiamasi ankstesnių metų naktinių maršrutų statistika.
                        Sprendžiant iš komentarų internete, matosi, kad nėra nei vieno, kuris klaustų dėl Markučių ar Justiniškių, yra keli nepatenkinti dėl Ž. Panerių, bet yra daugybė tų, kurie akcentuoja būtent Naująją Vilnią.

                        Jeigu jau taip sutrumpino 105N, tai galima laisvai jį trumpinti iki Centro, nes iki Polocko st. važiuos vienetai.

                        Comment


                          Parašė Dymasik Rodyti pranešimą
                          Na nezinau, bet ten zmones su plakatais stovejo ant kuriu buvo uzrasyta "mums nereikia nauju technologiju" ''Vilniaus troleibusai - musu herojus''
                          Na tai tada tikrai įrodo tai, kad ten vyko filmavimas, o ne kažkoks realus mitingas. Vakar kažkas panašaus vyko Žemynos g.
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                            Na tai tada tikrai įrodo tai, kad ten vyko filmavimas, o ne kažkoks realus mitingas. Vakar kažkas panašaus vyko Žemynos g.
                            Galbūt tai?

                            https://www.kickstarter.com/projects...trolleybus-man

                            Comment


                              Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą
                              Buvo 3 Lt., tai dabar bus 1€/3.45 Lt.
                              Tai, kad dabar ir ne naktinio vienkartinis 1€

                              Comment


                                Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
                                Tai, kad dabar ir ne naktinio vienkartinis 1€
                                Tai tada dieninis buvo 3.50 Lt. /1.01€. Bus tokie patys, kaip dieniniai.
                                Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                Comment


                                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                  Yra įvairūs užsieniai. Vienur galioja eiliniai bilietai, kitur reikia atskiro. Vienur galioja mėnesiniai ir terminuoti, bet negalioja vienkartiniai.

                                  O 3-4 Eurai yra nereali kaina. Už tiek jau geriau taksi kviestis.
                                  Už 3-4 Eur Vilniuje, ypač naktį, niekur nenuvažiuosi.
                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                  Comment


                                    Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
                                    Prieš savaitę iš senamiesčio į Lazdynus naktį su taksi už 4 EUR parvažiavau. Tai spėkit, ką rinktųsi dauguma, jei autobuso bilietas tiek kainuotų?
                                    Pareklamuokite man tokį pigų taksi! Iki šiol man taip gerai dar nesisekė!
                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                    Comment


                                      Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
                                      Tai, kad dabar ir ne naktinio vienkartinis 1€
                                      Kas yra per mažai. Už tai ir VT taip apgailėtinai atrodo. Palyginimui, Taline dieną, perkant iš vairuotojo maršrutui, 1,6 Eur, Rygoje - 2 Eur.
                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                      Comment


                                        Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                                        Pareklamuokite man tokį pigų taksi! Iki šiol man taip gerai dar nesisekė!
                                        Važiavau prieš savaitę taksi nuo Žvėryno iki Oro uosto, su arbatpinigiais 8e gavosi Tikrai pigiai čia

                                        Comment


                                          Parašė Dymasik Rodyti pranešimą
                                          Sianden Antakalnio troleibusu parke apie 11:40 buvo mitingas.
                                          Ten jokiu mitingu net nekvepėjo
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X