Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
    Gerosios Vilties stoti reikia, nes daug keleiviu ateina pesciom nuo Vilkpedes puses. Jeigu atsizvelgt i grusti Zemaites g link Santariskiu, tai gaunasi greiciau, nei eiti iki Naujamiescio. Kitas dalykas, greitasis nestoja nei PArodu rumu, nei Miskiniu, nei Eiguliu st. Dar 1 argumentas, prie GV stoteles kaip minimum 2 sviesoforai, ten visvien dazniausiai tenka stoveti, todel daug laiko nelaimesime. 2G stoja ten, kur jam ir deretu.
    Stotelė reikalinga, niekas dėl to ir nesiginčija Aš tvirtai ir nesiūlau ją naikinti 2G maršrutui. Ta yra tik pasvarstymui apie tai, kur dar teoriškai galėtų nestoti greitieji autobusai
    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
    Marsrutai.lt tinklaraštis!
    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

    Comment


      Kažkaip atrodo man, kad Naujamiestyje nereikalingas sustojimas. Sakote reikalingas dėl studentų? Tam yra dažniau kursuojantis T16. O savaitgalį buvo atvejis, kad tik įvažiavo, faktiškai lengvai pravažiavo ir toliau į trasą
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
        Kažkaip atrodo man, kad Naujamiestyje nereikalingas sustojimas. Sakote reikalingas dėl studentų? Tam yra dažniau kursuojantis T16. O savaitgalį buvo atvejis, kad tik įvažiavo, faktiškai lengvai pravažiavo ir toliau į trasą
        "Gerosios Vilties st." ir "Savanorių pr. st." yra Vilkpėdėje. Nesuprantu kodėl visi painioja, kad ten Naujamiestis.
        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

        Comment


          Parašė SPX Rodyti pranešimą
          "Gerosios Vilties st." ir "Savanorių pr. st." yra Vilkpėdėje. Nesuprantu kodėl visi painioja, kad ten Naujamiestis.
          Tai kad čia kalba ėjo apie stotelę "Naujamiestis".

          Comment


            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
            Dabar 59-o vėlavimus didins ne tik didžiulės prastovos prie užtvarų įvažiavimuose į greitosios pagalbos ligoninės teritoriją, bet ir papildoma stotelė, sustojimui kurioje skirta lygiai 0 min. ir 0 sek.
            Vienas 59-as reisas šiandien tikriausiai iš viso nevažinėjo. Galima kur nors skųstis, ar čia norma?

            Comment


              Skundą geriausia rašyti į patį "Vilniaus viešąjį transportą". Skunde reikia nurodyti maršrutą, laiką, ir stotelę, į kurią neatvyko transporto priemonė
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Nuo pirmadienio keisis penkių maršrutų autobusų tvarkaraščiai

                SĮ „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad, pasikeitus keleivių srautams, nuo sausio 20 dienos keičiami 4G, 43, 58, 61 ir 75 maršrutų autobusų tvarkaraščiai.

                SĮ „Susisiekimo paslaugos“ taip pat atkreipia dėmesį, kad 58 maršruto autobusų keleivius veš standartinės talpos (100 vietų) autobusai, o 61 maršruto autobusai važiuos dažniau.
                Nauji tvarkaraščiai internetinėje svetainėje www.vilniustransport.lt bus paskelbti jau šiandien.

                http://www.vilnius.lt/index.php?3349324009
                Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                Comment


                  Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                  Nuo pirmadienio keisis penkių maršrutų autobusų tvarkaraščiai

                  SĮ „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad, pasikeitus keleivių srautams, nuo sausio 20 dienos keičiami 4G, 43, 58, 61 ir 75 maršrutų autobusų tvarkaraščiai.

                  SĮ „Susisiekimo paslaugos“ taip pat atkreipia dėmesį, kad 58 maršruto autobusų keleivius veš standartinės talpos (100 vietų) autobusai, o 61 maršruto autobusai važiuos dažniau.
                  Nauji tvarkaraščiai internetinėje svetainėje www.vilniustransport.lt bus paskelbti jau šiandien.

                  http://www.vilnius.lt/index.php?3349324009
                  UAB "TRANSREVIS" atsisakė A58 maršruto dėl to, kad yra didelis keleivių srautas todėl jo negali aptarnauti.
                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                  Comment


                    Leiskit paklausti, o ką "Transrevis" atsakytų dėl 82-o maršruto? Kad jis "susitvarko" su keleivių srautais?
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                      Leiskit paklausti, o ką "Transrevis" atsakytų dėl 82-o maršruto? Kad jis "susitvarko" su keleivių srautais?
                      Salininkai turi 19 ir 42. 82 jiems nera skirtas. Jums tiesiog pasiseke, kad per Salininkus paleido jį, tad nereikia žūtbūt grūstis į ta82-ą. Patiems Juodšiliams Transrevio mikrobų pilnai užtenka, čia dėl 19 ir 82 srautų susimaišymo kyla toks perpildymas.

                      Papildyta.Juolab, 58 yra vienintelis maršrutas, kurio nuo Liepkalnio iki pat Guriu pradžios niekas nedubliuoja, o kaip jau sakiau, 82 pasiima 19 keleivius, todėl reikia spręst ne Transrevio klausimą, o reikia išskirstyti 19 ir 82 srautus.
                      Paskutinis taisė 0570043; 2014.01.17, 17:47.

                      Comment


                        Dar viena naujiena- 43 ir 75 maršrutų pertraukiamus grafikus aptarnaus autobusų parkas.
                        Be to, darbo dienomis 4G maršrute 2-asis parkas aptarnaus tik 5 grafikus iš 18.
                        Paskutinis taisė Vilnietizz; 2014.01.17, 21:09.
                        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                        Marsrutai.lt tinklaraštis!
                        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                        Comment


                          Man kilo klausimas: dabar 2 troleibusų parkas turi 35 ilgus autobusus. Nuo pirmadienio jų reikės kažkur 15. Ar grąžins likusius autobusus į Verkių parką?
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                            UAB "TRANSREVIS" atsisakė A58 maršruto dėl to, kad yra didelis keleivių srautas todėl jo negali aptarnauti.
                            Iš kur informacija, kad čia būtent pats Transrevis atsisakė? Gal keleiviai užvertė SĮSPą ir savivaldybę skundais, kad netelpa į mikroautobusus?
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Pirmieji du ispaniški autobusai - „Castrosua City Versus CNG“ bei „Castrosua Tempus Hybrid CNG“ - į Vilnių atvyks pirmosiomis vasario dienomis.
                              ...
                              http://ebus.lt/autobusu-pasaulio-nau...-pradioje.html

                              Comment


                                Nuo sausio 14 dienos tvarkaraščiuose žymimi maršrutai, kuriuos aptarnauja mažos talpos autobusai.
                                Įdomu, kodėl nežymėti šie maršrutai: 15, 26, 57, 65, 115.
                                Dėl 11 ir 87 dar suprantu- jais kartais važiuoja dideli autobusai.
                                Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                Comment


                                  Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                  Nuo sausio 14 dienos tvarkaraščiuose žymimi maršrutai, kuriuos aptarnauja mažos talpos autobusai.
                                  Įdomu, kodėl nežymėti šie maršrutai: 15, 26, 57, 65, 115.
                                  Dėl 11 ir 87 dar suprantu- jais kartais važiuoja dideli autobusai.
                                  Taip pat dideli važiuoja ir šiais maršrutais: 15, 26, 57, 65, 115, vieną kartą ar du kartus į savaitė 65 važiuoja standartiniai autobusai visą dieną.
                                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                  Comment


                                    Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                    Taip pat dideli važiuoja ir šiais maršrutais: 15, 26, 57, 65, 115, vieną kartą ar du kartus į savaitė 65 važiuoja standartiniai autobusai visą dieną.
                                    Parodykit 115 maršrute standartinį autobusą du kartus per savaitę. Išvis tik vieną kartą gyvenime jame buvo 12 m. autobusas.

                                    Comment


                                      26-am važiuoja dažniausiai Noge, Vanhool, Ernst #097, retais atvejais Neoplanas.
                                      87-am stabiliai Noge
                                      15-am Neoplanas, retsykiais Cito
                                      115-am Noge, Cito ir Neoplanas dirba.
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                        26-am važiuoja dažniausiai Noge, Vanhool, Ernst #097, retais atvejais Neoplanas.
                                        87-am stabiliai Noge
                                        15-am Neoplanas, retsykiais Cito
                                        115-am Noge, Cito ir Neoplanas dirba.
                                        Nežinau, ką SĮSP vadina "mažos talpos autobusu", bet, mano galva, tai- visos transporto priemonės, trumpesnės nei 12 metrų.
                                        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                        Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                        Comment


                                          Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                          Nežinau, ką SĮSP vadina "mažos talpos autobusu", bet, mano galva, tai- visos transporto priemonės, trumpesnės nei 12 metrų.
                                          Mažos talpos, kaip supratau, vadina mikroautobusus, o jie yra mažesnio ilgio negu 10 metrų.
                                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X