Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaulių apskrities viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    5 Otokarai visų poreikių nepatenkina, jeigu kiti patys geriausi autobusai siunčiami į priemiestį, tai tarpmiesčiui lieka laužai ir mikrobai, kuriuos dažnai tenka matyti Vilniuje.

    Comment


      #82
      PAKRUOJIS

      Negausus reportažas iš neplanuotos kelionės į Pakruojį. Buvau ten šeštadienį tad nieko gero nemačiau.
      Iškarto einam prie parko nes gatvėse nieko daro nebuvo.

      Arna

      MB





      Vest, Van Hool ir Setra

      Van Hool





      VBK

      Ir dėja nurašytas mažiukas CIMT Lorraine

      Nors Fotikas mirė bet dar bus foto iš stoties
      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

      Comment


        #83
        Pravažiuojančių buvo nedaug:
        Cacciamali Thesi



        Jai neklystu Pakruojo kulturos namų Iveco:



        Pakruojo dvare užmatytas Sprinteris kuris atvežė ekskursija:



        Ir Setra kuria atvažiavau:



        Dar pro Pakruojį važiavo regis Busturo Otocar bet to sugauti nespėjau (tuo metu ėjau link parko)
        Viskas
        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

        Comment


          #84
          Dar vienas neperseniausiai Emtros įsigytas Volvo 8500
          Daugiau mano nuotraukų >>>

          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

          Comment


            #85
            Kiek naujesnis transportas Šiaulių apskrityje
            Kelmės AP Vehixel ant Mercedes-Benz važiuoklės


            Pakruojo autotransporto Ford Transit


            Austelijos Iveco Daily


            Mercedes-Benz Sprinter iš Latvijos, Šiauliai-Kuršėnai maršrute
            Daugiau mano nuotraukų >>>

            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

            Comment


              #86
              Ar ne laikas „imti vadžias į rankas“? Kaip NVTKA pričiupo „Busturą“

              Lietuvoje įprasta piktintis blogais įstatymais, valdininkų savivale, nesiskaitymu su paprastais gyventojais. Bet ar mes patys nors ką padarome, kad tokių reiškinių mažėtų? Juk iniciatyvos, nors ir nedidelės, gali labai daug. Puikus pavyzdys – 2013 metų vasarį įkurta Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija (NVTKA), per porą metų spėjusi įrodyti, kad ir be ryškaus finansinio užnugario pilietiškos organizacijos gali sutramdyti ir politikus, ir verslininkus.
              Plačiau: http://www.technologijos.lt/n/mtl/S-...iciupo-Bustura
              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

              Comment


                #87
                Radviliškyje miesto gimtadienio proga lankėsi premjeras. Butkevčius aplankė renovuotą autobusų stotį, o Emtra ta proga išrykiavo savo transportą.



                Radviliškio raj. savivaldybės nuotraukos
                RADVILIŠKIO AMBASADORIUS :D

                Comment


                  #88
                  Prieš šventes – naujas Joniškio autobusų parko pirkinys

                  Gruodžio 17 d. Joniškio rajono savivaldybės vadovai, Tarybos nariai apžiūrėjo UAB Joniškio autobusų parko įsigytą naują pirkinį – du naudotus autobusus „Temsa Opalin 9“.

                  Joniškio rajono savivaldybės tarybos 2015 m. lapkričio 12 d. sprendimu Nr. T-221 Joniškio autobusų parkui perduotas 59999,84 Eur finansinis turtas, kaip savivaldybės įnašas autobusams įsigyti. Įmonė, pridėjusi savo lėšų, už 73000 Eur įsigijo du naudotus 2006 m. gamybos autobusus.

                  Tai kompaktiški, manevringi autobusai, turintys talpius bagažo skyrius, skirti tiek tolimesnėms kelionėms, tiek vietiniams pervežimams. Abu autobusai turi po 30 sėdimų vietų keleiviams. Rėminė autobuso konstrukcija sumažina vibraciją ir triukšmą, tai suteikia galimybę mėgautis komfortabiliu važiavimu.

                  Autobusuose sumontuoti dvigubi stiklai, užuolaidos, oro kondicionieriai, asistento sėdynė, radijas su kompaktinių diskų grotuvu, mikrofonas, skaitmeninis laikrodis, papildomas oro šildytuvas ir kita keleivių važiavimo komfortą užtikrinanti įranga.

                  „Svarbiausia – tai autobusų ekonomiškumas. Per metus kiekvienas autobusas įmonei sutaupys 6000 litrų degalų, abu autobusai – 12000 litrų arba 10000 Eur. Taip pat sumažės ir aptarnavimo išlaidos, todėl skaičiuojame, kad autobusai atsipirks per 4 metus“ – kalbėjo įmonės direktorius Algirdas Lataitis.

                  Stengiantis kuo efektyviau išnaudoti naujai įsigytus autobusus, nuspręsta, kad juos vairuos trys vairuotojai, kurie dirbs slenkančiu grafiku, kad būtų galima suderinti vairuotojų darbo ir poilsio režimą.

                  Kultūros ir viešųjų ryšių skyriaus informacija
                  Straipsnyje yra ir keletas nuotraukų.
                  Daugiau mano nuotraukų >>>

                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                  Comment


                    #89
                    Šiauliai, Viename Autoservise KaVZ:
                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                    Comment


                      #90
                      Perdažytas Pakruojo ATI Mercedes-Benz T2 614D
                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                      Comment


                        #91
                        "Emtra", Vest Contrast, Radviliškis.

                        Paskutinis taisė Al1; 2016.10.30, 06:48.

                        Comment


                          #92
                          Vlasava važinės Šiaulių priemiestyje? Čia vietoj Busturo?

                          Comment


                            #93
                            Gali tikslia vietą nurodyti? O gal kolegos daugiau žinote kas turi KAVZ-3270,mūsų AP ieško ,kad prikeltų savo GN-550


                            Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                            Šiauliai, Viename Autoservise KaVZ:
                            Atvaizdas

                            Comment


                              #94
                              Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                              Vlasava važinės Šiaulių priemiestyje? Čia vietoj Busturo?
                              Iš ko taip sprendžiate?

                              Nuo balandžio 1 d. Šiaulių rajoną vietoje 11 vežėjų aptarnaus tik 3. Vienas jų - "Rigas satiksme". Kiti du neminimi. Straipsnis:

                              Mo­čiu­tes ati­duos latviams

                              Comment


                                #95
                                Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                Vlasava važinės Šiaulių priemiestyje? Čia vietoj Busturo?
                                Iš čia, kol dar pranešimas nebuvo perkeltas:http://www.ve.lt/naujienos/lietuva/v...musis-1530494/

                                Comment


                                  #96
                                  Buvo konkurse trys maršrutu paketai.Pirmą paketą laimėjo Kuršėnų AP.Antrą laimėjo ''Ridvija''su''Vlasava''.Trečia laimėjo latviai.''Busturas''turės trauktis iš Šiaulių raj. priemiesčio maršrutų.

                                  Comment


                                    #97
                                    O ką darys dabar mažieji vežėjai? Bandys darbintis pas naujus "savininkus"?
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      #98
                                      Laikinai darbo birža mažuosius priglaus.Ieškos vairuotojo-konduktoriaus darbo.Nes po 20-22 metus pradirbę griovių tikrai neis kasti.Rimčiausias darbdavys tai būtu ''Rigas satiksme''.

                                      Comment


                                        #99
                                        Parašė mersiukas Rodyti pranešimą
                                        Laikinai darbo birža mažuosius priglaus.Ieškos vairuotojo-konduktoriaus darbo.Nes po 20-22 metus pradirbę griovių tikrai neis kasti.Rimčiausias darbdavys tai būtu ''Rigas satiksme''.
                                        Na pagal straipsnį supratau tai, kad latviukai bent jau apynaujus autobusus/mikriukus paleis, o ne iki šiol važinėjusias lupenas, kurių, tikriausiai, kokia Ridvija nebus atsisakiusi. Gal dar Vlasava kažką padoresnio atveš.

                                        Comment


                                          Visų pirma tai Rigas satiksme neturi reikiamų autobusų. Pas juos gi miesto autobusai... Ir tik keletas minkštųjų bei mikrobų, kurie naudojami nuomai ar užsakomiems pervežimams. Iš Rygos miesto jie nevarys autobusų... Nors gali būti, kad Ikarus EAG midibusus atvarys į Šiaulius. Be to ar kartais Ryga neužpirko naujų autobusų ir kai kuriuos panaudotus bus galima atlaisvinti ir permesti į Šiaulius?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X