Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus apskrities viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mettal Rodyti pranešimą

    Kaži, kas ten per "Tilstos" autobusas bus
    Tai gal primokės mokykliniams autobusiukams.

    Comment


      Kiek realu, jog po tam tikro laiko miesto maršrutai dar labiau išsiplės į rajoną ir beveik praris priemiestinius maršrutus? Tai jau įvyko pvz. su 146 maršrutu, vietoje jo paleidus miesto 66. Kažkur buvo siūlyta 17 leisti iki Nemenčinės. Tiesa, kadangi minėtą kryptį aptarnauja rajono savivaldybei pavaldus parkas, vargu ar jie žlugdys savus... Arba miesto bilietų integravimas priemiesčio VT jau būtų vienas žingsnis link to.

      Vakar teko lankytis Upės g., tai man buvo sustojęs automobilis, pasisiūlė pavežti. Jis minėjo, jog tuose kaimuose gyvena pensininkų (kas man buvo savotiška naujiena), kurie eina net 5 km ar daugiau (čia į vieną pusę) kad apsipirkti parduotuvėje, tad ten pas juos yra nusistovėjusi taisyklė sustoti, jei matomas pėsčiomis einantis žmogus. Tačiau mano galva, taip būti neturėtų, galėtų būti bent jau iškviečiamas autobusas ar kažkas tokio, mat kviestis taksi kai kam gali būti per brangu, o žmonių, kaip jau minėta per mažai (nors netikiu, jog tik ~40, kaip kažkas rašė. Kadangi ten asfaltas atsiranda paėjus kokius 3 km gilyn nuo Gudelių, miesto transporto tikėtis neverta. Tad kitas klausimas - kodėl priemiesčio VT gali važiuoti žvyrkeliais, o miesto jau ne? Juk ir tie ir tie esant nekokybiškai dangai vienodai gadinasi.

      Comment


        Šioks toks pakeitimas dėl remonto darbų. Kas aptarnaus papildomus autobusus? Irzimas ar Šalčininkų AP?

        Comment


          Tai jeigu pratęsia esamus maršrutus, tai vežėjai lieka tie patys.

          Comment


            Ach štai kas čia vyksta... O jau maniau, kokie gi čia stebuklai, kad tokiu sunkiu metu rajonų viešajam transportui yra pratęsiami reisai į gretimą savivaldybę ir apie tai yra informuojama likus net 2 savaitėms iki pakeitimo.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Chaosas Vilniaus rajono viešajame transporte
              https://www.15min.lt/m/id/aktualu/nu...rte-18-1566856

              Per mažas autobusų kiekis maršrutuose, ar technikos "patikimumas" pradeda savo kaprizus demonstruoti? Kiek pamenu, tokių "kasiakų" VRAP'o eros pradžioje nebuvo, kaip čia dabar rašo apie Kautrą.
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Rengia trakiečio kortelės projektą

                https://trakai.lt/naujienos/trakus-p...su-stotis/3496
                Naujosios Trakų autobusų stoties statyba sutaps su Trakų rajono savivaldybės ruošiamu trakiečių kortelės projektu.

                „Visuomeninio transporto svarba Trakams yra didelė ir ateityje ji augs. Rengdami trakiečių kortelės projektą siekiame, kad visuomeninis transportas Trakų rajono gyventojams taptų nemokamu.

                Comment


                  Dėl būsimų Rudaminos pervažos rekonstrukcijos (viaduko statybos) darbų, kurie prasidės spalio - lapkričio mėnesį, Šalčininkai - Vilnius maršruto autobusai (taip pat ir kiti maršrutai, kursuojantys analogiška atkarpa) bus nukreipti apylanka: KK106 (Naujoji Vilnia - Rudamina - Paneriai) - Avinėlių g. - Salininkų g.
                  Šaltinis ir schema: https://www.facebook.com/13859137047...9510415413395/
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Uždaroma Trakų autobusų stotis – įrengtas laikinasis pavilionas

                    https://madeinvilnius.lt/naujienos/r...is-pavilionas/





                    Comment


                      Kasdien autobusu į Vilnių iš rajono važinėjanti mokytoja: „Baisu net kvėpuoti“
                      Rastinėnuose gyvenanti Genė pasakoja dirbanti Vilniuje, tad nuolat keliauja maršrutiniais autobusais (maršrutas 101).

                      „Lyg patekus į bomžyną“

                      „Nuskuręs, purvinas, susmirdęs autobusas – baisu net kvėpuoti, baisu atsisėsti, baisu apsikrėsti, gėda pažįstamus susitikti, jausmas lyg patekus į bomžyną. Nežinia, kas tuose nudriskusiuose apmušaluose knibžda. Kuo mus laiko Vilniaus rajono savivaldybė, teikdama tokias transporto paslaugas?“ – piktinosi moteris.
                      ...
                      Tvarkaraštis irgi ne pats patogiausias, pastebi Rastinėnų gyventoja: „Paskutinis autobusas iš Vilniaus 20.20 val., tad jokių renginių, jokių pramogų, jokios savišvietos – po darbo tiesiai namo.

                      Autobuse jau metus kabo plakatėlis, kad dėl karantino naikinamas paskutinis reisas 21.30 val. Ar karantinas Vilniaus rajone dar nepasibaigęs? Štai, Vilniaus miesto savivaldybė net nemokamą metinį bilietėlį pedagogams padovanojo, skatindama naudotis viešuoju transportu. Deja, Vilniaus rajonas nejuda ir kitiems judėti neleidžia.“

                      Comment


                        Trakų AS griuvėsiai.








                        Comment


                          Laikinoji AS.










                          Comment


                            Nuo šiandienos Centvalio 255 maršrutas Vilnius - Valai / Vosyliukai / Rykantai važiuoja nuo geležinkelio stoties vietoje Savanorių pr. stotelės. Deja, eismo sekmadieniais sąskaita Tvarkaraštis >>
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Parašė Zorro Rodyti pranešimą
                              ]
                              Panašu, jog Trakų AP vienintelis parkas, kuris vis dar eksploatuoja tokio senumo Setras. Kitais metais 37 metai bus šitam egzemplioriui
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Eksplotuoja dar Šilutės AP. Šiaip gero stovio tuėjo/turi Kupiškio AP ir Jurbarko AP
                                Paskutinis taisė Garbanius; 2021.12.10, 10:31.

                                Comment


                                  Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                  Eksplotuoja dar Šilutės AP. Šiaip gero stovio tuėjo/turi Kupiškio AP ir Jurbarko AP
                                  Turėjau omeny Vilniaus apskrityje esančius vežėjus
                                  Bet pastarieji tokio senumo neturi - kažkiek jaunesni yra (arti 30-ies metų senumo arba metus per 30-metį perlipę).
                                  Specialiai pasitikrinau sąrašą, tai tikrai dar pora veteranų yra važiuojančių.
                                  Paskutinis taisė ssnaiperis; 2021.12.10, 22:46.
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Pasikeitimai Vilniaus rajone. UAB "Irzimas" keičiama kita aptarnaujančia įmone.

                                    https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/No...ls/2022-648487

                                    Comment


                                      Nuo gegužės 16d. Trakuose naujas miesto autobusų maršrutas
                                      >>> http://ebus.lt/siu-metu-geguzes-16-d...sto-marsrutas/

                                      Comment


                                        Po to, kai Vilniaus r. Juodšilių krypties maršrutus aptarnauti perėmė TOKS, tvarkaraštis vis dar tebeliko sukurtas pagal "Irzimo" realijas*. Tai yra, kad pirmieji maršrutų reisai yra ne Vilniaus, bet iš tų kaimų į Vilnių. Suprantama, jog rytais važiuojančių į kaimus nelabai rasi, bet juk TOKS yra Vilniuje įsikūrusi įmonė, tad kaip suprantu tvarka pas juos yra tokia, kad vos ne 4 val. ryto jie iš parko Žvalgų gatvėje be sustojimų skuodžia į kaimą ir tik nuo jo pradeda rinkti keleivius į miesto pusę? Arba vakare, atlikęs paskutinį reisą į kaimą, vairuotojas iš jo į parką grįžinėja tuščias, nors gal yra žmonių, kurie norėtų pačiu vėlyviausiu reisu iš sodų grįžti į Vilnių...
                                        * - Irzimo parkas būdavo kažkuriame iš tų kaimų, kurių aprėptyje ir driekėsi šios įmonės maršrutai, greičiausiai dauguma šios įmonės vairuotojų ir gyveno šiose apylinkėse, tad jų įmonei toks variantas labai tiko - ryte iš kaimų atveža žmones į Vilnių, o vakare parveža atgal ir skaityk, vairuotojas jau beveik parke. O dabar su TOKS`u gaunasi nemaži nuliniai nuostolingi reisai be keleivių.

                                        Comment


                                          Tai gal ir laiko tuose kaimuose, galbūt net vairuotojai tie patys. Man keisčiau, kad keleivius vis dar ima iš gel. stoties, o ne iš Toksui priklausančios - autobusų.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X