Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus apskrities viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė aRa Rodyti pranešimą
    Šią savaitę bandomasis Isuzu Citibus (analogiškas Vilniaus mieste važinėjantiems naujiesiems raudoniesiems) pasirodė bene pagrindiniame Šalčininkų AP maršrute Šalčininkai – Vilnius (beveik 50 km ilgio):

    su juo 5 stoteles pavažiuot kartais sunku, o čia 50km...

    Comment


      Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

      su juo 5 stoteles pavažiuot kartais sunku, o čia 50km...
      O kaip Klaipėda - Palanga - Šventoji? Atstumas, rodos, panašus, bet ten irgi dirba Isuzu Citibus
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

        O kaip Klaipėda - Palanga - Šventoji? Atstumas, rodos, panašus, bet ten irgi dirba Isuzu Citibus
        tada užuojauta ir jiems.

        Comment


          Palangoje dar blogesnis variantas - autobusas su trimis durimis ir sėdimų vietų dar mažiau...

          Comment


            Parašė aRa Rodyti pranešimą
            Šią savaitę bandomasis Isuzu Citibus (analogiškas Vilniaus mieste važinėjantiems naujiesiems raudoniesiems) pasirodė bene pagrindiniame Šalčininkų AP maršrute Šalčininkai – Vilnius (beveik 50 km ilgio):

            Atvaizdas
            Klydau dėl šio autobuso analogiškumo Vilniuje važinėjantiems. Jis yra toks, kaip ir Al1 minėti važinėjantys Palangoje – triduris:

            Comment


              Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

              tada užuojauta ir jiems.
              Pats važiavau su Isuzu iš Palangos į Klaipėda, nieko baisaus. Kaip tik Vilniaus labiau šūdas nei Palangos.
              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

              Comment


                Bet vis tiek priemiestyje ir dar kurortinėje Palangos, turėtų važinėti autobusai su daugiau sėdimų vietų. Toks Isuzu tinka Palangos miesto maršrutams, o ne priemiesčiui.

                Comment


                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                  Bet vis tiek priemiestyje ir dar kurortinėje Palangos, turėtų važinėti autobusai su daugiau sėdimų vietų. Toks Isuzu tinka Palangos miesto maršrutams, o ne priemiesčiui.
                  Na, pas juos yra dvi mašinų grupės. Kurios važiuoją į Vilnių, Kauną ir užsakomaisiais, ir tos kurios važinėja vietoj čia. Tos kurios važinėja vietoj pasikeisdamos dirba visais kitais maršrutais, miesto bei į Klaipėdą.
                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                  Comment


                    Ir tai yra blogai. Atrodo, privati įmonė, o dirba kaip koks atsilikęs rajoninis autobusų parkas tarybiniais metais. Bet tada rajoniniai parkai tiesiog pagal savo kategoriją neturėjo minkštųjų autobusų tolimesniems reisams, o ir keleivių buvo daug, kietame autobuse daugiau stovinčių tilpdavo. O kas dabar draudžia įsigyti atitinkamus priemiestinius autobusus?

                    Comment


                      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                      Ir tai yra blogai. Atrodo, privati įmonė, o dirba kaip koks atsilikęs rajoninis autobusų parkas tarybiniais metais. Bet tada rajoniniai parkai tiesiog pagal savo kategoriją neturėjo minkštųjų autobusų tolimesniems reisams, o ir keleivių buvo daug, kietame autobuse daugiau stovinčių tilpdavo. O kas dabar draudžia įsigyti atitinkamus priemiestinius autobusus?
                      Nereikia tik, Vlasava labai gerai dirbą, ir nereikia čia. Mikriukiniams reisams pilnai užtenką Sprinterių naujesnių, normaliems užtenką Citaro, Vest ir Setrų. Volvo gal ne, bet Citaro ir Vest labai gerai sueiną.
                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                      Comment


                        Nieko gero, kai priemiestiniu maršrutu, kuris važiuoja 50 min., važiuoja autobusas su 15 sėdimų vietų... O paskui dar verkiama, kad mažai kas naudojasi VT. Žmonės nenori važiuoti stovėdami. O keleivių ten tikrai yra ir kai kuriais reisais midibusai tarp Palangos ir Klaipėdos būna pilnesni nei Vilniaus ar Kauno miesto autobusai.

                        Comment


                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                          Nieko gero, kai priemiestiniu maršrutu, kuris važiuoja 50 min., važiuoja autobusas su 15 sėdimų vietų... O paskui dar verkiama, kad mažai kas naudojasi VT. Žmonės nenori važiuoti stovėdami. O keleivių ten tikrai yra ir kai kuriais reisais midibusai tarp Palangos ir Klaipėdos būna pilnesni nei Vilniaus ar Kauno miesto autobusai.
                          Nežinau kur tu 50min radai, su Isuzu važiavau tik kokias 20min. Panaudokime kolegos Gintaro foto autobusų kurie gan dažnai važiuoja į Klaipėda.
                          http://fotobus.msk.ru/photo/1787497/?vid=851285 http://fotobus.msk.ru/photo/1769701/?vid=1094375 http://fotobus.msk.ru/photo/1787498/?vid=963994 Tai kuriame čia 15 vietų? Kartais važiuoja ir Setra #26 kurios salono foto nėra, bet tai priemiestinės komplektacijos autobusas, tai nereikia nė kalbų. Volvo 7k pateisinti negaliu - jom tikrai ne į Klaipėda dirbti.
                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                          Comment


                            Vlasavos priemiestiniai į Klaipėdą važiuoja 35 min. Isuzu tokiam maršrutui netinka dėl per mažo sėdimų vietų skaičiaus.

                            Comment


                              Tikrai mažoki, siūlyčiau į Klaipėdą tokius leist:


                              Šaltinis
                              Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                              Comment


                                Mikrobus išnaikinti reikia ir tikrai tokie bent jau vasarą kai kuriais reisais galėtų važiuoti.

                                Comment


                                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                  Mikrobus išnaikinti reikia ir tikrai tokie bent jau vasarą kai kuriais reisais galėtų važiuoti.
                                  Nereikia čia nusišnekėt, tokių tikrai nereikia, vargei ar paprasto su armonika ten reiktų, Mikrūškėms kelis reisus palikt reikia, nes orą dideli veš.
                                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                  Comment


                                    Diskusijos apie miesto tipo autobusus priemiestyje paįvairinimui – dar vienas pavyzdys iš Šalčininkų


                                    Tiesa, jis važinėja "kaimiškąja" maršruto versija - per Kurmelionis. Įdomu, ar Isuzu Citibus ilgai atlaikytų tokį maršrutą

                                    Comment


                                      Parašė aRa Rodyti pranešimą
                                      Diskusijos apie miesto tipo autobusus priemiestyje paįvairinimui – dar vienas pavyzdys iš Šalčininkų


                                      Tiesa, jis važinėja "kaimiškąja" maršruto versija - per Kurmelionis. Įdomu, ar Isuzu Citibus ilgai atlaikytų tokį maršrutą
                                      Šitas Jelcz netoks ir miesto, dar labiau išvis miestui netinką. Tik sedynės galėtų minkštesnės būt.
                                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                      Comment


                                        Pilnai miestui tinka. O priemiesčiui tik artimam. Priemiesčiui tinka tik dėl to, kad palyginti daug sėdimų vietų, o Isuzu su trimis durimis turi apie 15-16 sėdimų vietų. Vilniaus Isuzu su 2 durimis turi gal kokias 19. Atverčiamų neskaičiuoju, nes jos tinka tik mieste.

                                        Comment


                                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                          Pilnai miestui tinka. O priemiesčiui tik artimam. Priemiesčiui tinka tik dėl to, kad palyginti daug sėdimų vietų, o Isuzu su trimis durimis turi apie 15-16 sėdimų vietų. Vilniaus Isuzu su 2 durimis turi gal kokias 19. Atverčiamų neskaičiuoju, nes jos tinka tik mieste.
                                          Gal pasiskaičiuok prieš kalbėdamas, nes jau pradedi... Vilniui labiausiai tikėtina, kad imta komplektacija su daugiau vietų, nes tarpai labai maži tarp sėdynių.



                                          Šaltinis: http://www.isuzubus.lt/lt/top-menu/p...sai/citibus-1/
                                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X