Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus apskrities viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šiandien abu Isuzu Ultra Novo dirbo Šalčininkai-Vilnius maršrute'




    Irzimo Setra S315UL


    Mercedes-Benz O407


    H. Mušket IĮ, Neoplan N116 Cityliner


    VRAP Steyr
    Daugiau mano nuotraukų >>>

    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

    Comment


      Trakų AP Setra S215NR maršrute Kilimų fabrikas-Trakai, Lentvaryje.


      Kažkada į kilimus nuvažiuoti nepavyko
      Daugiau mano nuotraukų >>>

      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

      Comment


        /\ Tas pats Kilimuose.

        Comment


          Šiandien 16:00 prie Spartos mačiau Setra S215UL, valst. nr. HZE 298. Dažymas panašus į Šalčininkų AP. Panašu, jog kažkuris iš turimų bus pernumeruotas ir perdažytas.
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
            Šiandien 16:00 prie Spartos mačiau Setra S215UL, valst. nr. HZE 298. Dažymas panašus į Šalčininkų AP. Panašu, jog kažkuris iš turimų bus pernumeruotas ir perdažytas.
            Tai buvęs UVG 337. Tačiau, panašu, kad jis nebepriklauso Šalčininkų AP – tai yra, kažkam parduotas.

            Comment


              Pagal regitrą, šiai Setrai pakeistas numeris Vilniuje, Lentvario gatvėje. Reiškia, kažkas bus nusipirkęs. Tačiau įdomu kas gali tokį senuką pirktis - kaip ne kaip 24 metai.
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Svarbu važiuoja
                Paskutinis taisė Fulgur; 2015.08.26, 08:58.

                Comment


                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                  Pagal regitrą, šiai Setrai pakeistas numeris Vilniuje, Lentvario gatvėje. Reiškia, kažkas bus nusipirkęs. Tačiau įdomu kas gali tokį senuką pirktis - kaip ne kaip 24 metai.
                  Galbūt, kažkas vežios savo darbuotojus ar panašiai.

                  Labai panašiu valstybiniu numeriu ir panašu, kad tarnybinį, tačiau tik prieš savaitę pradėjusį važinėti, auitobusą teko užmatyti pirmadienio popietę Vilniuje, Savanorių prospekte:

                  Comment


                    Galbūt GKG-3 nusipirko pakaitalą sudegusiam MARZui?
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Kiek supratau ir antras tokio modelio autobusas egzistuoja - teko ne taip seniai užmatyti. Matomai tas antras priklausys Montuotojui
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Montuotojo MAN SL202 važiavo nuo bazės apie 16-17 val. Eišiškių pl. per Dariaus ir Girėno, Švitrigailos, Naugarduko, Algirdo, Kauno, Žemaitės, Savanorių, Laisvės, Buivydiškių, o toliau - jau nežinau. Vakare stovėdavo saugomoje aikštelėje prie 43 autobuso žiedo Justiniškėse.

                        Tas "kitas Conecto" irgi taip važiuoja?
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          Greičiausiai taip, nes mačiau iš Kauno gatvės sukosi į Savanorių prospektą.
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            O štai ir "Montuotojo" Mercedes-Benz Türk O345Ü vakarykštė nepavykusi nuotrauka:

                            Laikas - 15:53, Švitrigailos gatvėje – išsukęs iš Panerių gatvės (galbūt, daro ratą per stotį?) ir besirikiuojantis posūkiui į Kauno gatvę.

                            Galiu papildyti, kad senasis "Monuotojo" autobusas po Buivydiškių gatvės važiuodavo Dūkštų gatve, įsukdavo į Šeškinės gatvę (Ukmergės g. kryptimi) ir po to nusukdavo į Ukmergės gatvės "dubliuojančiąją" gatvelę (pro raudonus garažus). O toliau nebežinau ir aš

                            Comment


                              Ai tiesa, jis išties išsuka iš Panerių g. Bet kartą tai tikrai esu matęs važiuojantį nuo Algirdo - Kauno g. sankryžos. Jeigu ir važiuoja pro stotį, tai tik per autobusų: Švitrigailos - Geležinkelio - Šv. Stepono - Panerių. Niekada nesu matęs jo pačioje stoties aikštėje. Panašiu laiku pro ten važiuoja tik raudonas Rytros Renault Tracer.
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                16:07, nuo "Vaivorykštės" viaduko, Laisvės pr.

                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Ką manote, jei sukišti VRAP maršrutus į tam tikrus taškus?

                                  Šiandien dienai Antakalnio žiedas ir Naujosios Vilnios žiedas yra ok.
                                  Bet Spaudos rūmai, Savanorių pr., Pramogų arena, Žalgirio man kelia klausimus. T.y. VVT yra nepatogu apvažinėti toje pačioje stotelėje stovintį VRAP autobusą, kol jame vairuotojas 10 min. "apibiletuoja" keleivius. Dažniausiai tai vyksta pirmoje stotelėje, tad gal būtų galima iškelti Spaudos rūmus -> Žvėryno žiedas (jei prie Mados nebėra), Pramogų arena -> Ozo žiedas?

                                  Comment


                                    Nemanau, kad kažkas pasikeis pradines stoteles perkėlus ten, kur siūloma. Keleiviai vis tiek lips Pramogų arenos ir Spaudos rūmų stotelėje, nes jos yra patogesnės persėdimo atžvilgiu. Tad ir sustojimo laikas dėl bilietų pardavimo nesumažės. Problema yra tame, kad dėl taupymo VRAP nesamdo konduktorių.
                                    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                    Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                    Comment


                                      Na "primeskim", kad kažkas dirba centre. Į ŽŽ galima ateiti ir pėščiomis ko nepasakysi apie SR (101 atveju).

                                      Dėl Ozo ž. - pro šalį 7, 5, 53. Jeruzalės st. galimi persėdimai iš 1, 2 ir eilės kitų.

                                      Mano nuomone - įvaža yra įvaža, autobuso iškišimas "stačiu kampu" į pirmą juostą, ar net antrosios kraštą aplenkiant VRAP sukelia pavojų kitiems eismo dalyviams. Žieduose nėra tokio nepatogumo.

                                      Comment


                                        Parašė Fulgur Rodyti pranešimą
                                        Ką manote, jei sukišti VRAP maršrutus į tam tikrus taškus?
                                        VRAP "nesukiši" į visus norimus taškus, nes ten to VRAP tiesiog nėra Priemiestinius maršrutus aptarnauja ne viena ir ne dvi įmonės.

                                        Bet Spaudos rūmai, Savanorių pr., Pramogų arena, Žalgirio man kelia klausimus. T.y. VVT yra nepatogu apvažinėti toje pačioje stotelėje stovintį VRAP autobusą, kol jame vairuotojas 10 min. "apibiletuoja" keleivius.
                                        Spaudos rūmuose priemiestinių maršrutų stotelė yra ilgos įvažos gale, todėl ten niekas niekam netrukdo.
                                        Savanorių pr. irgi yra atskira priemiestinių maršrutų į Trakus, Lentvarį, Elektrėnus ir kt. stotelė, apie 20 metrų toliau nuo VVT stotelės.
                                        Žalgirio stotelė irgi yra atskirai nuo VVT ir ten autobusiukai sustoja taip, kad netrukdoma kitiems.
                                        Pramogų arenoje irgi atskira "stotelė" - ženklo nėra, tačiau visi ir taip žino, kad priemiestinių laukti reikia beveik prie pat šviesoforinės sankryžos su V. Gerulaičio g. Ten irgi niekas niekam netrukdo, nes rajono autobusai ten sustoja ganėtinai toli.

                                        Dažniausiai tai vyksta pirmoje stotelėje, tad gal būtų galima iškelti Spaudos rūmus -> Žvėryno žiedas (jei prie Mados nebėra)
                                        Žvėryno žiede pastačius naują namą ir "modernizavus" kebabinę autobusai jau dabar neturi kur normaliai sustoti, nes mašinos numetamos belenkaip. Būta tokių atvejų, kad net į žiedą autobusai negalėjo įvažiuoti.

                                        Pramogų arena -> Ozo žiedas?
                                        Jau ir taip pakanka 26 ir 87 vėlavimų dėl šito amžinai užstatyto mašinomis žiedo bei posūkio nuo Ozo g. į Kalvarijų g., o jūs siūlote dar labiau prastinti ir taip nekokį priemiestinių maršrutų punktualumą.
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Parašė Fulgur Rodyti pranešimą
                                          Na "primeskim", kad kažkas dirba centre. Į ŽŽ galima ateiti ir pėščiomis ko nepasakysi apie SR (101 atveju).

                                          Dėl Ozo ž. - pro šalį 7, 5, 53. Jeruzalės st. galimi persėdimai iš 1, 2 ir eilės kitų.

                                          Mano nuomone - įvaža yra įvaža, autobuso iškišimas "stačiu kampu" į pirmą juostą, ar net antrosios kraštą aplenkiant VRAP sukelia pavojų kitiems eismo dalyviams. Žieduose nėra tokio nepatogumo.
                                          Kaip suprantu, pasiūlymas buvo toks, kad atitinkamų maršrutų autobusai tiesiog pradėtų reisą Ozo ir Žvėryno žieduose? Bet juk ir esamose, Spaudos rūmų ir Pramogų arenos stotelėse, būtų stojama ir toliau. Vadinasi, dauguma keleivių ir toliau lips jose, nes šios stotelės keleiviams yra patogesnės.

                                          O jei pasiūlymas yra toks, kad Pramogų arenos ir Spaudos rūmų stotelėse naikinti sustojimus, tuomet čia jau būtų nepatogumas keleiviams. Kur tai įmanoma, reiktų ilginti įvažas.
                                          Paskutinis taisė Vilnietizz; 2015.09.18, 15:45.
                                          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                          Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X