Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus apskrities viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė aRa Rodyti pranešimą
    Nelabai suprantu, kuo neabejojate – kad iš gamyklos jie visi iškeliavo su automatinėmis pavarų dėžemis? Ar kad "Pavarų dėžės 235, 236 buvo mechaninės."?
    Fotobuse nesimato nei vienos 235 ir 236 vidaus nuotraukos. Ar pagal autobuso išorę irgi galima spręsti apie pavarų dėžės tipą?

    O čia (vakarykštė) ardomo 236 nuotrauka pro TOKS parko vartus:
    Atvaizdas
    Neabejoju, kad jie į Lietuvą atvažiavo su atomatinėmis pavarų dėžemis.

    Comment


      Šiandien mačiau iš TOKS parko vežamą pusę kažkurio MB O405 kėbulo į paskutiniąją kelionę.
      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        Svirkos vienas iš naujesnių pirkinių - 2009 metų Isuzu Harmony. Anksčiau priklausė vienai mokyklai Latvijoje.
        Taip pat šiame autobuse veikia Wifi ryšys. Ar veikia kituose šios įmonės autobusuose, neaišku.
        Paskutinis taisė ssnaiperis; 2014.11.30, 20:05.
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Fotoreportažas iš Ukmergės, darytas šiandien (gruodžio 12 d.)

          Naujųjų Castrosua pristatymas įvyko ne 14 valandą, kaip čia buvo minėta, o ~17 valandą - kartu miesto eglutės įžiebimu. Ukmergėje buvau ~12 valandos iki 16:15.

          Taigi, šiandien priemiestyje dirbę autobusai. Visi fotografuoti autobusų stotyje:
          Arna #40 į Vaivadiškius


          Erikoisori Star 20 #7 į Mišniūnus






          Saffle #43 į Antakalnį


          Paskutinis taisė ssnaiperis; 2014.12.12, 21:39.
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Delta 200 #35 į Vaivadiškius




            .

            Tiek man matytų autobusų, kurie dirbo priemiestyje.
            Toliau eis miesto autobusai, kuriuos užmačiau dirbančius maršrutuose
            Paskutinis taisė ssnaiperis; 2014.12.12, 21:50.
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Hainje #13 1 maršrutas


              Mercedes benz 0405N2 #19, kuris mažiau nei po 5min išvažiavo į 1 maršrutą




              Miesto maršrutuose dirbo Berkhofai, kurie daugiausiai krito į akį:
              #1056, 4 maršrutas


              #1059, 1 maršrutas


              Ir po autobuso išbandymo valdžiai, grįžtantis į parką #1072.


              Toks trumpas reportažėlis. Dėkui už dėmesį
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Jau senokai Vilniuje, bet nuotraukų dar neteko matyti - dar vienas TOKS'o Mercedes-Benz O550 Integro. Nuo ankstesniųjų skiriasi ne tik spalva, bet ir sėdimų vietų skaičiumi - šiame 53+1. Šiandien Vilnius-Trakai, bet dažniau dirba specialiuosiuose darbuotojų vežimų maršrutuose.
                Daugiau mano nuotraukų >>>

                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                Comment


                  Pasirodo Svirka visuose autobusuose (!) įdiegė belaidį internetą
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                    Pasirodo Svirka visuose autobusuose (!) įdiegė belaidį internetą
                    Totaliai visuose?
                    Net ir seniausiuose iš važiuojančių?
                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                    Comment


                      Užteko pamačius Saffle įsitikinti, jog visuose..
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                        Užteko pamačius Saffle įsitikinti, jog visuose..
                        Labai puiku...
                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                        Comment


                          Belaidis internetas ten veikia nuo rugsėjo 15 dienos.

                          Comment


                            Labai abejoju, kad visuose Svirkos autobusuose įrengtas Wi-Fi ryšys. Turbūt tik tuose, kurie kursuoja tarpmiestiniais maršrutais Vilnius-Švenčionys ir Vilnius-Pabradė.
                            Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                            Marsrutai.lt tinklaraštis!
                            SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                            Comment


                              Na kiek man teko matyti kursuojancius i Vilniu, tai tuose yra.
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Pavyko pagauti dar vieną Ukmergės "dujoką" nr.1073, kuris šiandien dirbo 6 maršrutu. Nuotraukoje galima pamatyti kaip buvo suprogramuota priekinė švieslentė: Švieslentės veikimas analogiškas Kaunui, tik čia "bėga" eilute mažesnės raidės. Šaunuoliai, kad švieslentes suprogromavo.


                                Fotografuota su telefonu
                                Paskutinis taisė Arelis; 2014.12.28, 18:13.
                                My Flickr
                                My Trainpix

                                Comment


                                  Castrosúa City Versus CNG, valst. numeris HMT 227, Vilniaus autobusų stotis. 203 maršrutas, Vilnius - Elektrėnai.

                                  Comment


                                    Nuo šių metų iš Valentinos Perepečo IĮ maršrutus perėmusio VRAP'o transportas. Paskutinėmis V. Perepečo IĮ maršrutų aptarnavimo dienomis važinėjo vos vienas mikroautobusas į Nemenčinę...

                                    146 į Skirgiškes.


                                    144 grįžta iš Nemenčinės ir išvažiuoja 145 į Raudondvarį.
                                    Daugiau mano nuotraukų >>>

                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                    Comment


                                      http://www.miestai.net/forumas/showp...postcount=1199
                                      Čia buvo užvirusi diskusija dėl maršrutų lentelių.

                                      Bet ne visi vairuotojai keičia lenteles. Kaip ir šis Mercedes-Benz Sprinter važiuoja ne į Vilnių, o į Trakus.

                                      Comment


                                        Čia yra ne tarpmiestinis maršrutas (pagal statusą, ne pagal pradinį-galinį punktus) - jam nepriklauso turėti dvipusę lentelę.
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Visuomenę klaidinančią informaciją skelbti draudžiama, tuo tarpu argi taip nėra, jei autobusas važiuoja į Trakus, o rašoma į Vilnių?

                                          Rajoninio transporto apipavidalinimas paliktas savivaldybėms, tačiau daugelis jų nurodo SM keleivinių transporto priemonių apipavidalinimo nuostatus kaip dokumentą, kuriuo reikėtų vadovautis. Jame tikrai nėra prieinama iki tokių kraštutinumų kaip lentelių sukiojimas, tokiu atveju reikėtų įstatymu nurodyti kad vairuotojas sustojęs stotelėje privalo atidaryti duris keleiviui įlipti. Visa tai turėtų būti savaime suprantamas dalykas.
                                          Daugiau mano nuotraukų >>>

                                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X