Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus apskrities viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jeigu kas paaiskintu kas cia?
    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

    Comment


      Tai Ukmergės Autobusų parko Vest 4 (važiuoklė: Volvo B6F).
      My Flickr
      My Trainpix

      Comment


        Su ikarus grotelem???
        http://fotobus.msk.ru/photo/1126406/
        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

        Comment


          Ne. Tai Vest 4. Važiuoklė yra Volvo B6F.
          My Flickr
          My Trainpix

          Comment


            Aš klausiu ar tai copy nuo ikarus tos groteles ar tai nuo nurasyto ikarus uzdėtos?
            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

            Comment


              Pirmą kartą į Trakus važiavo TOKS'o Setra S315GT-HD, GN TVV 422.



              Comment


                Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                Aš klausiu ar tai copy nuo ikarus tos groteles ar tai nuo nurasyto ikarus uzdėtos?
                Tai grotelės nuo Ikarus, bet tokį "tiuninguotą" jau ir gavo Ukmergė.

                Comment


                  Parašė mandan Rodyti pranešimą
                  Tai grotelės nuo Ikarus, bet tokį "tiuninguotą" jau ir gavo Ukmergė.
                  Kažkaip sunku tuo patikėt... Iš kur skandinavai būtų gavę Ikarus-o groteles (man atrodo, ir lempos su priekiniais posūkiais taip pat Ikarus-o)?

                  Kadangi šis autobusas Ukmergėje važinėja jau apie 15 metų (o tais laikais Ikarus-ų dar tikrai buvo), manau, kad realesnis vietinio perdarymo variantas.

                  Comment


                    Priekininis buferis man irgi Ikarusinis atrodo.

                    Comment


                      Didžioji Riešė.
                      Vilniaus rajono AP Ernst Auwärter Teamstar, 132 maršrutas Vilnius - Paberžė.



                      Šalčininkų AP MAN A01 Lion's Comfort, 112 maršrutas Ateities g, - Riešė.

                      Comment


                        Parašė aRa Rodyti pranešimą
                        Kažkaip sunku tuo patikėt... Iš kur skandinavai būtų gavę Ikarus-o groteles (man atrodo, ir lempos su priekiniais posūkiais taip pat Ikarus-o)?

                        Kadangi šis autobusas Ukmergėje važinėja jau apie 15 metų (o tais laikais Ikarus-ų dar tikrai buvo), manau, kad realesnis vietinio perdarymo variantas.
                        Pamenu, kai jis buvo gautas, buvo šviesiai melynos spalvos su raudomo ir geltonom juostom. Ir grotelės bei žibintai buvo tokie.

                        Atkreipiant dėmesį tai Ikarus 256 žibintai su grotelėmis, o Ukmergės AP tokių Ikarusų neturėjo, turėjo tik miesto tipo.

                        Comment


                          Lentvaris, Trakų AP Mercedes-Benz Sprinter 416CDI, GN 62, 297 maršrutas Vilnius - Gariūnai - Trakai



                          Grigiškės, Setra S215NR, GN 171, 287 maršrutas Trakai - Grigiškės.



                          Elektrėnų KŪ Setra S313ÜL, 203 maršrutas Vilnius - Elektrėnai.

                          Comment


                            Ar čia kažkoks naujas 297 maršrutas, aptarnaujamas TAP'o?
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Jau ne naujas, gal daugiau kaip metai jam. Bet tai tik vienas reisas - ryte į Vilnių, po piet atgal.

                              Comment


                                Nuo spalio 1 d. dalimi reisų pratęsiama 146 maršruto Žalgirio g. - Skirgiškės trasa. Mikroautobusas 3 kartus per dieną darbo dienomis Skirgiškėse važiuos 1 stotele toliau - iki st. Skirgiškių sodai. Kur ten tiksliai apsisuks - neaišku. Žinau tik kad oficialiai atstumas nuo dabartinio žiedo yra 1,4 km.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                  Nuo spalio 1 d. dalimi reisų pratęsiama 146 maršruto Žalgirio g. - Skirgiškės trasa. Mikroautobusas 3 kartus per dieną darbo dienomis Skirgiškėse važiuos 1 stotele toliau - iki st. Skirgiškių sodai. Kur ten tiksliai apsisuks - neaišku. Žinau tik kad oficialiai atstumas nuo dabartinio žiedo yra 1,4 km.
                                  Iš kur informacijos šaltinis?
                                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                  Comment


                                    Šaltinis - Vilniaus rajono autobusų parkas. Nauji eismo tvarkaraščiai netrukus bus rodomi maršrutai.lt tinklalapyje.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                      Šaltinis - Vilniaus rajono autobusų parkas. Nauji eismo tvarkaraščiai netrukus bus rodomi maršrutai.lt tinklalapyje.
                                      Važiuos per tiltelį iki tos vietos, kur baigiasi asfaltas.

                                      Parašė Sarunas
                                      Paziurekim optimistiskai, pagal salygas numatyta irengti 6 stoteles, kas reiskia autobusa
                                      Šaltinis: http://skirgiskes.lt/forum/viewtopic...start=30#p2875
                                      Paskutinis taisė Naujaneriai; 2014.09.26, 19:01.
                                      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                      Comment


                                        Pagal kilometražą - iki čia: http://maps.lt/map/?lang=lt#obj=5878...to,stops,zebra
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                          Gali būti, kad važiuos ratu.
                                          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X