Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ne tarptautinis, nes 118.lt tarptautinių neskelbia.

    Comment


      Supratau. Dėkoju už patikslinimą, Raikkonen ir A|1.

      Comment


        Lietuvos keleivių vežėjai pajėgūs teikti aukščiausio lygio paslaugas
        Šią vasarą Lietuvoje kaip niekada gausu pasaulinio masto renginių, sutraukiančių į šalį daugybę garbingų svečių.
        http://www.ebus.lt/keleivinio-transp...paslaugas.html
        Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

        Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

        Comment


          Rašau čia, nes čia labiau tinka.
          Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
          Kai kurie žmonės renkasi bolidus arba sportines mašinas, todėl nepasakyčiau, kad visi ieško vien tylos. Ir išvis šis tavo argumentas netinka, nes tos pačios Škoda, kai įsibėgėja, atrodo, kad tuoj pakils į dangų.
          Šis tavo argumentas tikrai netinka, kad kažkas renkasi bolidus ir pan. Tokių specifinių (atsiprašau, jeigu ką nors įžeidžiau) žmonių tikrai nėra daug, ypač Lietuvoje.

          Nežinau, būtent Škoda važinėjau gal trys mėnėsius atgal, tačiau tada tokio tikrai nebuvo.

          Kodėl kai troleibusai stabdo, jie išskyria garsą? Regeneracinis stabdymas.

          Comment


            Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
            Kodėl kai troleibusai stabdo, jie išskyria garsą? Regeneracinis stabdymas.
            Tai jau ir troleibusai garsą leidžia, ane? Tai kame replės tada? Nėra jokios transporto priemonės, kuri būtų be garso. Taip kad teigti, kad "nevažiuosiu autobusu, nes jis garsiai važiuoja" - vaikiška.

            Comment


              Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
              Tai jau ir troleibusai garsą leidžia, ane? Tai kame replės tada? Nėra jokios transporto priemonės, kuri būtų be garso. Taip kad teigti, kad "nevažiuosiu autobusu, nes jis garsiai važiuoja" - vaikiška.
              Aš kalbu apie Škodas, tačiau joms kiek metų? Solariai važiuoja tyliai net sėdint gale.

              Comment


                Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                Aš kalbu apie Škodas, tačiau joms kiek metų? Solariai važiuoja tyliai net sėdint gale.
                Ne ir dar kartą ne. Teigdamas, kad Solaris važiuoja tyliai, tu tiesiog dar kartą patvirtini mano teiginį, kad dėl meilės troleibusams nematai kas vyksta tikrovėje.

                Comment


                  Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                  Kodėl kai troleibusai stabdo, jie išskyria garsą? Regeneracinis stabdymas.
                  Taip.

                  Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                  Aš kalbu apie Škodas, tačiau joms kiek metų? Solariai važiuoja tyliai net sėdint gale.
                  Žiūrint kaip vertinamas triukšmas. Visose šiuolaikinėse elektrinėse transporto priemonėse yra naudojama didelės galios impulsinė elektronika. Štai ji ir skleidžia tą aukštadažnį zyzimą. O tiksliau - transformatoriai. Škodos 14 Tr nėra tylios, bet tylesnės už Solarius. Bet dar tylesnės Škodos 9Tr.

                  Comment


                    Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                    Ne ir dar kartą ne. Teigdamas, kad Solaris važiuoja tyliai, tu tiesiog dar kartą patvirtini mano teiginį, kad dėl meilės troleibusams nematai kas vyksta tikrovėje.
                    Jokios meilės troleibusams neturiu. Tesiog esu už troleibusų išsaugojimą. Kodėl? Nes jie ekologiški, palyginus pigūs. Man jie tesiog patinka, netgi nežinau kodėl.

                    Kas vyksta? Nieko nevyksta, išskyrus tai, kad Vilniaus troleibusai specialiai dirbtinai sunaikinami (nes neperkamos naujos TP, neremontuojamas KT), nors troleibusai pilnavertė transporto priemonė. Ne aš vienas pastebėjau, kad VGTU studija, kuria remiamasi, specialiai paruošta tramui, žeminant kitas transporto priemonės. Juk jiems aiškiai sumokėta. Ta pati Burinskienė Šiauliams siulė troleibusus kaip liuksinis transportas, o štai apie Vilniaus troleibusus pasakė kaip atgyvena, kad jų niekas negamina, juos masiškai naikina ir keičia į tramvajų. Juk tai visiškas melas. Štai tramvajus tikrai nedaug kas gamina (kiek žinau). Kodėl Kaunas, Liublinas, berods Gdynė plečia KT už ES pinigus? Ryga ir Liublinas už ES pinigus perka naujus troleibusus, tačiau mes GALIME patys juos gaminti. Ypač kai Amberį surinkti kainavo 720 tūkst. litų, kai MAN kainavo netgi daugiau (~10 tūkst. daugiau).
                    Be to, mūsų Amberius planuota padaryti su akumoliatoriumi, su kurio troleibusas važiuotų be KT ~ 25 Km. Tad beliktų rekonstruoti KT bei pakeisti Škodas Amberiais. Ne tik trumpais, bet ir ilgais (MAZ gamina ir ilgus troleibusus).

                    Europoje yra daugiau nei 150 troleibusų sistemų, dar apie 5 statomos.

                    Comment


                      Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                      Jokios meilės troleibusams neturiu. Tesiog esu už troleibusų išsaugojimą. Kodėl? Nes jie ekologiški, palyginus pigūs. Man jie tesiog patinka, netgi nežinau kodėl.
                      Meilės neturi, bet patinka, todėl sieki juos išsaugoti? Taip, čia ne meilė . Tai ir sakau, kad dėl šito noro nenori vertinti viską objektyviai. Bet ką čia diskutuoti, vis vien aš busiu kaltas, kad esu objektyvus, o tu, A/1 ir Marius būsite teisūs, nes palaikote "geriausią transporto priemonę pasaulyje". Diskusija šiuo klausimu baigta.

                      Comment


                        Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                        Meilės neturi, bet patinka, todėl sieki juos išsaugoti? Taip, čia ne meilė .
                        Aš siekiu juos išsaugoti ne dėl to, kad jie man patinka. Pakeitus troleibusus į autobusus, smarkiai padidėtų CO2 kiekis.


                        Tai ir sakau, kad dėl šito noro nenori vertinti viską objektyviai. Bet ką čia diskutuoti, vis vien aš busiu kaltas, kad esu objektyvus, o tu, A/1 ir Marius būsite teisūs, nes palaikote "geriausią transporto priemonę pasaulyje". Diskusija šiuo klausimu baigta.
                        Ne dėl šito noro. Zuokas nori tramvajaus, tačiau Vilniaus savivaldybė mėnesį arba nenorėjo, arba neskyrė pinigų išvežti nuo žiemos likusia druską. Ka tai reiškia? Kad VMS turi miliardo skolą, o Zuokas ir Co nori dar labiau ją padidinti.

                        Nesakau, kad už troleibusą nieko nėra geresnio. Tačiau Vilniaus atveju - taip.

                        Comment


                          Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                          Meilės neturi, bet patinka, todėl sieki juos išsaugoti? Taip, čia ne meilė . Tai ir sakau, kad dėl šito noro nenori vertinti viską objektyviai. Bet ką čia diskutuoti, vis vien aš busiu kaltas, kad esu objektyvus, o tu, A/1 ir Marius būsite teisūs, nes palaikote "geriausią transporto priemonę pasaulyje". Diskusija šiuo klausimu baigta.
                          Tai kad tu nesi objektyvus.

                          Comment


                            Pilaitis, kam šimta kartu pasakoti savo tuos argumentus, viena karta pasakei ir laisvas, gali eiti.
                            Dauguma renkasi transportas kuris atitinka kriterijams: patogus, greitas, šildomas žiemą, vėsinamas vasarą, švarus. Viskas, eiliniam keleiviui daugiau nieko nereikia. Bet vienas iš svarbiausiu argumentu skubančios visuomenės yra greitis (todėl tarkim dabar Žirmūnai reikalauja greitųjų autobusų, nes jiems niekam tikęs tas ekologiškumas, kaip ir 98% keleiviams). Šio metų VVT yra ant bankroto ribos, todėl tokios permainos tiesiog buvo reikalingos kad išlįsti iš duobės, kadangi atėjo laikas kai jau savivaldybė nesugeba skirti lėšas net panaudotiems autobusams pirkimui. O atnaujinti reikia viską parką, geriausia autobusus, jau toks momentas kai svarbus būtent kiekis o ne troleibusai ar autobusai. Jeigu savivaldybė sugebės pritraukti investicijas, ir gauti iš ES finansavimą tai tegul stato ir perka riedmenis.
                            Paskutinis taisė Denis_Simonov; 2013.08.02, 20:48.
                            Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                            Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                            Comment


                              Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                              Pilaitis, kam šimta kartu pasakoti savo tuos argumentus, viena karta pasakei ir laisvas, gali eiti.
                              Dauguma renkasi transportas kuris atitinka kriterijams: patogus, greitas, šildomas žiemą, vėsinamas vasarą, švarus. Viskas, eiliniam keleiviui daugiau nieko nereikia. Bet vienas iš svarbiausiu argumentu skubančios visuomenės yra greitis (todėl tarkim dabar Žirmūnai reikalauja greitųjų autobusų, nes jiems niekam tikęs tas ekologiškumas, kaip ir 98% keleiviams). Šio metų VVT yra ant bankroto ribos, todėl tokios permainos tiesiog buvo reikalingos kad išlįsti iš duobės, kadangi atėjo laikas kai jau savivaldybė nesugeba skirti lėšas net panaudotiems autobusams pirkimui. O atnaujinti reikia viską parką, geriausia autobusus, jau toks momentas kai svarbus būtent kiekis o ne troleibusai ar autobusai. Jeigu savivaldybė sugebės pritraukti investicijas, ir gauti iš ES finansavimą tai tegul stato ir perka riedmenis.
                              Kokį VT savivaldybė sugeba pateikti, tokiu ir važinėja. Arba persėda į automobilį. Visus tuos kriterijus patogus, greitas, šildomas žiemą, vėsinamas vasarą, švarus troleibusai atitinka lygiai taip pačiai kaip ir autobusai. Žirmūnų gyventojų reikalavimai nepagrįsti, nes iš greitųjų autobusų Žirmūnuose jokių privalumų: mikrorajonas tankiai apgyvendintas ir autobusai turėtų stoti beveik visose stotelėse. Susisiekimas su centru troleibusais visuomet buvo geras ir autobusai geriau nebus. Su kitais rajonais jokie greitieji autobusai susisiekimo neužtikrins, nes nebus tokių keleivių srautų.
                              Atnaujinti reikia visą parką, bet mąstant tik apie šią dieną, pamirštama, kad troleibusai tarnauja ilgiau. Todėl investicijos atsipirks tolimesniame laikotarpyje. Tuo labiau, kad dar galinčius važiuoti troleibusus keičiant autobusais net ir trumpame laikotarpyje reikia daugiau investicijų.
                              Tačiau pagrindinis dalykas troleibusai yra kliūtis tramvajui.
                              Paskutinis taisė Mettal; 2013.08.04, 08:27. Priežastis: išimtas atsakymas į pašalintą pranešimą

                              Comment


                                Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                Tai kad tu nesi objektyvus.
                                Turbūt su savo įsitikinimais pamiršai ką reiškia objektyvumas. Man jokio skirtumo, ar troleibusas, ar tramvajus, ar autobusas, ar mikroautobusas. Kaip ką tik minėjo Simonov, paprastam keleiviui svarbūs kiti aspektai, o ne ekologija, variklio garsas ir t.t. O vat būtent Pilaitis teigia, kad žmonės nenori naudotis autobusais, nes jie "skleidžia didesnį garsą nei troleibusai". Tik kažkodėl tai nematau jo argumento pagrindimo - visi kaip naudojosi autobusais, taip ir naudojasi; visi kaip naudojosi troleibusais, taip ir naudojasi.
                                O bandymas vaizduoti "žaliuką" - tik noras pasirodyti. Jeigu jau saugai aplinką, tai ir gyvenk deramai. Duodu 100 procentų, kad nei vienas iš čia esančių "kovotojų už ekologiškus troleibusus" nėra įrengęs namus, kad jie būtų ekologiški, nenaudoja ekologiškas prekes, netausoja gamtos ir t.t. Tai kam ta "pokazucha"? Tos visos sukurtos grupės "Už ekologišką transportą" tėra tik žaidimas. Bijote, kad naikins troleibusus ne todėl, kad saugote ekologiją, o todėl, kad bijote, jog jūsų pamėgtomis gatvėmis ir maršrutais nevažinės taip dažnai autobusai, kaip dabar važinėja troleibusai. Vat ir viskas.

                                Comment


                                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                  Atnaujinti reikia visą parką, bet mąstant tik apie šią dieną, pamirštama, kad troleibusai tarnauja ilgiau.
                                  Škodos tarnauja jau kiek metų? Keleiviams jie patinka? Ne.
                                  Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                  Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                  Comment


                                    Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                    Turbūt su savo įsitikinimais pamiršai ką reiškia objektyvumas. Man jokio skirtumo, ar troleibusas, ar tramvajus, ar autobusas, ar mikroautobusas. Kaip ką tik minėjo Simonov, paprastam keleiviui svarbūs kiti aspektai, o ne ekologija, variklio garsas ir t.t. O vat būtent Pilaitis teigia, kad žmonės nenori naudotis autobusais, nes jie "skleidžia didesnį garsą nei troleibusai". Tik kažkodėl tai nematau jo argumento pagrindimo - visi kaip naudojosi autobusais, taip ir naudojasi; visi kaip naudojosi troleibusais, taip ir naudojasi.
                                    O bandymas vaizduoti "žaliuką" - tik noras pasirodyti. Jeigu jau saugai aplinką, tai ir gyvenk deramai. Duodu 100 procentų, kad nei vienas iš čia esančių "kovotojų už ekologiškus troleibusus" nėra įrengęs namus, kad jie būtų ekologiški, nenaudoja ekologiškas prekes, netausoja gamtos ir t.t. Tai kam ta "pokazucha"? Tos visos sukurtos grupės "Už ekologišką transportą" tėra tik žaidimas. Bijote, kad naikins troleibusus ne todėl, kad saugote ekologiją, o todėl, kad bijote, jog jūsų pamėgtomis gatvėmis ir maršrutais nevažinės taip dažnai autobusai, kaip dabar važinėja troleibusai. Vat ir viskas.
                                    Nereikia čia demagogijos apie žaliuosius. Jei valstybė ar savivaldybė pati nevykdys su ekologija susijusios poliitikos, tai ir žmonės terš gamtą, aplinką. O kam tada iš viso kišti visur ekologiją ir nafig tada iš viso perkami dujiniai autobusai? Hibridiniai? Juk pigiau būtų nupirkti dyzelinius.
                                    O štai kad autobusai kursuos rečiau už troleibusus, tai faktas. Taip buvo yra ir taip bus.

                                    Comment


                                      Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                                      Škodos tarnauja jau kiek metų? Keleiviams jie patinka? Ne.
                                      Taip pat kodėl Žirmūnai nepatenkinti reforma? Nes neturi G-buso!!! O tik senus lygintuvus

                                      Comment


                                        Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                                        Škodos tarnauja jau kiek metų? Keleiviams jie patinka? Ne.
                                        Škodos Vilniuje jau visas ribas peržengė.
                                        Kur dar yra pasaulyje 30 metų dirbančių troleibusų?

                                        Comment


                                          Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                                          Škodos tarnauja jau kiek metų? Keleiviams jie patinka? Ne.
                                          Kiek gali, tiek ir tarnauja. Bet kokiu atveju, troleibusai tarnauja ilgiau už autobusus ir pigesnė jų eksploatacija atperka didesnę troleibuso kainą. Kažkodėl Ryga gali nusipirkti ir naujų autobusų, ir troleibusų, ir netgi tramvajų. O Vilnius negali. Bet tai niekaip nesusiję su TP kaina ar patikimumu.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X