Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
    Ne "Toks'a" planavo, o "Autotura" Vilniuje. Ir jau paime. Kadangi "Autoturo" pavadinimo nepaliks, o bus "Kautros Vilniaus filialas" su naujom masinom, tai abejoju ar is vis i "Toks'a" kesinsis.
    Be to net nezinau kaip cia butu, jei tarkim "Kautra" okupuoti visa LT VT. Kas is to butu, juk perimtu ir nuostolingus reisus. O jei kiti AP ejo i minusa,tai analogiskai ta pati situacija ir isliks. Ir netgi ar teisiskai taip gali dominuoti tik vienintelis tolimojo susisiekimo vezejas LT?
    Planavo ir Toks'a, tik tu aisku to nezinai.

    Comment


      Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
      Siūlau prieš kalbant nesąmones pirmiau pasiskaityti LR Konkurencijos įstatymą. 100 proc. rinkos dalies ta pati įmonė užimti negali. O LV turi ir savų rinkos žaidėjų, kurie pakankamai tvirtai laikosi.
      Zmogau, as juk ir sakau kad teisiskai negali viena imone uzimti 100% rinkos

      Comment


        Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
        Planavo ir Toks'a, tik tu aisku to nezinai.
        Ta jau zinau nuo 2009m. Bet dabar jau nebeplanuos kai isteigs savo filiala Vilniuje.

        Comment


          Siaip mano manymu sekantis logiskas ir tiketinas kautros zingsnis - Sirvintos. Nes tada sujungtu linija Vilnius - Anyksciai, kuria kursuoja Autoturo autobusai, ir beje Julturo, is kurio galima juos kaip nors paimt, kad ir pvz uz leidima toliau bazuotis dabartinej bazej. Ir dar del to kad pagal koncesijos sutarti Sirvintu AP susietas su Autovelda. Jei jau smaugt, tai iki galo.

          Comment


            Sirvintose nera peliningu marsutu. Pilni nebent midbusai i Vilniu. Visa kas like, Paz'ikai i kaimukus su pora keleiviu. Dar yra penktadieni ir sekmadieni reisas i Kauna, bet ir tas atiduotas Autoveldai, vaziuojantis pro kaimus.

            Comment


              Greičiausiai viena Kautros Temsa verta daugiau nei visas Širvintų AP, tad į parką reikėtų investuoti milžiniškus pinigus, kurių savivaldybės nėra linkusios grąžinti dotacijų pavidalu. Galbūt Širvintos-Vilnius ir neblogas maršrutas, bet visi kiti... Beje Širvintos-Kaunas aptarnauja Širvintų AP, o ne Autovelda.

              Mano nuomone logiškiausia būtų pirkti Marijampolės AP (nežiūrint į didžiuosius miestus), jie turi sąlyginai mažai rajoninių maršrutų, dėl miesto maršrutų kompensavimo manau problemų didelių nekiltų, o tarpmiestiniai jų išties neblogi tiek į Vilnių, Ignaliną. Šalia yra jau nupirktas Vilkaviškis, tad užtektų ir vienos pajėgios techninės bazės, be to nukristų mokesčiai už naudojimąsi AS, taip pat prisidėtų nemažos iš pravažiuojančių tarptautinių maršrutų pajamos. Žinoma, tai "kas būtų, jeigu būtų"...
              Daugiau mano nuotraukų >>>

              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

              Comment


                Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                Greičiausiai viena Kautros Temsa verta daugiau nei visas Širvintų AP, tad į parką reikėtų investuoti milžiniškus pinigus, kurių savivaldybės nėra linkusios grąžinti dotacijų pavidalu. Galbūt Širvintos-Vilnius ir neblogas maršrutas, bet visi kiti... Beje Širvintos-Kaunas aptarnauja Širvintų AP, o ne Autovelda.

                Mano nuomone logiškiausia būtų pirkti Marijampolės AP (nežiūrint į didžiuosius miestus), jie turi sąlyginai mažai rajoninių maršrutų, dėl miesto maršrutų kompensavimo manau problemų didelių nekiltų, o tarpmiestiniai jų išties neblogi tiek į Vilnių, Ignaliną. Šalia yra jau nupirktas Vilkaviškis, tad užtektų ir vienos pajėgios techninės bazės, be to nukristų mokesčiai už naudojimąsi AS, taip pat prisidėtų nemažos iš pravažiuojančių tarptautinių maršrutų pajamos. Žinoma, tai "kas būtų, jeigu būtų"...
                Vasara kiek maciau vaziavo Kaunas-Sirvintos dar Autovelda, dabar matyt vel grazino parkui. Dar rajone buvo ilindes, uab'as "Septynmylis" kazkokiu sasaju su Alksnio imone turejes. Zodziu labai jau maza rinka Sirvintu rajonas.

                Comment


                  Kas nutiko su marsrutai.lt portalu? Jau kelinta diena niekaip nepavyksta man jo užkrauti.
                  Buvo pats patogiausias tvarkaraščių žiūriklis

                  Comment


                    Pasikeitė IP adresas ir dėl to, kažkodėl, ne visiems jį atidaro. Tarkim pas mane, vienas kompiuteris jį atidaro, tuo tarpu kitas - jau nebe.
                    Šiuo metu bandoma spręsti problemą - labai tikiuosi, kad tai ilgai neužtruks.
                    P.S. jeigu dar kam neatidaro, siųskite man AŽ su savo IP adresu (sužinoti galima iš čia: http://www.whatismyip.com/ ) - tai žymiai palengvins problemos sprendimą.
                    Paskutinis taisė Mettal; 2012.11.15, 19:26.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                      Ta ilga blatai-raudona Ikarusa esu mates vieninteli karta gyvenime Kaune, kokiais 1994metais vaziuojanti prie stoties. Is kur jis ten buvo atsirades nezinau. O kada jie is parku isnyko?
                      Kauno AP paskutinius tris Ikarus 180 nurašė 1982 m. gegužės mėn.

                      Comment


                        Parašė Sula Rodyti pranešimą
                        Kiek prisimenu, 80-ųjų pradžioje jie beveik išnyko Vilniuje.
                        Man atrodo, kad Vilniuje [Lazdynuose] 1984 metais, birželio mėnesį dar važinėjo [63-95 лиц], kažin ar šis buvo paskutinis?
                        Paskutinis taisė vidoq; 2012.11.20, 00:02.

                        Comment


                          Parašė disident Rodyti pranešimą
                          Kas nutiko su marsrutai.lt portalu? Jau kelinta diena niekaip nepavyksta man jo užkrauti.
                          Buvo pats patogiausias tvarkaraščių žiūriklis
                          Sveiki.

                          Neseniai keitėsi marsrutai.lt IP adresas, kuris, pasirodo, patenka į programos Hamachi LogMeIn rezervuojamų IP adresų sąrašą, todėl yra blokuojamas.

                          Jeigu turite tokią programėlę ir ji nereikalinga, pabandykite ištrinti/sustabdyti ją ir tada atidaryti marsrutai.lt

                          Comment


                            Kai kurie vadins mane sukčiumi ir offtopistu, tačiau tai tėra mano nuomonė.
                            O tema tokia - Karosa B832 prieš Carrus L.

                            Teisybės dėlėi reikia pasakyti, kad Vilnius padarė didelė klaida, kad nurašė Karosa B832 ir nupirko Saflus ir Carrusus. Pastarieji neturėjo orlaidžių, turėjo varvantį stogą (ko gero ir dabar)/netvarkingą apsidruskusi saloną ir dar aibę dalykų. Vienintelis privalumas: SGD naudojimas ir žemagrindis, tačiau tik per vidurį. Tačiau negi dujinukus pirko dėl dujų? Tikriausiai, tačiau ta patį galima buvo pritaikyti Karosoms (kaip pvz. vienas turkiškas MB Rygoje buvo perdarytas į dujinį(nežinau ar ir dabar tas yra)). Vienintelis dujinukų privalumas prieš Karosas - žemos grindys. Tačiau prieš nuperkant Saflus kažkaip buvo išsiverčiama. Būtų mano valia, pirkčiau tik Saffle 2000.
                            Tai pat, norėčiau paklausti, kodėl nurašytas: 074, 073, 441, 034, 061, 062, 063, 064, 065, Vanhool A300, Gopel'ai (095, 642), MAN NL202, Mercedes-Benz O305G (atsakyti prašau per AŽ).

                            Comment


                              rvr atsakė, kad švediškos technikos (Repstadų ir kitų) nereikia ligynti su čekišką. Tačiau kodėl nurašyti MANai?

                              Comment


                                N.Akmenės AP nusipirko MB Tourismo 2005m valst.Nr.GDO 574.garaž.Nr 143 .Šią savaitę turėtu pasirodyti Kaune ir Klaipėdoje.

                                Comment


                                  Superautobusai Malmėje

                                  Kaip ir buvo planuojama, kol bus įgyvendinamas lengvojo geležinkelio tinklo steigimo Malmės mieste ir šalia esančiuose Lunde bei Helsingborge darbai, labiausiai apkrautose Malmės miesto autobusų linijose nuo 2014 m. važinės nauji superautobusai.
                                  Įgyvendinus parengiamuosius darbus, apie 2020 metus miestą ir kitus artimus Skonės regiono miestus sujunks lengvojo geležinkelio linijų tinklas (projektas 'Spårvagnar i Skåne'). Apie šį projektą daugiau informacijos rasite čia.
                                  Malmės superautobusai trumpai:

                                  Modelis: patobulinta Van Hool ExquiCity versija;
                                  Ilgis: 24 m.;
                                  Tipas: hibiridinis autobusas;
                                  Ekologinis standartas: Euro6;
                                  Dizainas: futuristinis; daug dėmesio skirta keleivių komfortui; kondenciniuojamas salonas; LED apšvietimas;
                                  Vizualinė koncepcija:







                                  Iš esmės, tai bus panašūs autobusai:



                                  Daugiau informacijos: Sydsvenskan, MyNewsDesk.
                                  Paskutinis taisė Silber418; 2012.11.22, 12:31.

                                  Comment


                                    Bent jau vienas metras autobuso ilgio yra neišnaudojamas gale. Ir dar vienas metras priekyje. Žodžiu, toks autobusas veš ne ką daugiau nei eilinis dvigubas 18 metrų. Salono išplanavimas tragiškas - tokiame ilgame autobuse mažiau sėdimų vietų nei Ikarus 280, kuriame dar buvo labai daug vietos ir stovintiesiems. Įtariu, kas ir jo plotis yra apie 2,3-2,4 m.

                                    Comment


                                      Štai taip "gerinamas" viešasis transportas Lietuvoje. Žodžiu, daroma viskas, kad tik su automobiliu būtų geriau važinėti, o ne persėsti į VT.

                                      Comment


                                        Ir kaip žadama prižiūrėti, kad tik automobiliai su 4 žmonėmis važiuotų, o ne po vieną. Pastatys po policininką kas šimtą metrų........ Dabar pradės visi, kam tik užeis noras, važiuoti A juosta.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X