Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tauragės apskrities viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Kelios nelabai kokios kokybės nuotraukos iš Tauragės.

    Vieni iš naujausių Tauragės AP pirkinių - Kowex midibusas ir Renault S53RX. Midibusas pilnai tinka miesto maršrutui, bet į Klaipėdą ar Kauną tokius leisti - absurdas. Deja, tuo Tauragės AP užsiima.





    Čia jau Tauragės AP senas "arklys".



    Nauja (vis dar) autobusų stotis.



    Paskutinis taisė Al1; 2015.01.04, 21:46.

    Comment


      #62
      Sveiki
      Šeštadieni planuoju važiuoti į Taurage ir labai norėčiau žinoti Miesto maršrutų grafikus. Labiausiai domina 2 maršrutas bet norėčiau žinoti visų grafikus, nes niekur jų nerandu...
      Ir dar klausimas kur tas Mikrorajonas? Nes kadangi norėčiau užsukti į parka ir iki ten važiuoja 2 maršrutas o jis prasideda kažkokiam Mikrorajone?
      P.S Gal kas turi Miesto maršrutų planą?
      Už viska labai būčiau dėkingas
      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

      Comment


        #63
        Plinkėčiau užfiksuoti antrąjį Renault autobusą #262 - apie jį kol kas jokių duomenų.

        Comment


          #64
          http://maps.lt/map/?lang=lt#obj=3919...ay,stops,zebra - galinė stotelė Mikrorajonas.
          Pagal 2 metų senumo "grafiką" - http://www.taurage.lt/index.php?2012221445 - 2 maršrutas kursuoja tik ryte, 1 reisu. Apskritai, miesto VT Tauragėje apgailėtinas.
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            #65
            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
            http://maps.lt/map/?lang=lt#obj=3919...ay,stops,zebra - galinė stotelė Mikrorajonas.
            Pagal 2 metų senumo "grafiką" - http://www.taurage.lt/index.php?2012221445 - 2 maršrutas kursuoja tik ryte, 1 reisu. Apskritai, miesto VT Tauragėje apgailėtinas.
            Labai, Labai dėkui. O miesto maršrutų plano neturi?
            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

            Comment


              #66
              Tauragės AP turi savo interneto puslapį. Ten yra tvarkaraščiai. http://www.tauragesautobusai.lt
              Šeštadienį su miesto autobusais bus ne kas. Vos keli reisai ryte. Nors interneto puslapyje tvarkaračiai nenumeruoti, bet pagrindinis maršrutas yra Nr. 5 Mikrorajonas - Taurai. Mikrorajono stotelėje dažnai stovi mieste dirbantys autobusai pertraukų metų. Taurai - toli miesto pakraštyje link Pagėgių esantis kvartalas, anksčiau buvęs karinis dalinys. Autobusas iš Mikrorajono važiuoja pro stotį, toliau Dariaus ir Girėno g., Tilžės pl., Alėjos g.

              Maršrutas Nr. 1 Mikrorajonas - Jovarai. Jovarai - privačių namų rajonas tarp geležinkelio ir Jūros. Autobusas važiuoja pagrinde Laisvės g. Apsisuka joje sankryžoje su Vilties g. esančiame žiede, jei neklystu. Iš Mikrorajono važiuoja pro stotį, Dariaus ir Girėno g., po to tikriausiai Vytauto, Vaižganto, Stoties g. ir Laisvės g. Dėl trasos negarantuoju.
              2 maršruto tikriausiai jau ir nebelikę, nes grafiko nėra.

              Comment


                #67
                Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                Tauragės AP turi savo interneto puslapį. Ten yra tvarkaraščiai. http://www.tauragesautobusai.lt
                Kaip čia taip pražiopsojau tokią akivaizdžią vietą. Bet iš kitos pusės net keista, kad paieška nerodo išvis jokių Tauragės AP puslapio rezultatų.

                Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                Labai, Labai dėkui. O miesto maršrutų plano neturi?
                Pagal vieną gan seną ir prasto matomumo žemėlapį bei nedidelį išdidintą centro fragmentą - į Jovarus poilsio dienomis užsukdavo 5 maršrutas, o 1 ten važiavo tik darbo dienomis.
                1 maršrutas: Jovarai (Vilties g.) - Laisvės g. - Stoties g. - J. Tumo-Vaižganto g. (atgal per Bažnyčių g.) - Vytauto g. - Dariaus ir Girėno g. - Gedimino g. - Mikrorajonas. Dar yra atšaka nuo Dariaus ir Girėno - Gedimino g. sankryžos per Šilalės g. išeinanti už žemėlapio ribų (iki Papušynės kapinių). Ten pažymėta, kad važiuoja 1 visomis dienomis.
                5 trasa tokia, kaip rašė Al1.

                Šiaip Tauragės miesto maršrutų žemėlapis buvo planuose kaip ir visų kitų Lietuvos miestų, turinčių miesto VT, bet, teks pasiskubinti
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  #68
                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                  Kaip čia taip pražiopsojau tokią akivaizdžią vietą. Bet iš kitos pusės net keista, kad paieška nerodo išvis jokių Tauragės AP puslapio rezultatų.



                  Pagal vieną gan seną ir prasto matomumo žemėlapį bei nedidelį išdidintą centro fragmentą - į Jovarus poilsio dienomis užsukdavo 5 maršrutas, o 1 ten važiavo tik darbo dienomis.
                  1 maršrutas: Jovarai (Vilties g.) - Laisvės g. - Stoties g. - J. Tumo-Vaižganto g. (atgal per Bažnyčių g.) - Vytauto g. - Dariaus ir Girėno g. - Gedimino g. - Mikrorajonas. Dar yra atšaka nuo Dariaus ir Girėno - Gedimino g. sankryžos per Šilalės g. išeinanti už žemėlapio ribų (iki Papušynės kapinių). Ten pažymėta, kad važiuoja 1 visomis dienomis.
                  5 trasa tokia, kaip rašė Al1.

                  Šiaip Tauragės miesto maršrutų žemėlapis buvo planuose kaip ir visų kitų Lietuvos miestų, turinčių miesto VT, bet, teks pasiskubinti
                  Labai dėkui už informacija. O Tauragės AP puslapio ir man nerodė
                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                  Comment


                    #69
                    Neranda jo googlas. Nors dažnai randai tai, ko nereikia, arba pagal rimtus žodžius kokias nors nesąmones...

                    Comment


                      #70
                      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                      Neranda jo googlas.

                      Comment


                        #71
                        Tauragės AP interneto puslapio neranda. Įrašius paieškoje frazę "Tauragės autobusų parkas" ar "Tauragės autobusai" (nesvarbu, su lietuviškom ar be lietuviškų raidžių) nieko neranda. Netiesiogiai randa per informacinius įmonių puslapius.

                        Comment


                          #72
                          Naujas Tauragės AP pirkinys:
                          Kažkoks galbut joost nors abėjoju: (foto yra pastabose)
                          http://fotobus.msk.ru/vehicle/837804/#n999452
                          Aš manau jis pirktas iš čia:
                          http://auto.plius.lt/skelbimai/merce...o-4212325.html
                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                          Comment


                            #73
                            Pradėjo ir Tauragės AP mikrobizaciją. Jie anksčiau turėjo vieną mikrobą, bet, jei neklystu, jis nebuvo naudojamas keleivių vežimui, gal nuomojo, gal tarnybiniais tikslais naudojo.

                            Comment


                              #74
                              Šilalės AP mašina Kruizinių laivų terminale.



                              Comment


                                #75
                                Tauragės miesto autobusų maršrutų žemėlapis: http://tinklarastis.nvtka.lt/media/5838/Taurage_10.jpg Žiūrėti nelabai yra į ką...
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  #76
                                  TAURAGĖ
                                  (2015.05.30)

                                  Mieste 5-u Ferqui Mikrorajono st




                                  1-u Kovex mikrorajono st.









                                  Kažkur atidarytom durin susiruošė:

                                  Vytauto g.



                                  Vilnius - Tauragė Volvo 8700 #259



                                  Vest 257

                                  Ir bandomasis Isuzu
                                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                  Comment


                                    #77
                                    Tauragė

                                    Miesto transportas

                                    Pirmasis maršrutas iš Mikrorajonas-Jovarai, kuris kartus per dieną. Laisvu metu šis autobusas dirbo priemiesčio maršrutuose.


                                    Ryte ir po pietų penktame maršrute dirbo šis mikroautobusas


                                    Pertraukos metu mikrorajono žiede, apsuko vos keletą ratų pietų metu. Žmonių jame buvo nemažai, anskčiau važiavusį mažesnės talpos autobusą kažin ar visi būtų tilpę.


                                    Tai ir visas Tauragės miesto viešasis transportas...
                                    Daugiau mano nuotraukų >>>

                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                    Comment


                                      #78
                                      Rajoninis transportas.

                                      Na iš esmės visuose maršrutuose likę tik po rytinį ir pietinį reisą.


                                      Mikrorajone pradedamas maršrutas į stotį neužsuka


                                      Grįžusi iš tarpmiestinio maršruto Setra važiuoja į priemiestį.




                                      Tauragės AP mėgsta senus prancūziškus laužus, greičiausiai dėl pigios eksploatacijos. Šie yra įsigyti vos prieš kelis metus.
                                      Renault S53RX


                                      Heuliez GX37H


                                      Heuliez APR 834


                                      Privataus vežėjo Plungė-Panemunė


                                      Šilutės AP, Šilutė-Tauragė
                                      Paskutinis taisė Raikkonen; 2016.04.04, 22:22.
                                      Daugiau mano nuotraukų >>>

                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                      Comment


                                        #79
                                        Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                                        Privataus vežėjo Plungė-Panemunė
                                        Atvaizdas
                                        Tauragė, ne Plungė. Tai Pagėgių privatininkas, nors realiai UAB "Autokeda" registruota Šilutėje. Tarp Pagėgių ir Šilutės jis neveža.

                                        Comment


                                          #80
                                          Foto 2016.08
                                          Gaurė.
                                          Tauragės AP autobusas gar. Nr. 243. Maršrutas Tauragė-Pašaltuonys


                                          Comment

                                          Working...
                                          X