Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[LT] Tarpmiestinių ir užsakomų autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Panašu, kad toli gražu ne visi gali elgtis adekvačiai ir skleidžia vien neapykantą arba begalinę neviltį. Tenka pripažinti suklydus, leidžiant platesnius komentarus šioje temoje.
    aRa siūlymu, diskusija apie bilietų kainas iškelta į Viešąjį transportą
    Atstatytas senasis temos pavadinimas ir paskirtis.
    Aktyviausią temos dalyvį eilinį kartą informuoju, kad tekstiniai pranešimai, susiję su nuotraukų turiniu, čia nėra draudžiami ir nederėtų priekaištauti tokių žinučių autoriams. Jeigu aš, ar kiti tvarkytojai matysime, kad pranešimas netinkamas, jis bus pašalintas.

    -----------------------------------------

    Autotransos Indcar Wing Vilniuje, Rygos g. Tokių autobusų įmonė turi 2.



    Svirkos Saffle 2000 / Volvo B10M-70B Vilniuje, Stoties g.



    Kautros Ikarus EAG E98HD/398HD nr. 125, Kaune, M. K. Čiurlionio g. ir Vytauto pr. sankryža. "Traukinys" ką tik atvyko iš Kazlų Rūdos.

    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      Autobusų keitimas Šiauliai-Vilkaviškis maršrute, ne visada būna skirtumas.


      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
      Kautros Ikarus EAG E98HD/398HD nr. 125, Kaune, M. K. Čiurlionio g. ir Vytauto pr. sankryža. "Traukinys" ką tik atvyko iš Kazlų Rūdos.

      Atvaizdas

      Tik kažko tas traukinys į autobusų stotį važiuoja
      Daugiau mano nuotraukų >>>

      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

      Comment


        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
        Panašu, kad toli gražu ne visi gali elgtis adekvačiai ir skleidžia vien neapykantą arba begalinę neviltį.
        Ir vis tik... Ir vis tik graudoka, jog užvakar parašytame įžvelgėte neadekvatumą.

        Comment


          Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
          Tik kažko tas traukinys į autobusų stotį važiuoja
          Jis jau buvo be keleivių, tai, galbūt, važiavo į atstovą?
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            Prie Lentario bažnyčios užsakytas MAN VNr. HGB 289.
            Ex. Deutschland, Spratte Reisen (Omnibusbetrieb Reinhard Spratte) Waldeck am Edersee.



            Paskutinis taisė Zorro; 2014.09.02, 18:18.

            Comment


              ...
              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

              Comment


                Gal pavyko atsekti, kam priklauso šis raudonasis Man'as? Nes fotobuso duomenų bazėje jo nėra
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Antroji Šakių AP Setra S315HD "naujiena" (2014.08.31 Vilniuje, Panerių g.):


                  Tik niekaip nesuprantu, kodėl jam suteikė garažo numerį 5, o ne 45
                  Paskutinis taisė aRa; 2014.09.03, 01:26.

                  Comment


                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                    Gal pavyko atsekti, kam priklauso šis raudonasis Man'as? Nes fotobuso duomenų bazėje jo nėra
                    Autobusas priklauso Irzimui, šiandien važinėjo į Terešiškes.
                    Daugiau mano nuotraukų >>>

                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                    Comment


                      TOKS'o naujieji pirkiniai - Mercedes-Benz O550 Integro. 2001 metų, 47 sėdimų vietų. Kaip jau skelbta kitoje temoje, TOKS'as tokių autobusų įsigijo du. Jie aptarnauja specialų darbuotojams skirtą maršrutą į elektrinę. Šiandien važiavo į Troškūnus, į Trakus važiavo senasis Mercedes.


                      Daugiau mano nuotraukų >>>

                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                      Comment


                        Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                        TOKS'o naujieji pirkiniai - Mercedes-Benz O550 Integro. 2001 metų, 47 sėdimų vietų. Kaip jau skelbta kitoje temoje, TOKS'as tokių autobusų įsigijo du. Jie aptarnauja specialų darbuotojams skirtą maršrutą į elektrinę. Šiandien važiavo į Troškūnus, į Trakus važiavo senasis Mercedes.
                        Atvaizdas


                        Atvaizdas
                        Tai minkstasis autobusas?
                        Jei jis yra skirtas priemiesciui, ir kad pakeisti esamas priemiescio masinas 234-237, tai keista jog ji siuncia i Troskunus. Troskunai su Trakais turi bendro tik tai, jog priekines raides TR sutampa.
                        Nors is esmes Troskunai nera labai tolimas "Toks'o" marsrutas, sakyciau netgi vienas is artimesniu. Bet vistiek...idomu ar vaziuos sis Mercedes i ilgesnius reisus ar ne?

                        Comment


                          Kadangi tai ne miesto autobusas, tai beabejo minkstasis. Į Trokšknus dėl to, kad tai vienas iš TOKSo pentadienio-sekmadienio maršrutų ir jiems aptarnauti reikalingi papildomi autobusai.
                          Daugiau mano nuotraukų >>>

                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                          Comment


                            Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                            Kadangi tai ne miesto autobusas, tai beabejo minkstasis. Į Trokšknus dėl to, kad tai vienas iš TOKSo pentadienio-sekmadienio maršrutų ir jiems aptarnauti reikalingi papildomi autobusai.
                            Butu tuomet keista jei sios masinos pakeistu i Trakus vazinejancius 234-237.

                            Comment


                              Šiandien Kėdainiuose Tilto gatvėje






                              Comment


                                Įvažiavimas į Lazdynus iš Oslo g. Dabar Erfurto g. viaduko remonto dėka atsirado gera vieta fotografuoti specialiųjų reisų autobusus.

                                Kažkokios A. Paneriuose įsikūrusios įmonės darbuotojus vežantis EOS.



                                Biotechnologijos instituto MB O405N (Baltupių-Pašilaičių-Justiniškių-Viršuliškių-Pilaitės-Karoliniškių-Lazdynų maršrutas)




                                TOKSo specialieji iš VE-3. Setra S315GT-HD į Pilaitę, Justiniškes, Šeškinę.



                                MB Integro į Lazdynus, Laisvės pr., Ateities g. Kitas Integro dirbo maršrutu į Savanorių pr., Stotį, Olandų g., Giedraičių st.



                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Užsilike kadrai.
                                  Svėdasai

                                  PEr lankymasi Rokiški
                                  Šituo atvažiavau iš svedasų (9.00lt)


                                  Atvažiavo belaukian autobuso atgal Į Svėdasus

                                  Bėje, Iš Svėdasų atvažiavau Kautros mikriuku tai kainavo 9.00lt
                                  o gryžtant su Rokiškio AP kaina 9.50lt
                                  Kaip suprast??? VAiruotojas į kišenė 50ct???
                                  Paskutinis taisė rytis001; 2014.09.16, 20:40.
                                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                  Comment


                                    Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                                    Bėje, Iš Svėdasų atvažiavau Kautros mikriuku tai kainavo 9.00lt
                                    o gryžtant su Rokiškio AP kaina 9.50lt
                                    Kaip suprast??? VAiruotojas į kišenė 50ct???
                                    Skirtingų vežėjų skirtingi tarifai.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Meteoritturo naujas pirkinys - Neoplan N316K Euroliner, 2000 metų, 57+1 vietų. Vakar, maršrute Vilnius-Visaginas.
                                      Daugiau mano nuotraukų >>>

                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                      Comment


                                        Išsikrovus foto iš aprato pavadinimu "neturėjau prie saves fotiko"
                                        Ir foto iš vasaros stovyklos "taize" netoli šiluvos




                                        Klausimai mettal:
                                        1. Kas čia per agregatas?
                                        2. Kam jis priklauso?
                                        3. Fotobuse jo nėra.
                                        Paskutinis taisė Mettal; 2014.09.22, 10:13.
                                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                        Comment


                                          Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                                          Ir foto iš vasaros stovyklos "taize" netoli šiluvos
                                          Atvaizdas

                                          Atvaizdas

                                          Atvaizdas

                                          Atvaizdas

                                          Klausimai mettal:
                                          1. Kas čia per agregatas?
                                          2. Kam jis priklauso?
                                          3. Fotobuse jo nėra.
                                          1. Mercedes-Benz Türk O345Ü
                                          2. Atsakymą į šį klausimą, turbūt, buvo paprasčiau sužinoti pačiam. Ir mums būtumėt pasakęs
                                          3. Bus

                                          Comment

                                          Working...
                                          X