Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
    Gaila, kad jų nenudažė...
    Na bent jau švieslentės veikia. Šiaip tvarkingai atrodo ir ta balta spalva nėra rėkainti, labai stipriai neišsiskiria.

    Beje, gal kas žinos, pagal ką pasirenkama kuriuos autobusus/troleibusus reklaminiais lipdukais apklijuoti?

    Tarkime kodėl Vilniaus spalvomis nudažytus sidabrinius Volvo apklijuoja, kai yra senų svetimų autobusų parkų spalvomis nudažytų autobusų, kurie margi toliau važinėja. Čia yra kažkoks išskaičiavimas ar tiesiog imamas bet kuris autobusas ir jis apklijuojamas?

    Comment


      Naujojo maršruto pirma darbo diena. Dirba Volvo 7700, gar. nr. 768.

      Comment


        Dėl uždaryto Erfurto g. viaduko transporto judėjime - visiškas chaosas. Ryte iki 9 val. dar buvo atidarytas eismas viaduku ir uždaryti apsisukimai Oslo g., tačiau autobusai turėjo pagal grafiką jau važiuoti apylankomis. Vieni važiavo viaduku kaip įprasta (kai kam tai vėliau atsirūgo), o kiti - apylanka su apsisukimu net prie Gerosios Vilties žiedo. Negana to, dar prie to žiedo teko stovėti kamščiuose.
        Popiet jau visi turėjo važiuoti apylankomis, tačiau ne visi žinojo kaip. Taip jau yra, kad pas mus kai kurie negali pažiūrėti schemos kitoje grafiko pusėje
        Apie 16-17 val. buvo labai sulėtėjęs eismas (lėtai judanti mašinų kolona) centro kryptimi nuo pat Vandenvalos st. iki apsisukimų ties Lazdynų ligoninės st. Priešinga kryptimi kamštis dar buvo po 19:20 val. ir, kiek žinau, jis buvo nutįsęs net iki Gerosios Vilties žiedo. Visa tai dėl to, kad apsisukimų vietose buvo uždaryta po 1 eismo juostą.

        Taigi, pereinu prie nuotraukų.

        Pirmasis paklydėlis MB O405NU CNG nr.856, 55 maršrutas. Vietoje to, kad važiuotų apsisukti per Vakarinį aplinkkelį, jis nuvažiavo link Gariūnų ir apsisuko Vandenvalos st. Jau ir taip į Pašilaičius iš Santariškių kažkaip sugebėjo atvažiuoti su 5 min. vėlavimu, o čia dar pats sau apylanką pasiilgino.



        Antrasis paklydėlis - Saffle 5000 nr. 863. Turėjo nusukti iš Šiltnamių g. į Oslo g. iškart po Jonažolių st., bet nuvažiavo tiesiai link uždaryto viaduko. Pakeliui sustojo pasikonsultuoti su priešinga kryptimi važiavusiu 21 maršruto Castrosua City Versus. Jam dar pasisekė, kad ties Oslo st. yra išvažiavimas atgal į Oslo g.

        Važiuoja Šiltnamių g., kur neturėtų važiuoti joks autobusas ta kryptimi:



        Išsuko į nuvažiavimą / Lazdynėlių g. tęsinį:



        Įvažiuoja į Lazdynus apsisukęs Oslo g.



        Befotografuojant 863, važiuojantį Šiltnamių g., už nugaros išgirdau stabdantį dujinį Carrus autobusą ir kokia gi buvo mano nuostaba, pamačius kur jis nuvažiavo. O nuvažiavo jis į ... Gudelius!!!
        Priekyje stovėjo kažkokia moteriškė, kuri, turbūt, ir "dirigavo" vairuotojui.





        Užjaučiu vairuotoją, kuriam teko bandyti sukti iš Gudelių į K. Petrausko g.

        Jau grįžta atgal Vakarinio aplinkkelio estakada, apylankai sugaišęs 7 min. vietoje skirtų grafike 5.



        Visi šie 3 paklydimai įvyko praktiškai vienu metu - per kokias 15 min., kai buvau toje vietoje apie 40 min.

        "Naujojo" 69 maršruto autobusas - Volvo 7700 nr.750. Nemačiau nė vieno 69 su suprogramuota švieslente, nors ten mačiau tik Volvo 7700 autobusus. Bet lyg ir draugas sakė, kad 966 turi įvestą 69-ą.



        P.S. 55 dabar tik trumpi autobusai, ko gero dėl to, kad ten ilgas dabar gali neapsisukti.
        Paskutinis taisė Mettal; 2014.09.16, 14:01.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          69 vakar dirbo Solaris, ir jame švieslentė dirbo. Garažinio nepamenu

          Comment


            Praeitos savaitės stop kadrai:
            #862. Jei teisingai supratau, rugsėjo 10 5G maršrute vienintelis dirbęs trumpas




            #546. Jau kurį laiką važinėja su šiek tiek pertvarkytais priekiniais žibintais


            Neoplan N4421/3 Centroliner #992. Nuotrauką dariau su telefonu, tad fotoaparatinės kokybės nesitikėkit


            Ir pabaigai - neseniai po remonto išvažiavusi #359 Karosa
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Nuotraukos, kurios darytos sekmadienį:

              Neoplan N4421/3 Centroliner nr.992 ant Žirmūnų tilto:



              ...ir Olandų bei S.Batoro gatvėse:





              Solaris Urbino 12 CNG nr.958:



              Mercedes-Benz O405G:

              Paskutinis taisė Arelis; 2014.09.17, 18:53.
              My Flickr
              My Trainpix

              Comment




                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Kas per nesamonė. Juk nelabai pridera priemiestini marsruta važiuoti miesto autobusui. Juk Netruksta Toks-ui autobusu??? Ir kodėl tokie maršrutai suinstaliuoti švieslėntėje???
                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                  Comment


                    Šiaip rašoma Marijampolis.
                    Dear Sir,

                    Comment


                      Mettal, čia Photoshopas ar realybė? Kodėl autobusas be garažinio numerio?
                      My Flickr
                      My Trainpix

                      Comment


                        Man atrodo kad realybė, bet garažinis ir valstybinis nr. užtušuoti tai jau su kažkuria programa
                        Be to, čia tik užrašas švieslentėje. Denis Simonov buvo įkėlęs nuotrauką, kur Karosa B841 švieslentėje užrašyta 11 UŽUPIS.
                        Paskutinis taisė Pilaitis; 2014.09.18, 14:48. Priežastis: Papildyta

                        Comment


                          Pavadinkime tai - "visagalis photoshopas"
                          My Flickr
                          My Trainpix

                          Comment


                            Čia greičiausiai su photoshopu padarytas užrašas, nes tikrai VVT autobusai tokie negali važiuoti ten.
                            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                            Comment


                              Dar bus kokių nuomonių?
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                Dar bus kokių nuomonių?
                                Paprašei pažįstamo vairuotojo, kad "pažaistų" su švieslente, o garažinius numerius sunaikinai kaip įkalčius, kad netyčia nesužinotų parko vadovybė?

                                Comment


                                  Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                                  Paprašei pažįstamo vairuotojo, kad "pažaistų" su švieslente, o garažinius numerius sunaikinai kaip įkalčius, kad netyčia nesužinotų parko vadovybė?
                                  Ne visai taip. Garažinius sunaikinau ne dėl tos priežasties. Vilniuje gal bet ką parašyti tik su Buse švieslente žinant slaptažodį ir gerai mokant naudotis pačiu švieslentės valdikliu.

                                  O tiesa yra tokia:
                                  1) Užrašas švieslentėje - ne fotošopas, o tikrų tikriausia realybė.
                                  2) Vilniuje nėra tokio maršruto.
                                  3) Kaip teisingai pastebėjo toleranceofculture, teoriškai turėtų būti Marijampolis. Bet vis tiek tokio maršruto nėra
                                  4) Kažkas iš progamavusių švieslentes turi gerą humoro jausmą, bet va šiek tiek nesigaudo gyvenviečių pavadinimuose. Čia jau mano spėjimas.
                                  5) Daugiau tokių "priemiestinių" užrašų švieslentėje nesuprogramuota.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    MAN NG272 nr.423:



                                    Mercedes-Benz O405G nr.470:

                                    My Flickr
                                    My Trainpix

                                    Comment


                                      MAN NG272, numeris 431, Pilaitė, Bitėnų st. 4G maršrutas.





                                      Mercedes-Benz O405GN, numeris 514, 4G maršrutas.

                                      Comment


                                        Šiandienos įdomybė:
                                        Ramseier & Jenzer nr.079 55 maršrute:



                                        MAN NG232 CNG nr.876, 2G maršrutas:



                                        ...Ir MAN NG272 nr.428, 75 maršrutas:

                                        My Flickr
                                        My Trainpix

                                        Comment


                                          Lentvaris. Solaris Urbino 12 CNG, GN 953, 68 maršrutas.



                                          Grigiškės. Volvo 7700, GN 796, 68 maršrutas.



                                          Grigiškės. Ridvijos Mercedes-Benz Sprinter 413CDI, 28 maršrutas.



                                          Kedrų g. Karosa B741, GN 123, 29 maršrutas.



                                          Kedrų g. Mercedes-Benz O405G, GN 482, 29 maršrutas.



                                          Stotis. Volvo 7700A, GN 742, 53 maršrutas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X