Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Norėčiau paklausti, kiek iš viso ilgų autobusų grįžo atgal į autobusų parką Žirmūnuose?
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Apie 10.

      Šiandien - elektrobusas AMZ/L-Bus CS10E, 11 maršrutas, T. Vrublevskio gatvė



      Jau tas turėklas...

      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        Šiandien 20 maršrutu dirba 2 naujausi Ridvijos pirkiniai (stops.lt juos rodo kaip kodus).
        Paskutinis įmonės mikroautobusas, kuris dar nebuvo patekęs į kadrą: MB Sprinter 412D HAB337 (kodas 2-3063), Erfurto g.



        Tiuninguotas (toks atkeliavo iš Norvegijos) MB Sprinter 413CDI HAB481 (kodas 2-3068), Efurto g.

        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Na ką įdedu savo darytas fotografijas.
          2014-01-29
          A21 Lazdynėliai:
          Paskutinis taisė Mettal; 2014.01.30, 10:27. Priežastis: 1 nuotrauka sumažinta, kita ištrinta dėl vaizdo iškraipymų.

          Comment


            Sumažink nuotraukų dydį

            Comment


              Parašė Peizazas
              Reikia 800x600
              Galima iki 1024x768.

              Gavus 19 Solarių, mano manymu, tokių dalykų jau nebeturi būti - Neoplan N4407 nr. 592, 46 maršruto pamaininis grafikas, A. Goštauto g.

              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Šiandien, ~17 val. MB Cito Nr. 29 – 24 maršrute, st. "Šeškinės poliklinika" (važiuoja į Fabijoniškes).

                Comment


                  Tas pats autobusas, tas pats reisas. Tik vieta ir laikas šiek tiek kiti - už 7 minučių (pagal EXIF), stotelėje Takas



                  Kaimelio žiede - kitas šiandienos "stebuklas" - Neoplan N4407 nr. 592, 10 maršrutas.



                  Ir tokie dalykai vyksta tada, kai šitiek grafikų perėmė privatininkai ir gauta net 19 naujutėlaičių autobusų .
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Gal laukia geresniu oru.
                    Show must go von!

                    Comment


                      Lentvaris. Mercedes-Benz O520 Cito №:029.
                      Nuo šiandien nauja 68-o maršruto trasa, į Lazdynus vietoje Ž. Panerių.



                      Ir naujas grafikas.

                      Comment


                        Nu jau grafiką tai ekspertai ruošė spausdinimui... Pvz.:
                        07 | 18 49 44
                        12 | 40 41
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                          Nu jau grafiką tai ekspertai ruošė spausdinimui... Pvz.:
                          07 | 18 49 44
                          12 | 40 41
                          Šeštadieni ir sekmadieni dar geriau Po 6 valandos eina jokia valanda, bet tada 44 minute važiuoja.Sekantis: 13 | 48 47 DDD

                          Comment


                            Čia su grafiku ne pirmas toks atvjejis /\
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Keli įdomiu laiku (šiandien, kiek po 12:30) į parką grįžtantys – Kalvarijų gatvėje, ties Jono Kazlausko stotele:




                              Na, ir MB Cito Nr. 29 sau pritinkančiame 87 maršrute, Baltupiuose:

                              Comment


                                2 2-ojo troleibusų parko autobusai Buivydiškių gatvėje:

                                MB O405G (nuomojamas iš Meteorit turo) nr. 273. Seniau dirbęs beveik vien 43, dabar jau dažnai keičia maršrutus.



                                "Naujausias" autobusas 2-ame parke - 75 maršruto MB O405N2 nr. 499. Be jo į 2-ą parką nuo vasario perduoti 496 ir 497.



                                Parašė aRa Rodyti pranešimą
                                Pasirodo, tai ne Soliaris, o dar vien "įdomybė"
                                2-2706 – 32 maršrute – MB O405, Nr. 456
                                Vaizdinis įrodymas Gileikių g. (išvažiavus iš Skalvių st.)

                                Paskutinis taisė Mettal; 2014.02.06, 17:08.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  /\ Įdomumas 273-ame, kad turėklai, esantys autobuso jungiamojoje dalyje, yra pakabinti viršuje (ne taip, kaip mes įpratę matyti šonuose stovinčius)
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Poros dienų bėgyje
                                    Viršuliškių 2TP #623


                                    #482. Kas du mėnesius stabiliai dirba 16-am


                                    #530. Perdažytas ir darbo dienomis dirbantis 6G pertrauktu grafiku


                                    #858. Man keista, kad Solariai ir kiti geresni autobusai leidžiami į užmiesčio maršrutus, o "dujinius grabus" į greituosius leidžia.
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Sveiki,
                                      ar galėtumėte nufotografuoti Solarį su Alfonso Petrulio reklama?
                                      Būčiau labai dėkingas.
                                      My Flickr
                                      My Trainpix

                                      Comment


                                        Sveiki. Ar jau isvaziavo Castrosua i trasa? Gal jau kas foto turi?

                                        Comment


                                          Įdomu, ko jie tą Ikarusą pūdo... 399 Neišvažiuoja jau vos 2 metus ir jau "sudonorintas", o Ikarusą nei į kap. remontą siunčia ir palieka muziejiniams išvažiavimams, nei nurašo.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X