Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė kaskas Rodyti pranešimą
    Sveiki, šiandien pamačiau ir net važiavau nauju MAN autobusu:
    Tai jis čia pas mus tik pabandymui ar jau nupirktas. Kokie jo numeriai, lietuviški ar kokie kitokie ?

    Comment


      Numeriu nepastebėjau, bet viduje viskas užrašyta čekiškai ar tai lenkiškai, greičiausiai tik bandomuosius važiavimus važiuoja...
      Ditch Witch HT150. Tai super traktorius. :D

      Comment


        Bet kaip matau, ant autobuso yra parko nr, o ant TEDOM'o jo nebuvo

        Comment


          Šiandien man nusišypsojo fortūna ir parodė, kad 42 maršrutu dirba MAN NL243 CNG Lion's City . Duomenys apie autobusą:
          Vilniaus autobusų parko numeris - 434. Užklijuotas tik autobuso išorėje.
          (Tedom'as turėjo numerį tik salone.)
          Valstybinis numeris: WPR NE28, gamyklinis - WMAA21ZZ48R004505.
          Priklauso: MZK Toruń, Lenkija, parko numeris - 660.



          Paskutinis taisė Mettal; 2008.12.07, 19:21. Priežastis: Modelio patikslinimas
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            Hmmm,o kodėl bent jau VAP'e negalėjo visi būti Volvo?

            Comment


              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
              Šiandien man nusišypsojo fortūna ir parodė, kad 42 maršrutu dirba Man Lion's City . Duomenys apie autobusą:
              Vilniaus autobusų parko numeris - 434. Užklijuotas tik autobuso išorėje.
              (Tedom'as turėjo numerį tik salone.)
              Valstybinis numeris: WPR NE28, gamyklinis - WMAA21ZZ48R004505.
              Priklauso: MZK Toruń, Lenkija, parko numeris - 660.
              Atvaizdas

              Atvaizdas

              Atvaizdas

              Atvaizdas
              Kaip man patinka tie Man Lion's City... Ypac sveislentes labai grazios. Galbut nusisypsos mums laime ir kada nors siuos nuostabius autobusus pamatysim vazinejancius Klaipedos gatvemis.

              Comment


                Smalsu - kas ant tų man'ų (ir daugelio kitų naujesnių autobusų) stogo?

                Comment


                  Parašė [unique]y1k3s Rodyti pranešimą
                  Smalsu - kas ant tų man'ų (ir daugelio kitų naujesnių autobusų) stogo?
                  Gamtinių dujų įranga, ant pačio autobuso yra trumpinys CNG (Compressed Natural Gas). Plačiau apie šią kuro rūšį galima paskaityti http://www.cng.lt/lt

                  Comment


                    [QUOTE=Mettal;307091]Šiandien man nusišypsojo fortūna ir parodė, kad 42 maršrutu dirba MAN NL313 CNG Lion's City .

                    Atvaizdas

                    Atvaizdas




                    Autobusas tai zemagrindis ir pilnas galinis salono langas. Tai kur pakistas variklis? Aisku tada salono viduje turi buti labai napatogus grindu iskilimai ir laiptai. Kazkas panasaus galineje dalyje ir matosi. stai volvo autobusuose nera tokiu grindu lygio pasikeitimu,daug patogesnis salonas ,nors ir nera galinio pilno lango.
                    Beje ar pastebejote ,kad vilniuje padaugejo pilku ,be reklamu volvo autobusu. Jas dabar nuimineja. Matyt daugelis jau nebesusimoka uz reklama ant autobusu sonu:-)

                    Comment


                      [QUOTE=praeivis;307228]
                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                      Šiandien man nusišypsojo fortūna ir parodė, kad 42 maršrutu dirba MAN NL313 CNG Lion's City .

                      Atvaizdas

                      Atvaizdas




                      Autobusas tai zemagrindis ir pilnas galinis salono langas. Tai kur pakistas variklis? Aisku tada salono viduje turi buti labai napatogus grindu iskilimai ir laiptai. Kazkas panasaus galineje dalyje ir matosi. stai volvo autobusuose nera tokiu grindu lygio pasikeitimu,daug patogesnis salonas ,nors ir nera galinio pilno lango.
                      Beje ar pastebejote ,kad vilniuje padaugejo pilku ,be reklamu volvo autobusu. Jas dabar nuimineja. Matyt daugelis jau nebesusimoka uz reklama ant autobusu sonu:-)
                      Bet paziurek is kitos puses, juk sedimu vietu as isivaizduoju daugiau, nors ir tavo nuomone nepatogesnis salonas nei Volvo. Volvo puse galinio stiklo uzima variklio visos dalys, tai automatiskai maziau sedimu vietu. Patogesnis manau tik praejimo atzvilgiu. nulipt viena laipteli tikrai nera didelis nepatogumas.
                      www.autobusas.4l.lt +
                      www.facebook.com/Autobusas4l

                      Comment


                        [QUOTE=Lincas;307239]
                        Parašė praeivis Rodyti pranešimą

                        Bet paziurek is kitos puses, juk sedimu vietu as isivaizduoju daugiau, nors ir tavo nuomone nepatogesnis salonas nei Volvo. Volvo puse galinio stiklo uzima variklio visos dalys, tai automatiskai maziau sedimu vietu. Patogesnis manau tik praejimo atzvilgiu. nulipt viena laipteli tikrai nera didelis nepatogumas.



                        Matai ....cia kaip paziuresi. vienas laiptelis, o dar toks didelis....daug reiskia. Pats matai,kad autobusus daro zemagrindzius,jie dar ir pasvyra i desine puse,kad dar susizemintu . Ne visi zmones 18-likiniai, vazineja ir bobutes ir diedukai,kuriems sunku ta laipteli iveikti. pamatysi kaip senatveje,kai turesi virs 70 metu nebegalesi pats i vonia ilipti ,nes nesilankstys taip kojos:-))
                        siaip volvo visas variklis yra iki lango . Tas juodas langas ,kur atsidaro ,viduje beveik tuscias; prie kairio sono prisiglaudes radiatorius, na ten dar pletimosi bakeliai ir pan. o siaip visos salono grindys lygios,neuzkliusi,nenugriusi.

                        Comment


                          [QUOTE=praeivis;307242]
                          Parašė Lincas Rodyti pranešimą




                          Matai ....cia kaip paziuresi. vienas laiptelis, o dar toks didelis....daug reiskia. Pats matai,kad autobusus daro zemagrindzius,jie dar ir pasvyra i desine puse,kad dar susizemintu . Ne visi zmones 18-likiniai, vazineja ir bobutes ir diedukai,kuriems sunku ta laipteli iveikti. pamatysi kaip senatveje,kai turesi virs 70 metu nebegalesi pats i vonia ilipti ,nes nesilankstys taip kojos:-))
                          siaip volvo visas variklis yra iki lango . Tas juodas langas ,kur atsidaro ,viduje beveik tuscias; prie kairio sono prisiglaudes radiatorius, na ten dar pletimosi bakeliai ir pan. o siaip visos salono grindys lygios,neuzkliusi,nenugriusi.
                          Na matai, jei tu budamas 70 metu eisi i gala ir kur sudetingiau bandysi atsiset, tai cia jau tavo problemos. Priekineje autobuso dalyje nera nei laiptelio nei dar kokios pakilos ,kur butu sunkiau ar sudetingiau atsisest. Bet cia jau kiekvienam pagal savo poreiki. Kas ten bebutu, taciau tas kampas paliktas variklio skyriui ir ten sedimu vietu nera.
                          www.autobusas.4l.lt +
                          www.facebook.com/Autobusas4l

                          Comment


                            Parašė Lincas Rodyti pranešimą
                            Bet paziurek is kitos puses, juk sedimu vietu as isivaizduoju daugiau, nors ir tavo nuomone nepatogesnis salonas nei Volvo. Volvo puse galinio stiklo uzima variklio visos dalys, tai automatiskai maziau sedimu vietu. Patogesnis manau tik praejimo atzvilgiu. nulipt viena laipteli tikrai nera didelis nepatogumas.
                            Taip gaunama maksimum 2 vietomis daugiau, nes VOLVO gale yra 3 sedynės. Tačiau kai grindys yra lygesnės žymiai patogiau stovintiems , kadangi tie laipteliai irgi užima vietą, o esant pilnam autobusui normalaus ūgio žmogus ant jų nelabai pastovės, nes galva remsis į lubas. Taip atsitinka ir norint atsisėst ant tų sėdynių gale, kurio yra ant pakilos. MAN nevažiavau, tačiau MB Citaro irgi panašiai suplanuotas galas, tai bent jau man norint atsisėst gale, reikia gerokai pasilenkt.

                            Comment


                              Šiandien MAN Lions City kursavo 23 reise, nuotraukos darytos prie stoties.







                              Paskutinis taisė mandan; 2008.12.07, 16:48.

                              Comment


                                Parašė mandan Rodyti pranešimą
                                Šiandien MAN Lions City kursavo 23 reise, nuotraukos darytos prie stoties.

                                Atvaizdas


                                Atvaizdas


                                Atvaizdas


                                Atvaizdas
                                Gražūs autobusiukai.Į Klaipėdą siųskite

                                Comment


                                  Mane šiek tiek blaško, kad užklijuotas VA logotipas išorėje ir dar, kad garažo numeris prasideda skaičium 4. Pagal viską tai jis turėtų būti 9.

                                  Comment


                                    Čia tikslia
                                    MAN NL243 Lion's City CNG
                                    o ne
                                    MAN NL313 CNG Lion's City (kurie buvo pagaminti į Malmö miestą)
                                    Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                    Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                    Comment


                                      Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                                      Man idimu,kodėl taip padarė?
                                      Atvaizdas
                                      Tai, kad švedų fantazija labai laki .
                                      [QUOTE=praeivis;307228]
                                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                      Šiandien man nusišypsojo fortūna ir parodė, kad 42 maršrutu dirba MAN NL313 CNG Lion's City .

                                      Atvaizdas

                                      Atvaizdas

                                      Autobusas tai zemagrindis ir pilnas galinis salono langas. Tai kur pakistas variklis? Aisku tada salono viduje turi buti labai napatogus grindu iskilimai ir laiptai. Kazkas panasaus galineje dalyje ir matosi. stai volvo autobusuose nera tokiu grindu lygio pasikeitimu,daug patogesnis salonas ,nors ir nera galinio pilno lango.
                                      Beje ar pastebejote ,kad vilniuje padaugejo pilku ,be reklamu volvo autobusu. Jas dabar nuimineja. Matyt daugelis jau nebesusimoka uz reklama ant autobusu sonu:-)
                                      Salonas yra beveik identiškas MB Citaro, todėl jo variklis yra gale, bet prie galinių durų nėra jokių laiptelių (išskyrus palipėti iki sėdynių). Reklamas ant autobusų kabina pagal kontraktus, kurie baigia galioti po tam tikro laiko. Čia jums ne "Pildyk"
                                      Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                                      Čia tikslia
                                      MAN NL243 Lion's City CNG
                                      o ne
                                      MAN NL313 CNG Lion's City (kurie buvo pagaminti į Malmö miestą)
                                      Jo, pastebėjau atidžiau išnagrinėjęs gamyklinę lentelę. Pataisysiu. Beje NL313 ne tik Malmėje, bet ir Upsaloje (Uppsala) yra.
                                      Paskutinis taisė Mettal; 2008.12.08, 13:54.
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Šitas MAN'as važinės vieną mienesį.
                                        Pvz:
                                        PKS Wejherowo jis turėjo numerį 6000 dirbdavo nuo 21.11.2007 - 10.12.2007
                                        Poto
                                        PKM Gdynia ten jis turėjo numerį 2000 dirbdavo nuo 11.12.2007 - 08.01.2008
                                        Ir poto
                                        MZK Toruń kur turėjo numeri 660 kuris dirbdavo nuo 10 I 2008 - ?
                                        Na ir dabar atkeliavo pas mus
                                        Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                        Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                        Comment


                                          Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                                          Šitas MAN'as važinės vieną mienesį.
                                          Pvz:
                                          PKS Wejherowo jis turėjo numerį 6000 dirbdavo nuo 21.11.2007 - 10.12.2007
                                          Poto
                                          PKM Gdynia ten jis turėjo numerį 2000 dirbdavo nuo 11.12.2007 - 08.01.2008
                                          Ir poto
                                          MZK Toruń kur turėjo numeri 660 kuris dirbdavo nuo 10 I 2008 - ?
                                          Na ir dabar atkeliavo pas mus
                                          Man atrodo jis ir priklauso MZK Toruń, nes visa informacija (reklama, apmokėjimo tarifai, važiavimo taisyklės ir simbolika) yra būtent iš čia.
                                          Beje, viduje irgi veikia švieslentė, kuri rodo pagal tą pačią programą, kaip ir Volvo, tik ten kai važiavau, vietoje ŠEŠTADIENIS rodė SOBOTA .
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X