Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą
    Labai keista, kad keleiviai yra įlaipinami tik per pirmąsias durys, o antrosios ir trečiosios durys uždarytos. Grąžino pirmųjų durų tvarka?
    Greičiausiai tai dėl to, kad šalta.
    Lietuva visiems.

    Comment


      Lentvaris. VVT Säffle 5000 №:864 ir Centvalio Mercedes-Benz Sprinter

      Comment


        Nelabai įprasti autobusai 46-ame maršrute
        Berkhof Jonckheer-G 177, Vilnius by Denis Simonov, on Flickr


        Neoplan N4421/3 Centroliner 997, Vilnius by Denis Simonov, on Flickr
        Paskutinis taisė Denis_Simonov; 2016.01.13, 13:28.
        Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

        Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

        Comment


          Neoplanai karts nuo karto pasitaiko, bet kad Berkhofai, ir net 2 vienu metu - pirmas kartas per pastarąsias 20-30 dienų.
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            Perdažytas Mercedes-Benz O405G 529


            Ir Karosa B832 302, 27 maršrute

            Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

            Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

            Comment


              Jei jau perdažinėja, tai kam mest pinigus tam bjauriam geltonos-mėlynos spalvos deriniui? Turi gi Vilnius tokią puikią dažymo schemą...

              Comment


                Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                Jei jau perdažinėja, tai kam mest pinigus tam bjauriam geltonos-mėlynos spalvos deriniui? Turi gi Vilnius tokią puikią dažymo schemą...
                Nevisiems jis bjaurus. Be to ir ankščiau jis buvo galtonai-mėlynas
                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                Comment


                  Nauja dažymo schema pas 529-ą???
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Aš irgi nesuprantu, kodėl pilkai neperdažo. Tuo labiau nesuprantu, ko jau nudažytus autobusus po keletą kartų perdažinėja, kai yra kruva neperdažytų Neoplanų ir MANų.

                    Comment


                      Parašė Petr Rodyti pranešimą
                      Aš irgi nesuprantu, kodėl pilkai neperdažo. Tuo labiau nesuprantu, ko jau nudažytus autobusus po keletą kartų perdažinėja, kai yra kruva neperdažytų Neoplanų ir MANų.
                      Nuema reklama ir nusilupa dažai, Gal nublunka. Dabar negerai, kad perdažinėja senus, o ne Naujesnius autobusus, o jai apsilupinėja važinės bambėsit, kad kaip ZooSodas atrodo? Baikit
                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                      Comment


                        Tai tipo šitas autobusas su reklama buvo dabar? Kad ant Mersų retai reklama klijuoja.

                        Comment


                          Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                          Nuema reklama ir nusilupa dažai, Gal nublunka. Dabar negerai, kad perdažinėja senus, o ne Naujesnius autobusus, o jai apsilupinėja važinės bambėsit, kad kaip ZooSodas atrodo? Baikit
                          Geltonai mėlyna yra šlykšti kompozicija. Kažkada Karosų gavo su šita schema. Ir nusprendė visus apipiešti primesta spalva. Sakau primesta, nes dalis Karosų buvo raudonai baltos. Tada buvo ką tik kapitalizmas prasidėjęs, nemokėjo sąlygų konkursui surašyti. Galim atleisti. Bet 2016 dažyti geltonai-melynai - savęs negerbti.

                          LG, kai perdažė prieš ~10 m. firminėm spalvom (raudona - šviesiai pilka) savo niūriai žalias senienas - iškart atjaunėjo 2M62, TEP60.

                          Comment


                            Parašė Fulgur Rodyti pranešimą
                            Geltonai mėlyna yra šlykšti kompozicija.
                            Man gal Klaipėdos ta mėlyna šlykšti ir ka? Nevisiem Geltonai-mėlynas dažymas Slykštus.
                            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                            Comment


                              Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                              Man gal Klaipėdos ta mėlyna šlykšti ir ka? Nevisiem Geltonai-mėlynas dažymas Slykštus.
                              Dėl skonio sunku ginčytis. Lyg ir norėtųsi pasakyti, kad geltonas Ikarusas buvo vertybė ir simbolis, taip pat, kad raudonai-balta Karosa turėjo tam tikro solidumo, bet nesu dizaineris - net nepradėsiu.

                              Visgi, tegu Volvo perdažo geltonai-melynai. Aš susitaikysiu, nes mano nuomone, vieningumas svarbiau už spalvinimo schemą.

                              Comment


                                Parašė Fulgur Rodyti pranešimą
                                Geltonai mėlyna yra šlykšti kompozicija. Kažkada Karosų gavo su šita schema. Ir nusprendė visus apipiešti primesta spalva. Sakau primesta, nes dalis Karosų buvo raudonai baltos. Tada buvo ką tik kapitalizmas prasidėjęs, nemokėjo sąlygų konkursui surašyti.
                                Ne visai taip

                                Ši dažymo schema kilo nuo kažkada iš Vokietijos miesto Eseno gautų naudotų Mercedes-Benz O305G (pavyzdys). Kiek modifikuotu jos pavyzdžiu ir buvo pradėta perdažinėti Ikarus-us bei kitus tuomet naudotus autobusus.

                                Ir naujos Karosos 1997 metais jau buvo specialiai užsakytos su tokia dažymo schema (todėl ji nėra "primesta"). Tiesa, pirmose Karosa B741 (ilgų) partijose buvo ir "tradicinio čekiško" balta - raudona dažymo autobusų. Matyt, norėjo gauti greitai ir nereikalavo, kad visus nudažytų specialiai Vilniui.

                                Antrojo Karosų "antplūdžio" Vilniuje 1999 metais visi autobusai (trumpi Karosa B832 ir ilgi Karosa B841, beje baigti surinkti Kaune) buvo su "vilnietiška" dažymo schema.

                                Todėl ilgą laiką tai buvo vieninga Vilniaus autobusų dažymo schema. Ir tik su naujų Volvo atėjimu atsirado skirstymas: nauji pilki, o naudoti geltona - mėlyna.

                                P.S. Karosa B732, kurios Vilniuje buvo gautos 1996-1997 metais masiškai kartu su dauguma kitų Lietuvos parkų, dažymas be abejo, buvo tradicinis balta - raudona.

                                Comment


                                  O, pagaliau ir šitam autobusui įdėjo skandinavišką švieslentę.
                                  O šiaip ne taip baisiai atrodė šis autobusas - baisiau atrodo 524 (gal su laiku ir jį perdažys).
                                  O šiaip man ši dažymo schema labai primena 060 iki perdažymo
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Norint pritraukti keleiviu, VT turi bent atrodyti patrauklus. Reikėtų padaryt apklausą vilniečių, spėju geltona-mėlyna gautu 9:1

                                    Comment


                                      Parašė aRa Rodyti pranešimą
                                      Ne visai taip

                                      Ši dažymo schema kilo nuo kažkada iš Vokietijos miesto Eseno gautų naudotų Mercedes-Benz O305G (pavyzdys). Kiek modifikuotu jos pavyzdžiu ir buvo pradėta perdažinėti Ikarus-us bei kitus tuomet naudotus autobusus.

                                      Ir naujos Karosos 1997 metais jau buvo specialiai užsakytos su tokia dažymo schema (todėl ji nėra "primesta"). Tiesa, pirmose Karosa B741 (ilgų) partijose buvo ir "tradicinio čekiško" balta - raudona dažymo autobusų. Matyt, norėjo gauti greitai ir nereikalavo, kad visus nudažytų specialiai Vilniui.

                                      Antrojo Karosų "antplūdžio" Vilniuje 1999 metais visi autobusai (trumpi Karosa B832 ir ilgi Karosa B841, beje baigti surinkti Kaune) buvo su "vilnietiška" dažymo schema.

                                      Todėl ilgą laiką tai buvo vieninga Vilniaus autobusų dažymo schema. Ir tik su naujų Volvo atėjimu atsirado skirstymas: nauji pilki, o naudoti geltona - mėlyna.

                                      P.S. Karosa B732, kurios Vilniuje buvo gautos 1996-1997 metais masiškai kartu su dauguma kitų Lietuvos parkų, dažymas be abejo, buvo tradicinis balta - raudona.
                                      Dėkui už tokį ilgą paaiškinimą. Papildomai paklausčiau - ilgos ir trumpos Karosos buvo "atidažytos tinkamai"? Nes per gal 10 m. dingo.

                                      Tie mersai, beje, žydrai gelsvi, buvo dailūs, ir spalvos jiems tiko
                                      Supaprastintas mėlyna geltona man jau buvo "iš bėdos". Bet čia grynai asmeniniai vertinimai.

                                      Comment


                                        Tas žydrai-gelsvas 197x autobusams gal ir tiko, bet tik ne 2016 metais tokiais deriniais dažyt autobusus.

                                        Comment


                                          Parašė Fulgur Rodyti pranešimą
                                          Dėkui už tokį ilgą paaiškinimą. Papildomai paklausčiau - ilgos ir trumpos Karosos buvo "atidažytos tinkamai"? Nes per gal 10 m. dingo.
                                          Buvo visi perdažyti. Paskutiniai 3 (252, 262, 226) perdažyti kažkur 2007 m. Visos trumpos Karosos B732 (be švieslenčių) bei dalis B741 (kurios su baltu stogu dabar ir salone balta vietoje mėlynos) buvo čekiškos raudonai-baltos.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X