Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos autobusų eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tigras Rodyti pranešimą
    Sveiki. Dabar grįšim į gilią praeitį. Gal kas prisimena, dar nei GT nei PA nebuvo o 6 maršrutas baigdavosi smiltelės g. gale prie stovėjimo aikštelės. Prisimena gal kas, gyvavo Klaipėdoje autobusas MAN BÜSSING smėlio spalvos su, jei neklystu, raudonu “sijonu”. Jisai buvo parvarytas iš Skandinavijos šalių, buvo su automatinė pavarų dėže vėliau perdarė į mechanini. Su vairuotoju šio autobuso asmeniškai pažįstamas nebuvau bet gyvenom viename name. Gal kas turi nuotrauku šito autobuso ir šiek tiek jo atsiradimo Klaipėdoje istorijos pasidalinti?
    O daugmaž kuriais metais buvo ta "gili praeitis"? Ir kada Klaipėdoje atsirado "Pajūrio autobusai" ir "Gintarinis vairas" (jei teisingai suoratau santrumpą "GT")?

    Galėtumėt savo klausimą užduoti Fotobus-o svetainėje. Ten "gyvena" toks STS (berods, nesilankantis šiame forume), kuris nemažai atsimena net ir apie sovietinių laikų autobusus. Galbūt, ir tą "naujųjų laikų" MAN-ą prisimintų

    Nemažai Klaipėdos autobusų istorijos yra aprašyta ir svetainėje "Klaipėdos autobusai". Tiesa, tik rusų kalba (lietuviška versija kažkodėl nebeveikia), ir nuotraukos joje 2007-2008 metų.

    Comment


      Parašė aRa Rodyti pranešimą

      O daugmaž kuriais metais buvo ta "gili praeitis"? Ir kada Klaipėdoje atsirado "Pajūrio autobusai" ir "Gintarinis vairas" (jei teisingai suoratau santrumpą "GT")?

      Galėtumėt savo klausimą užduoti Fotobus-o svetainėje. Ten "gyvena" toks STS (berods, nesilankantis šiame forume), kuris nemažai atsimena net ir apie sovietinių laikų autobusus. Galbūt, ir tą "naujųjų laikų" MAN-ą prisimintų

      Nemažai Klaipėdos autobusų istorijos yra aprašyta ir svetainėje "Klaipėdos autobusai". Tiesa, tik rusų kalba (lietuviška versija kažkodėl nebeveikia), ir nuotraukos joje 2007-2008 metų.
      Tau buvo maždaug 1995-1998 metų laikotarpyje. Dar tais laikais privatininkai naudojo racijas reisui pradėti. Gaila kad tais laikais neužsiminėdavau paveikslavimu.

      Comment


        Įvykis

        Minijos gatvėje autobusas trenkėsi į medį
        http://www.ve.lt/naujienos/kriminala...-medi-1612296/
        Gr. nr. 104 Castrosua
        Paskutinis taisė Briedis; 2018.02.05, 17:00.

        Comment


          Iš nuotraukos sprendžiant, rėmas pažeistas, ar ne?
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Manau kad pažeistas.

            VE pridėjo video iš įvykio vietos


            Comment


              Su džiugesiu galiu pranešti, kad šventinis stebuklas įvyko - 11 maršrute važiavo ilgieji autobusai. Po 15 metų pertraukos išmintingąsias KKT galvas aplankė nušvitimas. Verta pabrėžti, kad nei viename 11 maršruto posūkyje ilgieji autobusai neturėjo problemų, todėl visi KKT atmazai buvo paneigti ir sumalti į miltus. Rytinio keleivių srauto pakomentuoti negaliu, tačiau vakarop (tarp 16-17 val.) autobusai iš Lėbartų važiavo pilni.

              Comment


                21 maršrute - žemagrindis mikrob. Altas Cityline, nr. 508. Kažkada KKT paprašius, kad miesto 2A maršrutą aptarnautų žemagrindės transporto priemonės, buvo atšauta, kad tai neįmanoma dėl prastos priemiesčio kelių būklės (mol, 2A maršrutas yra viename pakete kartu su 13, 14A, 21 ir 21A maršrutais). Dabar matome, kad žemagrindė transporto priemonė sėkmingai važinėja kaimo žvyrkeliais, o 2A keleivius toliau veža furgonai.

                Kita tema. Dalyje autobusų stoteles jau pranešinėja naujas balsas. Kol kas viskas puikiai - balsas ausiai malonus, girdisi aiškiai.
                Paskutinis taisė Briedis; 2019.02.17, 09:53.

                Comment


                  Vakar, Turgaus stotelė link pietinių rajonų. Foto iš facebook.

                  Comment


                    Ar tie Kautros mikrobai ne iš tų pačių furgonų gaminami? Ir pagal KKT gaunasi, jog 2A yra užmiesčio maršrutas?

                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                      Kadangi VT stebėjimo temos neradau, tai rašau čia:
                      Šiandien į 2-ą maršrutą išvažiavo dujinis citaro, valstybinis LGK985. Senųjų Man'ų A10 kėbulo epocha baigta.
                      MAN A10 epochos pabaiga atidedama Vakar važiavo 6 maršrutu, šiandien 2.

                      Comment


                        Jei ne metų limitas, turbūt A10 ir 405 epocha prasitęstų kokiem 5metam

                        Comment


                          Šiandien dirba LGK985, tad daugiau MAN A10, ko gero, nepamatysim.

                          O405 epocha bent jau teoriškai gali užsitęsti dar bent porai metų, nes FBG950 registracijoje nurodyti 2002 pagaminimo metai.

                          Comment


                            Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                            Šiandien dirba LGK985, tad daugiau MAN A10, ko gero, nepamatysim.

                            O405 epocha bent jau teoriškai gali užsitęsti dar bent porai metų, nes FBG950 registracijoje nurodyti 2002 pagaminimo metai.
                            Šiandien 2 A10 dirba
                            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                            Comment


                              Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                              Šiandien 2 A10 dirba
                              Netgi 2? Kas tas antrasis? Čia turbūt jau pirmojo šaltuko pasekmės, kad trūksta važiuojančio transporto.

                              Ai, atsiprašau, dabar supratau, kad 2 maršrute
                              Paskutinis taisė Briedis; 2019.12.28, 19:19.

                              Comment


                                O koks privatininkų darbo principas? Kaip jie pasidalina grafikais, apmokėjimais, rezervais? Pvz tam pačiam savininkui prikauso GV, PA, SA autobusai, jų nemaišo?

                                Comment


                                  Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                                  Netgi 2? Kas tas antrasis? Čia turbūt jau pirmojo šaltuko pasekmės, kad trūksta važiuojančio transporto.

                                  Ai, atsiprašau, dabar supratau, kad 2 maršrute
                                  Joa, 2-am maršrute, nedarašiau A10 dirba pasikeisdamas su tuo Citaro U CNG, bet tikriausiai šiandien buvo paskutinė diena A10.

                                  Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                  O koks privatininkų darbo principas? Kaip jie pasidalina grafikais, apmokėjimais, rezervais? Pvz tam pačiam savininkui prikauso GV, PA, SA autobusai, jų nemaišo?
                                  Apie pasidalinimą negaliu pasakyti, apmokėjimas pas kiekvieną savininką atskirai (vieni moką už viską, bilietus, ratus, plovimą, kuro užpilimą ir tt.kiti tik už kilometrus), rezervai yra arba kitas to pačio savininko autobusas arba važiuoja kitas kuris iš tos pačios bendrovės pastatytas į rezervą su vairuotoju. GV, PA ir SA yra tik bedrovės. Autobusai priklauso skirtingiems savininkams kartais turintiems ne po viena ir ne du autobusus. Dižiausias - Evabus turi autobusų visose trijose bendrovėse. Labai retas atvejis, kad to pačio savininko autobusas dirbą kitos bendrovės maršrute.
                                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                  Comment


                                    Parašė rytis001 Rodyti pranešimą

                                    Joa, 2-am maršrute, nedarašiau A10 dirba pasikeisdamas su tuo Citaro U CNG, bet tikriausiai šiandien buvo paskutinė diena A10.
                                    Šiandien irgi minėtas senukas dirbo laiko klausimas, ar dirbs paskutines dvi dienas (rytoj ir poryt)
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      11 maršrute vis dažniau pasirodo ilgieji autobusai. Taip buvo mamos dienos proga, taip pat šiandien, ko gero ir kitą savaitgalį.

                                      Taip pat toliau sėkmingai dirba Gintarinio vairo griuvena FBG 950, kurį kažkas kažkada neseniai skundė KKT'ui, kaip neatitinkantį amžiaus reikalavimų.

                                      Comment


                                        Klausimas klaipėdiečiams (gal kas žino, arba šiaip kokių minčių yra). Kodėl miestas taip skūpi leisti ilgus naujus Manus? Pvz. šiuo metu (12val.) trasoj tik 2 ilgi Manai, vienas 8-am ir vienas 11-am. 8-am nemažai senų dirba, tai nelabai suprantu, kam pirko naujus ir į pagrindinį maršrutą jų neleidžia?.. Birželio gale planuoju vizitą į Klaipėdą, na ir aišku tikrai yra didelis noras išbandyti šiuos Manus, bet, kad žiūriu, pagal dabartinę situaciją, tai bus gan sunkoka.

                                        Papildymas : na ir va piko metu žiūriu (16val.) tai atsirado dar 5 ilgi Manai, pertraukiamais grafikais (8,8E,10).....
                                        Paskutinis taisė Mantas95; 2020.06.02, 16:12.

                                        Comment


                                          Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                                          Klausimas klaipėdiečiams (gal kas žino, arba šiaip kokių minčių yra). Kodėl miestas taip skūpi leisti ilgus naujus Manus? Pvz. šiuo metu (12val.) trasoj tik 2 ilgi Manai, vienas 8-am ir vienas 11-am. 8-am nemažai senų dirba, tai nelabai suprantu, kam pirko naujus ir į pagrindinį maršrutą jų neleidžia?.. Birželio gale planuoju vizitą į Klaipėdą, na ir aišku tikrai yra didelis noras išbandyti šiuos Manus, bet, kad žiūriu, pagal dabartinę situaciją, tai bus gan sunkoka.

                                          Papildymas : na ir va piko metu žiūriu (16val.) tai atsirado dar 5 ilgi Manai, pertraukiamais grafikais (8,8E,10).....
                                          Gal "taupo"? Nors ką čia pritaupysi.

                                          Vis tik labiausiai džiugina, kad keičiasi požiūris į 11 maršrutą, pagaliau leidžiami ilgieji autobusai. Debreceno gatvės rajonas - vienas iš didžiausių ir tankiausiai apgyvendintų Klaipėdos rajonų, tačiau jo susisiekimas su centru turbūt vienas iš prasčiausių. 11 važiuoja vidutiniškai kas pusvalandį ir tik iki turgaus, 2A važiuoja kiek dažniau, tačiau yra mikrobo pavidalo...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X