Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą

    pradės nuo užvingių g. stotelės pirmyn ir atgal užsuks į onkologinį o galas bus tilto g. stotelėje taip beveik 46 sutrumpintas maršrutas.
    tai ko gero vienas grafikas bus, su ilgais atstovejimais tilto gatveje

    Comment


      Parašė Nerijus_kns Rodyti pranešimą

      tai ko gero vienas grafikas bus, su ilgais atstovejimais tilto gatveje
      Kurioj vietoj jie ten stovės? Iš dešinės pusės, stoja daug link miesto važiuojančių, kitoje pusėje gal... bet, ten važiuoja ilgi A23, neįsiteks... Jei ilgai stovėti, nebent tik Vaišvydavoje... Manau, kad jei iki tilto g. važiuos, tai tik žiediniu būdu - Vaišvydava - Tilto g. - Vaišvydava. Kyla klausimas ir dėl numeracijos, teko matyti 61, 62*, 63, 65, 66*, 67, tai gal 64 geriau? Man, tai klausimas, sukeliantis daug diskusijų... *- A62 tik Vėlinių metu, A66 važiuoja "paslėptai"

      Comment


        Parašė Kaunietis Aidas Rodyti pranešimą

        Kurioj vietoj jie ten stovės? Iš dešinės pusės, stoja daug link miesto važiuojančių, kitoje pusėje gal... bet, ten važiuoja ilgi A23, neįsiteks... Jei ilgai stovėti, nebent tik Vaišvydavoje... Manau, kad jei iki tilto g. važiuos, tai tik žiediniu būdu - Vaišvydava - Tilto g. - Vaišvydava. Kyla klausimas ir dėl numeracijos, teko matyti 61, 62*, 63, 65, 66*, 67, tai gal 64 geriau? Man, tai klausimas, sukeliantis daug diskusijų... *- A62 tik Vėlinių metu, A66 važiuoja "paslėptai"
        tai Tilto gatveje dar nieko, paziurek kaip ir kur A 44 bazuojasi ir apsisuka Liucijanavos gatvej.

        Comment


          Parašė Nerijus_kns Rodyti pranešimą
          tai Tilto gatveje dar nieko, paziurek kaip ir kur A 44 bazuojasi ir apsisuka Liucijanavos gatvej.
          Liucijanavos gatvėje apsisukti ir stovėti mikrobui tikrai yra. Beje, pro ten niekas iš "didesnių" variantų nevažiuoja... Tilto gatvė yra tikrai kitas variantas

          Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
          Kaunas, šiandien
          1. O čia neturėjo būti dujinis?
          2. Vėl tas pats variantas su galinėm durim?

          Comment


            Parašė Kaunietis Aidas Rodyti pranešimą

            Liucijanavos gatvėje apsisukti ir stovėti mikrobui tikrai yra. Beje, pro ten niekas iš "didesnių" variantų nevažiuoja... Tilto gatvė yra tikrai kitas variantas



            1. O čia neturėjo būti dujinis?
            2. Vėl tas pats variantas su galinėm durim?
            Kur Liucijanavos gatvej, marsruto ribose, saugiai apsisukt galima? Kur saugus atstovejimas, kad nestovetu pestiesiems skirtoje zonoje o pestiesiems nebrendant i purva ?

            Comment




              Tas baisinis garsas yra troleibuso dyzelinis variklis. Įjungė manevravimui, kuomet pametė ūsus.
              Paskutinis taisė disident; 2018.12.10, 21:13.

              Comment


                Šiandien pirmą dieną dirbą net penkios Scania: 569 6, 572 ir 573 34, 574 20, 576 37.
                569, 573 ir 574 pertraukiamais grafikais

                Comment


                  Parašė Nerijus_kns Rodyti pranešimą

                  vadinasi iki vasaros. kazin as is vis isliks mikroautobusu paslauga. Nes kautra Kaunieciams vis gi neprilipo....
                  sutartis nuo rugpjucio 1d buvo , bet dar nebuvo pagaminti pirmi 10 isvaziavo nr 57 rugsejo 15 d , o po to spali 55 ir 53 o iki kaledu ir visus kitus paleido , o iki tol aptarnavo nuomuoti xozeinai kol pagamino visus
                  Paskutinis taisė uksas; 2018.12.13, 23:04.

                  Comment


                    Parašė Nerijus_kns Rodyti pranešimą
                    Kas girdet del Kautros mikriuku po Naujuju metu?
                    po rugpjucio 1 d atia geltoniem, bet kad ir alytui ant zaliuju uz 600 euru alga tolygiai pasalpai nieks neina dirbt , nes birzoj tokia pasalpa moka dabar o zada 32 paleist an kaledu svente padaryt , snd pranese viena televizija, ir vairuotojai kalba kad gali but kad is kauno vezios vairuotojus dirbt i alytu, juos nuves parves , bet ar mokes uz tai dar neaisku , 2 h keliones , pilius pasiruosimas prie po darbo , juk ne lauza sukrauta vaziuos uskurt , idomu kas gausis darbo valandu , ir kiek moket siulys
                    Paskutinis taisė uksas; 2018.12.15, 11:56.

                    Comment


                      Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                      Kaune galiojantis 35min bilietas su nemokama persėdimo galimybe išvis nuostabus ir labai apsimokantis dalykas, gaila, kad nuo jo įvedimo, kuriama dar daugiau besidebuliuojančių, retai kursuojančių autobusų maršrutai, vietoj stiprinant pagrindinėmis gatvėmis važiuojantys..

                      Kas dėl "Kautros" gaila, jei jie pasitrauks. Aš visuomet ir visur gyvenime esu už kokybę ir aukštus standartus, kad ir aukštesne kaina, o "Kautra" mano manymu juos palaiko. Keista išvis, kad įsivėlė į šį '90 biznį. Jei pasitrauks iš miesto, gal atkeliaus į priemestį, kur visokie "Garliavos taksi" ir "Merulos" karaliauja
                      taip bega ne i rajona o i alytu , bet vairuotoju nera , cia beda o jau kaledos sutartis pasirasyta

                      Comment


                        Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                        Kautroj sugeba ir saugiai vairuot, į grafikus spėt ir bilietus pardavinėt ir nuolatinius bilietus pildyt, vairuotojai pasitempę, nebambantys, toli KA iki to
                        bet uz si darba atskirai jiem nemoka, iskaiciuota i valandini dirba tevynes labui

                        Comment


                          Šiandien ryte, Karaliaus Mindaugo prospekte, nusirašė "Merulos" Setra į stulpa.
                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                          Comment


                            Šiandien beprotiški kamščiai, daug avarijų. Beveik visi maršrutai vėluoja 40-140 minučių. Dabar jau daug kas aprimę, nes rezervas važiuoja, bet perliukų negalėjau nekelti
                            Attached Files

                            Comment


                              sveiki. Siandien Karmelavoje maciau 150 aji Merulos autobusa Solari. Kuri Kauno Autobusu Solari miestas pardave Merulai ?

                              Comment


                                Kauno autobusai Merulai nepardavė jokio Solario. Merula pati iš Vokietijos nusipirko Solarį
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Ar kontroles metu, kai uzblokuoti komposteriai, galima aktyvuoti Ziogo bilieta?

                                  Comment


                                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                    Kauno autobusai Merulai nepardavė jokio Solario. Merula pati iš Vokietijos nusipirko Solarį
                                    Lineteroj tam solariui variklio kapitalinis darytas

                                    Comment


                                      Sestadieniais ir sekmadieniais pro sia stoteles nevaziuoja miesto viesasis, ir Kautros mikrautobusai ( skliaustuose, koks autobusas vaziuoja darbo diena) Chodkeviciu g.( 17), Bivyliu g. (17 ), Kaimeles g., Lubinu g., Romainiškiu g. M ir P. Šalčiu g, V.Landsbergio- Žemkalnio ( 19 ), Upytes g., Ateities pl. (19), Kražantės g. (45 ), Pervaža (45) Kapinės (17) Kauno tiekimas , Kauniečių aptarnvimo centras Mano Kaunas (24), Prusu g. (17,36) Lietuvos tekstilės institutas, Draugystės žiedas (17,36), Trys Berželiai (17,36).
                                      Dalis Romainiu, dalis Silainiu, Dainavos ir Palemono rajonai palikti be susisiekimo jau daugeli metu.

                                      Comment


                                        Parašė Nerijus_kns Rodyti pranešimą
                                        Ar kontroles metu, kai uzblokuoti komposteriai, galima aktyvuoti Ziogo bilieta?
                                        Manau, kad taip, bet kontrolieriai gali matyti, kad Žiogas ką tik aktyvuotas ir gali užskaityti, kaip važiavimą be bilieto. Aš nežinau tiksliai, kaip yra, bet logiškai mąstant yra kažkaip taip, kaip ir Vliniuje. Be to, ateityje kontrolieriai skenuos kodą esantį programėlėje, tai turbūt bus kažkoks laikas, kurio nužskaitys, kaip pažymėto bilieto, nes pažymėtas per vėlai.

                                        Comment


                                          Parašė Malach Rodyti pranešimą

                                          Manau, kad taip, bet kontrolieriai gali matyti, kad Žiogas ką tik aktyvuotas ir gali užskaityti, kaip važiavimą be bilieto. Aš nežinau tiksliai, kaip yra, bet logiškai mąstant yra kažkaip taip, kaip ir Vliniuje. Be to, ateityje kontrolieriai skenuos kodą esantį programėlėje, tai turbūt bus kažkoks laikas, kurio nužskaitys, kaip pažymėto bilieto, nes pažymėtas per vėlai.
                                          o Kaune kai atsizymi E- kortele, ar mato kontrole kada ja atsizymejai (kalba eina pagal laika) ?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X