Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą

    Bus nauji komposteriai kokios bus jų galimybes nežinau.
    pas vairuotoja bus galima pasipildyti norimą suma el. Bilietus.
    Kas vazinejate matėte kad keistai šiuo metu pakabinti komposteriai, nes ten naujų komposteriu padai.

    aciu uz info! Laukiam labai dabar naujoviu)

    Comment


      Parašė karolis1993 Rodyti pranešimą


      aciu uz info! Laukiam labai dabar naujoviu)
      Tai kad šitos naujoves jau buvo žadėtos paleisti praeitais metais rugsėjo mėnesį.

      Comment


        Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą

        Bet keistai jums užkliuvo būtent viešasis transportas su normalia temperatūra tai yra 22 - 28 kaip traktuoja autobusų gamintojai.
        kodėl kai žiema nueinama į pvz maximą ir ten žiemą būna tikrai šilta, bet daeina kad galima nusirengti. Bet viešajame transporte kažkodėl jau ne.
        Taip, man tikrai užkliūva kaip su žiemine striuke tenka sėdėti kiekvieną ryta 25 laipsnių temperatūroje. Jums irgi užkliūtu jeigu ne tik vairuotumėte o ir naudotumėtės viešuoju transportu. Maksimoje taip pat nemalonu žiema, bet maksimoje kas 5 minutes nėra darinėjamos durys keliant skersvėjį.

        Comment


          Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

          Taip, man tikrai užkliūva kaip su žiemine striuke tenka sėdėti kiekvieną ryta 25 laipsnių temperatūroje. Jums irgi užkliūtu jeigu ne tik vairuotumėte o ir naudotumėtės viešuoju transportu. Maksimoje taip pat nemalonu žiema, bet maksimoje kas 5 minutes nėra darinėjamos durys keliant skersvėjį.
          būtent dėl nuolatos darinėjamų durų kondicionieriai nesugeba nieko atvėsinti, nes klimato kontrolė dėl nuolatos salono keičianšios temperatūros nieko nevėsina.
          Naujuose MAN autobusuose nustatyta +28C gamykliškai.

          Comment


            Ką tu čia kliedi. Kitose šalyse su dar didesniais karščiais sugeba, o pas mus nesugeba?.. Arba kondicionieriai pigiausi ir per mažos galio sudėti, arba nemoka kai kas jais naudotis.

            Comment


              Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą

              būtent dėl nuolatos darinėjamų durų kondicionieriai nesugeba nieko atvėsinti, nes klimato kontrolė dėl nuolatos salono keičianšios temperatūros nieko nevėsina.
              Naujuose MAN autobusuose nustatyta +28C gamykliškai.
              Tai kad sugeba. Kai įjungia normaliai tai ir atvėsina.

              O 28C yra nekomfortiška ir nesanitariška nesvarbu kokiu metų laiku. Taip nustatyti čia reikia būtų nelabai sveiku.

              Comment


                Man rodos viskas ok su tais kondicionieriais, eilinis egiscrypt nusišnekėjimas

                Comment


                  Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                  Man rodos viskas ok su tais kondicionieriais, eilinis egiscrypt nusišnekėjimas
                  jei bus rimtesnė vasara apie +30C pamatysite kad visi MAN važinės su atvirais langais

                  Comment


                    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                    Tai kad sugeba. Kai įjungia normaliai tai ir atvėsina.

                    O 28C yra nekomfortiška ir nesanitariška nesvarbu kokiu metų laiku. Taip nustatyti čia reikia būtų nelabai sveiku.
                    o kiek turėtų būti jūsų nuomone? Man asmeniškai bent 22C reikia.

                    Comment


                      Jei lauke +30, tai kondicionierius turi atvėsinti iki 25 ne žemiau. Nes kuo didesnis temperatūros skirtumas, tuo blogiau sveikatai.

                      Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą

                      jei bus rimtesnė vasara apie +30C pamatysite kad visi MAN važinės su atvirais langais
                      O kas kaltas, jei parkas neprižiūri normaliai, tai ir neveikia normaliai ar iš viso.
                      Paskutinis taisė Al1; 2021.05.31, 13:40.

                      Comment


                        Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą

                        o kiek turėtų būti jūsų nuomone? Man asmeniškai bent 22C reikia.
                        Tu savo "argumentus" bent supranti?
                        22 laipsnių tinkamumas nepatvirtuna 28 laipsnių tinkamumo...

                        Comment


                          Tikiu, kad naujuosiuose MAN'uose viskas bus kuo puikiausiai. Net ir senuose autobusuose, kur tas kondicionieriaus veikimas/pūtimas silpnokas yra geriau nei jokio. Tas aiškiai pasijaučia perlipus į kitą autobusą, kur kondcionieriaus nėra arba jis neveikia. Kažkokių programuojamų temperatūrų, kurių negalima reguliuoti- tikrai nėra.

                          Comment


                            Didžiausia problema, kad pas mus nėra normalios priežiūros ir noro palaikyti kondicionierius veikiančius. Veikia, kol veikia. Kam iš viso tada pirkti naujus autobusus su tais kondicionieriais ir mėtyti pinigus? Geriau tada užsakyti su didelėmis fortkėmis kiekviename lange.

                            Comment


                              Senuose laužuose, kur kondcionieriaus remontas kainuoja brangiau nei pats autobusas pasitaiko visko, bet naujesniuose viskas ten dažniausiai veikia ir skirtumas tikrai yra.

                              Comment


                                MAN'e tai tikrai neina temperatūros reguliuot, tik ijungti/išjungti AUTO klimato kontrole. Tas pats praktiškai pas visus autobusus, išskyrus Temsas ir mikriukus kur gali pasirinkti salono temperatūra (ijungus auto 22C°, galima sumažint, padidint).
                                Pas MAN'a veikiant kondicionieriui neveikia start/stop sistemą, tai praranda visa savo "hibridiškumą".

                                Comment


                                  Bet programiškai eina keist? Faktas, kad +30 nebus

                                  Comment


                                    Šiap MAN'o instrukcijoj yra skiltis "Salono temperatūros nustatymas", bet bandant pakeisti išmeta AUTO užrasą, kiek tas auto laipsniais yra nerašo. Tikriausiai 22C° kaip pas visus. Vieninteliai mikrai su Temsom gali nusistatyt nuo 16 iki 28 lygtais, nieko nekeičiant 22.

                                    Comment


                                      Parašė Tomas321 Rodyti pranešimą
                                      MAN'e tai tikrai neina temperatūros reguliuot, tik ijungti/išjungti AUTO klimato kontrole. Tas pats praktiškai pas visus autobusus, išskyrus Temsas ir mikriukus kur gali pasirinkti salono temperatūra (ijungus auto 22C°, galima sumažint, padidint).
                                      Pas MAN'a veikiant kondicionieriui neveikia start/stop sistemą, tai praranda visa savo "hibridiškumą".
                                      tai kad ne dėl stop start sistemos jis yra hibridu vadinamas. O kad riedant gaminama elektros energija kuri perduodama elektriniams prietaisams (mažesnės kuro sąnaudos, nes ne tiek reikia darbo generatoriams).
                                      Jei tikėti kalbomis yra autobuso salone 3 temperatūros davikliai ties kiekvienomis durimis stoge (tol kol ateina temperatūra iki stogo apačioje tikrai jau nebus nustatyti sakykime tie +22C. Yra gudruolių kurie atsidaro langus taip atvėsindami prie stogo esančius daviklius iškart krenta vėsinimo galingumas.

                                      Comment


                                        Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                        Senuose laužuose, kur kondcionieriaus remontas kainuoja brangiau nei pats autobusas pasitaiko visko, bet naujesniuose viskas ten dažniausiai veikia ir skirtumas tikrai yra.
                                        Aš turėjau omenyje naujus, kurie veikia, kol veikia, o kai sugenda tai nelabai ir taiso... Ne tik pas mus tokios problemos. Lenkijoje, Varšuvoje, irgi ne viskas veikia ir ne kartą teko skaityti, kaip baudžia vežėjus (labiau privatininkus, nei MZA), už tai, kad neveikia kondicionieriai. Pas mus net nėra kas tą kontroliuotų. Viskas parko rankose. Iš kitos pusės - kiek moka, taip ir dirba VT. O kad Kauno savivaldybei VT kaip šuniui penkta koja, tai faktas.

                                        Comment


                                          Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą

                                          o kiek turėtų būti jūsų nuomone? Man asmeniškai bent 22C reikia.
                                          Vėl pasikartosiu - užsivilk megztinį vairuodamas ir nereikės 22C.

                                          Nors 22 jau yra pilna higienos normose, vasara tikrai būtų gerai iki tiek atvėsinti, na o žiemą teks stovėti prie durų jeigu tiek užkaitinsit.

                                          Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                                          Yra gudruolių kurie atsidaro langus taip atvėsindami prie stogo esančius daviklius iškart krenta vėsinimo galingumas.
                                          Na naujuosiuose vilniaus troleibusuose tai langai tieisog užsirakina esant kondicionavimui. Gali stebėti kaip tie darynėtojai nesugeba atidaryti. Neturėtu taip būti ir autobusuose?
                                          Paskutinis taisė MedinisStrazdas; 2021.06.01, 09:02.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X