Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT stotelių senieji pavadinimai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Kad Volvo švieslentėse visos stotelės normaliai rašomos.
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      #62
      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
      Kad Volvo švieslentėse visos stotelės normaliai rašomos.
      Na kad ne. Važiavau vakar 44 maršruto autobusu Nr. 771 link Naujosios Vilnios žiedo, tai prieš Respublikinės Psichiatrijos ligoninės stotelę autobuso vidinėje švieslentėje buvo užrašas "Naujosios Vilnios ligoninė".
      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
      Marsrutai.lt tinklaraštis!
      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

      Comment


        #63
        Nuo šiandienos "Sereikiškių parko" stotelė pervadinta į "Bernardinų sodas".

        Sakykit ką norit, bet tiek man, tiek senesnės kartos žmonėms liks įstrigęs Sereikiškių parko stotelės pavadinimas
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          #64
          Daug dar kas vadina Парк молодежи (Jaunimo parkas). Taip jau yra, kad žmonės pripranta prie senų pavadinimų.
          Paskutinis taisė Resutas; 2013.09.10, 12:20.

          Comment


            #65
            Parašė Resutas Rodyti pranešimą
            Парк молодежи (Jaunimo parkas).
            Сад (Sodas).

            Comment


              #66
              Parašė Zorro Rodyti pranešimą
              Сад (Sodas).
              Gal ir suklydau. Bet būtent taip girdžių dažnai vadinant šį objektą.

              Comment


                #67
                Buvo Jaunimo sodas. O per daugiau nei 20 metų gal kas ir painioja, parkas ten ar sodas buvo.

                Comment


                  #68
                  Jo tikrasis pavadinimas labai labai seniai buvo „Bernardinų sodas“, tik vėliau pakeitė į Sereikiškių parkas, o dabar jam grąžino jo seniausią pavadinimą.
                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                  Comment


                    #69
                    O aš kaip ilgametis Žverynietis, tai prisiminiau, kad paskutinė 1-ojo troleibuso stotelė prieš Žveryno žiedą vadinosi Mičiurino (kažkur iki 1991 kovo berods). Tad:

                    I. Mičiurino st. > Sėlių st.

                    Comment


                      #70
                      Solaris švieslentieje buvo parašyta stotelė KOMETA - Karoliniškių poliklinika

                      Comment


                        #71
                        Parašė Arnas Gar Rodyti pranešimą
                        Solaris švieslentieje buvo parašyta stotelė KOMETA - Karoliniškių poliklinika
                        Nieko nuostabaus - 2 parko Solaris troleibusuose kai kurios stotelės neperprogramuotos
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          #72
                          Visai gražūs tie senieji Karoliniškių kvartalų pavadinimai - Vaivorykštė, Merkurijus, Kometa, Saturnas... Galėtų visgi verslininkai grąžinti tuos pavadinimus, pvz. Norfa XXL - Kometa, arba Rimi - Vaivorykštė. Suteiktų daugiau spalvų tam rajonui.
                          Lietuva visiems.

                          Comment


                            #73
                            Kiek Vilniuje buvo stotelių pavadinimu "Mokykla"?

                            Antakalnis (darbar Tverečiaus), Justiniškėse (paskui vadinosi Biržiškos, dabar Šiaurinė), kur dar?

                            Comment


                              #74
                              Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
                              Justiniškėse (paskui vadinosi Biržiškos, dabar Šiaurinė), kur dar?
                              Ar tikrai vadinosi Biržiškos?

                              Comment


                                #75
                                Parašė digital Rodyti pranešimą
                                Ar tikrai vadinosi Biržiškos?
                                Informacija iš asmeninės atminties

                                Iš pradžių stotelė vadinosi "Mokykla" (iki kokių 1998 metų tai tikrai). Paskui buvo pervadinta į Biržiškos" (o gal "Mykolo Biržirškos" - bet tuo metu buvo įprasta stotelių pavadinimuose naudoti tik pavardes, be vardo?), nes tuo metu Biržiškos gimnazija buvo 57-mokyklos pastate (ten dabar Taikos mokykla). Kas įdomu, beveik iškart po stotelės pervadinimo, Biržiškos gimnazija buvo perkelta į dabartines patalpas (buv rusų mokyklos) - tai stotelės pavadinimas gan ilgai buvo ne vietoje.

                                Comment


                                  #76
                                  "Mokykla" buvo iki 2012 (?) metų Žaliųjų ežerų gatvėje, prieš nusukimą į Ožkinius (dab. Kurklių St.), kol nebuvo pastatyta Balsių mokykla.
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    #77
                                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                    "Mokykla" buvo iki 2012 (?) metų Žaliųjų ežerų gatvėje, prieš nusukimą į Ožkinius (dab. Kurklių St.), kol nebuvo pastatyta Balsių mokykla.
                                    Iki 2011-08-31 d., Balsių mokykla atsidarė 2011-09-01 d.
                                    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                      Man panašiau, kad čia gerai pailiustruoja "svarbiausia nauja" požiūrį ir polinkį prisitaikyti prie bileko numetamo iš viršaus, kad tik gyvenime kažkas pasikeistų. Aišku kai gyvenimas nuobodus, tada ir naujas degalinės logotipas praskaidrina dienas.

                                      Dėl Lukiškių aikštės niekas ir nesiskundė, kad sutvarkė takų dangą ar veją. Fontanui rodos irgi niekas neprieštaravo. Jei būtų tiesiog rekonstravę seną aikštę nekeisdami jos plano - būtų tylu ir ramu.
                                      Pas mus forume buvo tylu ramu. Visokius Delfius reikėjo paskaityt... Ir šiaip IRL žmonių nuomonės buvo pagrinde nekokios (na jo, dasigyvenom iki tokių laikų, kai IRL nuomonės eina tik po Delfio) . O dabar - viskas gerai, faina. Tas pats su "Lietuvos" kino teatru ir t. t.

                                      Ne viskas kas nauja, yra gerai, reikia aišku atsirinkti. Bet pasikeitęs pavadinimas savaime nėra nei gėris, nei blogis, o seno pavadinimo vartojimas vietoj esamo gali privesti iki nesusipratimų. Čia panašiai kaip daug kas Pramogų Arenos stotelę VIS DAR!!! vadina Kuro Aparatūra.

                                      Gumiliovas buvo išvedęs teoriją apie žmones su paseistiniu ir futuristiniu laiko suvokimu, kuri kaip ir nėra pilnai priimta, bet įdomi
                                      Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.01.30, 08:27.
                                      Snowflakes will attack U <3

                                      Comment


                                        #79
                                        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                        Pas mus forume buvo tylu ramu. Visokius Delfius reikėjo paskaityt... Ir šiaip IRL žmonių nuomonės buvo pagrinde nekokios (na jo, dasigyvenom iki tokių laikų, kai IRL nuomonės eina tik po Delfio) . O dabar - viskas gerai, faina. Tas pats su "Lietuvos" kino teatru ir t. t.
                                        Turiu omeny ir delfiuose būtų buvę tylu ramu jei būtų tik atnaujinta veja ir takų dangos, o ne visiškas perdarymas

                                        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                        Ne viskas kas nauja, yra gerai, reikia aišku atsirinkti. Bet pasikeitęs pavadinimas savaime nėra nei gėris, nei blogis, o seno pavadinimo vartojimas vietoj esamo gali privesti iki nesusipratimų.
                                        Pavadinimo keitimas yra pirmas dalykas, vedantis į nesusipratimus.

                                        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                        Čia panašiai kaip daug kas Pramogų Arenos stotelę VIS DAR!!! vadina Kuro Aparatūra.
                                        O pramogų arena čia kuri - prie licėjaus ar prie kuro aparatūros sankryžos? Jei rimtai - žinau kuri stotelė, bet mano nuomone pavadinimas visiškai nelogiškas. Nuo stotelės net nesimato tos arenos. Ir licėjaus stotelė arčiau. Galėjo palikti istorinį pavadinimą. Juk mėsinių ar vokiečių gatvių nepervadinam dėl to, kad jose nebėra atitinkamų atributų.

                                        Kartais nejučia paminiu ir Vilniaus stotelę Nu tą, kur prie vaikų pasaulio ir savivaldybės aikštės. Naujojo vaikų pasaulio pavadinimo nuoširdžiai neatsimenu jei tokį ir turi. Gerai bent tiek, kad prie naujosios savivaldybės esanti aikštė vadinasi ne savivaldybės aikštė, mažiau tikimybės suklaidint žmones pasiūlius susitikt savivaldybės aikštėj...

                                        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                        Gumiliovas buvo išvedęs teoriją apie žmones su paseistiniu ir futuristiniu laiko suvokimu, kuri kaip ir nėra pilnai priimta, bet įdomi
                                        Reiks pasiskaityt per kitą pilnatį

                                        Comment


                                          #80
                                          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                          Pas mus forume buvo tylu ramu. Visokius Delfius reikėjo paskaityt... Ir šiaip IRL žmonių nuomonės buvo pagrinde nekokios (na jo, dasigyvenom iki tokių laikų, kai IRL nuomonės eina tik po Delfio) . O dabar - viskas gerai, faina. Tas pats su "Lietuvos" kino teatru ir t. t.

                                          Ne viskas kas nauja, yra gerai, reikia aišku atsirinkti. Bet pasikeitęs pavadinimas savaime nėra nei gėris, nei blogis, o seno pavadinimo vartojimas vietoj esamo gali privesti iki nesusipratimų. Čia panašiai kaip daug kas Pramogų Arenos stotelę VIS DAR!!! vadina Kuro Aparatūra.

                                          Gumiliovas buvo išvedęs teoriją apie žmones su paseistiniu ir futuristiniu laiko suvokimu, kuri kaip ir nėra pilnai priimta, bet įdomi
                                          Ir kur čia kriminalas? Aš grįždamas namo po sporto dažnai užsuku į Minsko Iki, draugai mano gyvena Antakalnyje netoli Eglutės, bet dažnai susitinkame prie Vaikų pasaulio. Ar tai rodo, kad esu protiškai atsilikęs ar nesugebantis prisitaikyti prie gyvenimo ritmo?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X