Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tarptautiniai pervežimai autobusais

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Taip nebuvo, bet ar toks reisas reikalingas? Vežančių, kad ir kitu laiku, į Varšuvą yra labai daug. Be to patogiai gali pramiegoti kelionę naktiniu reisu ir ryte būti Varšuvoje. Į Berlyną atvykimas naktį irgi nieko gero... Manau po vasaros šitą maršrutą tikrai uždarys.
    Daugiau mano nuotraukų >>>

    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

    Comment


      Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
      Taip nebuvo, bet ar toks reisas reikalingas? Vežančių, kad ir kitu laiku, į Varšuvą yra labai daug. Be to patogiai gali pramiegoti kelionę naktiniu reisu ir ryte būti Varšuvoje. Į Berlyną atvykimas naktį irgi nieko gero... Manau po vasaros šitą maršrutą tikrai uždarys.
      Patogiai ir pramiegoti autobuse - ne visiems suderinami dalykai
      Varšuva sąlyginai artimas miestas, tvarkaraštis yra svarbu.
      kaip?

      Comment


        O kokia kelionės iki Berlyno trukmė?

        Comment


          Patogumo ten mažai, bet bent man tai geriau nei gražios dienos marinimas žiūrint į pieva-miškas-pieva

          Iki Berlyno važiuoja visą dieną ir ten būna vėlai vakare (apie 15 valandų).
          Daugiau mano nuotraukų >>>

          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

          Comment


            15 valandų trukmės kelionė sustingus kėdėje skamba nelabai patraukliai.

            Comment


              Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
              15 valandų trukmės kelionė sustingus kėdėje skamba nelabai patraukliai.
              Na taip, bet taip keliauti pigu. Vakar kaip tik grįžau iš tokios kelionės tik ne su Ecolines, tai kai kurie vežėjai yra pasistūmėję tarptautinių pervežimų srityje ir keleiviui siūlo ne tik sėdimą vietą...
              Daugiau mano nuotraukų >>>

              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

              Comment


                Pasirodo į Romą veža ne vien Kautra, bet ir TOKS. Nuo birželio 21 į Romą važiuojama du kartus per savaitę. Ketvirtadieniais iš Lietuvos važiuoja TOKS, šeštadieniais - Kautra.
                Daugiau mano nuotraukų >>>

                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                Comment


                  Klaipėdos AP Setra šiandien Šiauliuose. Ryga-Klaipėda


                  Kiek seniau, lenkų Mercedes-Benz. Tiesa, toje vietoje ne lenkų laukiau, o Nordekos Berlynas-Ryga, deja dėl laiko stokos nesulaukiau, bet rankų nenuleidžiu


                  Ir kitas lenkas iš Rygos.
                  Daugiau mano nuotraukų >>>

                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                  Comment


                    Nuotraukos iš dviejų kelionių į Palangą.
                    Klaipėdos ilgoji Setra į Rygą pro Liepoją. Kol nevažinėjo Liepojos vežėjų autobusai, šis visada važiuodavo pilnas, dažnai ir su stovinčiais keleiviais iki Liepojos. Dabar keleivių kiek mažiau, bet autobusai vis tiek vasarą apypilniai važinėjo. Beje, ir važiavimo laiką iš Klaipėdos pakeitė, dabar iš Palangos važiuoja 11:15, o 11:00 išvyksta latvių mikroautobusas į Liepąją...


                    Minėtasis latvių Liepajas ture autobusas.


                    Ecolines Neoplan Cityliner. Vasarą Liepoja-Marijampolė važinėja kiekvieną dieną ir nakvoja Marijampolėje, taigi, reikia dviejų autobusų, vienas yra šis Citylineris, kitas - anksčiau Prodigal Stranger nuotraukose matytas Starliner'is.
                    Daugiau mano nuotraukų >>>

                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                    Comment


                      Литовцы хотят открыть автобусный маршрут Таллинн-Лондон

                      Литовская фирма по организации автобусных перевозок Kautra подала в Министерство экономики и коммуникаций ЭР ходатайство о получении лицензии на открытие автобусного маршрута, который соединил бы Таллинн и Лондон.
                      При выполнении всех предпосылок литовское предприятие может получить разрешение к январю следующего года.

                      Как пояснила главный специалист службы грузовых перевозок Минэкономики Катрин Тамбур, Kautra является основным ходатаем, в качестве партнеров фирмы указаны предприятия Англии, Франции, Германии, Польши, Латвии и Эстонии. С эстонской стороны партнером литовцев обозначена компания Lux Ekspress, пишет Eesti Päevaleht.

                      Представитель Kautra прокомментировал лишь то, что ходатайство действительно передано эстонскому министерству и в планах - продажа прямых билетов Таллинн-Лондон.

                      По словам председателя правления Lux Ekspress Grupp Ханнеса Саарпуу, они не являются участниками этого проекта, и, очевидно, Lux Ekspress указан в категории субподрядчиков, куда ходатай может вписать различных перевозчиков, с которыми видит возможности сотрудничества.

                      Согласно ходатайству, Министерство экономики договорится со всеми странами, по которым пройдет маршрут. Ориентировочно на это уйдет четыре месяца. Это означает, что не позднее января 2013 года литовцы могут получить разрешение на продажу автобусных билетов Таллинн-Лондон.
                      Lietuviškai neradau, bet vis tiek puikios naujienos iš tarptautinių pervežimų, bus didesnė konkurencija Ecolines
                      Daugiau mano nuotraukų >>>

                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                      Comment


                        Dar vienas Ecolines lietuvis.
                        Paskutinis taisė Raikkonen; 2012.08.23, 10:06.
                        Daugiau mano nuotraukų >>>

                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                        Comment


                          Keletas šiandien darytų nuotraukų.
                          Lenkas į Rygą.


                          Atgal.


                          Dar vienas Ecolines dviaukštis su lietuviškai numeriais.


                          Panašu, jog naujas jų pirkinys, bent seniau jokių MAN'ų ir Maskvos maršrute matyti neteko.
                          Daugiau mano nuotraukų >>>

                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                          Comment


                            Pasirodo, Šalčininkų AP rugpjūčio 17d. atidarė tarptautinį maršrutą Vilnius - Druskininkai - Gardinas.
                            Iš Vilniaus 10 val., iš Gardino 20 val. Pr. T. P. Na, laikas tikrai iš Gardino gal ir per vėlus. Reikėjo valandą anksčiau. Visgi iki šiol paskutinis berods buvo "Kautros" autobusas apie 15 val. Kiek ankstoka.

                            http://www.bustur.lt/naujas_marsruta...sgardinas-n111
                            Paskutinis taisė Al1; 2012.09.01, 12:01.

                            Comment


                              Keletas tarptautiniais maršrutais pro Šiaulius važiuojančių autobusų nuotraukų. Klaipėdos AP vakariniai iš Rygos. Gana suspaustas šis maršrutas jei ne žiemos sezonu su nedideliais keleivių kiekiais į Šiaulius pastoviai po 10-20 min. vėluojama atvykti.






                              Koenig Auto Į Kaliningradą.
                              Daugiau mano nuotraukų >>>

                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                              Comment


                                Nuo rugsėjo keitėsi didžioji dalis tarptautinių maršrutų/tvarkaraščių. Įdomesnė naujiena, jog panaikintas tris kartus per savaitę važiavęs Kautros reisas Vilnius-Praha iki Varšuvos, tačiau vietoj jo tokiu pačiu metu sekmadieniais pradėjo važinėti Ryga-Praha (iš Prahos antradieniais), kurį aptarnauja latvių Nordeka. Reisas trunka beveik parą, važiuoja trys vairuotojai. Važiuojama be autobuso keitimo Varšuvoje, taigi, arba pakeitė Minskas-Praha arba Nordeka jį dubliuos. Keleivius iš Vilniaus kol kas atveža Kautra tiek Nordekai, tiek lenkams į Štutgartą/Kelną.

                                Šaunu vėl Nordeką matyti Kaune dienos metu. Šiandien važiavo Setra S 417 GT-HD
                                Daugiau mano nuotraukų >>>

                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                Comment


                                  Nieko šaunaus, iš tikrųjų Panevėžys liko be NORMALAUS susisiekimo su Ryga ECOLINES negaliu pavadint normaliu Beje, dėl autobuso: visada važinės tik šita mašina. Na arba labai retais atvejais kita 417GT-HD, greičiausiai 5113

                                  Comment


                                    Parašė ArtEGO Rodyti pranešimą
                                    Nieko šaunaus, iš tikrųjų Panevėžys liko be NORMALAUS susisiekimo su Ryga ECOLINES negaliu pavadint normaliu Beje, dėl autobuso: visada važinės tik šita mašina. Na arba labai retais atvejais kita 417GT-HD, greičiausiai 5113
                                    Kam skųstis, bet tik ne panevėžiečiams Na taip, lenkai važinės ne kiekvieną dieną, o tris kartus per savaitę, bet tai valanda anksčiau važiuoja TOKS.
                                    Daugiau mano nuotraukų >>>

                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                    Comment


                                      O atgal? 16 val iš Rygos nei į sieną nei į tvorą

                                      Comment


                                        Na, jei Ecolines netinka, tada taip - nėra. Bet manau, eiliniai mirtingieji panevėžiečiai galės grįžti ir su Ecolines 18:00 Ryga-Berlynas
                                        Daugiau mano nuotraukų >>>

                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                        Comment


                                          Raikkonen noriu taves paklaust. Tai "Kautros" autobusai aptarnauja kokiom nors dienom marsrutus i Kiolna bei Stutgarta. Ar ten jau visom dienom lenku autobusai veza?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X