Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Autobusai pasaulio miestuose

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Scania-VanHool: Scania VanHool Exqui.City premjera

    Scania ir VanHool "kūdykis", kuris pristatytas Stokholme:


    Source


    Šaltinis


    Šaltinis

    Daugiau informacijos: #436.
    Paskutinis taisė Silber418; 2014.11.02, 23:01.

    Comment


      Eindhoven Stotis, Nyderlandai. MAN, VDL ir Phileas miesto autobusai.

      Comment


        Užvakar Paryžiuje.





        Comment


          Paryžiaus centre, prie Luvro rūmų.





          Comment


            Paryžiaus gatvėse.





            Comment


              Senos pakrantė.





              Comment


                keletas nuotraukų iš Varšuvos, panašu, kad autobusai "pilnos" komplektacijos su kondicionieriais keleiviams, didelėmis orlaidėmis jeigu kondicionierius neveiktų ir tikriausiai taip toliau.
                Solaris autobusai



                Man autobusai


                Comment


                  toliau reportažas iš Miuncheno.
                  pirmiausiai nuo istorijos. Aplankiau Deutsches Museum Verkehrszentrum visai įdomus transporto muziejus, nuo slidžių iki traukinių.
                  o ten radau Setra S11






                  dar įdomus eksponatas pasirodė Troleibusas MAN kebulu.


                  Comment


                    Parašė Karoleo Rodyti pranešimą
                    keletas nuotraukų iš Varšuvos, panašu, kad autobusai "pilnos" komplektacijos su kondicionieriais keleiviams, didelėmis orlaidėmis jeigu kondicionierius neveiktų ir tikriausiai taip toliau.
                    Solaris autobusai Atvaizdas


                    Atvaizdas


                    Man autobusai
                    Atvaizdas


                    Atvaizdas
                    Akimirkai pamaniau, kad Šiauliai
                    Aviate, navigate, communicate

                    Comment


                      o dabar apie autobusų stotį. Stotis yra praktiškai miesto centre. Stotyje yra nemažai parduotuvių, nuo lidlo iki visokių mažų kavinių, kebabinių, bankų, bilietų pardavimo agentūrų.


                      iš kitos pusės


                      laukimo salė, nėra didelė. Šalia yra priemiestinių traukinių stotelė, visai netoli ir traukinių stotis. Taip pat stotyje yra požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Aišku tokiam miestui būdinga dviračių stovėjimo aikštelė. Netoli stoties yra tramvajaus linija. Manau, tokio tipo stotis Kaunui būtų kaip tik gal didesnės reiktų autobusų aikštės.


                      miesto autobusų nufotografuoti kažkaip nepavyko. Į Miuncheną atvykau penktadienį piko metu,, mieste pastebėjau autobusų su priekabomis. Vakare tie patys autobusai važiavo be priekabų, vieną jų, tačiau be priekabos pavyko užfiksuoti.

                      Comment


                        na ir apsižvalgymas po autobusų stotį, kokie gi autobusai čia užsuka.


                        Vokietijoje kaip įprasta autobusai nauji.


                        tarp dviaukščių autobusų dominuoja šis Setra modelis.

                        ne tik ši pervežimo bendrovė naudoja Setra 431 modelio autobusus, pastebėjau ir daugiau tačiau į kadrą pakliuvo tik šios įmonės autobusai.




                        kad Setros nepabostų pora kitų gamintojų autobusų






                        ir pabaiga vėl Setros šį kart naujausios




                        šis iš Italijos

                        senesnės setros, 4 karta





                        iš pradžių galvojau kieno čia toks paprastas autobusas, ogi baltarusių. Važiuoja maršrutu Minskas- Miunchenas.



                        miesto centre prie teisingumo ministerijos
                        Paskutinis taisė Karoleo; 2014.12.09, 19:12.

                        Comment


                          Gal nelabai į temą, bet šis autobusas važinėja Australijoje, o jo darbuotojai suteikinėja žmonėms psichologinę bpagalbą. Australija 2014.09.20.



                          Paskutinis taisė AutoLiet; 2014.12.22, 13:22.

                          Comment


                            Švedijos bendrovė "Scania" namų rinkoje (Stokholmo priemiestyje Södertälje) bandys nuotoliniu būdu energija pakaraunamų elektrinių autobusų seriją.





                            Daugiau infortmacijos: Scania is testing Sweden's first wirelessly charged hybrid city bus

                            Comment


                              Mančesteris 2014.12.31



                              Edinburgas 2015.01.02.

                              Comment


                                O ką veiktume su tokiu autobusu?
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                  O ką veiktume su tokiu autobusu?
                                  Nežinau...
                                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                  Comment


                                    Rusijoje autobusas su keleiviais išbandė šoninį slydimą
                                    http://www.15min.lt/naujiena/gazas/g...82895?cf=gazas

                                    O juk tai toks pats kaip vilniaus Ramseier & Jenzer
                                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                    Comment


                                      Parašė rytis001
                                      Autoplius.lt latvijoje pardavinėja Scania Omnicity už 10(!!!!!!!!) Eurų + mokeščiai...
                                      http://auto.plius.lt/skelbimai/scani...o-4051137.html


                                      Davai susimetam ir nusiperkam??? Galėčiau iškarto 5 eurus duot...
                                      Niekas už 10 eurų jos tau neparduos, užauk. Tokia kaina pastatyta, kad sudominti pirkėjus arba autobusas parduodamas tik ant dalių.

                                      Comment


                                        Parašė rytis001
                                        Autoplius.lt latvijoje pardavinėja Scania Omnicity už 10(!!!!!!!!) Eurų + mokeščiai...
                                        http://auto.plius.lt/skelbimai/scani...o-4051137.html


                                        Davai susimetam ir nusiperkam??? Galėčiau iškarto 5 eurus duot...
                                        Visgi čia tikriausiai kaina sutartinė.
                                        My Flickr
                                        My Trainpix

                                        Comment


                                          Parašė rytis001
                                          Autoplius.lt latvijoje pardavinėja Scania Omnicity už 10(!!!!!!!!) Eurų + mokeščiai...
                                          http://auto.plius.lt/skelbimai/scani...o-4051137.html
                                          Davai susimetam ir nusiperkam??? Galėčiau iškarto 5 eurus duot...
                                          Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                                          Tokia kaina pastatyta, kad sudominti pirkėjus arba autobusas parduodamas tik ant dalių.
                                          Komentaro skiltyje yra parašyta REZERVES DAĻĀS, kas į lietuvių kalbą išvertus reiškia atsarginės dalys. Autopliuse seniau yra buvę nemažai skelbimų su autobusais už 1 Lt. Ta kaina tiesiog simboliškai uždėta, nes negali surašyti viso kainyno 99 tūkstančiams detalių.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X