Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Autobusai pasaulio miestuose

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Švedijos "Volvo Buses" pristatys naują Volvo 7900 Electric Hybrid autobusą Hanoveryje vyksiančios autobusų ir sunkvežimių parodos metu. Šis autobuso modelis buvo kuriamas tobulinant pakrovimo elektra, stabdymo bei triukšmo mažinimo sistemas. Taip pat bendrovė šiuo metu kuria elektrinius ar hibridinius autobusus su patobulintomis saugumo ir triukšmo mažinimo sistemos. Keli nauji hibridinių ir elektrinių autobusų modeliai šiomis dienomis bandomi Švedijos Geteborgo mieste.


    (c) Volvo
    Paskutinis taisė Silber418; 2014.09.19, 22:24.

    Comment


      Prešovas , Slovakija



      Na ir troleibusas
      Paskutinis taisė Lucario; 2014.09.27, 22:30.
      Abrikosai mus išgelbės. ~

      Comment


        Jugi troleibusams kita tema yra
        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

        Comment


          Pasidalinsiu pora vaizdų iš miesto, kuris man labiau, negu bet kuris kitas miestas, palieka įspūdį dėl savo autobusų sistemos.

          Honkongo autobusai dideli, labai patogūs (aukštos ir patogios sėdynės), individualios AC angos kiekvienai sėdimai vietai, daugybė logiškai suplanuotų maršrutų į visas miesto vietas ir šiaip žiauriai efficient, nebrangus ir visapusiškai geras servisas, kuriam turbūt nelabai yra lygių pasaulyje visomis prasmėmis.

          Paprastai stengiuosi vengti autobusų miestuose, kur yra metro sistema, nes tai nepilnavertis, lėtas ir nepatogus transportas. Bet Honkongas, ko gero, yra viena iš labai nedaugelio išimčių. Autobusai ten šiek tiek kitame lygyje, negu bet kur kitur.

          Autobusų dizainas ir forma primena Londono autobusus (kaip suprantu, ir gamintojas tas pats), bet jie didesni (ilgesni), turi papildomą ašį gale, turi AC, patogesnes sėdynes ir šiaip pritaikyti didesniems srautams bei aukštesnio lygio servisui.

          Bilietų kainodara gana įdomi: priklauso nuo to, kur įlipi į autobusą, bet nepriklauso nuo to kur išlipi. Kitaip tarient, iš kokios nors stotelės tam tikru maršrutu mokėsi fiksuotą kainą, nepriklausomai nuo to, kokioje stotelėje išlipsi. Kaina bus beveik visada skirtinga, nelygu iš kokios stotelės važiuosi. Būtent taip. Gana keista ir truputį WTF, bet, iš tikrųjų, nesunku pagauti tokios sistemos logiką. Kiekvienoje stotelėje aiškiai parašyta, kiek reikia mokėti už konkretaus maršruto autobusą. Mokėti galima grynais arba Octopus kortele, kuri yra universali mokėjimo priemonė už transportą ir visur kitur, kur nereikia didelių sumų.

          Bilietai už vieną kelionę dažniausiai kainuoja 3-10HKD (1-3,5Lt). Brangiausi ilgi maršrutai (pvz., į oro uostą ar šiaip kur nors į kitą miesto galą), kurie paprastai tęsiasi keliasdešimt km, kainuoja iki 30-40HKD (10-14Lt), bet dažniausiai šiek tiek pigiau.







          Paskutinis taisė John; 2014.10.05, 02:08.

          Comment


            Kas paaiškins kodėl jis nurašytas???
            http://fotobus.msk.ru/vehicle/191103/#n202789
            Juk labai geras autobusas.
            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

            Comment


              Сгорел в Англии, Лондоне 21.05.2011

              Sudegė Londone 2011-05-21
              Ten viršuj parašyta.

              Comment


                nekazka
                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                Comment


                  Turistinė bendrovė Stokholme siūlo eksursijas autobusais-amfibijomis:


                  Visit Stockholm - Facebook

                  Kai kada keistokai atrodo autobusas vandenyje, o ypač Baltijos jūros pusėje.

                  Comment


                    Talino meras žada nemokamą viešąjį transportą visoje Estijoje
                    http://www.ebus.lt/lietuvoje-ir-pasa...-estijoje.html
                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                    Comment


                      Tasmanija 2014 m. rugsėjis. Scania L94UB



                      Paskutinis taisė AutoLiet; 2014.10.23, 06:35. Priežastis: Autobuso markė.

                      Comment


                        Volvo Buses: Volvo 7900 Electric Hybrid premjera

                        "Volvo Buses" oficialiai pristatė naują hibridinio autobuso modelį Volvo 7900 Electric Hybrid, kuris kelis metus buvo bandomas Geteborgo miesto gatvėse:



                        Šios serijos hibridiniai autobusai buvo tobulinami, skiriant daug dėmesio triukšmo mažinimui bei stabdymo mechanizmui. Nuajųjų autobusų greitis sumažinamas automatiškai, pravažiuojant vaikų darželius ir pan.

                        Daugiau informacijos: Volvo Buses.

                        Kitąmet Geteborge bus bandomi nuotoliniu būdų stotelėse pakraunami elektriniai "Volvo" autobusai (tobulinamas "ElectriCity" modelis).
                        Paskutinis taisė Silber418; 2014.11.01, 10:06.

                        Comment


                          Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                          "Volvo Buses" oficialiai pristatė naują hibridinio autobuso modelį Volvo 7900 Electric Hybrid, kuris kelis metus buvo bandomas Geteborgo miesto gatvėse:

                          Youtube video

                          Šios serijos hibridiniai autobusai buvo tobulinami, skiriant daug dėmesio triukšmo mažinimui bei stabdymo mechanizmui. Nuajųjų autobusų greitis sumažinamas automatiškai, pravažiuojant vaikų darželius ir pan.

                          Daugiau informacijos: Volvo Buses.

                          Kitąmet Geteborge bus bandomi nuotoliniu būdų stotelėse pakraunami elektriniai "Volvo" autobusai (tobulinamas "ElectriCity" modelis).
                          Gražus autobusas
                          My Flickr
                          My Trainpix

                          Comment


                            Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                            Gražus autobusas
                            Taip, bet ne grožyje esmė. "Volvo Buses" šauniai dirba kurdami tokius smart autobusus. Šią vasarą, būdamas Geteborge, vienu naujensių Volvo autobusų modelių esu važiavęs ir pats.
                            Spalio mėnesį naujasis hibridas debiutavo parodoje Hanoveryje, o vėliau pristatytas ir Švedijoje vykusios parodos metu.

                            Comment


                              Scania-VanHool: Scania VanHool Exqui.City premjera

                              Tuo tarpu kitas Švedijos autobusų gamintojas "Scania" pristatė naują šiuo metu Malmės mieste važinėjančių VanHool superautobusų (pre- light-rail) versiją, kurtą su VanHool (Scania VanHool Exqui.City). Autobusų dizainą kūrė "VanHool" atstovai, o už techninę dalį atsakinga "Scania". Tai vienas iš kelių naujų modelių autobusų, kuriuo jau galima važiuoti Stokholme:


                              Šaltinis



                              Paskutinis taisė Silber418; 2014.11.03, 17:33.

                              Comment


                                Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                                Tuo tarpu kitas Švedijos autobusų gamintojas "Scania" pristatė naują šiuo metu Malmės mieste važinėjančių VanHool superautobusų (pre- light-rail) versiją, kurtą su VanHool (Scania VanHool Exqui.City). Autobusų dizainą kūrė "VanHool" atstovai, o už techninę dalį atsakinga "Scania". Tai vienas iš kelių naujų modelių autobusų, kuriuo jau galima važiuoti Stokholme:

                                Youtube video

                                Youtube video
                                Labai įdomu. Nes atrodo kaip atnaujinto dizaino Phileas. Arba (New kid in the block) dar vienas žaidėjas autobuso-tramvajaus hibridų rinkoje, kuris skirtas "Bus Rapid Transit" (BRT) sistemoms, kuri tiesą sakant geriau būtų plėtojama Vilniuje.



                                Šaltinis: http://www.vdlbuscoach.com/Producten...r/Phileas.aspx
                                Attached Files

                                Comment


                                  /\

                                  Betkokiu atveju lengviau gretinti VanHool ir Scania-VanHool:

                                  VanHool Malmėje (pre-tram)


                                  Šaltinis

                                  Scania VanHool Exqui.City Stokholme


                                  Šaltinis

                                  Comment


                                    Ilgi VanHool (AGG300 ir newAGG300) važinėja ir Nyderlanuose. Utrechto 11 ir 12 maršrutuose tarp centrinės traukinių stoties (Station Utrecht Centraal) ir Utrechto universiteto studentų miestelio (Uithof).

                                    Comment


                                      Scania: Citywide LF Euro 6 Hybrid premjera

                                      Dar viena švedų "Scania" premjera - Euro 6 standartą atitinkantis hibridas:

                                      (c) scania.se

                                      Šaltinis

                                      In line with Scania’s leadership in biofuels, the new Euro 6 hybrid powertrain runs on up to 100 percent biodiesel. The SCR-only Euro 6 engine is already low on fuel consumption, but the parallel hybrid system provides impressive additional fuel savings. And unlike other hybrids, the system is optimised for city and suburban operation and allows speeds up to 100 km/h.


                                      Šaltinis: Scania Newsroom

                                      Šiais autobusais galima pavažinėti Stokholmo priemiesčio Södertälje (SL, 755 linija).

                                      Kita "Scania" premjera - Scania VanHool Exqui.City.
                                      Taip pat šį rudenį keliose parodose naują hibridą pristatė "Volvo Buses": Volvo 7900 Electric Hybrid.
                                      Paskutinis taisė Silber418; 2014.11.02, 15:06.

                                      Comment


                                        VanHool superbus Malmėje, kuriuos pakeis tramvajai:


                                        Šaltinis

                                        Malmoexpressen Malmo Central_20140618_0005 by News Oresund, on Flickr

                                        Buss by Tomas Van Dalen, on Flickr

                                        Comment


                                          Šią vasarą Stokholmo viešojo transporto bendrovei SL pavaldi bendrovė "Keolis" pradėjo miesto autobusų parko atnaujinimo darbus. Senesni MAN Lions City keičiami naujausia MAN Lions City Hybrid versija (žr. nuotrauką). Tokiais pat pakeisti MAN Lions City Upsalos mieste.
                                          Iš viso bus pakeista 170 autobusų. Dauguma naujų autobusų bus elektriniai. Gruodžio mėnesį miesto gatvėse bus pradėti testuoti kelių bendrovių elektriniai autobusai (įsk. "Volvo Buses").

                                          MAN Lions City Hybrid (Stokholme raudoni)


                                          Šaltinis

                                          Comment

                                          Working...
                                          X