Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šiandien 22-am darbuojasi 455.
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
      O štai vienas 7 maršruto troleibusas ką tik kažkaip nuklydo į Dzūkų gatvę
      Tame transporto judėjime, bent jau anksčiau, visada pastebėdavau visokių nelogiškų dalykų. Bet čia troleibusas turėjo sau laidus nusitiesti visų pirma.

      Comment


        Čia taip 2697 "paskraidė" ir vėliau grįžo atgal į 7 maršrutą.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Parašė Anjani Rodyti pranešimą

          Tame transporto judėjime, bent jau anksčiau, visada pastebėdavau visokių nelogiškų dalykų. Bet čia troleibusas turėjo sau laidus nusitiesti visų pirma.
          O gal tai yra pirmas troleibusas su autonomine eiga? Nors ne, tokių Vilnius nenori net matyt

          Comment


            -2 Manai iš Oslo: 1 parūko šalia Licėjaus, kitas vakar pateko į nedidelę avariją šalia Karveliškių.

            Comment


              Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
              -2 Manai iš Oslo: 1 parūko šalia Licėjaus, kitas vakar pateko į nedidelę avariją šalia Karveliškių.
              Ilgi ar trumpi MAN-ai?

              Comment


                Ilgi (5G ir 63) . Pilaiti, gal žinai tiksliai kurie?

                Comment


                  Jeigu neklystu tai prie Licėjaus parūko berods 4023 arba 4016, šalia Karveliškių irgi kažkuris iš 4xxx.

                  Comment


                    4024 posūkyje į Karveliškes prastovėjo gal 2 valandas. Vietoje jo 1 ratui išvažiavo 474. 5G buvo 4019, jį pakeitė 949. Šiandien 4019 vėl dirba lyg niekur nieko. Nors šiaip tai, šiuo metu yra gal -7 ilgi MANai. Tiesiog sugedę.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Šiandien 88 maršrute mačiau V7005, kuris jau yra raudonas (kondicionierius paliktas baltas, kaip ir V7001). Kažin, ar ir kitus baltus Isuzu jau perdažė?

                      Comment


                        10 troleibusu vėl 1676, matytas apie 18 val. prie Antakalnio žiedo. Gal tai jau kasdienybė?

                        Dar įsiminė 115 vairuotojos (berods, ne vairuotojo), vairavusios 188, elgesys prie Rokantiškių kapinių. Pagyvenęs žmogus šiek tiek vėluodamas atbėgo prie autobuso, tai ji uždarė jam prieš nosį duris. Šis bandė vytis, kone puolė po ratais, bet ir tai nepadėjo. Žmogus trūks plyš norėjo į autobusą įlipti, o vairuotoja trūks plyš norėjo greičiau išvažiuoti.

                        Comment


                          Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
                          Šiandien 88 maršrute mačiau V7005, kuris jau yra raudonas (kondicionierius paliktas baltas, kaip ir V7001). Kažin, ar ir kitus baltus Isuzu jau perdažė?
                          Ne visi perdažyti. Pagaliau perdažė 7005, nes buvo prieš mėnesį geras įbrėžimas šone kairėje pusėje. Atkreiptinas dėmesys, jog 7001 skiriasi klijonkės (arba dažų) atspalvis nuo naujai atvežtų Isuzu.
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            1G berods žemagrindžio grafiku šiandien dirba 521...

                            Comment


                              7 - 15tr 2603

                              Comment


                                Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
                                7 - 15tr 2603
                                Ir kas čia tokio? 2 ilgos Škodos absoliučiai kasdien būna 7 (aišku be savaitgalių) .

                                Comment


                                  54 943
                                  Ir dar kažkas čia sakė, kad 874 turi švieslentę iš Citaro, tai patikslinsiu, jis turi švieslentę iš Cito. Visų pirma priekyje ji yra labai maža, o antra šone numeris rodomas ne pastoviai šalia krypties, o pasikeičiant.

                                  Comment


                                    54 AP MANas, nes vis dar skaičiuojami keleiviai. Troleibusų parkas šiandien aptarnauja 21 ir 22.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Lapkričio 19 bus paskutinė srautų skaičiavimo diena.
                                      Be 54-o dar kokiam nors 2tp maršrute skaičiuojami srautai, naudojant Man arba Solaris markės autobusus?
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                        Lapkričio 19 bus paskutinė srautų skaičiavimo diena.
                                        Be 54-o dar kokiam nors 2tp maršrute skaičiuojami srautai, naudojant Man arba Solaris markės autobusus?
                                        59-am

                                        Comment


                                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                          54 AP MANas, nes vis dar skaičiuojami keleiviai. Troleibusų parkas šiandien aptarnauja 21 ir 22.
                                          Patikslinsiu dėl 54 - ten 943 šiandien darbuojasi.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X