Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Na jau ne, tikrai niekas nenurašinės naujų autobusų Visi važiuojantys, dažniausiai sutinkami 10, 22, 82, 87. Hibridas pusiau važiuojantis, "prirašytas" prie 33 pikinio grafiko.
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      Parašė sleader Rodyti pranešimą

      Ne. Apie tuos trumpus, kurie buvo gauti nauji, nes pavažiavus kol buvo dar visai nauji, tai neatrodė, kad ilgai temps. Ten dar buvo kažkoks hibridas, kurį gal tik pirmą mėn. teko gatvėse matyti.
      Hibridą dažniausiai galima rasti 33 arba 50 maršrutuose pertrauktu grafiku.
      O dujinius trumpus Castrosua galima pamatyti įvairiuose maršrutuose (ypatingai 42, 82, 23 ir kituose). Užmiesčio maršrutuose kone pagrindas dujinių ispanų (atmetus dujinius Man ir Solaris)
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Ačiū už info. Pasirodo tiesiog man netenka su jais prasilenkti ir užmatyti Dėl hibrido tai kažkaip buvau beveik tikras, kad jis dėl kokio gedimo numestas į patvorį.

        Comment


          Parašė sleader Rodyti pranešimą
          Ačiū už info. Pasirodo tiesiog man netenka su jais prasilenkti ir užmatyti Dėl hibrido tai kažkaip buvau beveik tikras, kad jis dėl kokio gedimo numestas į patvorį.
          Kad hibridas stebuklingas paukštis - būna dirba, būna nedirba. Tiesiog dėl savo konstrukcijos ir technologinių galimybių gali išdirbti vienos pamainos savaitgalio grafiku arba darbo dienos pertrauktu grafiku. O ir kažkaip mažokai jo fotografijų. Kad jis dirba, galiu patvirtinti - berods ketvirtadienį ar kada jį mačiau 50-am maršrute.
          Kokia situacija su kitų miestų hibridais, neturiu informacijos.
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            1 maršrute antrą dieną važiuoja vis kitas autobusas, sugedo 3031 ar jis jau kitur priskirtas?

            Comment


              Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
              1 maršrute antrą dieną važiuoja vis kitas autobusas, sugedo 3031 ar jis jau kitur priskirtas?
              Greičiausiai dėl keleivių skaičiavimo. Beje, noriu paklaust Ignalinos: Koks šiandien dirba 1 maršrute autobusas?

              Comment


                3031 sugedęs matomai. Vietoje jo antrą dieną trinasi.. 717
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  3031 jau dirba - šiandien iš rezervo 2G. O kuo keleivių skaičiavimas susijęs gali būti? Nei 717 nei 3031 tokios įrangos neturi. Šiandien "skaičiuojami" 59 ir didesnių numerių maršrutai. 2 parkas vietoje 59 šiandienai gavo 21.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                    3031 jau dirba - šiandien iš rezervo 2G. O kuo keleivių skaičiavimas susijęs gali būti? Nei 717 nei 3031 tokios įrangos neturi. Šiandien "skaičiuojami" 59 ir didesnių numerių maršrutai. 2 parkas vietoje 59 šiandienai gavo 21.
                    Beje, 32-am vienu grafiku dirba Volvas, tiek vakar, tiek šiandien, ar dėl trūkumo trumpų, ar gal (tokia fantastinė mintis), kad 2TP gavo 1 volvą ?

                    Comment


                      Tikėtina, jog dėl trumpų trūkūmo į 32 pasiųstas autobusų parko autobusas.
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Čia rezervas. Vakar skaičiavo keleivius 54 maršrute, tai 2 parkas pakaitinio maršruto neturėjo arba bent jau nepastebėjau to.
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          75 - 959, o 30 dirba 2TP autobusas - 620!

                          Comment


                            Apsikeista dėl keleivių srautų skaičiavimo.
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              3031 grįžo į 1 maršrutą.

                              Comment


                                Greitkelis A1, Vilnius - Kaunas. Škoda tr14, 2410 tempiama kauno kryptim. Iš energetikos muziejaus?

                                Comment


                                  Parašė Virtęs pelenais Rodyti pranešimą
                                  Greitkelis A1, Vilnius - Kaunas. Škoda tr14, 2410 tempiama kauno kryptim. Iš energetikos muziejaus?
                                  Taip, visiškai teisingai. Toliau atsistos poilsio į Asociacijos Retromobile aikštelę su kitais eksponatais.
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    26 - 717

                                    Comment


                                      874 Heuliezui įmontuotos švieslentės iš Citaro ! 2G šiandien.

                                      Comment


                                        Vakar - 18 autobusu 203.

                                        O šiandienos netikėtumas - 10 troleibusu Solaris 1676. Pastebėtas Naujininkuose 16-17 val.

                                        Comment


                                          O štai vienas 7 maršruto troleibusas ką tik kažkaip nuklydo į Dzūkų gatvę

                                          Comment

                                          Working...
                                          X