Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
    Paskutinę 88 VVT valdymo dieną važiavo 196. Iki šiol teko matyti tik Fiat'us. Švieslentėje rodė žemagrindį, nors pagal grafikus 88 žemagrindžio nebuvo.
    Pasitaikydavo gana dažnai tiek midibusų Koch, tiek ir Neoplaniukų. Tad nieko stebėtino, ypatingai savaitgalį
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Kiek pavyko užmatyti, tai 88-as vežioja orą (duomenys rytinio stebėjimo)
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Važiavau 88-u Nr. V7009 nuo Aušros vartų iki Vinco Kudirkos aikštės, tai buvau vienintelis keleivis. Aušros vartų stotelėje vairuotojas net nenorėjo iš pradžių sustoti, bet pamatęs, kad aš tikrai jo laukiu, sustojo kiek už stotelės. Dar 88-u dirba V7011 ir V7018. Šie autobusai raudoni, iš išorės pavaizduota maršruto trasa. V7009-am kelios sėdynės, skirtos neįgaliesiems (taip pat ir atrama neįgaliųjų vėžimėliams), yra žalsvos spalvos ir tuo išsiskiria iš visų kitų sėdynių, kas estetiniu požiūriu atrodo gal kiek keistai, bet čia tik mano nuomonė. Beje, tai, kad gatvėse pasirodė V7018, perša mintį, kad privatininkas jau turi bent 18 autobusų, t. y. 50 % daugiau, negu jų reikia išleisti į maršrutus. Galvoju, gal kartais tuo bus pasinaudota, kad perdažyti baltus autobusus raudonai?.. Nes kitaip galėjo gi duoti jiems nuo šiandien dar bent vieną maršrutą. Nebent vairuotojų jiems trūksta gal.
        Paskutinis taisė Marius555; 2017.10.02, 10:59.

        Comment


          Na bent jau praeitą savaitę Stotyje ant stulpo, kur stoja 41, mačiau skelbimą, jog ieško vairuotojų 41-am maršrutui.
          971 23-am
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
            Nebent vairuotojų jiems trūksta gal.
            Būtent į tai ir atsiremia viskas. Nei B-Busui/Transreviui, nei Meteorit Turui niekaip nepavyksta pritraukti pas save vairuotojų.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Nedažnas atvejis - šiandien 1G pamainoje daugiau nei pusė autobusų yra MAN (3006-3009, 3010, 3012).

              Comment


                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                Kiek pavyko užmatyti, tai 88-as vežioja orą (duomenys rytinio stebėjimo)
                Na, su tokiu stotelių skaičiumi daug keleivių trims midibusams nebus. Teks arba pridėti daugiau stotelių, arba mažinti autobusų skaičių. Dabar maršrutas yra naudingas tik labai ribotai "auditorijai" - keleiviams, važiuojantiems iš oro uosto į centrą. Ir tai ne visi Senamiesčio taškai patogiai pasiekiami stojant tik dviejose stotelėse. Pridėjus bent jau Trakų (ir galbūt Žaliojo tilto) stoteles, maršrutų būtų labiau naudojamasi ir kelionėms, pavyzdžiui, tarp NMC ir Senamiesčio. Arba iš Panoramos PC į Senamiestį, nors ir su persėdimu, bet patogiau nei dabar.
                Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                Marsrutai.lt tinklaraštis!
                SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                Comment


                  Dabar maršrutas yra naudingas tik ypatingai kantriems. Ryte vėlavimai po 15-20 min., o vakar pavakary (apie 18:30 val.) iš 2 prasilenkusių ties Islandijos st. vienas vėlavo 35 min., kitas - 15 min. Beje, jeigu kas bandys juo važiuoti iš Kudirkos a. link oro uosto, turėkit omenyje, kad jeigu jis nevėluos 15 min., tai ko gero pravažiuos šią stotelę anksčiau 3-4 min.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    11 maršrute dirba naujas raudonas V7018.

                    Comment


                      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                      11 maršrute dirba naujas raudonas V7018.
                      Tuo tarpu A88 maršrute dirba (bent jau priešpiet buvo) "senas" baltas V7005

                      Comment


                        24 4030
                        10 4034
                        63 dar kažkoks, tikėtina, jog irgi 2 posk. naujas
                        Paskutinis taisė Mantas95; 2017.10.06, 17:16.

                        Comment


                          Šiandien išvažiavo visi 2 poskyrio trumpi Man'ai, išskyrus 4032.
                          Taip pat šiandien po remonto išvažiavo 3011 su.. perdažytu priekiu (ryškiai mėlyna spalva)
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Tikėtina, jog 971, po 41-o maršruto perėmimo privatininkui, rado šiltą vietą 42-am. Visomis dienomis (išskyrus pirmadienį) 971 darbuojasi 42-am.
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              4032 taip pat jau dirba, 22 .

                              Comment


                                Šiandien 82-am svečiuojasi 4034
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                  Šiandien 82-am svečiuojasi 4034
                                  O 4030 šiandien 3G svečiuojasi.

                                  Comment


                                    2017-10-07 SĮSP darbuotojai važinėjo 115 maršrutu, stebėjo keleivių srautus.

                                    Comment


                                      Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                                      2017-10-07 SĮSP darbuotojai važinėjo 115 maršrutu, stebėjo keleivių srautus.
                                      Šiandien skaičiuotojai po vieną dirbo T6 (berods 2 grafikai), T7 (4 grafikai), T17 (4 grafikai), T12 (2 grafikai).
                                      Rytoj trys grafikai 5G maršrute ir po vieną grafiką T21 bei T18.

                                      Skaičiuojama iki lapkričio 19
                                      Paskutinis taisė ssnaiperis; 2017.10.08, 17:20.
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                                        Šiandien skaičiuotojai po vieną dirbo T6 (berods 2 grafikai), T7 (4 grafikai), T17 (4 grafikai), T12 (2 grafikai).
                                        Rytoj trys grafikai 5G maršrute ir po vieną grafiką T21 bei T18.

                                        Skaičiuojama iki lapkričio 19
                                        O Kaune planuojama padaryti kad būtina atsižymėti bilietą nežiūrint jo papildymo tipo (mėnesinis terminuotas ar kitaip) už neatsižymėjimą būtų simbolinė bauda 5 eurai. Taip padarius nereikėtų jokių skaičiuotojų srauto

                                        Comment


                                          Kaune jau dabar yra privaloma glausti bilietą įlipus pro priekį - nesuprantu, apie ką jūs čia.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X