Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O 78-as kaip?
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
      O 78-as kaip?
      irgi sutrumpėjo

      Comment


        Pagal viską ir savaitgalį sutrumpės visi užmiesčio maršrutai (išskyrus 12 savaitgaliais)
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Idomiai, kad 24 pamaininiai išliko ilgi autobusai.

          Comment


            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
            Pagal viską ir savaitgalį sutrumpės visi užmiesčio maršrutai (išskyrus 12 savaitgaliais)
            Savaitgalį kiti užmiesčio maršrutai, spėju sutrumpės nuo lapkričio pradžios. Kol kas nujaučiu, jog užmiestiniuose maršrutuose savaitgalį važiuos tik ilgi autobusai.
            Paskutinis taisė denisas; 2017.09.01, 18:50.

            Comment


              Nelaimėlių žinios: šiandien apie 17 val. prie Saulėtekio stotelės link Antakalnio stovėjo be gyvybės ženklų šie troleibusai: 2 - 1679 bei 19 - 1567, jei nesumaišiau numerio.

              Comment


                1567 buvo vienas tų, kurie dirbo 2-o parko grafikais. 15 min. prastovėjo ir paskui tęsė kelionę.

                Kai kuriuose maršrutuose savaitgalį vasara dar tęsiasi: 16, 17, 19, 36, 37, 66. Nesitęsia 31, 39 ir 78 (ten jos ir neturi būti).
                3 troleibusų maršrute 2-as parkui vis dar reikalingas 1 parko troleibusas 1552.
                2G visi ilgi (gal taip ir geriau), 1G - taip pat (ko gero dėl Sostinės dienų).
                Paskutinis taisė Mettal; 2017.09.02, 07:32.
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                  2G visi ilgi (gal taip ir geriau), 1G - taip pat (ko gero dėl Sostinės dienų).
                  Aha, galiu patvirtint, jog 1G mačiau 707, 774, 778 ir dar kažkurį tai raudoną MANą, o 2G - 056, 276, 474, 478, 744 ir 3011.

                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                  Kai kuriuose maršrutuose savaitgalį vasara dar tęsiasi: 16, 17, 19, 36, 37, 66. Nesitęsia 31, 39 ir 78 (ten jos ir neturi būti).
                  O tai dar 42 pamiršai paminėti - juk vasaros savaitgaliais ten irgi dirbo ilgi autobusai. O dėl 36 ir 66, tai galiu patvirtint, nes šituose maršrutuose mačiau visus autobusus (741, 743 ir 476, 770 atitinkamai). Ir kaip ir minėjau, vasara savaitgaliais tuose paminėtuose maršrutuose tęsis iki spalio pabaigos.
                  Paskutinis taisė denisas; 2017.09.02, 23:15.

                  Comment


                    63 taip pat išliko ilgas, 177 šiandien. Tai iki lapkričio 2d. čia dar išliks ilgi savaitgaliais.

                    Comment


                      Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                      63 taip pat išliko ilgas, 177 šiandien. Tai iki lapkričio 2d. čia dar išliks ilgi savaitgaliais.
                      Sakyčiau iš vienos savaitgalio dienos rudens sezone sunku ką nors spręsti. Po kokių 2-3, max 4 savaitgalių bus galima daryti tvirtas išvadas.
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Taip, pamiršau paminėti 42. Ten taip pat trumpi. Apie 63 nerašiau nieko, nes ten visada turi būti ilgas iki lapkričio. Rytiniais reisais žmonių yra daug.
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                          Taip, pamiršau paminėti 42. Ten taip pat trumpi. Apie 63 nerašiau nieko, nes ten visada turi būti ilgas iki lapkričio. Rytiniais reisais žmonių yra daug.
                          Dėl padidėjusių srautų į kapines ar dėl padidėjusių srautų gyventojų iš naujųjų kvartalų už Pilaitės?
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                            Panašu, kad 55 maršrutą perėmė 2 poskyris, nes visi pamaininiai iš jo.
                            Taip, 55 dabar 2-ojo poskyrio.

                            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                            Dėl padidėjusių srautų į kapines ar dėl padidėjusių srautų gyventojų iš naujųjų kvartalų už Pilaitės?
                            Nuo ryto iki pietų (13-14 val.) paprastai pats "geriausias" metas važiuoti į kapines. Patikrinta ne vieną kartą. Į trumpą autobusą visi tilptų, bet susigrūdus kelionė visiškai nekomfortiška. Čia kaip ir su 2G - ilgų autobusų per daug, trumpi - nekomfortiška.

                            Ir kas dėl 1G ir 2G, tai bent šį mėnesį savaitgaliais jie visad bus ilgi.
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                              Taip, 55 dabar 2-ojo poskyrio.
                              Tai kokie tada maršrutai atiteko pirmam poskyriui?
                              Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                              Comment


                                26, 57 ir 65 taip pat pervesti į 2-ą. Bent jau taip esu girdėjęs. 1-asis negavo nieko - nors kodėl turėtų? 2 poskyris ir taip labiausiai skriaudžiamas: daugiausia "atimtų" grafikų, daugiausia švediškų dujinių bei Karosų.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Tai kiek maršrutų dabar aptarnauja pirmas poskyris, kiek antras po paskutinių dalybų?
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                    26, 57 ir 65 taip pat pervesti į 2-ą. Bent jau taip esu girdėjęs. 1-asis negavo nieko - nors kodėl turėtų? 2 poskyris ir taip labiausiai skriaudžiamas: daugiausia "atimtų" grafikų, daugiausia švediškų dujinių bei Karosų.
                                    Tai tuoj 2 poskyris ir neteks ir šių maršrutų, nes juos perims BBUS su Transveriu.
                                    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                    Comment


                                      34 471 ;
                                      55 709 bei 873, abu pamaina.
                                      Paskutinis taisė Mantas95; 2017.09.04, 18:21.

                                      Comment


                                        Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                                        34 471
                                        55 709 bei 873
                                        55 dar ryte mačiau 051, bei pažįstamo vairuotojo žodžiais - 34 ryte dirbo 778. Išdirbo dalį pertraukiamo grafiko.

                                        Comment


                                          Parašė denisas Rodyti pranešimą

                                          55 dar ryte mačiau 051, bei pažįstamo vairuotojo žodžiais - 34 ryte dirbo 778. Išdirbo dalį pertraukiamo grafiko.
                                          051 jau nebebuvo toliau dienoj, o 778 tada vadinas perėjo į 1G .

                                          Comment

                                          Working...
                                          X