Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šiandien trumpi. Vakar taip buvo dėl renginio. Ir dar 10 troleibusų maršrutu dirbo keli Solariai.
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      37 , 42 ir 63 ilgi autobusai.
      Paskutinis taisė Mantas95; 2017.07.06, 17:04.

      Comment


        Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
        42 ir 63 ilgi autobusai.
        Gal žinai, kokia proga?
        Paskutinis taisė denisas; 2017.07.01, 20:25.

        Comment


          Parašė denisas Rodyti pranešimą

          Gal žinai, kokia proga?
          Turbūt tokia pati kaip 36, 66, 78, bet, mano manymu, 42 ilgų tikrai nereik.

          Comment


            Kiek žinau, su vasaros grafikais atsirado ilgi 42-am savaitgalį
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Vakar (sekmadienį), matyt iš rezervo, į 46 išvažiavo ilgas 473. Šiandien 46 irgi neįprastai yra 2 ilgi. Turbūt 5G sąskaita, nes aname padaugėję trumpų.
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                2G 3008 , kuris buvo ,,ištikimas" 1G net metus

                Comment


                  Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                  2G 3008 , kuris buvo ,,ištikimas" 1G net metus
                  Leisk paklaust: O tai kas tada šiandien dirba tuo 1G žemagrindžio grafiku, kur pastoviai 3008 dirba?

                  Comment


                    Parašė denisas Rodyti pranešimą
                    Leisk paklaust: O tai kas tada šiandien dirba tuo 1G žemagrindžio grafiku, kur pastoviai 3008 dirba?
                    184.

                    Comment


                      Jei manęs neapgavo akys, šiandien 2 maršrutu dirba 2687. Mačiau apie 8 val. ryto, prie Šv. Petro ir Povilo bažnyčios.

                      Comment


                        Neapgavo, bet padirbo jis trumpai. 2689, matomai po remonto 1 parke, kurį laiką dar pavažinėjo 2 parke ir vėl nusibaigė. Panašu, kad 2687 irgi taip pat po remonto, kaip ir 2686 šiuo metu dirbantis 17-u. Be to, 970 dirba 43 - 2-ojo parko maršrute.
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          Ar taip, ar ne, kad šiandien 1G ilgi, 772 ten mačiau.
                          Paskutinis taisė denisas; 2017.07.06, 08:35.

                          Comment


                            1G - ir taip ir ne. 43 dirba "žemagrindis" 494.
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              1G poilsio dienom reiktų sumažint važiavimo laiką, 934 šiandien į Stotį atvarė net 7 min. anksčiau.
                              Pamačiau kas per srautai 19 ir 42, ilgų ten tikrai nereik poilsio d., o tuos ilgus nuimt ir perkelt į 6G, ten labai reikalingi.
                              3G 948 vietoj sugedusio 483.
                              31 tarp ilgų įsiterpęs trumpas 962.

                              Ir ~16:47 nuo Gariūnų pusės link Gerosios vilties važiavo 5 ilgi raudoni MAN Lion's city G.

                              Comment


                                Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                                3G 948 vietoj sugedusio 483.
                                Ir ~16:47 nuo Gariūnų pusės link Gerosios vilties važiavo 5 ilgi raudoni MAN Lion's city G.
                                Pamačiau kas per srautai 19 ir 42, ilgų ten tikrai nereik poilsio d., o tuos ilgus nuimt ir perkelt į 6G, ten labai reikalingi.
                                1. 948 apie 19:20 jau mačiau važiuojantį į AP.
                                2. Gal šie raudoni MAN Lion's City G kartais ne iš kokio Oslo ar Stokholmo, kad važiavo į servisą?
                                3. Kodėl ilgi autobusai, tavo manymu, yra labiausiai reikalingi būtent 6G maršrute?
                                Paskutinis taisė denisas; 2017.07.06, 20:31.

                                Comment


                                  Tie raudoni MAN skirti VVT. Pagaminti ne seniau 2008 m., lygtai 15 vienetų. Jei kas pamatys juos dar, įsidėmėkit kurio nors valstybinį numerį.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Oho kokia gera žinia!

                                    Denisai, nesakiau kad labiausiai, tiesiog ten reikia ilgų, nes daug žmonių, aš kai variau tai po 20min. pertraukos nuo praito 6G, tai dėl to, arba grafiką padažnint ir tegul trumpi lieka.

                                    Comment


                                      MAN'ai ko gero iš Oslo. Tik neatitinka vienos sąlygos pirkime - ilgis turi būti 17 800 mm ± 500 mm, o Oslo GL'ai yra 18750 mm ilgio.
                                      Šiek tiek nuorodų, gal kam bus įdomu:
                                      https://pirkimai.eviesiejipirkimai.l...asp?PID=320627
                                      http://mw.eviesiejipirkimai.lt/vpm/v..._ID=2003527881
                                      http://phototrans.eu/2415,8709,7466,0.html

                                      Comment


                                        Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                                        Oho kokia gera žinia!

                                        Denisai, nesakiau kad labiausiai, tiesiog ten reikia ilgų, nes daug žmonių, aš kai variau tai po 20min. pertraukos nuo praito 6G, tai dėl to, arba grafiką padažnint ir tegul trumpi lieka.
                                        Kai prieš tai savaitgaliais 6G kursavo kas 10 minučių, problemų nekildavo, laisvai galėjo dirbti vien trumpi autobusai. Dabar gi kai vos 4 reisai per valandą jau problematiška.

                                        Comment


                                          Metai iš metų aiškinam SĮSP, kad ilgų savaitgalį 19-am nereikia, kai atsirado ir 82-as. Ypatingai 42-am, kai sutrumpintas iki Melioratorių stotelės. Visi Salininkiečiai pasiskirsto per keturis autobusų maršrutus. Savaitgalį pilnai užtenka trumpų.
                                          Trečiam savaitgalį, spėju, pasitarnautų ir midibusas.
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X