Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė 1132 Rodyti pranešimą
    Atidaromas naujas troleibusų 21-as maršrutas, aptarnaus 1-asis troleibusų parkas. Troleibuso trasa bus Žirmūnai - Šiaurės miestelis - Šilo tiltas - Antakalnis - Saulėtekis. Šia trasa darbo dienomis važiuoja 38-o maršruto autobusas. (Bet iki Rugsėjo 1 dienos.) Nuo Rugsėjo 1 dienos 38-o maršruto autobusas važiuos į Šilėnus nuo Antakalnio žiedo, o vietoi jo iš Žirmūnu iki Saulėtekio kursuos 21-as troleibuso maršrutas. .
    Gera naujiena, bet... 21-asis maršrutas tęsis tik 7km, ir savaitgaliais beveik dubliuos 45-ojo maršruto autobusą.
    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

    Comment


      Parašė Wycka Rodyti pranešimą
      Gera naujiena, bet... 21-asis maršrutas tęsis tik 7km, ir savaitgaliais beveik dubliuos 45-ojo maršruto autobusą.
      Gal savaitgaliais 21 troleibusų maršrutas nevažinės, arba važiuos tokiu laiku kad 45 maršruto autobuso nedubliuoti, juk 45 savaitgaliais retai važiuoja.

      Comment


        Parašė 1132 Rodyti pranešimą
        Šiandienos nuotraukos.

        Volvo 7700 numeris 764, pastoviai dirbanti 41 maršrutu visomis dienomis.

        Atvaizdas
        kiek pastebėjau, tai "Volvo 7700" #764 beveik visus metus dirba šiame maršrute na, buvo keletas atvejų, kai vietoj #764 išvažiuoja kiti autobusai į šį maršrutą
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
          kiek pastebėjau, tai "Volvo 7700" #764 beveik visus metus dirba šiame maršrute na, buvo keletas atvejų, kai vietoj #764 išvažiuoja kiti autobusai į šį maršrutą
          Šių metų žiema esu mates vakare dirbančia ilgą Karosa B741 41 maršrutu, bet nufotografuoti nepavyko, ir pavyko žiemą nufotografuoti ilgą MAN NG272 numeris 426 žiemą dirbanti 4 maršrutu, autobuso nuotrauka ankstesniuose puslapiuose.

          Comment


            Parašė 1132 Rodyti pranešimą
            Yra naujienų iš troleibusų parko. Nuo Rugsėjo 1 dienos gražinamas 15-ojo maršruto troleibusas. Trasa bus ta pati, Stotis - Žemieji paneriai - Titnago g.
            Ir atidaromas naujas troleibusų 21-as maršrutas, aptarnaus 1-asis troleibusų parkas. Troleibuso trasa bus Žirmūnai - Šiaurės miestelis - Šilo tiltas - Antakalnis - Saulėtekis. Šia trasa darbo dienomis važiuoja 38-o maršruto autobusas. (Bet iki Rugsėjo 1 dienos.) Nuo Rugsėjo 1 dienos 38-o maršruto autobusas važiuos į Šilėnus nuo Antakalnio žiedo, o vietoi jo iš Žirmūnu iki Saulėtekio kursuos 21-as troleibuso maršrutas. P.S. Atidarius 21 maršruta 3 arba 4 troleibusai bus perrašyti iš 2-ojo į 1-ajį parką specialiai 21 maršrutui. Nors šito aš nesupratau, galėtų 21 maršrutui 4 rezervinius geros būklės troleibusus priskirti, o ne iš 2-ojo parko perrašyti.
            pagaliau troleibusai nuo Žirmūnų gatvės galės greičiau pakliūti į parką, nes ten seniai reikia kontaktinio tinklo nuo Žirmūnų gatvės į Šilo gatvę
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė 1132 Rodyti pranešimą
              Šių metų žiema esu mates vakare dirbančia ilgą Karosa B741 41 maršrutu, bet nufotografuoti nepavyko, ir pavyko žiemą nufotografuoti ilgą MAN NG272 numeris 426 žiemą dirbanti 4 maršrutu, autobuso nuotrauka ankstesniuose puslapiuose.
              geeras pirmą kart girdžiu, kad 41maršrute būtų ilga mašina. greičiausiai paleido ilgą dėl to, kad mažiuko neturėjo paruošę išleist į maršrutą
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                pagaliau troleibusai nuo Žirmūnų gatvės galės greičiau pakliūti į parką, nes ten seniai reikia kontaktinio tinklo nuo Žirmūnų gatvės į Šilo gatvę
                Būtent, troleibusai šituo keliu ir važiuos, na nebent vėlai vakare kokį vieną, kitą troleibusą paliks važiuoti pro Šv. Petro ir Povilo bažnyčią.

                Comment


                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                  geeras pirmą kart girdžiu, kad 41maršrute būtų ilga mašina. greičiausiai paleido ilgą dėl to, kad mažiuko neturėjo paruošę išleist į maršrutą
                  Žiema yra toks reikalas kai daug autobusų neužsiveda ir buna "Šakės", ir leidžia į linija ka turi ir kas važiuoja.

                  Comment


                    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                    Gera naujiena, bet... 21-asis maršrutas tęsis tik 7km, ir savaitgaliais beveik dubliuos 45-ojo maršruto autobusą.
                    Grečiausiai savaitgaliais 45-ojo maršruto autobusams bus pakeista savaitgalio trasa, pvz., vietoje Šilo tiltas, padarys Žirmūnų tiltas.

                    Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                    Gal savaitgaliais 21 troleibusų maršrutas nevažinės, arba važiuos tokiu laiku kad 45 maršruto autobuso nedubliuoti, juk 45 savaitgaliais retai važiuoja.
                    Manau, kad 45 gali savaitgaliais paleisti darbo dienų trasa, jeigu savaitgaliais dirbs 21-asis troleibusas.

                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                    pagaliau troleibusai nuo Žirmūnų gatvės galės greičiau pakliūti į parką, nes ten seniai reikia kontaktinio tinklo nuo Žirmūnų gatvės į Šilo gatvę
                    Seniai ten laikas jau buvo įrengti kontaktinį tinklą. Bet vienoje vietoje gausis labai didelis tarpas stotelių tai yra nuo St. Šiaurės Miestelis iki St. Šilo tiltas, nebus jokios tarpinės stotelės. Ir važiuojant atgal irgi tas pats.

                    Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                    Būtent, troleibusai šituo keliu ir važiuos, na nebent vėlai vakare kokį vieną, kitą troleibusą paliks važiuoti pro Šv. Petro ir Povilo bažnyčią.
                    Ir gerai, bus nes bus sutaupytas laikas važiuojant į Parką ir nors nedarys garbės rato.
                    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                    Comment


                      Kad 15-ą maršrutą grąžinti reikėjo - tai faktas. Žmonės iš priemiesčių (Trakų Vokė, Vaidotai, Daniliškės ir t.t.) turi mušti 3 talonus, kad nuvažiuoti į Stotį...

                      O į naująjį 21-ą maršrutą kol kas žiūriu kritiškai. Kam ten reikalingas troleibusas, jeigu ir 38-as autobusas iki šiol puikiai susitvarkė, ir bent jau atkarpoj Šaltinėlis - Antakalnis nebūdavo perpildytas?

                      Ir išvis Žirmūnų gatve iki Šaltinėlio aklavietės važiuoja per daug troleibusų. Iš ten nėra kur daugiau važiuoti, kur persėsti. Natūralu, kad ir keleivių vos vienas kitas nuvažiuoja iki galo. Pats keleivių pikas būna tik iki Šiaurės Miestelio st., o toliau - kaip pasitaiko. Jeigu pasitaiko transporto karavanas - paskutiniai troleibusai važiuoja tušti.
                      Jeigu atsiranda naujas mašrutas, važiuojantis iki Šaltinėlio, tada aš esu už tai, kad kuris nors arba 12-as, arba 13-as, arba 20-as, o geriausia, visi trys būtų trumpinami iki Šiaurės Miestelio. Kitu atveju, 21-as maršrutas bus pasmerktas vežioti orą.

                      Comment


                        Gera naujiena,Vilniuje nepirks BKM 420
                        Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                        Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                        Comment


                          Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                          Yra naujienų iš troleibusų parko. Nuo Rugsėjo 1 dienos gražinamas 15-ojo maršruto troleibusas. Trasa bus ta pati, Stotis - Žemieji paneriai - Titnago g.
                          Ir atidaromas naujas troleibusų 21-as maršrutas, aptarnaus 1-asis troleibusų parkas. Troleibuso trasa bus Žirmūnai - Šiaurės miestelis - Šilo tiltas - Antakalnis - Saulėtekis. Šia trasa darbo dienomis važiuoja 38-o maršruto autobusas. (Bet iki Rugsėjo 1 dienos.) Nuo Rugsėjo 1 dienos 38-o maršruto autobusas važiuos į Šilėnus nuo Antakalnio žiedo, o vietoi jo iš Žirmūnu iki Saulėtekio kursuos 21-as troleibuso maršrutas. P.S. Atidarius 21 maršruta 3 arba 4 troleibusai bus perrašyti iš 2-ojo į 1-ajį parką specialiai 21 maršrutui. Nors šito aš nesupratau, galėtų 21 maršrutui 4 rezervinius geros būklės troleibusus priskirti, o ne iš 2-ojo parko perrašyti.
                          Kažkokia nesąmonė yra tas 21 maršrutas. Nesuprantu, kam ten kažką keisti? 38 autobusas puikiai susitvarko, o 21-ojo 4 troleibusai važinės dažniau, nei reikia, todėl bus pustuščiai. Be to, greičiausiai troleibusai važiuos tik darbo dienomis ir tik piko metu, todėl tai bus ir susisiekimo prastinimas. Prastės susisiekimas ir Dvarčionių, Kairėnų bei Veržuvos gyventojams. Išvados? Čia, mano nuomone, tėra jau sukurto maršrutų tinklo griovimas.

                          Rufas_tr, nebent 13-ą galima iki Šiaurės miestelio trumpinti. Jei jau trumpinti kurį iš kitų, tai jau kils nepasitenkinimo banga.
                          Paskutinis taisė Vilnietizz; 2011.08.11, 17:20.
                          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                          Marsrutai.lt tinklaraštis!
                          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                          Comment


                            Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                            Žiema yra toks reikalas kai daug autobusų neužsiveda ir buna "Šakės", ir leidžia į linija ka turi ir kas važiuoja.
                            arba pavyzdžiui užšąla kondensatas ir durys neužsidaro
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Nemanau, kad dirbs tik piko valandomis. Studentams paskaitos prasideda įvairiu metu, todėl jie Saulėtekyje šurmuliuoja visą dieną. Norint, kad pasiteisintų maršrutas teks važinėti visą dieną.

                              Na, o savaitgaliais 38-as autobusas ir taip iki Žirmūnų nevažiuoja...

                              Visą šitą reikalą, matyt, reik suvokti, kaip būsimos reorganizacijos pasėkmę. Ir greičiausiai čia tik pirmas etapas. Toliau bus dar gražiau.

                              O dėl trumpinimų. Nu tai visada, tik pabandyk, kokį maršrutą sutrumpinti tuoj pliūptels nepasitenkinimas. Iki kiekvienos laiptinės durų neprivažinėsi, todėl reik žiūrėt, kad būtų ne tik patogu, bet ir ekonomiška.

                              Iš Šaltinėlio st. į Stotį puikiausiai važiuoja stambi arterija - 5-as maršrutas. Analogiškai iki Savanorių, Žemųjų Panerių - 6-as. Atkarpa tarp Kareivių g. ir Šiaurės Miestelio nėra didelė. Laisvai galima paėjėti arba iki Kareivių, arba iki Šiaurės Miestelio kas kam arčiau. Nematau jokios tragedijos. O sutaupytume mažiausiai 3-4 troleibusus.

                              9-o ir 17-o maršrutų trumpinimo iki P.Lukšio st. nepalaikyčiau.

                              Didesnė problema yra P.Lukšio žiedo (galinio punkto) dydis. Ne piko metu net ir dabar yra gana didelis susigrūdimas. Bet manau, kad įmanoma šią situaciją pakoreguoti.
                              Paskutinis taisė rufas...tr; 2011.08.11, 19:35.

                              Comment


                                Rufas_tr,

                                kaip liepei, taip ir padariau dėl #2712 seniai jau žinau, kad permestas į 7maršrutą o kokia situacija su #2598 troleibusu? mačiau praeitą ketvirtadienį šį troleibusą 19maršrute
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                                  Yra naujienų iš troleibusų parko. Nuo Rugsėjo 1 dienos gražinamas 15-ojo maršruto troleibusas. Trasa bus ta pati, Stotis - Žemieji paneriai - Titnago g.
                                  Ir atidaromas naujas troleibusų 21-as maršrutas, aptarnaus 1-asis troleibusų parkas. Troleibuso trasa bus Žirmūnai - Šiaurės miestelis - Šilo tiltas - Antakalnis - Saulėtekis. Šia trasa darbo dienomis važiuoja 38-o maršruto autobusas. (Bet iki Rugsėjo 1 dienos.) Nuo Rugsėjo 1 dienos 38-o maršruto autobusas važiuos į Šilėnus nuo Antakalnio žiedo, o vietoi jo iš Žirmūnu iki Saulėtekio kursuos 21-as troleibuso maršrutas. P.S. Atidarius 21 maršruta 3 arba 4 troleibusai bus perrašyti iš 2-ojo į 1-ajį parką specialiai 21 maršrutui. Nors šito aš nesupratau, galėtų 21 maršrutui 4 rezervinius geros būklės troleibusus priskirti, o ne iš 2-ojo parko perrašyti.
                                  Ar tai patikima informacija? Oficialiuose tinklalapiuose nieko neaptikau.
                                  ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

                                  Comment


                                    Tai man iš viso keistai atrodo autobuso maršruto trasos trumpinimas ir lygiagretus troleibuso maršruto paleidimas ta linija, kurios nebeaptarnaus autobusas. Argi čia vien dėl ekologijos?

                                    Kai tiesioginio maršruto iš tam tikro taško A į tam tikrą tašką B nėra, niekas dažniausiai ir nesiskundžia. O kai tas maršrutas yra ir jį netikėtai paima ir panaikina- tuomet ir prasideda skundai, skandalai, verkšlenimai ir kitokio pobūdžio negerovės. Taip kad su maršrutų uždarymais reikia elgtis atsargiau ir uždarinėti tik tokius, kurie tikrai niekam nereikalingi.

                                    Nepamirškim, kad ir 5, ir 6 link Šaltinėlio važiuoja šiek tiek kitokia trasa negu link centro, todėl, sutrumpintus dalį maršrutų iki Šiaurės miestelio, susisiekimo su Stotimi ir Ž.Paneriais netektų didesnė Žirmūnų dalis. Štai 13-ą galima kad ir dabar drąsiai trumpinti, nes jis ir tai nėra labai populiarus maršrutas, o štai dėl kitų verta gerai pagalvoti
                                    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                    Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                    Comment


                                      Nu paskutiniu metu 2598 mačiau sąžiningai dirbantį 8-ame maršrute. Ten kurį laiką 2611 stovėjo parke ir nedirbo, tai gal jį pavadavo. Nors kažkodėl aš maniau, kad 2598 nieko nepavadavo .

                                      Bet kokiu atveju 2598 teks keliaut į remontą, jeigu nenorime jo nurašyti pirma laiko.

                                      Comment


                                        Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
                                        Nu paskutiniu metu 2598 mačiau sąžiningai dirbantį 8-ame maršrute. Ten kurį laiką 2611 stovėjo parke ir nedirbo, tai gal jį pavadavo. Nors kažkodėl aš maniau, kad 2598 nieko nepavadavo .

                                        Bet kokiu atveju 2598 teks keliaut į remontą, jeigu nenorime jo nurašyti pirma laiko.
                                        tas tai faktas, kad #2598 nusipelnė dar vieno kapitalinio remonto berods liepos mėnesį važiavau su #2611. jis buvo dar kartelį perdažytas greičiausiai jis į savo tradicinį 18maršrutą grįžo
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Tai kad P. Lukšio žiedas pakankamai didelis, kad galėtų priimti daugiau maršrutų. Tiesiog pertraukiamus 8 ir 7 aut. reikės kompaktiškiau parkuoti.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X