Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    Paskutiniu metu darbo dienomis po vieną trumpą 1g maršrute.
    Dažniausiai iš rezervo

    Comment


      1g - 989.

      Comment


        Parašė denisas Rodyti pranešimą
        1g - 989.
        Nerašykime jau to kasdien, nes juk visi suprantame, kad artėja žiema, autobusai genda, tai ir trumpų autobusų nuolatiškumas greitukuose bus įprasta. Aš jau pora dienų (penktd. ir pirmad.) nerašau po vieną tą autobusą, nes prasmės nėr, geriau dabar taip - siekti trumpų rekordo . Pvz. Pernai pamenu 1G daugiausiai buvę dienoj 5 trumpi autobusai, užpernai net 11. Tad siekime šių metų rekordo, na aišku kolkas tik 1.
        Tokiu būdu sumažės ,,teršimo'' , nes kaikas tokius kasdieninius pranešimus vadina būtent taip.


        Dėl 203 ir 302 irgi neverta rašinėt pastoviai, nes jos kasmet išlenda į gatves žiemos metu į maršrutus.
        Tikiuosi tiek Denisas, tiek KAROSA, ir visi kiti mane suprato. Ačiū.
        Paskutinis taisė Mantas95; 2016.11.08, 16:15.

        Comment


          Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
          Nerašykime jau to kasdien, nes juk visi suprantame, kad artėja žiema, autobusai genda, tai ir trumpų autobusų nuolatiškumas greitukuose bus įprasta. Aš jau pora dienų (penktd. ir pirmad.) nerašau po vieną tą autobusą, nes prasmės nėr, geriau dabar taip - siekti trumpų rekordo . Pvz. Pernai pamenu 1G daugiausiai buvę dienoj 5 trumpi autobusai, užpernai net 11. Tad siekime šių metų rekordo, na aišku kolkas tik 1.
          Tokiu būdu sumažės ,,teršimo'' , nes kaikas tokius kasdieninius pranešimus vadina būtent taip.


          Dėl 203 ir 302 irgi neverta rašinėt pastoviai, nes jos kasmet išlenda į gatves žiemos metu į maršrutus.
          Tikiuosi tiek Denisas, tiek KAROSA, ir visi kiti mane suprato. Ačiū.
          Na jūs Mantai kiek matau apie techniką tai jau nusimanote, nes tik jums autobusai genda nuo 0 laipsnių Autobusai genda nuo nepakankamos priežiūros, NEPRIKLAUSOMAI nuo metų laikų (aišku, didelis šaltis įtakos turi). O trumpi autobusai nėra normalu maršrutuose, kurie yra perpildyti, dėl to aš pats ir kiti forumo nariai tą parašo. Manau, suprasite, kad visi yra lygūs ir jūs esate ne išimtis su savo tokiais komentarais, atseit, atkreipkite dėmesį, aš esu protingiausias Kantrybės

          Comment


            Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
            Dėl 203 ir 302 irgi neverta rašinėt pastoviai, nes jos kasmet išlenda į gatves žiemos metu į maršrutus.
            Tikiuosi tiek Denisas, tiek KAROSA, ir visi kiti mane suprato. Ačiū.
            Apie 203 ir 302 norėčiau gauti kaip tik kiek galima daugiau informacijos nes žiemai artėjant Vilniuje "vaidensiuos" vis dažniau...
            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

            Comment


              Parašė KAROSA Rodyti pranešimą
              Na jūs Mantai kiek matau apie techniką tai jau nusimanote, nes tik jums autobusai genda nuo 0 laipsnių Autobusai genda nuo nepakankamos priežiūros, NEPRIKLAUSOMAI nuo metų laikų (aišku, didelis šaltis įtakos turi). O trumpi autobusai nėra normalu maršrutuose, kurie yra perpildyti, dėl to aš pats ir kiti forumo nariai tą parašo. Manau, suprasite, kad visi yra lygūs ir jūs esate ne išimtis su savo tokiais komentarais, atseit, atkreipkite dėmesį, aš esu protingiausias Kantrybės
              Pašaipos čia labai ne vietoje. Pritariu Mantui, kad niekam nėra įdomu tie "1 trumpas, kur turi būti ilgas" ir tame nėra jokios išliekamosios vertės. Įdomu yra tada, kai parašoma apie kažką neeilinio, kas vyksta toli gražu ne kasdien.

              203 ir 302 galėtų būti kaip išimtys, nes autobusai unikalūs ir dirba nereguliariai.

              Neleisiu šios temos paversti didesniu šiukšlynu (nemažos dalies forumiečių manymu), nei yra dabar.
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                203 šiandien 36

                Comment


                  Šiandien teko matyti kaip 46 266 (su žmonėmis!) suko iš Rygos gatvės į Laisvės prospektą, t.y. į Rygos st. link čiobiškio.

                  Comment


                    Vakar 266 buvo 5G, tai užsimiršo matomai Gerai, kad apsisukti buvo gera vieta - Rygos ir Taikos g. sankryžoje ties Maxima. Va 599 (lyg ir) pasisekė mažiau - važiuodamas 75 maršrutu iš Ateities g. nepasuko į S. Stanevičiaus g. ir padarė labai labai kvailą manevrą: bandė apsisukti tiesiog stotelėje tuo pačiu užtverdamas visą eismą ir dar įsirėmęs į apšvietimo stulpą. O jeigu būtų pavažiavęs vos 150 metrų toliau, būtų apsisukęs erdviame A. Jonyno st. žiede.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      1G rezervų popietė. Vietoje 705, kuris sugedo šiandien ryte st. Žaliasis tiltas link Stoties, dirba 429, o žemagrindžio reisu - 137. Deja, vietoj ko Karosa - nežinau.

                      Turiu dabar klausimą. Gal žinote, kur dingo visi midi klasės Neoplanai (590-594)? Nes pastaruoju metu į 11 dabar leidžia trumpus autobusus, dažniausiai Volvo 7700...

                      Comment


                        Parašė denisas Rodyti pranešimą
                        Turiu dabar klausimą. Gal žinote, kur dingo visi midi klasės Neoplanai (590-594)? Nes pastaruoju metu į 11 dabar leidžia trumpus autobusus, dažniausiai Volvo 7700...
                        Dalis jų a115.

                        Comment


                          Šiandien 53 dirba kažkuris iš Soliarių

                          Comment


                            57 921!

                            Comment


                              Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                              57 921!
                              Papildysiu. 26 722 (nežinau, ar apsimoka rašyti, kai aš tą maršrutą retai matau).
                              Paskutinis taisė denisas; 2016.11.18, 17:11.

                              Comment


                                Parašė denisas Rodyti pranešimą
                                Papildysiu. 26 722 (nežinau, ar apsimoka rašyti, kai aš tą maršrutą retai matau).
                                Praktiškai jau kiekvieną dieną 26 leidžia trumpus autobusus, žiūrėsim, kas bus nuo rytojaus

                                Comment


                                  26 maršrutą aptarnauja 1 poskyris, o visi maži autobusai neseniai pervesti atgal į 2-ąjį.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Nedažnai taip pasitaiko - šiandien 2G 9 iš 10 autobusų yra Volvo 7700 ir vos vienas kito modelio - MAN Lion's city.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      54 340

                                      Comment


                                        1G - 799.
                                        777 (1G) sugedo šiandienos popietę st. Baltupiai link Santariškių. Beveik pusė juo važiavusių persėdo į 753 (35).

                                        Comment


                                          Parašė denisas Rodyti pranešimą
                                          1G - 799.
                                          777 (1G) sugedo šiandienos popietę st. Baltupiai link Santariškių. Beveik pusė juo važiavusių persėdo į 753 (35).
                                          Taip pat 1G - 830
                                          Paskutinis taisė KAROSA; 2016.11.23, 16:21.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X