Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[DRU] Druskininkų viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Raikkonen
    replied
    Parašė Vakaris Rodyti pranešimą
    Kai "Kautra" atėjo į Druskininkus, galvojau, kad ne miesto maršrutai ją domina (Temsos tam nelabai ir tinkamos) ir tik laiko klausimas, kada bus perimti tarpmiestiniai maršrutai. Pasirodo nieko panašaus - Druskininkų AP net nesiruošia mirti, tą rodo naujai įsigyta tarpmiestienė Setra. Sunkiai tikėtina, kad miesto ar vietiniuose maršrutuose, net su Druskininkų savivaldybės dotacijomis (?) atsipirks naujų (VW, Temsa) ir beveik naujų MAN'ų autobusų įsigijimas. Ar tik "Kautra" čia neapsišovė, tiksliau ar jos Druskininkų savivaldybė "neapšovė"?
    Teko šia tema domėtis, tai panašu, jog savivaldybė tikrai Kautros neapšovė ir dėl gaunamų dotacijų, Kautra Druskininkų filialas nėra nuostolingas ir dabar.

    Kalbant apie Druskininkų AP, tai jie turi labai neblogus maršrutus, tik nelabai sugeba išnaudoti jų potencialo - pelnas gaunamas pastoviai, bet pinigai eina direktorių namų statybai. Didžioji dalis parkų tokią Setrą, kurią dabar nusipirko DAP, laiko ant nurašymo ribos. Maža to, ši Setra pakeitė ne netalpius Sprinterius, o gerokai didesnės talpos Aabenraa (tikėkimės tai keisis).

    Komentuoti:


  • Ametistas
    replied
    Parašė Vakaris Rodyti pranešimą
    Kai "Kautra" atėjo į Druskininkus, galvojau, kad ne miesto maršrutai ją domina (Temsos tam nelabai ir tinkamos) ir tik laiko klausimas, kada bus perimti tarpmiestiniai maršrutai. Pasirodo nieko panašaus - Druskininkų AP net nesiruošia mirti, tą rodo naujai įsigyta tarpmiestienė Setra. Sunkiai tikėtina, kad miesto ar vietiniuose maršrutuose, net su Druskininkų savivaldybės dotacijomis (?) atsipirks naujų (VW, Temsa) ir beveik naujų MAN'ų autobusų įsigijimas. Ar tik "Kautra" čia neapsišovė, tiksliau ar jos Druskininkų savivaldybė "neapšovė"?
    Nebijok, "Kautra" nėra kvaila. Jie investuoja su ateities perspektyvom, nori įsitvirtinti šioje rinkoje ir galbūt sieks išstumti arba konkuruoti su minėtu Druskininkų AP. Jau ne kartą skaitau, kad "Kautra" neva bereikalingai investavo. Visai ne. Tiesiog pelno nereikėtų tikėtis taip greitai. Matosi, kad daugelis čia komentuojančių nelabai supranti apie šiuolaikinį įmonės valdymą Panašu, kad "Kautra" yra modernaus įmonės valdymo šalininkė.

    Komentuoti:


  • Vakaris
    replied
    Kai "Kautra" atėjo į Druskininkus, galvojau, kad ne miesto maršrutai ją domina (Temsos tam nelabai ir tinkamos) ir tik laiko klausimas, kada bus perimti tarpmiestiniai maršrutai. Pasirodo nieko panašaus - Druskininkų AP net nesiruošia mirti, tą rodo naujai įsigyta tarpmiestienė Setra. Sunkiai tikėtina, kad miesto ar vietiniuose maršrutuose, net su Druskininkų savivaldybės dotacijomis (?) atsipirks naujų (VW, Temsa) ir beveik naujų MAN'ų autobusų įsigijimas. Ar tik "Kautra" čia neapsišovė, tiksliau ar jos Druskininkų savivaldybė "neapšovė"?

    Komentuoti:


  • Raikkonen
    replied
    Parašė aRa Rodyti pranešimą
    Gal tą pačią, o gal ir kitą (nes jos garažo Nr. 49) oranžinę Druskininkų AP Setra prieš porą savaičių mačiau Vilniuje, nuotraukos - VT fotogalerijoje
    Taip, čia ta pati Setra, tikriausiai aš su garažiniu būsiu suklydęs

    Komentuoti:


  • aRa
    replied
    Gal tą pačią, o gal ir kitą (nes jos garažo Nr. 49) oranžinę Druskininkų AP Setra prieš porą savaičių mačiau Vilniuje, nuotraukos - VT fotogalerijoje

    Komentuoti:


  • Raikkonen
    replied
    Parašė Eris Rodyti pranešimą
    Aš irgi tą Setrą mačiau. Gal ji naujai nupirkta? Atpažinau, jog ji Druskininkų AP iš maršruto lentelės.
    Pasidomėjau, tai tikrai naujas DAP pirkinys, nors ir ganėtinai sena, bet sakė, jog po remonto.

    Komentuoti:


  • Eris
    replied
    Parašė Hitas Rodyti pranešimą
    .A kaip ten su tais e. bilieto komposteriais? Ar tai tik gandas? Ar jau iš tikrųjų įdiegė Druskininkuose?
    Pakolkas dar diegiamas. Autobusuose komposteriai jau sumontuoti. Lygiai tokie patys kaip ir Kaune, niekuo nesiskiria.

    Komentuoti:


  • Eris
    replied
    Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
    Kaip tik vakar Kaune mačiau dar nematytą trumpą, oranžinę Druskininkų AP Setrą, garažinis numeris lygtais 48.
    Aš irgi tą Setrą mačiau. Gal ji naujai nupirkta? Atpažinau, jog ji Druskininkų AP iš maršruto lentelės.

    Komentuoti:


  • Furbo
    replied
    Druskininkų tarpmiestinių autobusų grafikai

    Tarpmiestinių autobusų atvykstančių į Druskininkų AS eismo tvarkaraštis

    Tarpmiestinų autobusų išvykstančių iš Druskininkų AS eismo tvarkaraštis

    Komentuoti:


  • Furbo
    replied
    dar geriau pažiūrėk po nuotraukom...

    A kaip ten su tais e. bilieto komposteriais? Ar tai tik gandas? Ar jau iš tikrųjų įdiegė Druskininkuose?

    Komentuoti:


  • Raikkonen
    replied
    Parašė Hitas Rodyti pranešimą
    O kas pradėjo? Aš parodžiau pavyzdžius kokie gali būt o tu čia pradėjai dėl kažkokių autorių teisių ir t.t. Ir jeigu tau sakau kad paėmiau iš ten ir tenai, tu vistiek kažką savo rodai .
    Prie nė vienos šių autobusų nuotraukos nėra nurodytas šaltinis ar autorius.

    Komentuoti:


  • Vilnietizz
    replied
    Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
    Tai buvo iš "Kauno autobusai" nuomoti Solariai, todėl juos reikėjo grąžinti.
    Aišku, dėkui už informaciją

    Komentuoti:


  • Furbo
    replied
    Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
    Čia yra tos nuotraukos "orginalas" http://www.bus-photo.net/showphoto.php/?id=1051

    Anyway, tai niekaip nesusiję su Druskininkų VT...
    O kas pradėjo? Aš parodžiau pavyzdžius kokie gali būt o tu čia pradėjai dėl kažkokių autorių teisių ir t.t. Ir jeigu tau sakau kad paėmiau iš ten ir tenai, tu vistiek kažką savo rodai . BAIGIAM ŠITAS NESĄMONES.
    Paskutinis taisė Furbo; 2010.09.30, 21:14.

    Komentuoti:


  • Raikkonen
    replied
    Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
    Girdėjau, dar Kautrai tik pradedant aptarnauti Druskininkų miesto maršrutus, keleiviai buvo vežami ir "Solaris Urbino 12" autobusais. Ar tai tiesa ir kodėl jų vėliau atsisakė ?
    Tai buvo iš "Kauno autobusai" nuomoti Solariai, todėl juos reikėjo grąžinti.

    Komentuoti:


  • Raikkonen
    replied
    Parašė Hitas Rodyti pranešimą
    Ką tu pliurpi? Geltono Opalinas iš čia http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...busas-56-99856. Aš visas nuotraukas ieškau per GOOGLE. Kol šitam forume prisikasčiau prie kokios nuotraukos, praeitų šimtmetis. Ir tu čia manęs vagiu neskaityk!!!
    Čia yra tos nuotraukos "orginalas" http://www.bus-photo.net/showphoto.php/?id=1051

    Anyway, tai niekaip nesusiję su Druskininkų VT...

    Komentuoti:


  • Vilnietizz
    replied
    Girdėjau, dar Kautrai tik pradedant aptarnauti Druskininkų miesto maršrutus, keleiviai buvo vežami ir "Solaris Urbino 12" autobusais. Ar tai tiesa ir kodėl jų vėliau atsisakė ?

    Komentuoti:


  • Furbo
    replied
    Ką tu pliurpi? Geltono Opalinas iš čia http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...busas-56-99856. Aš visas nuotraukas ieškau per GOOGLE. Kol šitam forume prisikasčiau prie kokios nuotraukos, praeitų šimtmetis. Ir tu čia manęs vagiu neskaityk!!!

    Komentuoti:


  • Raikkonen
    replied
    Parašė Hitas Rodyti pranešimą
    ką?
    Geltono Opalino nuotrauka iš čia http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...busas-56-99856
    O ana balta Temsa Prestij jau nežinau...
    Citatoje aš niekur nematau autoriaus, na čia nesvarbu, nes ta nuotrauka mano
    Geltono Opalino nuotrauka yra Kautros pavogta iš Mandan.

    Komentuoti:


  • Furbo
    replied
    PS. Būtų gerai, kad nuotraukų autorius...
    ką?
    Geltono Opalino nuotrauka iš čia http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...busas-56-99856
    O ana balta Temsa Prestij jau nežinau...
    Paskutinis taisė Furbo; 2010.09.30, 20:21.

    Komentuoti:


  • Raikkonen
    replied
    Parašė Hitas Rodyti pranešimą
    Na bet vistiek tokios formos Opalin.
    Taip, Opalin ir Prestij formos panašios.

    PS. Būtų gerai, kad nuotraukų autorius...

    Komentuoti:

Working...
X