Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[LT] Viešojo transporto istorija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Lietuvos centrinis valstybės archyvas
    Vilnius, Antakalnis. Troleibusų stotelė, 1963

    Comment


      Lietuvos centrinis valstybės archyvas
      Vilniaus autobusų stotis, 1974


      Vilniaus autobusų stotis, 1981

      Comment


        Parašė WastedYears Rodyti pranešimą
        Lietuvos centrinis valstybės archyvas
        Vilnius, Antakalnis. Troleibusų stotelė, 1963
        Atvaizdas
        Kad, nelabai į Antakalnį panašu.

        Comment


          Parašė Zorro Rodyti pranešimą
          Kad, nelabai į Antakalnį panašu.
          Antakalnio g. 76 ir P. Vileišio 26, Klinikų stotelė.

          Comment


            A, tai ten autobusas kieme stovi. O tai galvoju, kokio namo laiptinės langai į gatvę žiūri.

            Comment


              Parašė WastedYears Rodyti pranešimą
              Lietuvos centrinis valstybės archyvas
              Vilniaus autobusų stotis, 1974
              Atvaizdas


              Vilniaus autobusų stotis, 1981
              Atvaizdas
              Grafikai buvo ant stiklinių (ar plastikinių) juostų, iš vidaus pašviečiami. Po aikštelės numeriu buvo mėlyna (priemiesčiui) ir raudona (tarpmiesčiui) lempos, kuri signalizuodavo, kad autobusas pagal grafiką privalo išvažiuoti

              Comment


                Sveiki!
                Mano mama dirba muziejuje ir davė nusiskenuoti sena tarpukario fotografija. Nezinoma nei tiksli data, nei kam priklauso nei kur fotografuota. Modelis regis (jai gerai įžiūriu) Blitz.

                Šiap ant originalo geriau matosi.
                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                Comment


                  Čia tikriausiai ekskursija.

                  Comment


                    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                    Čia tikriausiai ekskursija.
                    Gal padėtumet nustatyti vieta kurioje fotografuota? Labai padėtumėt man ir mano mamai. Aš pats manau kad Alytuje nes kitose fotografijose kur fotografuotas Alytus matosi panašus pastatai.
                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                    Comment


                      Net nežinau kaip pavadinti...

                      Iš žurnalo "Naujasis Židinys"
                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                      Comment


                        Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                        Gal padėtumet nustatyti vieta kurioje fotografuota? Labai padėtumėt man ir mano mamai. Aš pats manau kad Alytuje nes kitose fotografijose kur fotografuotas Alytus matosi panašus pastatai.
                        Nežinau. Negaliu teigti kad tai Alytus.

                        Comment


                          Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                          Sveiki!
                          Mano mama dirba muziejuje ir davė nusiskenuoti sena tarpukario fotografija. Nezinoma nei tiksli data, nei kam priklauso nei kur fotografuota. Modelis regis (jai gerai įžiūriu) Blitz.
                          Atvaizdas

                          Šiap ant originalo geriau matosi.
                          Čia gali būti fotografuota prie Kauno evangelikų liuteronų bažnyčios.
                          My Flickr
                          My Trainpix

                          Comment


                            Autobusas Kaune, K. Būgos g. 1937 m.

                            ebay.de

                            Comment


                              Autobuso valstybinis numeris priklausė Seinų apskričiai 1934-1940 m.
                              Paskutinis taisė AutoLiet; 2015.10.03, 06:33.

                              Comment


                                Autobusų stotelė Ariogalos centre. Nuotraukoje autobusas KAG-1 gamintas 1952-1956 metais Kauno autoremonto gamykloje. Apie 1965 metus. Dabar šioje vietoje parduotuvė Prabauda. J.Bukausko nuotrauka.



                                Autobusų tvarkaraštis Kauno kryptimi. 1982 metai. Juozas Bukauskas kiekvienais metais nufotografuodavo grafiką ir mokykloje padalindavo nuotraukas.



                                http://ariogalosalbumas.lt
                                Paskutinis taisė Romas; 2017.03.27, 01:06.

                                Comment


                                  Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
                                  Autobusų stotelė Ariogalos centre. Nuotraukoje autobusas KAG-1 gamintas 1952-1956 metais Kauno autoremonto gamykloje. Apie 1965 metus. Dabar šioje vietoje parduotuvė Prabauda. J.Bukausko nuotrauka.

                                  Atvaizdas
                                  Nuotrauka apie 1952-1960m.
                                  KAG-1 kėbulai traukdavo tik keletą metų. Po kapitalinio remonto, kartais ir antro, jau dėdavo KAG-3 kėbulą. Todėl nuotrauka yra ankstesnių metų. Taip manau.
                                  Paskutinis taisė Romas; 2017.03.27, 01:08. Priežastis: Citavimas

                                  Comment


                                    Parašė jRamke Rodyti pranešimą
                                    Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
                                    Autobusų stotelė Ariogalos centre.
                                    Nuotraukoje autobusas KAG-1 gamintas 1952-1956 metais Kauno autoremonto gamykloje. Apie 1965 metus. Dabar šioje vietoje parduotuvė Prabauda. J.Bukausko nuotrauka.

                                    Atvaizdas
                                    Nuotrauka apie 1952-1960m.
                                    KAG-1 kėbulai traukdavo tik keletą metų. Po kapitalinio remonto, kartais ir antro, jau dėdavo KAG-3 kėbulą. Todėl nuotrauka yra ankstesnių metų. Taip manau.
                                    Žurnalas "Švyturys" 1960 m. Kauno autobusų stotis. Turbūt čia PAZ 651 arba GZA 651.
                                    Paskutinis taisė Romas; 2017.03.27, 01:07. Priežastis: Citavimas

                                    Comment


                                      Marijampolės autobusų stotis atidaryta 1932 m. gruodžio 16 d.



                                      http://www.skyscrapercity.com

                                      Laikraštis "Suvalkietis" 1932 m. gruodžio 25 d.

                                      Paskutinis taisė AutoLiet; 2015.11.29, 15:06.

                                      Comment


                                        Nežinau, ne Lietuvos autobusas ir ne Lietuvoje. Mano senelio fotografuotas autobusas "Ajokki" 1961 m. Vasara Leningrade (Sankt Peterburgas) šalia "Inturist" viešbučio.
                                        Paskutinis taisė rytis001; 2015.12.04, 08:47.
                                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                        Comment


                                          Pagal užrašus ant autobuso - gamintojas Ajokki, iš Suomijos.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X