Kur būtų gauti informacijos apie tarpukario Lietuvos kelių ženklus ir KET?
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
[LT] Viešojo transporto istorija
Collapse
X
-
Čia yra neblogas straipsnis, paminėti ir kelių ženklai:Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimąKur būtų gauti informacijos apie tarpukario Lietuvos kelių ženklus ir KET?
http://www.lrytas.lt/-13327082041330...%A1iandien.htm
Comment
-

Apie nuotrauką niekas nežinoma, ją davė draugai.
Močiutė neseniai papasakojo, kad autobusų viršus buvo geltonas, o apačia raudona.
Koks čia modelis ir koks jų likimas?
Apie kelio ženklus nieko neradau.Čia yra neblogas straipsnis, paminėti ir kelių ženklai:
http://www.lrytas.lt/-13327082041330...%A1iandien.htm
Bet gal kas žinotų?
Comment
-
Кубань-66. http://www.avtomash.ru/katalog/histo...1956/077-1.jpg
Čia šių autobusų istorija (rusų k.)
http://www.opoccuu.com/kuban-g1a1.htmPaskutinis taisė WastedYears; 2013.02.24, 21:11.
Comment
-
Surinko tris šimtus
Rokiškėnai Virginijus Lesmanavičius ir Aleksas Uldukis, besidomintys automobiliais ir jų istorija, padedami Vilniaus automobilių transporto veteranų klubo „Automobilininkas“, planuoja išleisti knygą apie buvusią Rokiškio autotransporto kontorą/įmonę (ATK/ATĮ).
Jie renka informaciją apie 1959–1990 m. ATK/ATĮ veiklą, darbuotojus, turėtą techniką. Į knygos sudarytojų prašymą pasidalinti savo prisiminimais jau atsiliepė beveik 100 rokiškėnų. Iš viso sudarytojai jau sulaukė per 300 nuotraukų.
Turintieji fotografijų, negatyvų, vaizdo ar kitos įdomios medžiagos raginami ją siųsti el. paštu [...] arba skambintiUž Vilnių be tramvajų!
Comment
-
-
Skaičiai 96-93. Raidžių neįžiūriu.Parašė ROKISKIS Rodyti pranešimąGal kas pasakys Volgos valstybinį numerį
Comment
-
Kiek suprantu, nevažiuojantis, jis nuolat būna (bent jau aš keliskart pro šalį eidamas) mačiau čia.Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimąKur čia pavyko tokį surast?Už Vilnių be tramvajų!
Comment


Ar tik nebus 50-23 лип? 


Comment