Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gintarinio vairo technika:
    Vest V25LE


    Man A21 NL223


    Mercedes benz O530 Citaro, kurio galinės durys atsidaro į išorę


    Standartinės komplektacijos Mercedes benz O530 Citaro, kurio galinės durys atsidaro į vidų


    Man A21 NL223. Šio autobuso galinės durys atsidaro į išorę.


    Man A21 NL263. Vienintelis triduris šio operatoriaus autobusas, kuris yra trijų durų schemos. Antrosios durys atsidaro į išorę. Kitą tridurį autobusą eksploatuoja kitas privatininkas - Pajūrio autobusai.


    Man A20 NU313, su kuriuo ir atvažiavau į Paupių kvartalą.


    Mercedes benz O405N2. Pastebėjau, jog abi dienas nebuvo perjungiama švieslentės kryptis. Taip pat būta ir kituose autobusuose neperjungtų krypčių.


    Tiek šiam kartui iš Klaipėdos
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
      Smagu, kad patiko
      Beje, aš teisingai supratau, jog ankstesni trys EL202 (kurie dabar važinėja Šiauliuose) yra su mechaninėmis pavarų dėžemis?
      Taip, anie trys yra su mechaninėmis.

      Comment


        O Klaipėdoje dar važinėja KlAP'o MB 405 GN?

        Comment


          Taip, važinėja.
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Keletas kadrų iš pirmosios mano pažinties su Klaipėdos viešuoju transportu.

            Prie autobusų stoties:






            Melnragėje:



            Ir dar pora 8 maršruto mikroautobusų:



            Comment


              Visi Klaipėdos autobusai galėtų būti mėlyni, o ne nudažyti "pavogtu" vokišku spalvų deriniu.
              Aviate, navigate, communicate

              Comment


                Ten gavosi kvaila situacija: Pirmieji gauti excusivai IRVINE'ai iš Hanoverio žiūrisi labai gerai, mėlyni jie atrodytų gana nykiai. Naujieji gauti dujiniai dar garantiniai, jų perdažyti negalima. Be to, kiek matyti mėlynų autobusų perdažymo kokybė nelabai, geriau tegu palieka kaip yra, dar palygint su kitais miestais, Klaipėdoje su autobusais situacija kone geriausia.

                Comment


                  Nereikia buti deltoniku, jog suprastum jog raudona&geltona nedera su melyna. Kraupoka dazymo schema

                  Comment


                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                    Du Mercedes benz O407. Matomai jau šie autobusai nebeišvažiuos į Klaipėdos gatves ir bus su laiku nurašyti.
                    Atvaizdas
                    Kaip nekeista, šią savaitę abu juos mačiau dirbančius. 100% nedirbantis lieka gar. nr. 56. O ant 63 klaustukas, jo jau senokai nemačiau.

                    Comment


                      O kaip šitiem čia negalioja amžiaus cenzas? Ar jie priemestiniai? Tai kodėl tada ne raudoni?

                      Comment


                        Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                        O kaip šitiem čia negalioja amžiaus cenzas? Ar jie priemestiniai? Tai kodėl tada ne raudoni?
                        Šitie į sodus važinėja.
                        O dėl amžiaus įdomūs dalykai su raudonaisiais 57 ir 58, neretai jie dirba 12 maršrute. KKT svečių knygoje kelis kartus mačiau skundus, kad jie neturėtų dirbti miesto maršrutuose, bet aišku Neniškio šutvei dabaldy.

                        Comment


                          Ir kas nepatinka? Kad tie autobusai nežemagrindžiai?
                          Tegul geriau pakontroliuoja privatininkus - tie vietoj autobusų (pagal grafiką) į sodus leidžia mikrobus.

                          Comment


                            Klaipėdoje dirbęs bandomasis autobusas

                            Comment


                              Vakar prie KU.







                              GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                              Comment


                                Apgailėtina...

                                Comment


                                  Labai keista Klaipėdoje matyti "troleibusą". Manau miestui tiktų ši vt rūšis.

                                  Comment


                                    Mačiau vakar šį eksponatą Vilniaus gatvėse

                                    Comment


                                      Lideikio g. 2016 04

                                      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                      Comment


                                        Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                                        Lideikio g. 2016 04

                                        Atvaizdas
                                        Sitam Vest'ui 12 metu, pagamintas 2004 metais.

                                        Comment


                                          Klaipėda, GZV011 <3






                                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X