Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ikarus autobusai Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Na va, pavyko siandien apziuret pora grazuoliu. Visu pirma 256. Stovis pasak seimininko sesk ir vaziuok. Kebulas gaves korozijos. Buves "Vilmos". Juo domisi Rokiskio AP ir netgi galvoja apie atkelima ir eksplotavima..







    Comment


      Kitas tikrai jau rarietas 255'as 1974 metu. Gal is foto ir atrodo murzius, bet realiai geresnes bukles nei 256'as. Korozijos nepazeistas. Vidaus foto veliau, bet labai grazus prietaisu skydelis su apdaila. Taip pat galima uzkurti ir vaziuoti praktiskai bet kada.. Manau vertas butu issaugojimui..







      Comment


        IR PAS MANE KELETA FOTO
        ZVC 363 IKARUS-256
        IS ROKISKIS ARCHYVO
        Paskutinis taisė ROKISKIS; 2012.07.16, 20:08.

        Comment


          Comment


            Comment


              Comment


                ZVD 541 IKARUS-255 1974 M.

                Comment


                  Comment


                    Tai atsidurs jie Rokiski?

                    Comment


                      Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                      Na va, pavyko siandien apziuret pora grazuoliu. Visu pirma 256. Stovis pasak seimininko sesk ir vaziuok. Kebulas gaves korozijos. Buves "Vilmos". Juo domisi Rokiskio AP ir netgi galvoja apie atkelima ir eksplotavima..

                      Atvaizdas


                      Atvaizdas


                      Atvaizdas


                      Atvaizdas
                      Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                      Kitas tikrai jau rarietas 255'as 1974 metu. Gal is foto ir atrodo murzius, bet realiai geresnes bukles nei 256'as. Korozijos nepazeistas. Vidaus foto veliau, bet labai grazus prietaisu skydelis su apdaila. Taip pat galima uzkurti ir vaziuoti praktiskai bet kada.. Manau vertas butu issaugojimui..

                      Atvaizdas


                      Atvaizdas


                      Atvaizdas


                      Atvaizdas
                      O kur būtų galima rasti šiuos Ikarusus?
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                        O kur būtų galima rasti šiuos Ikarusus?
                        Vilniaus rajone.

                        Comment


                          Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                          Vilniaus rajone.
                          O tikslesnę vietą b9tų galima sužinot?
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Parašė Prodigal Stranger
                            Vakar Vilniaus autobusų stotyje 12:40 val., kažkurioje aikštelėje, stovėjo 'Ikarusas'. Raudonai baltas. Išvydau jį ir tarsi grįžau į anuos laikus... Apmaudu, kad neįsidėmėjau numerio, o maršruto lentelės net nemačiau, nes manasis 'žuvėdrų ekspresas' jau kėlė sparnus Klaipėdos link:-)
                            Tai jis į Baltarusiją važinėja. Berods Svyrius.

                            Comment


                              Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                              Tai jis į Baltarusiją važinėja. Berods Svyrius.
                              Skubinkit su juo dar pavazinet, nes rudeni atsidurs gretimoj pievoj..

                              Comment


                                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                O tikslesnę vietą b9tų galima sužinot?
                                Prie Maisiagalos, vienoj sodyboj..

                                Comment


                                  Parašė Prodigal Stranger
                                  Vakar Vilniaus autobusų stotyje 12:40 val., kažkurioje aikštelėje, stovėjo 'Ikarusas'. Raudonai baltas. Išvydau jį ir tarsi grįžau į anuos laikus... Apmaudu, kad neįsidėmėjau numerio, o maršruto lentelės net nemačiau, nes manasis 'žuvėdrų ekspresas' jau kėlė sparnus Klaipėdos link:-)
                                  Kolega, turbūt turėjote omeny forumiečio povilas911 nufotografuotą Ikarusą, kuris važiuoja maršrutu Vilnius - Svyriai
                                  Nuotrauka čia: http://www.miestai.net/forumas/showp...&postcount=808
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                    Kolega, turbūt turėjote omeny forumiečio povilas911 nufotografuotą Ikarusą, kuris važiuoja maršrutu Vilnius - Svyriai
                                    Nuotrauka čia: http://www.miestai.net/forumas/showp...&postcount=808
                                    Aš jį ten pat prieš keletą savaičių mačiau. Teko matyti šį autobusą ir kelyje Vilnius-Lyda.

                                    Comment


                                      Parašė FRT Rodyti pranešimą
                                      Aš jį ten pat prieš keletą savaičių mačiau. Teko matyti šį autobusą ir kelyje Vilnius-Lyda.
                                      Šį Ikarusą galima pamatyti sekmadieniais 12:40 Stotyje
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Aš su šituo važiavęs Ikarus'ų ir dar važiuosiu į Svyrius. Kam labai domina, tai trumpai apsakysiu. Garsiai dirba, važiuoja prieš kalna 90km/h, jaučiasi salone dyzelio kvapas, minkštos sėdynės ir šeip salonas tvarkingas. Tikrai verta prasivažiuoti. (P.s vairuotojas bendrauja Rusų kalba, patarčiau kalbėti rusiškai.) (VVE 057)

                                        Skubėkit prasivažiuoti, nes jei nepereis TA jis tikrai nebevažiuos, o pereiti jam bus tikrai sunku, nes jo išmetamos dujos viršija tikrai daug daugiau nei leidžiama, o dyzeliniam transportui dar taisyklės griežtins.
                                        TA galiojimo pabaigos data: 2012-11-02
                                        Paskutinis taisė povilas911; 2012.07.18, 17:33.

                                        Comment


                                          Parašė povilas911 Rodyti pranešimą
                                          Aš su šituo važiavęs Ikarus'ų ir dar važiuosiu į Svyrius. Kam labai domina, tai trumpai apsakysiu. Garsiai dirba, važiuoja prieš kalna 90km/h, jaučiasi salone dyzelio kvapas, minkštos sėdynės ir šeip salonas tvarkingas. Tikrai verta prasivažiuoti. (P.s vairuotojas bendrauja Rusų kalba, patarčiau kalbėti rusiškai.) (VVE 057)

                                          Skubėkit prasivažiuoti, nes jei nepereis TA jis tikrai nebevažiuos, o pereiti jam bus tikrai sunku, nes jo išmetamos dujos viršija tikrai daug daugiau nei leidžiama, o dyzeliniam transportui dar taisyklės griežtins.
                                          TA galiojimo pabaigos data: 2012-11-02
                                          Na pats su tuo vairuotoju kuo puikiausiai snekejau lietuviskai.. TA jis praejo, bet kaip jis sake, kad autobusu keliaus i pensija rudeni. Paskutinis reisas lapkricio pirma

                                          Comment

                                          Working...
                                          X